Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2011., 22:31   #2061
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Ma joj,kad bi se nas pitalo,Emir i Feriha bi stalno bili u njegovoj sobi zasuskani u svilenoj posteljini
A kod Turaka to neces videti...kod njih decu donose rode...

Ali su mi ipak za nesto neprevazidjeni.....Majstori su da docaraju emocije...one njihove ljubavne scene...bez polupca....samo pogledi...gledaju se i gledaju...muzika....a ja se topim....ili kako on njoj mirise kosu....to nisam do sad nigde videla...
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 22:31   #2062
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Ma joj,kad bi se nas pitalo,Emir i Feriha bi stalno bili u njegovoj sobi zasuskani u svilenoj posteljini
ja bih to ...E + F u njegovoj sobi zasuskani u svilenoj posteljini..hehheh
ah što ćemo se načekati do ovoga...
arijanaBIH is offline  
Old 12.11.2011., 22:33   #2063
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
A kod Turaka to neces videti...kod njih decu donose rode...

Ali su mi ipak za nesto neprevazidjeni.....Majstori su da docaraju emocije...one njihove ljubavne scene...bez polupca....samo pogledi...gledaju se i gledaju...muzika....a ja se topim....ili kako on njoj mirise kosu....to nisam do sad nigde videla...
uh u pravu si za sve ovo što si napisala....
arijanaBIH is offline  
Old 12.11.2011., 22:35   #2064
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
A kod Turaka to neces videti...kod njih decu donose rode...

Ali su mi ipak za nesto neprevazidjeni.....Majstori su da docaraju emocije...one njihove ljubavne scene...bez polupca....samo pogledi...gledaju se i gledaju...muzika....a ja se topim....ili kako on njoj mirise kosu....to nisam do sad nigde videla...
Jeste,stvarno su sposobni da docaraju ljubav na poseban nacin
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 22:38   #2065
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
A kod Turaka to neces videti...kod njih decu donose rode...

Ali su mi ipak za nesto neprevazidjeni.....Majstori su da docaraju emocije...one njihove ljubavne scene...bez polupca....samo pogledi...gledaju se i gledaju...muzika....a ja se topim....ili kako on njoj mirise kosu....to nisam do sad nigde videla...

Pa valjda smo se uzeljeli prave romantike,ne one jeftine iz americkih filmova....
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 22:41   #2066
cure hvala na prijevodu iako mi uopće nije jasno što/kako su to scenariti zamislili da ih sve tako ostavi. drago mi je ipak da nisu ubili taj lik i naravno samo da ženi bude sve ok.
negdje prije je pisalo da će se vratiti za 6 mj. pa ja ako ovako bude od petka do petka 6 mj ludila mogu odmah potpisati rastavu braka i uzeti radnu knjižicu.

grljenje -hm ....možda ipak emir ili pak koray
Githa is offline  
Old 12.11.2011., 22:46   #2067
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Jeste,stvarno su sposobni da docaraju ljubav na poseban nacin
potpisujem sve što je rečeno.....nije kao u američkim serijama gdje unaprijed sve se zna.
što ser tiče sexa vidjela sam par serija na you tube dok sam lovila serije s demirom/savašom da je bilo i vrlo vrlo vatrenih scena. u ljubavi i kazni savaš je D O B A R ima akcije =ergo i 2 djece!

a u našoj seriji ---ccc... ..sjetila sam se scene hende i koraj----------------krilo- skok - vrata štok!
ali naša feriha je u kategoriji goog girl! touch not for the very first time!
Githa is offline  
Old 12.11.2011., 22:51   #2068
onaj....što ste ono rekli .........







a to dočarati sve pogledima i sl....to je samo u turskim serijama......pogledajte koji njihov film , gori sve hahahhahaha
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 12.11.2011., 22:53   #2069
A valjda nesto (bilo sta) nam pokazu... Mislim,meni je dovoljan i jedan vatreniji poljubac-kao onaj kad su se Demir i Asi mirili...Bilo sto,daj sta das
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 22:56   #2070
Whitelily....Pa, dobro..sad....ovaj...

A ono kod ispracanja mama Zehre, nema sanse da je neko drugi osim Mehmete....gde bi smeo da je grli neko pred roditeljima...
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 22:57   #2071
Ima li netko da nam preporuci neke dobre turske filmove (vatrene).Prevod ne mora ni biti
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 23:25   #2072
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
A ono kod ispracanja mama Zehre, nema sanse da je neko drugi osim Mehmete....gde bi smeo da je grli neko pred roditeljima...
Pa i ja to mislim,Mehmet sigurno...Iako bi mogao Emir kasnije da uskoci,kad se ona rasplace na stepenicama ili u parku....to je njegovo podrucje strucnosti...

Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Ima li netko da nam preporuci neke dobre turske filmove (vatrene).Prevod ne mora ni biti
HAhha,u nedostatku akcije pod satenskim pokrivacima u seriji,a?
Neka,ja cekam zaljubljene poglede i drzanje za ruke,ako i to docekam
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 23:30   #2073
Izgleda da smo preopteretili server ,jel i vi tesko ulazite na forum?
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 23:33   #2074
vidim da veliki broj vas kaže kako ne bi mogli preći preko Ferihinih laži i kako vjerovatno tu više ne bi bilo ljubavi. ja se ne slažem s vama, vjerovatno zbog toga što sam nepopravljivi romantik! Emiru je Feriha prva (i posljednja) velika prava ljubav, voli Fer kao što još nikoga nije volio (to je i sam rekao), isto tako i F. zar bi E. sve to radio da ju više ne voli. Dovodi djevojke kako bi Fer bila ljubomorna, osvećuje joj se itd.itd. pa tko to ne bi radio? povrijedila ga je...i pogledajmo realno; zar bi E. mogao u svom životu voljeti nekoga kao što voli Ferihu?! zar bi mu do ijedne žene stalo kao što mu je do Ferihe. odgovor je ne, jer neke ljubavi su jednostavno predodređene da budu jedine. očito je da je Ferihi i Emiru suđeno da budu zajedno. čvrsto vjerujem u ono :"Onima kojima je suđeno da budu zajedno, uvijek se nađu na kraju"
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 12.11.2011., 23:35   #2075
Wh. !

Hvala za slikoviti prikaz - to si tako puno bolje od mene objasnila.

Aspoltno sam za poglede i romantiku , ali malo nježnosti i akcije na području F i E ne bi školido - ljubav je tu sa se konzumira


- evo nešto samo kratko i ozbiljno:
neke ljubavi su jednostavno predodređene da budu jedine!!!!!!!!! - VRLO VRLO LIJEPA MISAO!
Po prirodi sam romantik i želim vjerovati da svijet teži upravo toj izjavi....ali ponekad sranja koja napravimo su toliko teška za progutati da je teško živjeti zajedno bezobzira na svu ljubav.
što se tiče Ferihinih laži, ne znam bi li ih progutala - to toliko ovisi o tisućama drugih stvari koji stvaraju upravo odnos dvoje ljudi -a svaki je sam sebi specifičan i jedinstven. ne opravda lavam laži ali uzimajući u ubzir kako je rasla- siromaštvo, tata grubijan, brat majmun, sredina zatvorena, mama sanjar koji puni glavu, susjedi koji je daruju stvarima te potpiruju snove, lažni prijatelji poput cancu koji se postavljaju ponekad kao da su jednake -(kad mrkva zatreba ferihu naravno pa ju ova tješi i slično), uspjeh u školii i pamet koju ima koja pobuđuje nade u te snove ..... i samo jedna sitacija i samo jedna laž - malo sramote nakon toga te još samo jedna malena laž..................I KRENE LAVINA SRANJA I LAŽI!
eto, to je moje skromno mišljenje da se nitko ne naljuti!

dosta ozbiljnosti.-.... W daj još netku sliku da se malo zagrijemo. recimo E i F u krevetu nakon kokoca i filma pa makar samo mirno spavaju -a li spavaju "zajedno"

Zadnje uređivanje Githa : 13.11.2011. at 00:00.
Githa is offline  
Old 12.11.2011., 23:55   #2076
w....joj...hahhah----ups....hvala za onako slikovitoi prikazivanje...da da ima toga još kod turaka...gledala gledala da da jesam....

ali da mi bar poljubac E&F dočekamo ..ali kako je pošlo..hahahhhah sačekaćemo i na to...hehheeh
arijanaBIH is offline  
Old 13.11.2011., 00:05   #2077
Caooo Devojkeee Evo imene da se pridruzim!! Nmg Doc Sebi od sinoc hiihihhihi Mislila sam da ce se nesto dogiti npr Da se Pomire il barem da se Poljube i opet Posvadjaju :d Al nista od tog cekacemo....do Druge Epp a Mnogo mi je bilo smesno Kad je seher...potrcala za prstenom misla sam da ce se bacit u vodu!!! al ni to nije bilooo xaxaxaxa Sad Treba opet bit Strpljiv Do Iduceg Petkaaa Kiss za svee!!
voljena is offline  
Old 13.11.2011., 00:05   #2078
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Ima li netko da nam preporuci neke dobre turske filmove (vatrene).Prevod ne mora ni biti
hmm...e ovako Dragon Trap- Ejder Kapani sa Kenanom- Ezelom ) i još pokoji njegov filmić ima akcije hahahhaha i onaj sa Halilom - Onurom ne mogu se sjetiti kako se zove, bolestan film hahahhaha

u zadnje vrijeme pogledano....

Romantic Comedy- Romantik Komedi sa Sedef-Bahar-Menekse

Eskiya - bandit...stariji je film men se čini iz 96-97

link ovaj je meni na listi za gledanje, kad stignem....znam da je bio na sarajevo film festivalu

i onaj film sa Mertom - Burakom iz 1001 noć..Baska dilde ask -Ljubav na drugom jeziku

možeš gledati ovdje , ima filmova prevedeno na naš



p.s. pola sata pokušavam ući na forum i tek sada uspjela
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 13.11.2011., 00:13   #2079




__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 13.11.2011., 00:17   #2080
[QUOTE=whitelily;36677651]hmm...e ovako Dragon Trap- Ejder Kapani sa Kenanom- Ezelom ) i još pokoji njegov filmić ima akcije hahahhaha i onaj sa Halilom - Onurom ne mogu se sjetiti kako se zove, bolestan film hahahhaha

u zadnje vrijeme pogledano....

Romantic Comedy- Romantik Komedi sa Sedef-Bahar-Menekse

Eskiya - bandit...stariji je film men se čini iz 96-97

link ovaj je meni na listi za gledanje, kad stignem....znam da je bio na sarajevo film festivalu

i onaj film sa Mertom - Burakom iz 1001 noć..Baska dilde ask -Ljubav na drugom jeziku

možeš gledati ovdje , ima filmova prevedeno na naš

Pa ti si srce Hvala mnogo
fenikel is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.