Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2011., 00:30   #2081
[QUOTE=Studentica_20;36677134]vidim da veliki broj vas kaže kako ne bi mogli preći preko Ferihinih laži i kako vjerovatno tu više ne bi bilo ljubavi. ja se ne slažem s vama, vjerovatno zbog toga što sam nepopravljivi romantik! Emiru je Feriha prva (i posljednja) velika prava ljubav, voli Fer kao što još nikoga nije volio (to je i sam rekao), isto tako i F.

za mene je ljubav nesto veliko i to je jedno cvrsto stablo i ako ga ti sa svojim lazima sasjeces ja se vise ne mogu nasloniti na to drvo....sto se tice serije naravno da zelim da on njoj oprosti i zato i ceznem od petka do petka...kaje se zbog svojih lazi zato sam na njenoj strani i draga mi je kao lik... ali ja to ne razumijem valjda zato sto zaista kod nas u fam. nema i mi ti jednostavno ne znamo uraditi..ja cak nikada nisam imala tajne jer smo ja i mama uvijek bile kao kolegice a sa dr. strane kada sam primjetila da me neko za nesto slagao ta je osoba izgubila tu vrijednost kod mene,,ja to jednostavno ne razumijem (zbog cega )kao da covijek nesto dobija sa lazima .....samo ne prijatelje a ja ludim za serijom i jedva cekam pomirenje i ovaj slucaj gledam i sa jedne i sa dr. strane..oboje su pogrijesili kao sto je vec neko naveo 1:1
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!

Zadnje uređivanje selm@ : 13.11.2011. at 00:35.
selm@ is offline  
Old 13.11.2011., 00:38   #2082
@whitelily i ostale svaka cast
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 13.11.2011., 00:41   #2083
Laz je veliki grijeh,ali mi ljudi smo toliki slabici pa lazemo .Ocekujemo da nam Bog oprosti,a mi majusna bica zamjerimo svaku sitnicu.MORAMO DOBRO GLEDATI KOME I STO DA KAZEMO,na zalost.
fenikel is offline  
Old 13.11.2011., 01:14   #2084
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Laz je veliki grijeh,ali mi ljudi smo toliki slabici pa lazemo .Ocekujemo da nam Bog oprosti,a mi majusna bica zamjerimo svaku sitnicu.MORAMO DOBRO GLEDATI KOME I STO DA KAZEMO,na zalost.
daa slazem se stobom sto se tice da se ne treba sve i svasta iznositi pred svakakvim osobama..ja tajne ne svrstavam u laz naprotiv za mene je to jedna divna osoba u kojoj umire ono sto sa njom u povjerenju podjelim a covijek uvijek treba raditi onako kako bih sam sebi pozeljeo
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 13.11.2011., 01:19   #2085
Quote:
selm@ kaže: Pogledaj post
daa slazem se stobom sto se tice da se ne treba sve i svasta iznositi pred svakakvim osobama..ja tajne ne svrstavam u laz naprotiv za mene je to jedna divna osoba u kojoj umire ono sto sa njom u povjerenju podjelim a covijek uvijek treba raditi onako kako bih sam sebi pozeljeo
Bravo :klap:
fenikel is offline  
Old 13.11.2011., 01:26   #2086
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Bravo :klap:
nego hocemo li mi spavati i sanjati nesto lijepo???
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 13.11.2011., 01:32   #2087
Quote:
selm@ kaže: Pogledaj post
nego hocemo li mi spavati i sanjati nesto lijepo???
Ne spava mi se,a moram ustati u sest pa na rabotu
fenikel is offline  
Old 13.11.2011., 01:37   #2088
Zelim svima laku noc/dobro jutro i da mi svi budemo dobrog raspolozenja sutra ako Bog da!
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 13.11.2011., 01:38   #2089
Quote:
selm@ kaže: Pogledaj post
Zelim svima laku noc/dobro jutro i da mi svi budemo dobrog raspolozenja sutra ako Bog da!
Hala,i tebi
fenikel is offline  
Old 13.11.2011., 01:39   #2090
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Ne spava mi se,a moram ustati u sest pa na rabotu
uufff draga lezi bar i opusti se...odmaraj tjelo i mozak i to nekad pomaze a ne razmisljaj o tome da moras ustati itd
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 13.11.2011., 01:40   #2091
Quote:
selm@ kaže: Pogledaj post
uufff draga lezi bar i opusti se...odmaraj tjelo i mozak i to nekad pomaze a ne razmisljaj o tome da moras ustati itd
Navikla sam,radim u tri smjene
fenikel is offline  
Old 13.11.2011., 01:48   #2092
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Navikla sam,radim u tri smjene
kontam ja tebe i ja sam radila 2 ali ipak tjelu je spavanje potrebno ja ako ne odspvam svojih 7h bezveze sam sva slow meni inace camilica caj pomaze i mlako mlijeko i kasika meda se izmjesa e ja zaspem kao beba
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 13.11.2011., 01:51   #2093
Quote:
selm@ kaže: Pogledaj post
kontam ja tebe i ja sam radila 2 ali ipak tjelu je spavanje potrebno ja ako ne odspvam svojih 7h bezveze sam sva slow meni inace camilica caj pomaze i mlako mlijeko i kasika meda se izmjesa e ja zaspem kao beba
Moj san su poremetile nocne smjene
fenikel is offline  
Old 13.11.2011., 01:53   #2094
Nas dvije kao da smo na privat catu
fenikel is offline  
Old 13.11.2011., 01:59   #2095
Hajde lijepa laka ti noc.Pokusat cu makar zatvoriti oci.
fenikel is offline  
Old 13.11.2011., 02:01   #2096
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Moj san su poremetile nocne smjene
uff bas mi je zaoo ja sam inace nocna osoba hehe ali nikada nisam nocnu radila vec 1 i 2 i to mi je vjeruj grozno iz 2 u 1 smijenu uff ma 1 je zakon eeeehhhh da je zivot serija bilo bih dobro
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 13.11.2011., 02:33   #2097
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
vidim da veliki broj vas kaže kako ne bi mogli preći preko Ferihinih laži i kako vjerovatno tu više ne bi bilo ljubavi. ja se ne slažem s vama, vjerovatno zbog toga što sam nepopravljivi romantik! Emiru je Feriha prva (i posljednja) velika prava ljubav, voli Fer kao što još nikoga nije volio (to je i sam rekao), isto tako i F. zar bi E. sve to radio da ju više ne voli. Dovodi djevojke kako bi Fer bila ljubomorna, osvećuje joj se itd.itd. pa tko to ne bi radio? povrijedila ga je...i pogledajmo realno; zar bi E. mogao u svom životu voljeti nekoga kao što voli Ferihu?! zar bi mu do ijedne žene stalo kao što mu je do Ferihe. odgovor je ne, jer neke ljubavi su jednostavno predodređene da budu jedine. očito je da je Ferihi i Emiru suđeno da budu zajedno. čvrsto vjerujem u ono :"Onima kojima je suđeno da budu zajedno, uvijek se nađu na kraju"
Da, u pravu si, Emir voli Ferihu i prijeći će preko silnih laži (zapravo zaobilaženja istine, jer Feriha nije izgovorila ni jednu laž). Da Feriha nije bila tajanstvena a znamo da je takva bila zato što je krila istinu o svom porijeklu, Emir se ne bi u nju zaljubio. Bila bi još jedna u nizu djevojaka za jednu noć. Zahvaljujući neizrečenom ona je dobila na tajnovitosti, što je Emira privuklo k njoj.
Ona je uvijek bježala, mučila ju je krivnja zbog neizrečenog...Emir nije znao razlog bijega, pa je bio u vječitoj trci za Ferihom.
Do pojave Ferihe Emir je bio usamljeni dečko željan ljubavi i povjerenja. Svoje frustracije je rješavao u očevom klubu pijankama i sexom za jednu noć. Očito mu taj isprazan život nije odgovarao, jer nije dugo trebalo da poludi za tajanstvenom neznankom.

Quote:
selm@ kaže: Pogledaj post
daa slazem se stobom sto se tice da se ne treba sve i svasta iznositi pred svakakvim osobama..ja tajne ne svrstavam u laz naprotiv za mene je to jedna divna osoba u kojoj umire ono sto sa njom u povjerenju podjelim a covijek uvijek treba raditi onako kako bih sam sebi pozeljeo
Tajne su tajne, laži su laži! To nikako ne treba brkati. Osobno ne vjerujem da postoji ijedna osoba na svijetu koja nije izrekla neku laž. Ako ta laž nije izrečena u cilju da nekoga povrijedi, ona je nebitna.
MISSYOU3 is offline  
Old 13.11.2011., 02:37   #2098
Quote:
Githa kaže: Pogledaj post

a u našoj seriji ---ccc... ..sjetila sam se scene hende i koraj----------------krilo- skok - vrata štok!
Hahahaha...

Posla sam da spavam, pa reko daj da prvo vidim sta ste mi radile veceras dok me nije bilo..

Jao, Githa, ubi me ovaj tvoj opis dogadjaja....smejem se sama usred noci...a mnogo je bre nesto mrsava, gledaj joj nozicu...

Lepo se upotpunjujete ti i Whitelily, ona sliku, a ti opis...
Frosina is offline  
Old 13.11.2011., 02:44   #2099
Nista od spavanja....

Missyou, lepo si to rekla...nekako su se nasli....on zeljan ljubavi, jer sve ima, samo ljubavi ne...ona zeljna ljubavi i paznje, jer sve to u svom okruzenju malo ima (osim od strane drage nam mame Zehre)....nasli se, pa malo zalutali...ali valjda ce joj Leventov kompas pokazati pravac...
Frosina is offline  
Old 13.11.2011., 02:52   #2100
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
Nista od spavanja....

Missyou, lepo si to rekla...nekako su se nasli....on zeljan ljubavi, jer sve ima, samo ljubavi ne...ona zeljna ljubavi i paznje, jer sve to u svom okruzenju malo ima (osim od strane drage nam mame Zehre)....nasli se, pa malo zalutali...ali valjda ce joj Leventov kompas pokazati pravac...
Evo ja prije pola sata stigla doma, nimalo nisam pospana.
Dobro kažeš, on željan ljubavi, ona ljubavi i pažnje. Zamisli molim te živjeti sa onakvim ocem i bratom.Nikako mi nije jasno da joj je brat blizanac. Oni nemaju apsolutno ništa zajedničko.
Eh, Zehre nam odsada nema. Kako li će se Feriha snaći bez mamine ljubavi, zbilja ne znam.

Zadnje uređivanje MISSYOU3 : 13.11.2011. at 03:43.
MISSYOU3 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.