Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2011., 02:01   #2201
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
xaxaxa,kad krene Halil Emira da ganja.... Ono kad je dosao ispred skole da pozove Emira na red,pa je po nosu dobio....
A sto se vjeridbe tice-valjda tuka 1 uspije da objasni tuki 2 da nije ona htjela taj brak nego su je natjerali zbog onih slika,a i valjda se on sjeti da je ona njega za sve vrijeme trajanja te farse od vjeridbe odbijala i bjezala od njega kao djavo od krsta...

Ipak,vjerujem da se to nece desiti,pa koliko toga mi procitamo pa se ne desi ni 1/10...

A sada,LAKU NOC...Slatki snovi,sanjajte Emira/Leventa(po zelji). Moze i Koray,ako je nesto komicno...
-----
e sad sam se slatko nasmijala.....to mi je taman trebalo za laku noć!
a sanjat ću da dobijem na lotu da mogu na set u istanbul!!!!!!!!!
Githa is offline  
Old 14.11.2011., 02:09   #2202
@scarlett nebih me zacudilo da i on krene sad u akciju bas su sve na gomilu stavili pitam se sta li ce izmisliti do kraja sezone??? al aj prepustam njima valjda ce nas zadovoljiti


haha kad on njemu kaze Nemoj se tako ponasati i govoriti tako gospodji ferihi heehe

haaha @githa mutavi hahahah mutaviiii bas je mutav hehe (da mi Bog oprosti)

Hvala takodjer milaa idem se ususkat pa oko dodje neko od njih u snu heheh
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!

Zadnje uređivanje selm@ : 14.11.2011. at 02:23.
selm@ is offline  
Old 14.11.2011., 02:18   #2203
http://www.googlehttp://www.google.n...33&tx=53&ty=88
fenikel is offline  
Old 14.11.2011., 02:24   #2204
htijela sam am poslati neke slike,ali ne ide mi
fenikel is offline  
Old 14.11.2011., 02:28   #2205
neće san na oči..
ja nažalost neznam stavljati video kao vi, ali evo na ovoj stranici imaju 3 trailera 35ep - sve je samo o zehri
http://www.sinetif.com/adini-feriha-...olum-fragmani/
nadam se da ćete uspjeti gledati

ima i na vikitv

Zadnje uređivanje Githa : 14.11.2011. at 02:41.
Githa is offline  
Old 14.11.2011., 02:30   #2206
http://www.google.no/search?q=adini+...I_D74QSsiMS1BA
fenikel is offline  
Old 14.11.2011., 02:31   #2207
Pogledajte slicicu 40
fenikel is offline  
Old 14.11.2011., 02:41   #2208
Kako mi je zao ove zene,kao da mi je rod jena.Mislim na Vahidu.

Zadnje uređivanje fenikel : 14.11.2011. at 03:06.
fenikel is offline  
Old 14.11.2011., 02:46   #2209
Prosla su tri dana od incidenta sa levantom I Emir je pokusavao da razgovara sa Ferihom no nije uspio… Treceg dana Ferihu je poslao Riza da prije odlaska u skolu podijeli racune po apartmanima . .. ona je dosla do Emirovohg apartmana I kucala ali niko nije otvarao I vec je bila na odlasku kada su se vrata otvorila I ona ugledala oznojenog Emira koji je izgledao veoma bolestan, ona je zurno usla u stan da pomogne Emiru koji je stavio ruku na njeno rame da bi se odrzao uspravno … ona ga je dovela do krebveta I polegla, rukama mu je opipala cello I vidjela da on gori od groznice… F je donijela vodu I rucnike da pokusa da mu spusti temperature …. Emir je zapoceo da govori dok je tonuo u san: “Oprosti mi Feriha… Volim te… Ne mogu da zivim bez tebe…. “. Feriha je dirnuta zbog onog sto je cula I odlazi da zamijeni vodu I u tom trenutku je Emir uzima za ruku I kaze: “Gitme… Feriha sjeda na pod dok je on cuva za ruku a ona nasloni glavu na krevet I zaspi… Kasnije Emir se budi I vidi je tamo kako spava dok sui m ruke spojene… Emir je skoro posao da joj doirne lice kada je Feriha otvorila oci I njihovi se pogledi sretnu… oni osjete nelagodu… onda feriha povuce svoju ruku iz njegove I ustane… kaze mu da bi se trebao presvuci I ona odlazi da mu spremi nesto da jede… onda se ona vraca I vrlo je neugodno sokirana jer zatice Emira kako hoda zamotan samo u rucnik, ona mu okrece ledja I zatvara oci … Drhtavim glasom mu kaze> “Tvoj dorucak je na stolu” … zatim odlazi… I Emir ostaje sa osmjehom na licu… Kada izidje iz sobe Emir zatice ferihu koja pravi caj… on sjeda za sto I kaze: “Nisi trebala sve to da radis… mogla si nazvati Koraja ili moju mamau”… ona kaze: “Nemoj da uzimas da je moja briga za tebe nesto drugo…ja ti samo vracam sto si me odveo do bolnice kada sam se onesvjestila”…. Onda emri kaze: “Predpostavljam das mo cak I sada … zatim oni nastavljaju da se gledaju… I onda Ferihin telefon zazvoni I to je Levent… Feriha gleda na ekran I potom u Emirakoji pretpostavlja da Levent zove… Emir kaze: “nemoj d ate moje prisustvo uznemirava, daj javi se” …. Feriha gleda iritirano ali kaze: “ Tko kaze da necu da odgovorim na poziv” I ona prihvata poziv dok Emir postaje bijesan I ustaje od stola I odlazi u sobu……..E odlazi u sobu ali nastavlja da osluskuje Ferihin razgovor… Feriha: ‘ Izvolite gospodine Levent”…. Leven: “Ja vise nisam tvoj gospodin (BEY) … treba da me zoves ucitelju /profesore” …. Feriha: “IBice mi tesko da vas zovem Nastavnice … no bilo kako postoji li neki problem”…. Levent: “ Da… zasto nisis danas dosla u skolu… da li si bolesna?” Feriha: “Ne … ali nesto je iskrslo”…. Onda Levent kaze: “Dobro onda se vidimo sutra” I ona prekine razgovor (spusti slusalicu – na mobilonom mozes mislisti hahaha)……………..
Feriha onda ode da uzme svoj kaput iz Emirove sobe I kaze mu da mu je lijek na stolu I da mora da pojede dorucak I potom uzme lijek… za to vrijeme Emir ne gleda u nju I stiska svoje pesnice… Feriha osjeca da je on jako bijesan I okrece se da ode, stize do vrata stana I pokusava da ih otvori… iznenadjena je kada otkrije das u vrata zakljucana I da neme kljuce…zatim cuje Emira iza sebe kako govori: “Ako mislis da cu te tako lako pustiti da odes onda se varas… moramo razgivarati.” …. Feriha mu kaze: “Ne budi smijesan… daj mi kljuc//// Emir je pogleda I nista ne kaze…. Feriha nastavlja da otvori vrata… I kaze: “Ne mogu da vjerujem ovo…kljuc je bio ovdje kada sam dosla..”…. Emir: “ja sam ih zakljucao dok sit i bila zauzeta pricanjem sa Kapetanom … ili trebam li ga zvati nastavnikom takodje…. Feriha: “Ti si slusao moj razgovor”…. Emir: “Kada je on znao za tvoje lazi?” …. Feriha: “Ne zelim da govorim… dosta (Bitti).”
Emir: “ Je li tako lako za tebe da kazes Bitti….? Feriha: “Ti si to ucinio jedsnostavnim sa svojim prijedlogom… Ja sam htjela da se borim za nasu ljubav… Jas am cekala… ali sada ne mislim da to vrijedi vise… Emir je sada zajapuren I ljut I vice: “ Dakle na kraju sve je moja greska…. Ja sam napravio kraj, je li tako?” ….Feriha: “Ovaj razgovor ne vodi nikuda… otvori vrata zelim da idem”… …Emir: “Gotovo je zbog moje nemoralne ponude, jeli? Ja cu ti pokazati sta je nemoralno…. On se pokrenuo prema njoj I Feriha je ustuknula korak natrag…on je isao korak naprijed a ona je pravila korak natrag sve dok nije udarila na zid. F: “Emire sta to radis?”…. Emir rece nista I stavi jednu ruku na zid, ona je pokusala da ode s druge strane I on stavi drugu ruku na zid … Emir ju je sada zagradio uz zid…I nastavio je dagleda u njene oci… u isto vrijeme Ferihino srce pocinje da lupa sve brze… Emir : “Reci to… Reci da me vise ne volis …..Feriha ne gleda u njegove oci I kaze: “Pusti me da idem… Emir: “ Znam d ate je povrijedilo to sto sam rekao ali bio sam povrijedjen. To nisam bio stvarni ja u tom trenutku… Zar me ne znas, Zar ne znas svog Emira?.... Feriha je sada u suzama kao I Emir… Feriha kaze: “Mnogo toga se desilo… Ja sam povrijedila nase odnose… Ubila sam ih prije nego su se rodili… Ali to je bio kao san za mene… ti si bio kao san za menei ja sam se nadala ako ti vidis koliko te volim d aces mi oprostiti… I onda sa tom ponudom ti si ubio moju vjeru u nas…. Feriha ovo govori dok gleda u njegove uplakane oci… Emir: “ Pokusaoa sam Feriha da zaboravim (da ti oprostim)…. Bog samo zna koliko sam pokusavao… ali cak u Hatrent (??)nisam mogao da odome od tebe, Dakle povrijedio sam ted a da bi ubijedio sebe da si ti zavsrena za mene ali sam oslijedio I samog sebe… Kakvu god bol da sam zadao tebi ja sam patio stotinu puta vise …. Feriha jos uvijek gleda u njega… Emir: “ Jos uvijek te volim Feriha!” I Emir skida svoju desnu ruku I stavlja je na svoje srce I kaze “ Volim te jer ovo srce sada samo tebi pripada I nece moci da te zaboravi… Znam da sam te povrijedio ali u ovom srcu (I jace pritisce srce)… U ovom srcu je samo tvoje ime upisano I znam da je isto tako u tvom srcu” I on pokazuje na njeno srce… “Postoji sami moje ime upisano “….. Emir sada skida svoju drugu ruku sa zida ali je on jos uvijek jako blizu Ferihe… Emir: “ Nije vazno das i ti izgubila svoju vjeru u nas jer moja vjera u nas je jos uvijek ziva I to je dovoljno za nas oboje…. Nastavicu da se borim I pokusavat cu do mog posljednjeg daha…. Feriha istovremeno stavlja svoju ruku na njegova usta… Oni gledaju jedan drugoga I onda emri skida njenu ruku I prima je u zagrljaj ..(smrc, smrc)… Zatim on drzi njeno lice I brise njene suze… I kaze: “Ovo su posljednje suze koje si ikada isplakala LJUBAVI… Feriha se smijesi kada cuje ovu rijec LJUBAVI I ona gleda u njegove oci… Emir ljubi njene suze na oba obraza… I onda gleda Ferihu koja je zatvorila oci I gleda njene usne I oni se ljube strasnim poljupcem

zabavabih
fenikel is offline  
Old 14.11.2011., 03:03   #2210
Oh,ljepote ,samo da se i ostvari
fenikel is offline  
Old 14.11.2011., 03:25   #2211
Fenikel vidim da si prenijela moj post sa naTabanu.com a evo postavljam i prijevod jednog veceg broja natuknica koje sam prevela sa FB-a

Tipovi / natuknice za #35 epizodu
1. Nakon Zehrinog odlaska na selo Seher koristi priliku da prijeti Ferihi. Emir slucajno vidi Seher I njenu tetku ispred zgrade I cuje da Seher nije trudna I da ukoliko to Feriha sazna d ace onda svi saznati. Na taj nacin Emir dobije sredstsvo/razlog sa kojim ce zaustaviti Seher!

2. Levent zeli da Emir izidje, Emir sa Ferihom zeli da izidje van ali Levent kaze “ostavite moju studentkinju na miru, vi ste izbaceni iz skole, odlazite”. Navece ce feriha otici da skuplja smece. Emir ce je uvuci u svoj stan I poljubiti, I onda ce oni zapoceti razgovor od samog pocetka…

3. Cansu ce u ovoj epizodi pokusati izvrsiti samoubistvo… Emir ce doci do njenog stana radi poslovnih papira I zateci je u tom stanju … emir ce uzeti Cansu I dok bude isoa dole, Feriha ce ih vidjeti … Feriha odlazi s njima do bolnice u kojoj se emir oporavljao nakon saobracajne nesrece…. Cansu se odmara I Emir I Feriha sjede na istoj klupi I pocinju da razgovaraju…

4. Na dan Zehrinog odlaska na selo, Emir I Feriha ce se pomiritii tu noc ce Feriha provesti sa Emirom…. (ne vjerujte u ovo maker ja to zelim tako snazno)

5. Sada Emir shvata da treba da vjeruje u Ferihu, svaki trenutak on ce biti kao Ferihina sjena. Feriha koja prozivljava teske dana postaje mnogo agresivnija I ambicioznija…

6. Feriha ce se opet onesvijestiti u skoli I Emir ce je odnijeti u skolsku kliniku… Hande I ostatak skole gledaju iznenadjeno I sa ljubomorom… Emir priznaje svoju ljubav ali feriha u tom trenutku spava

7. Emir I Levent razgovaraju u skoli.

L: Ostavi Ferihu na miru. Ne uznemiravaj je I objasni sve o Sanem.
E: To nije tvoj problem.
L: Ne pokusavaj da je povrijedis, ona je vec povrijedjena
E: Da li ces me ti ces me uciti?
L: Ti uopste ne zasluzujes Ferihu. Ne zasluzujes njenu ljubav.
E: Ja ne zasluzujem cak ni djevojku koja me je lagala, je li tako?
L: Da tako je. Ona se bacila u more zbog tebe. Da je nisam spasio ona bi bila mrtva. Odlazi Sarafoglu – I levent odlazi
Nakon ovog razgovora Emir dodje do Ferihe I ucini sve s namjerom da razgovara s njom o svemu sto je cuo.

8. Leventovo prisustvo u skolu sacuvalo je Ferihu od usamljenosti . Ona ne zna sta da radi sa Emirovim odgovorom. Feriha koja je izgubila najdragocjeniju osobu za nju, kada se Zehra vratila u selo, odlucuje da ne izgubi I Emira. Emir koji se vise nije suzdrzan prema Ferihi I njegov jedini neprijatelj je sada Levent te on zapocinje “rat”/borbu s njim.
9. Hande with Illker ce postaviti zamku Ferihi kako bi naljutili Emira. Azra cuje njihov plan I kaze ga Ferihi. Ona zbog toga ne upda u njihovu zamku I Hande ostane ponizena.
10. Levent dolazi kao nastavnik I izbacuje Emira iz ucionice. Emir je jakom ljut zbog toga. Sada je jos vise ljubomorna zbog Ferihe pa iako je pod suspenzijom on je svaki dan u skoli.
11. Feriha ce zbog nekog razloga otici do leventove kuce. Ono sto nece znati je da je Emir prati I kasnije ce njena posjeta Leventu biti razlog za njihovu svadju. Levent ce uzrokovoti mnoge razmirice izmedju Emira I Ferihe. …. Fanovi se pitaju sta ce Cansu uraditi kada vidi Leventa.
12. Feriha je jako tuzna I usamljena nakon Zehrinog odlaska. Emir to uocava I prilazi blize Ferihi. Koraj vise ne moze da podnese Hndine akcije I ponasa se kao da ona ne postoji. Kaze joj da nema razloga da nastave sa tim cudnim odnosom izmedju njih.
13. Emir pokusava da nacini Ferihu ljubomornom ali Feriha ne pokazuje interes za to. Ovo ga cini jos vise bijesnim
14. Sa dolaskom Leventa u skolu kao predavaca, mijenja se odnos izmedju Ferihe I Emira. Emir koji ej poceo misliti da je Feriha nevina, pokazat ce jasno svoju ljubomoru. On ce u epizodi odvesti Ferihu na mjeto gdje ce njih dvoje biti sami I pokusat ce da otkrije cijelu istinu.
15. Emir nakon pisma nece ostaviti Feriju samu, Hande ce biti razocarana I Koray ce smisliti plan za Emira I Ferihu.
16. Levent prema Emiru u nastupajucim epizodama “ Ja volim Ferihu, ri si je izgubio I jos je guras prema meni. Svaki puta kada je ucinis tuznom, ona mi postaje blizom..”
17. Feriha dolazi kuci I nalazi samo Seher, Riza je zvao da kaze d ace kasniti. Mehmed dolazi I govori Seher da se spremi da idu vani. M: Feriha mi idemo van. Ti ostani kuci. Necemo kasniti. Seher pogleda na Ferihu I nasmije se. S: Ti takodje mozes da se zabavis. Feriha ljutito odlazi u svoju ‘sobu’. S: Ne razumijem ovu djevojku. Sta god da se desi ona se naljuti. M: Dodji! Nemoj da brines o tome sada.
18. Nakon Zehrinog odlaska, Seher ce pritiskati Ferihu da krajnjih granica, ali Seher ce naci u situaciji da je Emir protiv nje. Seher ce se malo povuci, pred Emirovom prijetnjom u vezi prstena, I kada on sazna istinu o Seher (da nije trudna) on ce je konacno zaustaviti.
19. Kratki scenario susreta Zehre sa Hasanom.
Zehra I hasan se medjusobno gledaju neko vrijeme..
H: Zehra? Ti si dosla.
Z: Da dosla sam. Kakos i ti?
H: Sada, kada si ti dosla nezali I ako umrem.
Z: ne govori tako. Objasni mi sve. Sta je lose s tvojim zdravljem? Sta se desilo da si postao tako bolestan?
Hasan u pocetku ne zeli da govori ali na Zehrino nagovaranje objasni o cemu se radi.
U skoli…
L: Sarafoglu napusti moju ucionicu…
Emir I feriha su u souk
E: Sta? Sta to kazes?
L: Cuo si me. Ostavi mog studenta I odlazi sa moga casa.
Emir gleda u Ferihu I bez da ista kaze izlazi van. Feriha u pocetku zaledjena ali nakon toga pokusava izici za Emirom.
K: Sta se dogodilo Feriha?
F: Sta bi se desilo? Gospodin Levent je poceo raditi ovdje kao nastavnik. Emir je opet bijesan na mene.
Feriha se rukama drzi za glavu.
K: Cekaj, cekaj. Covjek kojeg Emir naziva “Kapetan” je sada nastavnik , je li to tako? Ali nisam shvati jednu stvar. Kada je to Emir saznao?
F: Bio je ovdje. Da razgivara sa mnom.
K: Da li je ovaj covjek lud? On ce doci u drugi problem. Skola mu je dala suspenziju I on je opet dosao ovdje.
F: Koraj, ja ovo vise ne mogu da izdrzim
Ona ustaje.
K: Feriha, vidi, ja…
Feriha ga prekida
F: Bilo kako bilo ne mozemo nista uciniti. Vidimo se
Koraj je gleda dok odlazi. Feriha nije u raspolozenju da prati nastavu I odlazi kuci. Dok ulkazi u zgradu primijeti Emirov auto. Ne zna da li da ide gore ili ne. Dok je bila na putu da se uputi dole prema svom stanu, promijeni misljenje I ulazi u dizalo. Odlazi do Emirovog stana. Kuca na vrata, ona se otvaraju. Ali nije Emir taj koji ih je otvorio…..
Sanny2011 is offline  
Old 14.11.2011., 03:30   #2212
Namjerno sam ostavila tvoje nik ime da se zna
fenikel is offline  
Old 14.11.2011., 03:32   #2213
Zahvaljujem na trudu

Zadnje uređivanje fenikel : 14.11.2011. at 03:42.
fenikel is offline  
Old 14.11.2011., 03:56   #2214
Prenosili su se ovdje i moji postovi,sa drugih foruma,(prevodila sam sa engleskog j. na nas j.)ali nisam naglasavala da su "moji".Svi mi odnekuda iskopamo natuknice.Oprosti mi sto sam bila slobodna da prenesem tvoj post
fenikel is offline  
Old 14.11.2011., 09:52   #2215
Thumbs up Ma nema veze

Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na trudu
Fenikel, ma nema veze super je da se tako dijelimo informacije o ovoj prekrasnoj seriji. Zaisat se mnogo toga moze procitati ne samo o sadrzaju serije vec i karakterima likova koji nose cijeli projekt.

Za sada si vidjela da naTabanu forumasi pod nikovima Lola, Daca, VesnaCanada ..... imaju prekrasne diskuje o karakterima likova, medjusobnim odnosima, a s posebnim osvrtom na reagovanje vecih skupina, odnosa Emir - Feriha, Feriha-levent, Levent -Emir...

Taj dijalog koji se razvija medju nama i posvecenost da ulazimo u sustinu likova, njihov karakter, medjusobne odnose samo je dodatna vrijedost ne samo serije koju gledamo nego i nama samima jer unapredjujemo svoje vjestine i povecavamo nase pragove tolerancije.

I na kraju ugodno jutro i uspjesan radni dan. Traileri su prevedeni pa se vidi da ce biti puno tuznih momenata, emotivnih rastanaka pa su natuknice koje smo prenijeli pravo osvjezenje za nas jer nam priuzaju nadu da ce se uskoro normalizirati odnmosi Femira.
A za one koji tek ustaju ugodno ispijanje
Sanny2011 is offline  
Old 14.11.2011., 10:39   #2216
Pa krenimo!!! Slikice!!! :)









__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 14.11.2011., 10:41   #2217





__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 14.11.2011., 11:41   #2218
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Oh,ljepote ,samo da se i ostvari
jao jao..
samo da se ostvari
Githa is offline  
Old 14.11.2011., 12:03   #2219
Quote:
selm@ kaže: Pogledaj post

haha kad on njemu kaze Nemoj se tako ponasati i govoriti tako gospodji ferihi heehe
Xaxa,gospodja Feriha...
Pa poslije kad je Emir u sali rekao Ferihi: "Gdje idemo,g-djo Feriha?"
A ona: "Ne zovi me tako!"


Ovu prelijepu pricu o pomirenju je smislio jedan fan,ja sam se najezila kad sam citala to sinoc..
Sto se natuknica tice,zanimljiva mi je ona kad Feriha ne obraca paznju na Emira kad on pokusava da ne napravi ljubomornom..Zamisljam njegovu facu i ubacivanje u petu brzinu nakon toga

A i bilo bi mi drago da Emir po kratkom postupku sredi Seher...
Svidjaju mi se natuknice,jedva cekam epizodu......

Zadnje uređivanje ScarlettO'Hara : 14.11.2011. at 12:11.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 14.11.2011., 12:12   #2220
Quote:
Githa kaže: Pogledaj post
Wh. !


Po prirodi sam romantik i želim vjerovati da svijet teži upravo toj izjavi....ali ponekad sranja koja napravimo su toliko teška za progutati da je teško živjeti zajedno bezobzira na svu ljubav.
što se tiče Ferihinih laži, ne znam bi li ih progutala - to toliko ovisi o tisućama drugih stvari koji stvaraju upravo odnos dvoje ljudi -a svaki je sam sebi specifičan i jedinstven. ne opravda lavam laži ali uzimajući u ubzir kako je rasla- siromaštvo, tata grubijan, brat majmun, sredina zatvorena, mama sanjar koji puni glavu, susjedi koji je daruju stvarima te potpiruju snove, lažni prijatelji poput cancu koji se postavljaju ponekad kao da su jednake -(kad mrkva zatreba ferihu naravno pa ju ova tješi i slično), uspjeh u školii i pamet koju ima koja pobuđuje nade u te snove ..... i samo jedna sitacija i samo jedna laž - malo sramote nakon toga te još samo jedna malena laž..................I KRENE LAVINA SRANJA I LAŽI!
eto, to je moje skromno mišljenje da se nitko ne naljuti!
Prvi bold -upravo to Emir proživljava ,bez obzira na njegovu ogromnu ljubav prema Ferihi ,trenutno mu je nomoguće preći preko svega i nastaviti dalje ...
Što se tiče drugog boldanog dijela ,apsolutno isto razmišljam....ne opravdavam Ferihu ni 1% ali je mogu razumjeti upravo iz istih razloga koje si ti navela ...Moja najveća zamjerka Ferihi je scena u holu na faxu, kada za Rizu govori da je njen vozač (neoprostivo),druga scena -meni još teža, je kada Emir dolazi ispred Cansuinog stana pa mu otvara Zehra (tada Zehra skuži da se Feriha stidi nje i svoje porodice ----meni se tu steglo srce jer sam majka i suosjećala sam sa Zehrom ,jako bolno za jednu majku koja je sav svoj život žrtvovalala i posvetila djeci a posebno Ferihi )
Mada sada ide jako težak period za Ferihu :Zehra odlazi ,jedini oslonac i podrška koju je imala ,Seher će joj zajedno s tetkom visiti za vratom ,Hande i Cansu se udružuju (cansu zna ferihinu bolnu tačku -Riza i Mehmet -ako oni saznaju za Emira ,Feriha će nadrljati a vjerujem da će to Cansu predložiti 'vještici' Hande koja će to jedva dočekati) ,Unal i Aysun (koliko smo vidjeli u ove zadnje dvije ep )nisu naklonjeni Ferihi, ali barem im Emir ne dozvoljava da se previše miješaju,stanje na faxu nije sjajno mada bi se moglo promijeniti dolaskom novog profe-mogla bi se i Sofi prijaviti ako ima slobodnih mjesta na faxu (ona privatno daje časove )tako, da eto nove šeme Sofi i Levent bey
Moram naglasiti kako su mi Koray i Gulsum pravo simpa i već se tu razvija ljubav ....Koray se prvi put smije i uživa u druženju ,dok kad je s Hande ima uvijek ozbiljnu facu i napeto lice i iščekivanju njenih novih sranja i gluposti ....dobro je Feriha rekla Hande -baveći se Emirom i spletkareći gubiš jedinu osobu koja te čini čovjekom....a to je sada očigledno ,Korayu kao da spada povez oko očiju i nama snage da ulaže u nešto što je jednostrano .
Nadam se da će nam u idućoj ep priuštiti malo romantike ,jer će odlazak zehre biti bolan i težak za sve .(glumici Vahide želim brz oporavak i da se ubrzo vrati na scenu potpuno izliječena )
amella 77 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.