Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2011., 20:49   #2041
arijanaBiH: pozdrav i tebi. eto, drago mi je da ti se sviđa moje mišljenje. ja sam isto protiv toga da uvedu tog novog u seriju. baš kao i uvijek, čini mi se da će Emir opet trčati za Ferihom, iako je ona kriva za to sve (zbog laži), a to bi moglo i potrajati jer je naša Fer poznata kao tvrdoglava osoba i još ju je jako naljutila ona Emirova nemoralna ponuda.
al eto, ja vjerujem da će sve na kraju biti dobro i da će ljubav pobijediti.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 12.11.2011., 20:57   #2042
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
arijanaBiH: pozdrav i tebi. eto, drago mi je da ti se sviđa moje mišljenje. ja sam isto protiv toga da uvedu tog novog u seriju. baš kao i uvijek, čini mi se da će Emir opet trčati za Ferihom, iako je ona kriva za to sve (zbog laži), a to bi moglo i potrajati jer je naša Fer poznata kao tvrdoglava osoba i još ju je jako naljutila ona Emirova nemoralna ponuda.
al eto, ja vjerujem da će sve na kraju biti dobro i da će ljubav pobijediti.
da i ja vjerujem u to. njih dvoje su mi tako slatki zajedno.. pretpostavljam da bi se mogli skoro i pomiriti ali ni tada im baš neće biti lako, porodični problemi, pa onaj mehmet, "brižni brat", Riza ufff njega da ne pominjem...a tek aysun i unal...uhhuhu..biće još svega...ali eto kako čekam pomirenje nadam se nečemu i između koraya i gulsun. ma ta njegova veza sa hande je već totalno rasklimana, imam osječaj da i njemu ona ide na živce...
arijanaBIH is offline  
Old 12.11.2011., 21:03   #2043
arijanaBiH: da slažem se sa svime što si napisala. meni isto nije jasno zašto je Koray još uvijek sa Hande. Hande od njega pravi malog majmuna, a on ništa. stvarno je vrijeme da svatko na svoju stranu. al zato su mi jako slatki Gulsun i Koray. haha, baš mi je bilo smišno kada su sjedili na klupi, a on joj kaže "ako se još malo pomakneš, pasti ćeš sa klupe". voljela bih da na kraju i oni budu skupa, što je vrlo vjerovatno.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 12.11.2011., 21:07   #2044
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
arijanaBiH: da slažem se sa svime što si napisala. meni isto nije jasno zašto je Koray još uvijek sa Hande. Hande od njega pravi malog majmuna, a on ništa. stvarno je vrijeme da svatko na svoju stranu. al zato su mi jako slatki Gulsun i Koray. haha, baš mi je bilo smišno kada su sjedili na klupi, a on joj kaže "ako se još malo pomakneš, pasti ćeš sa klupe". voljela bih da na kraju i oni budu skupa, što je vrlo vjerovatno.
hahah jeste ta scena je super i ja sam se smijala tom njegovom komentaru. i u ovoj ep. je ona njemu nešto rekla a on se tako slatko nasmijao....čekam prevod da vidim što je to bilo...

inače super scena sa korayom mi je i ona kada je emir zveknuo ilkera , on drži E i rastjeruje raju koja se skupila okolo igleda. joj kako je bio ljut i kakav mu je šega bio izraz lica, uvijek se nasmijem gledajući to...hehheh
arijanaBIH is offline  
Old 12.11.2011., 21:17   #2045
arijanaBiH: hahaha...da da! dobro mu je Emir slomio nos (Ilkeru), neka je. kada je to napravio, dokazao nam je da još uvijek voli našu Fer i da mu je stalo do nje. ne smije ju nijedan pipnuti.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 12.11.2011., 21:24   #2046
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
-jako mi nedostaju Ferihini i Emirovi zajednički trenuci. on je s Ferihom prvi put osjetio ljubav. u obitelji to baš i nije mogao osjetiti, mama mu se preudala, tata mu stalno dovodi neke ženske doma. Emir nikad nije osjetio toplinu, prije Ferihe je glumio nekog macho mena, ali je zapravo jako ranjiv i cijelo se vrijeme boji da će izgubiti Ferihu. svaka njihova svađa ga jako pogodi. najjače su mi bile njihove svađice, onako ga samo zagrli i to je to. pala pomirba, eh da je barem to i sada moguće.
-ne bih htjela da se pojavi onaj neki novi muški u Ferihinom životu. izazvat će još veću pomutnju i to će produžiti njihov proces mirenja. taj novi što će doći će vjerovatno biti neki novi student ili će Ferihi prekipjeti živjeti samoj sa ocem i Mehmetom (i onom njegovom guskom) pa će otići negdje u dom, možda ga tamo upozna. vidjeti ćemo.
-inače Emir mi je baš sladak. baš mi ga bude žao gledati onako tužnog...
Slazem se i ja Emir je presladak,romantican do bola,a prema Ferihi je bio jako iskren,on se njoj otvorio potpuno-zato ga je toliko zaboljelo to sto ga je lagala...
Sto se tice novog tipa,ako ce to pokrenuti Emira,i jos vise ga motivisati,onda ok,jer cemo ponovo gledati velike izjave ljubavi. Ali ako sad hoce da mi 20 epizoda tu nokte grizemo,te hoce li, te nece li...onda stvarno nema smisla

Mada,vise mi zao i mucenika Emira,on trci li trci za njom...Nije mu lako....XD
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 21:25   #2047
Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
da, ali kad uzmeš sve činjenice u obzir, ne znam baš... počni od Ferihe, njezino laganje, to je trajalo dosta vremena, pa ja tu podržajem Emira 100 %, kako možeš da nastaviš s osobom koja ti je lagala o svemu u svom životu, ma kolika god ljubav bila , kako nastaviti.. buditi se i sumnjati svaki dan , ne znam, al ja to ne bih mogla .. koliko god voljela, to ne bih mogla učiniti... jer veza treba da počiva na iskrenosti, kako će trajati ako toga nema ...jedne od najbitnije stvari u životu....a da ne pričam sada o ostalim stavrima, ovakva veza u stavarnom životu, bi bila osuđena na propast...srećom gledamo je na malom ekranu....
slazem se stobom laz je nesto najgore u zivotu i dovoljna je samo jedna da izgubim povjerenje u tu osobu i onda uvijek sumnjam i ako govori ta ostoba istinu....uvijek se sjetim maminih rijeci priznaj pola ti se prasta.....ja inace nisam od te sorte a od takvih bjezim jer bolje...e sad serija je sasvim dr.i mogli smo vidjeti kako se sve odvijalo njena osjecanja i zbog cega je lagala pa zato navijam da se pomire a da se meni desilo stvarno ne znam dali bih presla preko toga uff hehehe dobro da je emir ili levant u pitanju naravno sve bih bilo oprosteno odmah heheh Lazi me Lazi bice belaja a oprostila bih i ti Levantu recimo
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 12.11.2011., 21:41   #2048
pozz svima ---evo i mene.
prezadovolna sam razvojem situacije...

nešto bih podijelila s vama....
kontam da je moguće da je emir bacio lažni prsten i čuva pravi za obnovu zaruka kako bi pokazao da je oduvijek vjerorovao u njih- to u meni govori vječni romantik
i drugo..kontam da bi odlaskom zehre mogli promjeniti aysun kao lik te da bi možda mogla postati majčinska figura za ferihu. nevjerojatno mi je da ostaje u kući pored svih tamo - pa cura nema prijatelja tamo izuzev guysun i azre koje su nemoćne.
Githa is offline  
Old 12.11.2011., 21:42   #2049
@selm@ ja nikad ne bih prešla preko toga,pogotovo ako je u pitanju neka ozbiljna stvar, kao u ovom slučaju...slažem se s tobom, samo u jednom ne...a to je da nije ni trebala nikako lagat, a lagala je samo zato što se stidi svoga statusa, odnosno svoje siromašne obitelji, svojih roditelja, svoje braće...to također ne razumijem, niti ću ikada moći.....

al ozbilju sada na stranu...ja jedva čekam neke romantike da padne, poludi vako više

želim malo akcije hahahah...akcija samo između Mehmeta i Seher hahahhaha

@Githa - pravi je odletio...nije lažni...a Aysun- čisto sumnjam....
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 12.11.2011., 21:48   #2050
ima li netko ideju gdje ima fragman 35 s prijevodom odnosno zna li tko što zehra govori - bar otprilike. !
i tko ono drži ferihu dok plače - L ili E ili R ? Mehmet i Riza nemaju tako lijepu jaknu.
i zadnje ..ima li fragmana 2
Githa is offline  
Old 12.11.2011., 21:49   #2051
Quote:
Githa kaže: Pogledaj post
ima li netko ideju gdje ima fragman 35 s prijevodom odnosno zna li tko što zehra govori - bar otprilike. !
i tko ono drži ferihu dok plače - L ili E ili R ? Mehmet i Riza nemaju tako lijepu jaknu.
i zadnje ..ima li fragmana 2
nema ga ko zna kad će drugi..........


kada Zehra piše- Z: Moj dome....Z: sve ove godine si čuvao moju obitelj....nastavit ćeš ih čuvati i kad ja odem...R: što ćemo mi bez tebe Zehra?...Z: kada sam došla u ovaj grad, najviše čega sam se plašila je bio odlazak na selo.... ( i onda kaže nešto) nije greška grada već naša greška...
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 12.11.2011., 21:53   #2052
Quote:
Githa kaže: Pogledaj post
ima li netko ideju gdje ima fragman 35 s prijevodom odnosno zna li tko što zehra govori - bar otprilike. !
i tko ono drži ferihu dok plače - L ili E ili R ? Mehmet i Riza nemaju tako lijepu jaknu.
i zadnje ..ima li fragmana 2
Mislim da Zehra govori Rizi da ce morati da brine o porodici.
A on kaze:Sta cemo mi bez tebe/Kako cemo mi bez tebe?

Ostalo nisam bas cula....

A meni se cini da je Riza na prednjem sjedistu taxija kojim Zehra odlazi,mislila sam da Mehmet grli Ferihu,nelogicno mi je da je ijedan od ove dvojice,jer bi Riza vjerovatno izasao iz taxija i motkom po njima Ali naravno,draze bi mi bilo da je E.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 21:58   #2053
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
A meni se cini da je Riza na prednjem sjedistu taxija kojim Zehra odlazi,mislila sam da Mehmet grli Ferihu,nelogicno mi je da je ijedan od ove dvojice,jer bi Riza vjerovatno izasao iz taxija i motkom po njima Ali naravno,draze bi mi bilo da je E.

ne znma...i ja mislim da ono nije Mehmet, jer u traileru ima nakvu majicu a i meni se učinilo da je Riza naprijed...al možda je samo ispraća do negdje ?
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 12.11.2011., 22:02   #2054
Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
ne znma...i ja mislim da ono nije Mehmet, jer u traileru ima nakvu majicu a i meni se učinilo da je Riza naprijed...al možda je samo ispraća do negdje ?

Ne mora se ni vracat...
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 22:08   #2055
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Ne mora se ni vracat...
Kazes,sretan mu put
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 22:13   #2056
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Kazes,sretan mu put

Kazem, srecan put,povedi i Meha i snahu
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 22:17   #2057
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Kazem, srecan put,povedi i Meha i snahu
Ma joj,kad bi se nas pitalo,Emir i Feriha bi stalno bili u njegovoj sobi zasuskani u svilenoj posteljini
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 22:23   #2058
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Ma joj,kad bi se nas pitalo,Emir i Feriha bi stalno bili u njegovoj sobi zasuskani u svilenoj posteljini
Uff,fino bi bilo,al ja nisam toliko ambiciozna....

Samo da mi je ispratiti ove sto vrse opstrukciju....
Svi na gomilu,tata,brat,snaha,ludaca,zmija & co neka idu na selo,na Bali,ma samo da mi se micu s ociju...
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 22:25   #2059
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Uff,fino bi bilo,al ja nisam toliko ambiciozna....

Samo da mi je ispratiti ove sto vrse opstrukciju....
Svi na gomilu,tata,brat,snaha,ludaca,zmija & co neka idu na selo,na Bali,ma samo da mi se micu s ociju...
Ja sam za
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 22:29   #2060




__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:20.