Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2011., 23:21   #1941
Kendi Nikav Kraj Ni bio Bzvz Emir dosao U skolu po ferihu Levent poceo da radi na faks i naravno kad je video da emir i feriha pricao on dosao!!! i to je to Ama bas bzvz ja sam ocekivala neki il bilo sta e jbg u drugoj ep....nadamo se
voljena is offline  
Old 11.11.2011., 23:22   #1942
Nije jos kraj...
Ja vise ne znam na koju stranu da stanem: Ferihine lazi su razlog zbog kojeg se Emir ponasao onako. Ona ga je lagala toliko dugo, a on sad treba odmah da predje preko toga? S druge strane,onu ponudu nzm kako ce oprostiti ona.
Sad opet ce on da trci za njom,kao uvijek-a ona ce sad da se ljuti-pa njih dvoje nikad na zelenu granu.
Njemu je sad sinulo da oni treba da razgovaraju i to je to. E,pa malo sjutra....
Al dobro,popravlja se situacija,konacno su se pokrenuli. Ocekujem veoma mastovit pristup od Emira....xDDDDDDDDD
A i ovaj L.-volim ga,ali nikako necu da sad on trci za F. Ajde da joj bude prijatelj i podrska,to sve za 5,ali nesto vise neeeee


Nastavak: Levent kaze Emiru da izadje iz ucionice. Zehra kod Hasana,on se budi i vidi je... Kraj.XD

Zadnje uređivanje ScarlettO'Hara : 11.11.2011. at 23:29.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 11.11.2011., 23:37   #1943
@kendi moja mogle smo skupa pa cemo se dogovoriti kome prsten a kome Levant hehheh nego ode nam vahde...... da neka dragi Bog bdi nad njom kod mamaer sam i imamo goste nezgodno mi nadam se da ce biti neko online kada se veceras prikljucim...ako ne zelim svima laku noc i lijepe snove
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 11.11.2011., 23:38   #1944
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Levent i Sanem pricaju. Ona kaze da nema Halduna,sad je slobodna. On pita za Cansu,a ona se cudi zasto on pita za nekofa koga i ne poznaje. On joj kaze da pocinje da radi,ona se cudi,kao sta ce ti to.
Emir,Ferih i Seher su u autu,Feriha izvlaci Seher iz auta i govori Emiru da je tuzi. Seher kaze da ce u tom slucaju ona lose proci jer niko ne zna za nju i Emira.Emir se izvinjava sto joj nije vjerovao za prsten,ocekivao je nju da sretne u radnji. Ona kaze: Zasto se izvinjavas? ja sam te sikoristila zbog novca,imam aferu s leventom i htjela sam da prodam prsten...Vala neka mu je rekla...
Emir kaze da Feriha nije ni nosila prsten i baca ga u more (ovo im je neki obicaj izgleda,frka i odmah zafrljace prstenXD).
Levent ce da radi na Ferihinom faksu.
Kako mu je dobro isprašila, nije bolje ni zaslužio. Vidi se da joj ništa ne vjeruje makar se trudio.
Ovo sa bacanjem prstenja u more je skoro u svakoj seriji.
Sanem je sad slobodna, baca se na Leventa...sad kako će se ovaj ponašati ostaje nam da vidimo u epizodama koje slijede.
MISSYOU3 is offline  
Old 11.11.2011., 23:39   #1945
[QUOTE=ScarlettO'Hara;36663041]Nije jos kraj...
Ja vise ne znam na koju stranu da stanem: Ferihine lazi su razlog zbog kojeg se Emir ponasao onako. Ona ga je lagala toliko dugo, a on sad treba odmah da predje preko toga? S druge strane,onu ponudu nzm kako ce oprostiti ona.
Sad opet ce on da trci za njom,kao uvijek-a ona ce sad da se ljuti-pa njih dvoje nikad na zelenu granu.
Njemu je sad sinulo da oni treba da razgovaraju i to je to. E,pa malo sjutra....
Al dobro,popravlja se situacija,konacno su se pokrenuli. Ocekujem veoma mastovit pristup od Emira....xDDDDDDDDD
A i ovaj L.-volim ga,ali nikako necu da sad on trci za F. Ajde da joj bude prijatelj i podrska,to sve za 5,ali nesto vise neeeee

hvala ti puno,kiss

Slazem se za Ferihu i Emira i iskreno sam vise na njegovoj strani nego na njenoj,hajde sto je lagala vjerujem da bi i ja to isto uradila samo da zadrzim osobu koju volim kraj sebe ali i kad je imala sanse da nesto kaze da se opravda ona je sutila kao mutava e pa sutnjom se nista postici nemoze
Kendi is offline  
Old 11.11.2011., 23:41   #1946
Hvala na sazetku

...nego ja ne kuzim nest.. jel ovo izaso trajler za 35 epizodu?
Zehra odlazi,a jadna Feriha se slomila..i ja sa njom

http://www.facebook.com/photo.php?v=238543196204955
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 11.11.2011., 23:45   #1947
da Eysan to je trailer...ode zehra želimo joj brz oporavak, al imamo je bar u još jednoj ep ....


odo spavat ... svašta bi rekla, al jednostavno ne mogu...sretna sam jer je utakmica završila 3-0 , a što se tiče ep imam miksane osjećaje

Laku noć ! čitamo se, pišemo se sutra
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 11.11.2011., 23:45   #1948
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Hvala na sazetku

...nego ja ne kuzim nest.. jel ovo izaso trajler za 35 epizodu?
Zehra odlazi,a jadna Feriha se slomila..i ja sa njom
Jeste...Al ja nista ne razumijem sta prica Zehra.
Znam da je Riza rekao: Sta cemo mi bez tebe?
ScarlettO'Hara is offline  
Old 11.11.2011., 23:45   #1949
[QUOTE=Eysan;36663435]Hvala na sazetku

...nego ja ne kuzim nest.. jel ovo izaso trajler za 35 epizodu?
Zehra odlazi,a jadna Feriha se slomila..i ja sa njom

Ajme pa Feriha ostaje sama sa dusmanima
Kendi is offline  
Old 11.11.2011., 23:46   #1950
...jep...ahhhh...odlazi nam Zehra ma neka ona nama samo ozdravi to je najvažnije...
...puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ šaljem za brzo ozdravljenje

...čini se da će ipak 36. epizoda biti epizoda pomirenja Femir dua
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 11.11.2011., 23:51   #1951
Cure jeste skontali kako su izveli to sa Zehrom?Mislim zasto ide na selo ili su samo najavili da ide bez razloga? Vise volim i da je "kao"
salju ne selo nego da su prikazali da je umrla ili tako nesto...Zaista je strasno volim i vidi se da je jaka zena,vibram do neba da ozdravi...Ovaj rak dojke je postao kao dobar dan,zene mlade ga imaju
Kendi is offline  
Old 11.11.2011., 23:59   #1952
Pozdrav drage moje... Ova epizoda je bila jedna od boljih... Sta reci sem jedva cekam sledecu...
@voljena i sve devojke koje zele da gledaju epizodu na sajtu yildiz.tv (ovaj link sto ste govorile da koci) moj savet sledeci put vratite samo pet ili deset, pa moze i petnaest minuta unazad i nece vam uopste kociti. Tako ja radim svakog petka. Dakle ne ide uzivo kasnite petnaest minuta, ali valjda je vazno da odgledamo seriju. I da serija pocinje u 20:00 h po njihovom vremenu, ja sam u Srbiji tako da kod mene je to 19:00 h a sve do 21:10 h po njihovom vremenu bio je takovani OZET. To je neka vrsta podsetnika onoga sto je bilo u prosloj epizodi samo malo poduzeg... Tako da ako hocete da gledate uzivo ukljucite se negde oko 20:00 po vasem vremenu i ako je nova serija u toku samo dole -5 min i sve ce biti uredu. Iznenadilo me to sto su odmah posle serije pustili trailer. Verovatno zato sto Zehra ide...
Ne mogu da vam se pridruzim tako aktivno ali citam sve vase komentare. Hvala @MP za slike, samo ti nastavi... Hvala @whitelily za one klipove juce, veruj mi danas sam samo zbog toga bila mirna, jer sam znala da ce Emir uvideti da gresi.
__________________
Oni koji te vole to ne umeju da pokazu, a oni koji te mrze ne umeju da skariju.
Ezo_ve_Esmer is offline  
Old 12.11.2011., 00:16   #1953
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Hvala na sazetku

...nego ja ne kuzim nest.. jel ovo izaso trajler za 35 epizodu?
Zehra odlazi,a jadna Feriha se slomila..i ja sa njom

http://www.facebook.com/photo.php?v=238543196204955
Pogledala sam trailer za 35. epizodu. Ispada da je ispravna natuknica mamine princeze da nam Zehra odlazi na selo.
Meni je najvažnije da joj nisu ubili lik, što znači da će se u slučaju oporavka Zehra opet pojaviti u seriji. Sada moramo držati fige Vahide Gordon da se izliječi.

Stvarno mi je žao Ferihe, sad je sama, nema nikoga u kući tko bi je razumio.
Pomirenje je u 35 ili 36 epizodi tako da će imati Emira.

Eyšan, kliknula sam!
MISSYOU3 is offline  
Old 12.11.2011., 00:34   #1954
E, pa UZIVALA SAM, UZIVALA, UZIVALA.....divna epizoda !!!!

Konacno pricaju, pa opet pricaju i tako u svakoj drugoj sceni...

Operacija "prsten" zavrsena - hvala dragom Bogu...

Levent - profesor?????? To nikome nije palo na pamet....Kako dobar nacin da je pored nje da bi je stitio...samo kao prijatelj, jer sad kad je profesor ne sme s njom nista da ima....uf, odahnula sam...

Koray se tako lepo smeje pored Gulsum...macici jedni....

Sto mi je bila lepa sa onim njenim plavim ocima dok je lezala u bolnici...

A on se vec lomi....samo jos mrvica do poljupca....
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 00:39   #1955
Quote:
Ezo_ve_Esmer kaže: Pogledaj post
Pozdrav drage moje... Ova epizoda je bila jedna od boljih... Sta reci sem jedva cekam sledecu...
@voljena i sve devojke koje zele da gledaju epizodu na sajtu yildiz.tv (ovaj link sto ste govorile da koci) moj savet sledeci put vratite samo pet ili deset, pa moze i petnaest minuta unazad i nece vam uopste kociti. Tako ja radim svakog petka. Dakle ne ide uzivo kasnite petnaest minuta, ali valjda je vazno da odgledamo seriju. I da serija pocinje u 20:00 h po njihovom vremenu, ja sam u Srbiji tako da kod mene je to 19:00 h a sve do 21:10 h po njihovom vremenu bio je takovani OZET. To je neka vrsta podsetnika onoga sto je bilo u prosloj epizodi samo malo poduzeg... Tako da ako hocete da gledate uzivo ukljucite se negde oko 20:00 po vasem vremenu i ako je nova serija u toku samo dole -5 min i sve ce biti uredu. Iznenadilo me to sto su odmah posle serije pustili trailer. Verovatno zato sto Zehra ide...
I ja isto tako gledam, ali sacekam i pola sata, taman da prodje ono iz prethodne epizode.....I NARAVNO NE KOCI...
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 00:57   #1956
E sad pomislih da bi mozda u slijedecoj seriji doveli onog frajera,kakvo je vase misljenje?
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 00:58   #1957
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
E sad pomislih da bi mozda u slijedecoj seriji doveli onog frajera,kakvo je vase misljenje?
mislim epizodi
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 01:06   #1958
Frosina,izgleda da smo samo ja i ti na forumu Ostali pozaspali
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 01:08   #1959
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Frosina,izgleda da smo samo ja i ti na forumu Ostali pozaspali
Samo sto poslah poruku,ode i frosina
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 01:11   #1960
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Samo sto poslah poruku,ode i frosina
Ne, ne, tu sam ...
Frosina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.