Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2011., 22:18   #1921
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
opet preskacem nebitne likove i prelazim na Ferihu i Emira...
Feriha nista ne jede.
Ide kod Emira da mu kaze da ona nije prodala prsten.Feriha samo sto se ne onesvijesti. Emir joj kaze da ako hoce moze i da se onesvijesti. Ona pada.
Cekam prevod na fb,ali u komentarima vidim (posto ja ne gledam ovo uzivo) da je E. nosi u bolnicu.

I ovamo su bas ljuti na Leventa jer je rekao Emiru da ostavi Ferihu/da izadje iz njenog zivota,grrrrr

hvala ti do nebaaaaa,nemas pojma koliko si me razveselila

ja gledam uvijek preko vikenda kad je sve na svome mjestu,nema sanse da bi mogla gledati uzivo u prekidima
Kendi is offline  
Old 11.11.2011., 22:20   #1922
Scarlett stvarno si kraljica..hvala puno!
Semsa_1988 is offline  
Old 11.11.2011., 22:21   #1923
feriha pada u nesvest emir je samo gleda!! Misli da ga zeeza il sta vec Uzas i ja sam tako procitala da je levent rekao emiru da ostavi ferihu :S!!!
voljena is offline  
Old 11.11.2011., 22:36   #1924
zastooo Emir Baca Prsten? :SSSSSSSSSSSSSSS
voljena is offline  
Old 11.11.2011., 22:41   #1925
Quote:
voljena kaže: Pogledaj post
zastooo Emir Baca Prsten? :SSSSSSSSSSSSSSS
a kak je Seher potrčala samo


Levent će raditi na Ferihinom faksu...

radnja ide sve bolja i bolja...glavno da Femir pričaju međusobno....kak tak, ali
pričaju...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 11.11.2011., 22:42   #1926
Cure,nema na cemu...ovako kratim vrijeme XD

Koray dolazi po Ferihu u bolnicu i vozi je kuci. Emir je platio racun. Koray je pita sta joj se desilo i je li joj dr propisao neki lijek. Ona kaze da nije. Dolazi G. i pita zasto je on s F.
Sanem se raspituje za L.,kaze joj cuvar da je on prodao brod i da je ostavio poruku za cistacicu.
Hande zeza G. Pita je ko je ona,kad sazna da je Ferihina rodjaka pita je u kojoj zgradi je ona portirova cerka,G. odlazi. Koray se svadja s Hande. Niko ne spava.Svi razmisljaju.

Handin prijatelj zeza Ferihu.Feriha se istrese na Azri,kaze joj da je stalno oko nje i da nadje nekog drugog.Sanem,Unal i Emir su na sastanku.
Seher ide da proda prsten. Prodavac je zacudjen i pita otkud joj taj prsten,ona kaze da je poklon. ovaj je sumnjicav.
Pozove zlataru u kojojj je Emir kupio prsten i onda zove Emira. Emir pohita,a ovi u radnji kazu Seher da ce uzeti prsten da bi ona ostala dok Emir dodje.
Emir dolazi i vidi Seher, bijesan je.
Prodavac kaze da je to zena koja je htjela da proda prsten, Ona pocne da se pravda-scena iz clipa.Te,trudna sam,te ja sam Mehmetova zena,treba na novac,ne zovite policiju....Emir zove Ferihu da odmah dodje u radnju.
Feriha dolazi. Dere se na Seher.
Levent i Sanem pricaju. Ona kaze da nema Halduna,sad je slobodna. On pita za Cansu,a ona se cudi zasto on pita za nekofa koga i ne poznaje. On joj kaze da pocinje da radi,ona se cudi,kao sta ce ti to.
Emir,Ferih i Seher su u autu,Feriha izvlaci Seher iz auta i govori Emiru da je tuzi. Seher kaze da ce u tom slucaju ona lose proci jer niko ne zna za nju i Emira.Emir se izvinjava sto joj nije vjerovao za prsten,ocekivao je nju da sretne u radnji. Ona kaze: Zasto se izvinjavas? ja sam te sikoristila zbog novca,imam aferu s leventom i htjela sam da prodam prsten...Vala neka mu je rekla...
Emir kaze da Feriha nije ni nosila prsten i baca ga u more (ovo im je neki obicaj izgleda,frka i odmah zafrljace prstenXD).
Levent ce da radi na Ferihinom faksu.

Zadnje uređivanje ScarlettO'Hara : 11.11.2011. at 22:49.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 11.11.2011., 22:42   #1927
da aysun Nije nasla prsten Nebi feriha ni saznala da je lazan A ona seherrr kako bi je motkomm Po glawiii Uhhhh
voljena is offline  
Old 11.11.2011., 22:43   #1928
Scarrleto Bolje tebe citat neg gledat seriju Prekidomm Ogroman kisss za tebe kraljic!!!!
voljena is offline  
Old 11.11.2011., 22:53   #1929
Quote:
voljena kaže: Pogledaj post
Scarrleto Bolje tebe citat neg gledat seriju Prekidomm Ogroman kisss za tebe kraljic!!!!
Xaxax,ja cu fino kad se smirim malo da pogledam seriju,ovako samo citam na fb sta se prica...ove cure prevode brzinom svjetlosti i pisu sazetak...
ScarlettO'Hara is offline  
Old 11.11.2011., 22:56   #1930
Neka prica ko sta hoce levent mi je zakon dobro da je na faksu sad ima ko da pazi nasu princezu ...a emir..neka crkne!!!!
Semsa_1988 is offline  
Old 11.11.2011., 22:58   #1931
Wink

Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Xaxax,ja cu fino kad se smirim malo da pogledam seriju,ovako samo citam na fb sta se prica...ove cure prevode brzinom svjetlosti i pisu sazetak...
Samo ti prevodi...hvala puno...ovo nam dobro dodje...malo nase doze dok nam ne prevedu na hrvatskom ...
Semsa_1988 is offline  
Old 11.11.2011., 22:59   #1932
Scarlet Hvala ti na prijevodu, ma sve je ispalo super za naše junake, sad me zanima onaj naš dragi Levent. Vidim raditi će na Ferihinom faksu, nije valjda profesor??
Aysun nikako da povjeruje da Emir nije Ferihin bogati plijen. Ona ode testirati prsten...ali zahvaljujući upravo Aysun dolazimo do prave kradljivice.
MISSYOU3 is offline  
Old 11.11.2011., 23:01   #1933
Quote:
Semsa_1988 kaže: Pogledaj post
Neka prica ko sta hoce levent mi je zakon dobro da je na faksu sad ima ko da pazi nasu princezu ...a emir..neka crkne!!!!
Slazem se...Sad ima neku podrsku,a bice da se on zbog nje i zaposlio...
Samo,meni zao Emira. Razmisljam kako bih ja na njogovom mjestu,i mislim da bih se ponasala kao on,minus ona ponuda. A vidim,morace dobrano da se potrudi da ona predje preko toga. i neka,to se ne moze lako zaboraviti,grrr,ljutim se samo kad se sjetim....
ScarlettO'Hara is offline  
Old 11.11.2011., 23:04   #1934
jel ovo kraj kad emir ode po ferihu I levent Se opet Umesa ihiihihihi Mamina Princezo Ja sam Pomislila da ce se seher Bacit u vodu za prstenom Bilo Bi baaas COOL i Da se utusi i da umreee :d xaxaxaxxa !!!! Kiss za svee
voljena is offline  
Old 11.11.2011., 23:08   #1935
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Cure javite sta se desava u seriji a i utakmica isto...veceras igra Bosna protiv Portugala,nadam se da ce Portugalci kuci popisani ici


kendi j... bosnu emir je dosao u razred da prica sa ferihom a Levant je dobio posao u skoli koliko sam razumjela....pojavio se i levant u ucionici....sad mozes predpostaviti poglede itd....sorry uzbudjena sam ne znam ni gdje sta i kako tipkam velika pusaaaaaaaaaa ja navijam za njih
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 11.11.2011., 23:09   #1936
Hasan se onesvijestio,sofi ga nalazi na stepenicama.Feriha i Seher su u kuci i svadjaju se-scena iz trejlera,Seher prijeti da ce reci Mehmetu sve,Zehra brani Ferihu.Dolazi M. i one se prave kao da se nista nije desilo. Noce je,i Mehmet brine za Seher. Emir razmislja o Ferihinim rijecima u bolnici. Zehra se sjeca HAsana,trebalo je da bjeze zajedno,njen tata je naredio da prebiju Hasana,ona je dosla kod njega,ali ga njegova majka nije pustila i rekla joj je da se ne vraca. Povratak u sadasnjost,Zehru zove Sofi. Kaze da se Hasanu pogorsalo stanje i da joj je to mozda zadnja sansa da ga vidi. Seher govori tetki da je prsten izgubljen. ali sve sada pocinje(?)
Emir je u skoli,vidi FErihu u ucionici,i govori joj da moraju da razgovaraju,ona hoce da ode. Vidi ih L.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 11.11.2011., 23:10   #1937
Quote:
voljena kaže: Pogledaj post
jel ovo kraj kad emir ode po ferihu I levent Se opet Umesa ihiihihihi Mamina Princezo Ja sam Pomislila da ce se seher Bacit u vodu za prstenom Bilo Bi baaas COOL i Da se utusi i da umreee :d xaxaxaxxa !!!! Kiss za svee
hahhaa i ja sam mislila ali ja mislim ipak da je laznjak bacennnnnnnnnn
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 11.11.2011., 23:14   #1938
Quote:
voljena kaže: Pogledaj post
jel ovo kraj kad emir ode po ferihu I levent Se opet Umesa ihiihihihi Mamina Princezo Ja sam Pomislila da ce se seher Bacit u vodu za prstenom Bilo Bi baaas COOL i Da se utusi i da umreee :d xaxaxaxxa !!!! Kiss za svee
hahahah ovo je za 10!! kako bi prebila ovu seher...cure jel kraj serije?
Semsa_1988 is offline  
Old 11.11.2011., 23:14   #1939
@selma Hahhaha Ja sam molila boga tog trentuka da se ona baci u vodu!!! Nadamos e da je lazini bacen i da joj Opettt da prsten i ja mislim da je L...dobio Posao Na faksu! al Nema nigde poljubca od emira i ferihe ni u ovoj ep......hiihihihihhi
voljena is offline  
Old 11.11.2011., 23:18   #1940
Cure jel bio kraj,kako se zavrsilo?
To bacanje prstena u vodu pa hebote isplati se otici u Tursku na ronjenje naslo bi se zlata i dijamanata mozda se to smatra kao losa sreca a emir ludjak kaze nije ga ni nosila,pa nije zato sto je cekala pravi trenutak
Kendi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.