Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2010., 13:57   #1
Lightbulb Yaprak Dokümü / spoileri

Nova turska hit serija prati gorku sudbinu patrijarhalne obitelji Tekin, čiji će se idilični život iz korjena promijeniti dolaskom u Istanbul.

Radnja se vrti oko obitelji Tekin - glave obitelji Ali Rize, njegove supruge Hajrije i njihovo petoro djece: kćeri Fikret, Lejla, Nedžla i Ajša i sina Ševketa.

Mirni dani ostat će iza Tekinovih kada Ali Riza podnese ostavku na mjesto guvernera u provinciji i preseli se s obitelji u Istanbul. Suočavanje s velikim gradom bit će bolno za Ali Rizinu djecu, koju je otac naučio dobroti, poštenju i istinoljublju, ali ih nije upozorio da je realnost često i veoma surova.


Novi poznanici i ljubavni partneri postat će glavni akteri događaja zbog kojih će se obitelj iz korjena protresti i početi da se razdvaja i osipa poput jesenjeg lišća.

Ova višenagrađivana serija je snimljena po istoimenom romanu turskog autora Rešata Nurija Guntekina.

Uloge: Halil Ergun, Guven Hokna, Benu Jildirimlar, Gokće Bahadir, Fahrije Evdžen, Džaner Kurtaran

Režija: Mesud Eraslan
blabla5858 is offline  
Old 17.12.2010., 14:02   #2
hahahaha zar japrak nije ono za jelo
je je
mljeveno meso sa rižom zamotano u zelene listove raštike, slično kao sarma
hahaha yaprak
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Old 17.12.2010., 14:36   #3
Yaprak je list.
dr_md is offline  
Old 17.12.2010., 15:48   #4
LOL. Kad sam pročitao naslov threada pomislio sam da se radi o nekom turskom glumcu, a kad sam ušao u thread i pročitao uvodni dio threada: 'Nova turska hit serija' pomislih: 'Pa koji je ovo kuki, pobogu?! Zar nije dovoljno i ovih 5 (Računajući Asi i Ask i memnu) turskih koje se prikazuju pa nam sad još napakostuju', misleći da je još jedna turska serija otkupljena na jednoj od televizija

Mislim, i ja se počeo brinuti badava, siguran sam da će ovo osvanuti kad-tad kod nas uz slogan 'Serija koja je zaludila, ne samo Tursku nego cijeli arapski svijet! Fenomen zvan Yaprak Dokumu! Megahit! Uskoro na RTL/Nova TV

Ben Marshall is offline  
Old 18.12.2010., 02:19   #5
Meni se zasada serija jako sviđa. Od nedavno se emitira u Srbiji nakon završetka "1001 noći". Ima je i na Youtube-u:

http://www.youtube.com/results?searc...%87e+pada&aq=f
blabla5858 is offline  
Old 18.12.2010., 02:26   #6
hm ovo mi je ipak previse.. pa koliko ce ih na kraju biti al mozda se nekom svidi i ta u svakom slucaju bit ce za svakog po nesto.
fame chocolate is offline  
Old 18.12.2010., 02:29   #7
Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
hm ovo mi je ipak previse.. pa koliko ce ih na kraju biti al mozda se nekom svidi i ta u svakom slucaju bit ce za svakog po nesto.
slažem se s ovim, eto kao što rekoh, meni je ova dobra

btw, kladim se da ova serija ide na rtl-u kad završi 1001 noć.
blabla5858 is offline  
Old 18.12.2010., 02:53   #8
Ben svaka cast na postu bas si me nasmijao
Megahit uskoro na RTL i Novoj
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Old 18.12.2010., 02:53   #9
da bilo bi dobro da tada stave jer ju sad doslovno nemaju di ugurat..
fame chocolate is offline  
Old 12.01.2011., 11:29   #10
Odlična serija
__________________
...This life is what you make it. Not matter what, you're going to mess up sometimes, it's a universal truth. But the good part is you get to decide how you're going to mess it up...
mayad0308 is offline  
Old 27.02.2011., 23:20   #11
Cini mi se da se ova serija uskoro pocinje prikazivati u BiH, kad zavrsi 1001 noc. Ne znam kakva je, ali je najavljuju na sva zvona na Hayat tv. ... ... 'Serija zbog koje cete zaboraviti i Seherzadu!'
Je li netko gledao, hocemo li zaboraviti Seh.?
monimalu is offline  
Old 27.02.2011., 23:30   #12
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Cini mi se da se ova serija uskoro pocinje prikazivati u BiH, kad zavrsi 1001 noc. Ne znam kakva je, ali je najavljuju na sva zvona na Hayat tv. ... ... 'Serija zbog koje cete zaboraviti i Seherzadu!'
Je li netko gledao, hocemo li zaboraviti Seh.?
Istina je, počinje krajem marta/ožujka na Hayat tv i ATV (Mreža +), nakon Šehi, a najava im nije mogla biti debilnija , ma 1001 noć je posebna, i ne vjerujem da će je i jedna zamijeniti. Ne znam kakva je ova serija, ali odbija me da je gledam to što ima 174 epizode originalne tur., ako je ovi budu cjepkali, a sigurno hoće to je negdje oko 348 epizoda i to je zaista previše , i nemam ja strpljena toliko dugo gledat

U Srbiji ima jako dobru gledanost...
S.N.O.B is offline  
Old 27.02.2011., 23:34   #13
Ne sekirajte se jer sigurno ne bude zaobišla ni Hrvatsku. Mislim da će na novoj ili nakon Gumuš ili nakon Asi.
deni44 is offline  
Old 27.02.2011., 23:39   #14
Gumuš završava u aprilu na Novoj tako da bi ova mogla ju zamijenit,možda će emitovat cijele epizode kao što i Gumuš ide, to bi već bilo prihvatljivo
S.N.O.B is offline  
Old 28.02.2011., 00:12   #15
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Istina je, počinje krajem marta/ožujka na Hayat tv i ATV (Mreža +), nakon Šehi, a najava im nije mogla biti debilnija , ma 1001 noć je posebna, i ne vjerujem da će je i jedna zamijeniti. Ne znam kakva je ova serija, ali odbija me da je gledam to što ima 174 epizode originalne tur., ako je ovi budu cjepkali, a sigurno hoće to je negdje oko 348 epizoda i to je zaista previše , i nemam ja strpljena toliko dugo gledat

U Srbiji ima jako dobru gledanost...
174/348 S obzirom da je Hayat polovio BG (koliko znam) sigurno ce poloviti i ovu! I 174 je previse, a kamoli tek 348!

Ajme majko, to je vjerojatno najdulja turska serija ikad snimljena!

Ne znam o cemu se radi, mozda je prica super, ali nisam ljubitelj dugotrajnih serija, s vecim brojem ep. samo gube na kvaliteti! Imati inspiraciju za toliko ep., , ali ti scenaristi su onda geniji!
monimalu is offline  
Old 28.02.2011., 00:51   #16
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
174/348 S obzirom da je Hayat polovio BG (koliko znam) sigurno ce poloviti i ovu! I 174 je previse, a kamoli tek 348!

Ajme majko, to je vjerojatno najdulja turska serija ikad snimljena!

Ne znam o cemu se radi, mozda je prica super, ali nisam ljubitelj dugotrajnih serija, s vecim brojem ep. samo gube na kvaliteti! Imati inspiraciju za toliko ep., , ali ti scenaristi su onda geniji!
U Turskoj se emitovala 5 godina, mislim da jeu decembru prošle godine prikazana poslednja epizoda , ma predugooooooo, i odmah nemam volje da ju gledam, ne znam šta su snimali toliko godina,ali je serija imala jako dobru gledanost tamo...
S.N.O.B is offline  
Old 28.02.2011., 01:29   #17
http://www.videoa.gen.tr/vidresim/WPjP5fAXRm.jpg

http://www.novinite.com/media/images...big_123836.jpg
monimalu is offline  
Old 28.02.2011., 17:07   #18
Kad lisce pada je jedna od naj naj serija ikad prikazanih.Svaka scena,likovi,prica...zasluzuje najvise ocijene.Istovremeno i nasmije i rasplace!Ovdje mozemo vidjeti kako se od obicne.svakodnevne price,moze uraditi nesto izvanredno/nisi uvijek neophodni bum zapleti da prica bude zanimljiva/.Iako,je prva sezona 1001noci izgledala tako da pomislih,da bolje necu vise imati sta pogledati,ipak je ova serija,kvalitetnija!EZELpratim od skora,i takodje mi je extra.Sad mi ove turske su za OSKARA u odnosu na TELEVISINE,TELEMUNDOVE.../svaka cast cileanskim,argentinskim i brazilskim/POZDRAV ljubiteljima turskih serija!
mudrasova is offline  
Old 28.02.2011., 19:00   #19
Quote:
mudrasova kaže: Pogledaj post
Kad lisce pada je jedna od naj naj serija ikad prikazanih.Svaka scena,likovi,prica...zasluzuje najvise ocijene.Istovremeno i nasmije i rasplace!Ovdje mozemo vidjeti kako se od obicne.svakodnevne price,moze uraditi nesto izvanredno/nisi uvijek neophodni bum zapleti da prica bude zanimljiva/.Iako,je prva sezona 1001noci izgledala tako da pomislih,da bolje necu vise imati sta pogledati,ipak je ova serija,kvalitetnija!...
Ti nam bas zagolica mastu! Morat cu malo proguglati da vidim o cemu se radi kad je toliko dobra.
monimalu is offline  
Old 28.02.2011., 19:29   #20
koliko vidim može se gledati i na onoj stranici NaTabanu, tamo ima okačenih 59 oriđiđi epizoda
__________________
stvarnost je samo stvar percepcije
mely2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.