Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2011., 16:24   #2021
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
Whitlily...

slazem se...sad su sa svojim greskama 1 :1...mogu iz pocetka...sad je ona prava Feriha (moze da se ponasa slobodno i da pokaze sebe u pravom svetlu i svom sjaju), a on stari galantni Emir....samo neka nastavai sa svojim romanticnim, slatkim,,ponasanjem (mislim na ono iz prve sezone)...

A od Leventa ne bi trebalo da bude realne opasnosti, jer kao sto sam rekla, on je sad profesor i NISTA ne moze da ima sa jednom ucenicom...
a da i ja kažem 1-1 , al kako ljudi mogu poslije svega izrečenoga i urađenoga krenuti iz početka, ja se nadam da će se to riješiti,mislim znam da hoće...al da je nešto ovako u stavrnom životu, davnno bi se mi s njima pozdravili, ovo je paćenje i samo nanošenje bola jedno drugom.... al ljuta sam , i na emira i na ferihu, al iskreno na ferihu više....

uhh Mr.L ako nešto bude pokušao da uradi , odo da ga bijem...navijala sam za L i F al samo onda kad je emir bio pokvaren, al sada ne želim da se približava.......stvari su se promjenile....
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 12.11.2011., 16:29   #2022
Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
a da i ja kažem 1-1 , al kako ljudi mogu poslije svega izrečenoga i urađenoga krenuti iz početka, ja se nadam da će se to riješiti,mislim znam da hoće...al da je nešto ovako u stavrnom životu, davnno bi se mi s njima pozdravili, ovo je paćenje i samo nanošenje bola jedno drugom.... al ljuta sam , i na emira i na ferihu, al iskreno na ferihu više....

uhh Mr.L ako nešto bude pokušao da uradi , odo da ga bijem...navijala sam za L i F al samo onda kad je emir bio pokvaren, al sada ne želim da se približava.......stvari su se promjenile....
Ne znam koliko godina imas i koliko zivotnog iskustva... (nije ni vazno )...ali u stvarnom zivotu (po mom misljenju) uvek ima mogucnosti za novu sansu...i novi pocetak..ako ima dovoljno ljubavi...a ovde je ima...
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 16:33   #2023
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko godina imas i koliko zivotnog iskustva... (nije ni vazno )...ali u stvarnom zivotu (po mom misljenju) uvek ima mogucnosti za novu sansu...i novi pocetak..ako ima dovoljno ljubavi...a ovde je ima...
da, ali kad uzmeš sve činjenice u obzir, ne znam baš... počni od Ferihe, njezino laganje, to je trajalo dosta vremena, pa ja tu podržajem Emira 100 %, kako možeš da nastaviš s osobom koja ti je lagala o svemu u svom životu, ma kolika god ljubav bila , kako nastaviti.. buditi se i sumnjati svaki dan , ne znam, al ja to ne bih mogla .. koliko god voljela, to ne bih mogla učiniti... jer veza treba da počiva na iskrenosti, kako će trajati ako toga nema ...jedne od najbitnije stvari u životu....a da ne pričam sada o ostalim stavrima, ovakva veza u stavarnom životu, bi bila osuđena na propast...srećom gledamo je na malom ekranu....
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 12.11.2011., 16:33   #2024
Whitelily Hej, nemoj biti tužna, sve će se na kraju poklopiti onako kako scenaristi odluče.
Serija je očigledno vrlo gledana, pa bi se mogla protegnuti i na treću sezonu, pa moramo čuvati živce.
Biti će pomirenja i svađa tijekom cijele serije, nekako je previše razvlače, ali kad pogledam materijala ima napretek.Evo mi ovdje bi mogli napraviti paralelni scenarij bez problema, samo završilo bi brzo, jer smo nestrpljive.

White sličice su mrak!
MISSYOU3 is offline  
Old 12.11.2011., 16:34   #2025
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko godina imas i koliko zivotnog iskustva... (nije ni vazno )...ali u stvarnom zivotu (po mom misljenju) uvek ima mogucnosti za novu sansu...i novi pocetak..ako ima dovoljno ljubavi...a ovde je ima...
Svi smo mi manje vise dozivjeli razlicita iskustva u ljubavi,pa tako imamo i razlicita misljenja
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 16:35   #2026
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
sad sam tu pročitala da će se Fer i Emir pomiriti u idućoj epizodi i da će F. provesti noć s E. -hmmm...možda tu i ima istine, jer naveliko se pisalo kako će Feriha biti trudna u 2. sezoni, samo da se nebi obistinilo ono "Feriha umire na porodu". uh uh, ne želim ni razmišljati o tome.

-nego, već sam vas dvaput pitala (al' me nitko ne želi doživit) kako znate će se pomiriti u sljedećoj ili 36 epizodi?


Ja ne znam...mozda su to cista nagadjanja...mada je VEC VREME...zar ne...a ovaj nas se vec lomi...i prosto se na kilometar vidi koliko je voli....i da je zaboravio koliki je "glupan" bio...sad samo da mu Feriha uleti u narucje...ufff....
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 16:39   #2027
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Svi smo mi manje vise dozivjeli razlicita iskustva u ljubavi,pa tako imamo i razlicita misljenja
slažem se ...

Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Whitelily Hej, nemoj biti tužna, sve će se na kraju poklopiti onako kako scenaristi odluče.
Serija je očigledno vrlo gledana, pa bi se mogla protegnuti i na treću sezonu, pa moramo čuvati živce.
Biti će pomirenja i svađa tijekom cijele serije, nekako je previše razvlače, ali kad pogledam materijala ima napretek.Evo mi ovdje bi mogli napraviti paralelni scenarij bez problema, samo završilo bi brzo, jer smo nestrpljive.

White sličice su mrak!


hehe razveseljavam se već...samo pogledam golove od sinoć i ja sretna hahahhahah....kavu pravim i čitam zaostatke , što ste pisale a ja nisam vidjela....

Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
sad sam tu pročitala da će se Fer i Emir pomiriti u idućoj epizodi i da će F. provesti noć s E. -hmmm...možda tu i ima istine, jer naveliko se pisalo kako će Feriha biti trudna u 2. sezoni, samo da se nebi obistinilo ono "Feriha umire na porodu". uh uh, ne želim ni razmišljati o tome.

-nego, već sam vas dvaput pitala (al' me nitko ne želi doživit) kako znate će se pomiriti u sljedećoj ili 36 epizodi?

iskreno ne vjerujem da će biti bar još naredne 2 ep, ako ne i više....
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 12.11.2011., 16:41   #2028
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
A to sve cekamo....
Mada on,jadan,(s izuzetkom ovih zadnjih epizoda),konstantno trci za njom...Bio,ne bio kriv.... Al neka trci,zdravo je to
Zbilja nisam vidjela da netko za nekim trči kao Emir za Ferihom. Evo nam ideja kako dečka koji nam se sviđa uloviti u zamku, jednostavno ga natjerati da se zaljubi a onda bježati od njega dok ne padne mrtav, od ljubavi naravno.
MISSYOU3 is offline  
Old 12.11.2011., 16:41   #2029
frosina: da, možda su nagađanja a možda i istina. ne znam vidjeti ćemo. ali uglavnom , nemogu dočekati da se pomire. pišu neki kako će biti i 3.sezona, ja osobno ne bih voljela, jer šta će se više događati? jedino gledati Emirove i Ferihine svađe, što mi se zbilja ne gleda.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 12.11.2011., 16:44   #2030
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
frosina: da, možda su nagađanja a možda i istina. ne znam vidjeti ćemo. ali uglavnom , nemogu dočekati da se pomire. pišu neki kako će biti i 3.sezona, ja osobno ne bih voljela, jer šta će se više događati? jedino gledati Emirove i Ferihine svađe, što mi se zbilja ne gleda.
slažem se...samo će je beze otegnuti i upropastiti..

kad završi bit će mi žao što se nećemo sastajati, bar ne dok ne naiđemo na nešto bolje opet
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 12.11.2011., 16:47   #2031
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
Ali ako je on sad suspendovan iz skole, znaci li to da vise nema onih leph scena u skoli...

Ili ce jadnicak da visi tu zbog nje sad kad zna da je profesoe Levent tu u blizini...

Kako ga je samo oslovio sa visine :" Sarafoglu?!"
Joj mene smijeh spopadne kod ove scene.

Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Ma imaju oni hodnik,pa lift,pa onaj park...ne bojim se ja za njih
Koray ce vjerovatno u spijunsku akciju,ima da se zalijepi za Ferihu po Emirovom naredjenju...
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Lokacija-zbunje oko fakulteta.
Cilj-sprijeciti zblizavanje Ferihe s bilo kojim pripadnikom muskog roda.
Nuspojave-slomljeni nosevi,masnice,izbacivanje definitivno iz skole
.
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
HAHAHAHA.....

Zvuci kao akcija specijalnih Emir jedinica...sve za ljubav...a na kraju...jel mozes da zamislis njihovo vencanje....
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Aaaa,ako Emir preuzme organizaciju,to ce biti toliko romanticno da cu ja zavrsiti na aparatima

Stvarno ste me nasmijale komentarima, ovo boldano me rasturilo. Maštovite ste nema šta.
MISSYOU3 is offline  
Old 12.11.2011., 16:53   #2032
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
Ali ako je on sad suspendovan iz skole, znaci li to da vise nema onih leph scena u skoli...

Ili ce jadnicak da visi tu zbog nje sad kad zna da je profesoe Levent tu u blizini...

Kako ga je samo oslovio sa visine :" Sarafoglu?!"
a mora ga tako zvat...on je sada profesor...hehehe, zamisli da im je rekao šta ima Emire, Feriha...đe ste vi pošli

Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Lokacija-zbunje oko fakulteta.
Cilj-sprijeciti zblizavanje Ferihe s bilo kojim pripadnikom muskog roda.
Nuspojave-slomljeni nosevi,masnice,izbacivanje definitivno iz skole.
ova je dobra nasmijah se



moj 100-ti post na ovoj temi hahaha
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.

Zadnje uređivanje whitelily : 12.11.2011. at 17:03.
whitelily is offline  
Old 12.11.2011., 17:03   #2033
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
sad sam tu pročitala da će se Fer i Emir pomiriti u idućoj epizodi i da će F. provesti noć s E. -hmmm...možda tu i ima istine, jer naveliko se pisalo kako će Feriha biti trudna u 2. sezoni, samo da se nebi obistinilo ono "Feriha umire na porodu". uh uh, ne želim ni razmišljati o tome.

-nego, već sam vas dvaput pitala (al' me nitko ne želi doživit) kako znate će se pomiriti u sljedećoj ili 36 epizodi?
Pa to oko pomirenja se samo nagadja...Ali eto kazu za par epizoda...
A samo nam jos fali da Feriha umre na porodjaju
A mozda i ostane trudna,pa tu sto muka...tako bi mogli produziti i na jos jednu sezonu...

Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
a da i ja kažem 1-1 , al kako ljudi mogu poslije svega izrečenoga i urađenoga krenuti iz početka, ja se nadam da će se to riješiti,mislim znam da hoće...al da je nešto ovako u stavrnom životu, davnno bi se mi s njima pozdravili, ovo je paćenje i samo nanošenje bola jedno drugom.... al ljuta sam , i na emira i na ferihu, al iskreno na ferihu više....

uhh Mr.L ako nešto bude pokušao da uradi , odo da ga bijem...navijala sam za L i F al samo onda kad je emir bio pokvaren, al sada ne želim da se približava.......stvari su se promjenile....
Potpuno se slazem!!

Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Zbilja nisam vidjela da netko za nekim trči kao Emir za Ferihom. Evo nam ideja kako dečka koji nam se sviđa uloviti u zamku, jednostavno ga natjerati da se zaljubi a onda bježati od njega dok ne padne mrtav, od ljubavi naravno.
On ne da ima dobru kondiciju,nego rastura
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 18:08   #2034
Gulsun http://www.facebook.com/pages/%C3%87...type=1&theater

Feri http://www.facebook.com/pages/%C3%87...type=1&theater
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 12.11.2011., 19:08   #2035
Cureeeeeeeeee gdje ste,jeste li se odmorile?Ima li koja od vas novog materijala Hajde da vidim tko ce prvi
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 19:20   #2036
Na tabanu je preveden prvi deo...sad sam gledala...

Mama Aysun resila da pospremi sinu stan...zar ove bogatasice TO umeju da rade...
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 19:23   #2037
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
Na tabanu je preveden prvi deo...sad sam gledala...

Mama Aysun resila da pospremi sinu stan...zar ove bogatasice TO umeju da rade...
I ja sam gledala prvi dio,sada nestrpljivo cekam drugi,odmaram i dosadjujem se
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 20:29   #2038
baš sam sad razmišljala o scenariju serije. ajd zamislite da se Fer i Emir pomire tek recimo 2 epizode prije posljednje/finalne. i onak da pokažu pomirbu i onda ubrzaju radnju za par mjeseci i prikažu njihovo vjenčanje. ajme, ja mislim da bih poludjela da cijelu 2. sezonu moram gledati njihove svađe i spletke. a Turci inače imaju običaj (u serijama) dugo odugovlačiti što se tiče pomirbe. ako ste gledai Asi (sjetite se koliko su se dugo morali mirili asi i demir), pa zatim Suze Bospora, AvC (Yasemin bi se znala duriti na Savaša stoljećima, što me ljutilo). nadam se da će ova serija biti izuzetak što se tiče toga oko pomirbe.
-jako mi nedostaju Ferihini i Emirovi zajednički trenuci. on je s Ferihom prvi put osjetio ljubav. u obitelji to baš i nije mogao osjetiti, mama mu se preudala, tata mu stalno dovodi neke ženske doma. Emir nikad nije osjetio toplinu, prije Ferihe je glumio nekog macho mena, ali je zapravo jako ranjiv i cijelo se vrijeme boji da će izgubiti Ferihu. svaka njihova svađa ga jako pogodi. najjače su mi bile njihove svađice, onako ga samo zagrli i to je to. pala pomirba, eh da je barem to i sada moguće.
-ne bih htjela da se pojavi onaj neki novi muški u Ferihinom životu. izazvat će još veću pomutnju i to će produžiti njihov proces mirenja. taj novi što će doći će vjerovatno biti neki novi student ili će Ferihi prekipjeti živjeti samoj sa ocem i Mehmetom (i onom njegovom guskom) pa će otići negdje u dom, možda ga tamo upozna. vidjeti ćemo.
-inače Emir mi je baš sladak. baš mi ga bude žao gledati onako tužnog...
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 12.11.2011., 20:30   #2039
Pozdrav svima, nije me bilo nekoliko dana na forumu ali vidim da ste bile pravo vrijedne...uh trebalo mi je vremena da sve pročitam.
Odgledala sinoć ep. Ponekad mi je daha nestajalo, bila je dobra epizoda interesantna i uzbudljiva a eto otvorila su nam se i mnoga nova puitanja . ma neznam ni sama odakle da počnem ima toliko toga za komentarisanje . ali samo ću sada par stvarčica prokomentarisati...
Emir nam se definitivno vratio, i mislim da je u ovoj ep. Konačno shvatio da je F odustala od njih dvoje. Scena kada baca prsten u vodu mi je definitivno najbolja... evo našla sam prevod pa da ne objašnjavam...
**E: Izvni. Mislio sam da ti hoces da prodas prsten. F:Zasto se izvinjavas. Pa ja sam s tobom bila zbog para. Ukrala sam Dzansuin zivot. Sa gospodinom Levantom imam tajnu vezu, pa zasto onda da ne prodam i prsten. E:Ti taj prsten nisi ni nosila. F: Rekla sam da cu ga nositi kad ga zasluzim. Nisam ga zasluzila. A posto vise "mi" ne postojimo, necu ga ni zasluziti. E: Jeli tako? Baca prsten u more.**
A seher je bila puno smiješna kad poleti za prstenom. E baš sam se slatko nasmijala dok sam to gledala.
Ne znam šta je F rekla E dok je ležala u bolnici ali čini mi se da ga je taj razgovor također stresao...
Hande je inaće cijelo vrijeme smarala, dosadna je , a i sada taj njen interes za prijateljstvo sa cansu...uf kako će joj se to kasnije dobiti od glavu.
Sada me interesuje sa kojom misijom je došao mr. L u školu kao prof. Ma očekivala sam da će na neki način ući u njihove živote samo je bilo pitanje kako..Hoće li se on boriti za Feri ili je želi samo zaštititi ...to ćemo vidjeti.
Ah zadnja scena i kako su se njih dvojica pogledala...uuuuuhhhhh...,,,ja iznenađenja.....(za sve...)
I zehra nam ode...biće tužno..žao mi je puno ali šta se može viša sila...samo da ona zaista bude dobro
toliko sada od mene pa se čujemo kasnije pozdravčić...
arijanaBIH is offline  
Old 12.11.2011., 20:40   #2040
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
baš sam sad razmišljala o scenariju serije. ajd zamislite da se Fer i Emir pomire tek recimo 2 epizode prije posljednje/finalne. i onak da pokažu pomirbu i onda ubrzaju radnju za par mjeseci i prikažu njihovo vjenčanje. ajme, ja mislim da bih poludjela da cijelu 2. sezonu moram gledati njihove svađe i spletke. a Turci inače imaju običaj (u serijama) dugo odugovlačiti što se tiče pomirbe. ako ste gledai Asi (sjetite se koliko su se dugo morali mirili asi i demir), pa zatim Suze Bospora, AvC (Yasemin bi se znala duriti na Savaša stoljećima, što me ljutilo). nadam se da će ova serija biti izuzetak što se tiče toga oko pomirbe.
-jako mi nedostaju Ferihini i Emirovi zajednički trenuci. on je s Ferihom prvi put osjetio ljubav. u obitelji to baš i nije mogao osjetiti, mama mu se preudala, tata mu stalno dovodi neke ženske doma. Emir nikad nije osjetio toplinu, prije Ferihe je glumio nekog macho mena, ali je zapravo jako ranjiv i cijelo se vrijeme boji da će izgubiti Ferihu. svaka njihova svađa ga jako pogodi. najjače su mi bile njihove svađice, onako ga samo zagrli i to je to. pala pomirba, eh da je barem to i sada moguće.
-ne bih htjela da se pojavi onaj neki novi muški u Ferihinom životu. izazvat će još veću pomutnju i to će produžiti njihov proces mirenja. taj novi što će doći će vjerovatno biti neki novi student ili će Ferihi prekipjeti živjeti samoj sa ocem i Mehmetom (i onom njegovom guskom) pa će otići negdje u dom, možda ga tamo upozna. vidjeti ćemo.
-inače Emir mi je baš sladak. baš mi ga bude žao gledati onako tužnog...
morala sam te pozdraviti i reći da si sve ovo tako fino napisala, baš onako kako i ja razmišljam. da naš emirčić se cijelo vrijeme bojao da ne izgubi F ...ja mislim da opet dolazi vrijeme njegove borbe i trke.
i ova priča oko tog nekog novog lika koji će izazvati ljubonmoru , o tome se piše odkako je počela 2 sezona. a momka nigdje. ja sam poičela sumnjati da će se uopšte deseiti tako nešto ili su to bila nagađanja (logična).
da emirčić je bio tako sladak sinoć i meni ga je bilo žao. Ali sad će Feri biti ta koja će zatezati a mi ćemo se i dalje nervirati i čekati to pomirenje...
arijanaBIH is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.