Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2011., 01:15   #1961
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Samo sto poslah poruku,ode i frosina

Kao sto rekoh, tu sam..samo sam ponovo gledala neke njihove scene....da utvrdim gradivo...

A novi frajer..pa, ne znam, malo sam umorna od njihovog svadjanja...

Ajde nek se prvo pomire, pa za sledecu svadju nek se on pojavi....trebace im razlog za nove probleme...
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 01:23   #1962
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
E sad pomislih da bi mozda u slijedecoj seriji doveli onog frajera,kakvo je vase misljenje?
Evo i mene, nisam zaspala. Petak je...
Već je otprije rečeno da će biti novi frajer, mislim baš u slijedećoj epizodi.
MISSYOU3 is offline  
Old 12.11.2011., 01:28   #1963
Evo ja opet gledam ispocetka
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 01:30   #1964
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Evo i mene, nisam zaspala. Petak je...
Već je otprije rečeno da će biti novi frajer, mislim baš u slijedećoj epizodi.

Znaci nova nerviranja...

A Emir nam bas jak...dize je kao perce...mada i ona sa njenih 1.57 m sigurno i nije nesto teska...ali ipak..
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 01:43   #1965
Sada ce Levant sve ove bogatune srediti,on ce vjeroatno stititi Ferihu.Mogla bi Hande razglasiti da medu njima ima nesto,i eto ti Levantu otkaz
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 01:48   #1966
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Sada ce Levant sve ove bogatune srediti,on ce vjeroatno stititi Ferihu.Mogla bi Hande razglasiti da medu njima ima nesto,i eto ti Levantu otkaz

Upravo si dala scenario za naredne tri epizode...

A sta li ce tek tandem Hande - Cansu biti sposobne da urade...

A Koray mi se prilicno ohladio od Hande...
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 01:49   #1967
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
Znaci nova nerviranja...

A Emir nam bas jak...dize je kao perce...mada i ona sa njenih 1.57 m sigurno i nije nesto teska...ali ipak..
Jak je Emir fizički, ali psihički nije.

Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Sada ce Levant sve ove bogatune srediti,on ce vjeroatno stititi Ferihu.Mogla bi Hande razglasiti da medu njima ima nesto,i eto ti Levantu otkaz
Joj, pa to bi se moglo dogoditi. Ma dobro, neću unaprijed paničariti, ali tako volem Leventa.
MISSYOU3 is offline  
Old 12.11.2011., 01:49   #1968
34. epizoda I deo

Emir je posao kod Ferihe sa njenim pismom. Feriha je posla da Emiru vrati prsten. Srecu se u predvorju. Feriha vidi pismo u Emirovim rukama, Emir vidi prsten u njenim. F : Kad si ovo napisala? F : Pre neko vreme? E : Kad? Feriha u tom trenutku vidi Mehmeta kako ulazi u zgradu, ali posto je kasno ona se uplasi da joj to ne stvori probleme. Emir da bi joj pomogao uvlaci je brzo u lift. F : Sta radis? Emir je uvlaci u svoj stan uz reci: Moramo da razogvaramo Feriha? E: Zasto je ovo pismo procitala moja majka pre mene? F: Kakva je razlika. E: Zasto ga je procitala pre mene!!! F: Ne vici. Napisala sam to pismo tebi, ali sam se posle uplasila i brzo otisla kod tebe kuci da ga uzmem. Bilo je kasno tvoja majka ga je nasla pre mene. To je sve. E sad Emir je nesto rekao sto na zalost nisam razumela. F: Ti si nas ubio onog trenutka kad si mi ponudio da odplatim dug za jednu noc. Uzima Emirovu ruku i stavlja u nju prsten, a potom odlazi. U medjuvremenu Mehmet razgovara sa Seher. Seher mu opet trazi kucu. (Ona verovatno misli da je to lako pljuni pa zalepi sto bi rekli ljudi.) Dok oni razgovaraju ulazi Feriha. M: Feriha. Sta ti radis tako kasno napolju? I na iznenadjenje svih S: Jesi videla Feriha? Ja nisam navikla da zivim ovde. Ucinilo mi se da gore ima lopova pa sam poslala Ferihu. Feriha gleda Seher kao da je poludela, ali svejedno joj govori da nema nikoga a potom odlazi. M: Ovde nema lopova? Svi idu u krevet. Sutradan posle dorucka Feriha pita Seher zasto ju je zastitila. Seher joj govori da je ona udata zena ali da nije zaboravila kako to izgleda kad je neko devojka pa mora da se krije. Feriha je zbunjena njenim recima ali joj Seher jasno stavlja do znanja da zna za nju i Emira. Feriha se pretvara da ne zna o cemu Seher govori ali joj svejedno zahvaljuje sto joj je pomogla. Mehmet dolazi i ta tema se prekida. Seher pita Ferihu pred Mehmetom zasto ne nosi prsten. Mehmet govori da je to sa prstenom radila samo da bi njega iznervirala. Sad Seher staje na Ferihinu stranu i govori da ne nosi ako ne zeli, a Mehmetu da je ne napada. (Sta ona hoce i na cijoj je strani samo ona zna). Feriha odlazi u skolu, a Mehmet na posao. Ajsun dolazi kod Emira. Emir je iznenadjen ali ona mu govori: Ne gledaj me tako. Dosla sam jer se nisi javljao na telefon. Predlaze mu da zajedno doruckuju, ali Emir odbija predlog uz obrazlozenje da je on vec doruckovao. (Sto se inace jasno vidi po neredu na stolu ) Emir odlazi a Ajsun ostaje da sredi stan (svinjac ). Otisla je u Emirovu spavacu sobu i tamo najpre nasla pismo a potom je htela da baci neke papire u kantu. Tamo je bio prsten. Ona ga vadi i nosi na precenu vrednosti. Sanem se vec sutradan posle Haldunove sahrane oseca dobro. Zove porodicnog advokata i zakazuje mu sastanak na kome bi trebalo da rasprave pitanje nasledstva. Uz Dzansu je njena tetka, govori joj da je njen otac sada u raju i da ne bi trebalo da se muci, medjutim to ne pomaze Dzansu. Sanem ulazi u sobu govoreci Dzansu da mora da ide i predlaze joj da pozove Tulin da je cuva. Na to se njena tetka uvredila i rekla nesto tipa: Ja sam ovde gospodjo Sanem. Sofija razogovara sa doktorom, on joj govori da Hasanovo stanje nije bas najbolje i ne preporucuje odlazak u selo, gde nema bas nekih savremenih aparata za kontrolisanje njegove bolesti. Hasan to zna ali idalje ostaje pri tome da zeli da ide na selo. Sofija ga pita sta ce tamo kad su sad svi ljudi koje je znao ili umrli ili su u Istambulu, kao i Zehra. A potom mu govori da je Zehri rekla o njegovoj bolesti na sta on burno reaguje. H: Rekao sam ti da to ne radis bez mog znanja, Sofija. S: A sad sam Sofija. Kad uradim nesto lose Sofija sam, kad sve radim kako treba Zehra sam. Dobro sto ne patim od sizofenije? Riza odlazi da proveri gde Mehmet radi, i govori mu da je rad neophodan ako hoce da odrzi porodicu, posebno njegovo jos ne rodjeno dete. Emira u skoli srece profesor (nisam sigurna jeli to bio profesor ili direktor) govori mu da ga Ilker nece tuziti ali da oni kao skola nemogu dozvoliti takvo ponosanje i da mora biti kaznjen, te da ga sledi. Zehra je zabrinuta i zove Sofiju da je pita koju bolest ima Hasan i dali je dobro. Ona joj govori o bolesti. (Nisam razumela koja bolest je upitanju.) Feriha je videla da je Emir dobio kaznu (koju ne znam) i razgovara sa Korajem. Koraj joj govori da samo ona moze pomoci Emiru, Feriha na to samo kaze nema veze i odlazi, na hodniku srece Hande. Ova joj prebacuje da je Emir zbog nje dobio kaznu i pita je dali je sad srecna zbog toga? Sanem se sastaje sa advokatom koji joj govori da je testamentom Haldun namenio vodjenje hotela Dzansu. To se Sanem ne dopada te govori da je Dzansu probelmaticna devojka uz izgovor da to radi za njeno dobro. (Koje dobro.) Advokat joj je rekao nesto u smislu da je to ozbiljna stvar i da u tom slucaju treba podrobnije ispitati sve. Feriha vidi Levanta. Govori mu da je ljuta na njega, ali seda pored njega da razogvaraju. Poverava mu da sad u skoli svi znaju da je ona domareva kci. Levant je pita za Emira ali ona odbija da o tome razgovara sa njim. Levant je pita ste je Emir uradio kad je saznao da on zeli da odplati dug, na sta Feriha cuti. Levant joj govori da cim cuti onda sigurno nije nista dobro. Ajsun odlazi u zlataru. Pokazuje zlataru prsten i pita ga seca li se kad ga je Emir kupio. On joj odgovara potvrdno buduci da je prsten unikat te da je vrlo skup. Ona zeli da vrati prsten te od njih trazi procenu. Oni joj govore da to nije prsten koji je Emir kupi od njih vec da je lazan. Hasan gleda Sofi dok crta i izvinjava joj se sto se tako ranije ponasao. I ona se njemu izvinjava jer je uradila to sto on nije zeleo bez njenog znanja. Feriha govori Levantu da ce ranije otici iz skole zato sto se u skoli oseca izgubljenom. Levant joj govori da se nece izgubiti. F: Mislite na kompas? L:Upravo tako. Ilker odlazi kod Lare, ali ona ne zeli da razgovara sa njim. Feriha odlazi da razogvara sa Emirom. Taman oni pocinju razgovor nailazi Ajsun. Feriha govori Emiru da ne zeli da je njegova majka vidi. Emir joj predlaze da se sakrije u njegovu sobu i da ce je on oterati. Emir pokusava da otera Ajsun ali mu ona govori da sad nece napraviti istu gresku kao i ranije te da ce mu reci ono sto je otkrila odmah. Vadi prsten. E:Sta ce to kod tebe. A: Nasla sam ga dok sam cistila stan. Htela sam da ga vratim ali ga nisu prihvatili. Znas li zasto Emire? Ovaj prsten je lazan. Lazan. U tom trenutku Feriha koja je sve to slusala iskac iz sobe. F: Sta? Nije moguce. Taj prsten nije lazan. Ajsun je napada ali Emir zadrzava svoju majku. F: Emire moras mi verovati. Taj prsten nisam ja zamenila. E: Zasto? (Misli zasto da joj veruje posle toliko lazi.) Feriha odlazi. Emir moli svoju majku da i ona ide. Feriha napada Seher. Pita je sta je uradila sa njenim prstenom. Seher se pravda govoreci da je prsten izgubila ali da nije htela da stvara razdor u porodici te je kupila drugi. Ali nije znala da ce primetiti da prsten nije isiti. Pita je kako je uocila da je prsten drugaciji? Feriha joj ne veruje i govori joj da je lazljivica. Seher zove Mehmeta na mobilnom, on joj govori da ima nekog posla gore u zgradi i da ce doci odmah. Seher krece za njim, vidi ga da razgovara sa Emirom, cuje da su pomenuli dug i trazi objasnjenje. Feriha se jada Gulsum kako je Emiru dala lazan preten. Gulusum joj govori da je Seher mozda govori istinu, i da ga je izgubila. Mehmet objasnjava sve u vezi duga Seher. Seher sada misli da je Feriha zavela Emira zbog duga. Unal pita svog pravnika zasto nije obavesten o tome da je neko zeleo da odplati dug. Govori im da ako sledeci put dodje neko sa istom namerom, bez odobrenja Emira prime cek i zavrse sa tim poslom. Unal dolazi kod Emira. Pita ga jos koliko planira da zivi u tom stanu. E: Dok mi ne dosadi. U : Emire ne zelim da zivis ovde. Ti si Emir Sarafoglu. A potom mu govori nesto tipa da nece dozvoliti da domari pravi budalu od njega. Te da pricu koju mu servira on nece progutati i da zna da je pravi razlog njegovog stanovanja tu Feriha koju idalje ludo voli. Emir ga izbacuje iz stana. Mehmet vodi Omera u skolu.
__________________
Oni koji te vole to ne umeju da pokazu, a oni koji te mrze ne umeju da skariju.
Ezo_ve_Esmer is offline  
Old 12.11.2011., 01:50   #1969
34. epizoda II deo

Feriha za doruckom nema apetita. R: Zasto ne jedes Feriha? F: Nemam apetita tata. S: Feriha zasto ne jedes? Ni sinoc nisi jela da nisi bolesna? R: Ako si bolesna nemoj danas da ides u skolu. F: Ne, idem ja. Ustaje sa stola i odlazi. Dzansuinoj tetki smeta sto Sanem slobodno uziva u stanu njenog brata, pijuci kafu kao da juce nije sahranila muza dok Dzansu ne moze da jede od bola. Pokusava da kontrolise Sanem ali joj ova ne dozvoljava da se mesa u njen zivot, govoreci da ona nema razlog da njoj polaze racune. Feriha ceka Emira ispred lifta da bi mu objasnila da nije znala da je prsten lazan. Ali kao posledica toga sto nije jela njoj se sve vise vrti u glavi i prica sve sporije i teze. E: Jos samo da se onesvestis Feriha. Feriha pada. Emir ne veruje da se onesvestila. Govori joj da ustane i da neko moze da naidje, ali kad shvati da je djavo odneo salu, uzima je u narucje i odvodi u bolnicu. Hande je shvatila da je njen odnos sa Korajem pogorsan. Zeli da razogvara sa njim ali Koraj joj govori da zbog njihovih razlicitih stavova najbolje svako krene svojim putem. Tulin je zabrinuta zbog Sanem. Govori Lari da mora da podrzi Dzansu u ovako teskim trenutcima. Feriha i Emir su u bolnickoj sobi. Medicinska sestra je upravo sapstila Ferihi da joj je pritisak uredu. F: Dobro sam. Mozes da ides. E: Cuo sam. E:Vidis li u kakvu si me situaciju dovela. Mislio sam da se pretvaras Feriha, da se nisi zaista onesvestila. F:Ja sam sve to radila zato sto sam morala. (misli na lazi) E: Ja sam sve radio zato sto sam hteo. Hteo sam da se sve zavrsi. F:Sta da zavrsis? Hoces da kazes ljubav? Ako je tako kad se zavrsila Emire? Kad si saznao za moje lazi? Kad si se doselio u moju zgradu? Kad si mi ponudio da odplatim dug za jednu noc? Hm, Ljubav (misli ljubav da kako da ne) Hajde molim te idi? Okrece se na drugu stranu. Emir odlazi ali pre toga zove Koraja. Govori mu da je Feriha sama u bolnici i moli ga da se pobrine za nju. Koraj je u tom trenutku sa Hande, koja zeli da zna sta se desilo ali joj Koraj ne odgovara na pitanje, vec joj predlaze da ako je toliko zanima sama pozove Emira. Levant dolazi u Emirov klub. Govri mu da Feriha nije znala za to da on zeli da odplati dug te da sve sto joj je rekao bila nepravda. E: Odakle vi znate sta sam joj rekao? L: Ne znam sta si joj rekao. Ali sta god da si joj rekao nije bilo pravedno. Feriha izlazi iz bolnice, Koraj joj pomaze. Koraj zeli da odplati dug ali je Emir vec platio sto Feriha cuje. Dzansu i Hande razgovaraju. Dzansu nemoze da veruje da je Hande dosla cak u njen stan da bi razgovarala sa njom. (Izgelda proradila griza savesti kod Hande, naravno ako je uopste ima.) Hande joj prica o svom ocu i o tome kako je umoro kad je ona bila mala, te kako ce dolaziti cesce od sada jer imaju zajdnicku bol. Potom joj govori da je Emir slomio nos Ilkeru. Dz: Zasto? H: Pogadjaj. Dz: Feriha. Hande joj potom govori da imaju i zajednickog neprijatelja sto ih cini jos bliskijim. Koraj dovodi Ferihu ona odlazi kod kuce ali ih srece Gulsum koja razgovara sa Korajem. Nailazi Hande i vidi ih (Koraj i Gulsum) kako razgovaraju. H: Ko je tvoja prijteljica? K: Gulsum. H: Gulsum? Jesmo li se vidjali ranije? G: Ja tebe jesam. Ja sam Ferihina sestra od tetke. H: Sestra od tetke. Kako to glupo zvuci. (Verovatno zato sto je kod njih moderno da kazu rodjaka.) U kojoj ste vi zgradi domari? K: Hande. G: Idem ja. K: Hande sta radis to? Zasto si tek tako napala devojku? H: Sta sam je pitala? Samo sam pitala u kojoj zgradi je ona domar. Zatim Hande govori Koraju da bi on ustvari trebao da pazi sta radi, i nesto u vezi domara ne znam bas sta. Zehra ne spava. Feriha ne spava takodje, razmislja o tome sta jre razgovarala sa Emirom. Emir se seca kako se Feriha onesvestila. Seher dok Mehmet spava vadi prsten i ljubi ga. Hande i njena nova drugarica srecu Ferihu na hodniku u skoli. (Usput gde je ona plava ne mogu sad da se setim imena?) Feriha, cula sam da tvoja majka dobro cisti kuce, Hande je kaze zadovoljna. Hoces li mi dati broj da je i ja pozovem. F: O, Hande ovo ti je nova marioneta. Dobra je. U tom trenutku nailazi Azra koja staje u Ferihinu odbranu. H: A ovo ti je nova Gundze? a potom njih dve odlaze. A: Ko je Gundze? F: Nije vazno. A:Zasto im dozvoljavas da se ovako ponasaju prema teb? Odakle im pravo? F: Ja sam im dala to pravo. Azra je zbunjena a Feriha joj govori da ne moze da se druzi sa njom. Da razume da je nova ali da stvarno nema vremena. Potom odlazi. Emir i Unal odlaze na poslovni sastanak sa Sanem. Sanem je iznenadjena sto vidi Emira a on joj ironicno govori da ce mu biti veoma drago da saradjuje sa njom. Seher odlazi na Veliki Bazar da proda prsten. Tamo joj govore da je presten unikat te da treba da saceka da izvrse procenu. U medjuvremenu oni zovu zlataru u kojoj je prsten kupljen, a ovi Emira. Obavestavaju ga da neko na velikom Bazaru zeli da proda prsten. Emir misli da je to Feriha, te kaze da je zadrze dok on ne dodje. Oni Seher nude prsten. Emir je dosao i uverio se da lopov nije Feriha, vec Seher. Ona mu se odmah pocne opravdavati i moliti ga da je ne preda policiji jer je trudna. Emir zove Ferihu da dodje u zlataru na Veliki Bazar. Sanem pronalazi Levanta i odlazi kod njega. Govori mu da je Haldun mrtav i da je sve gotovo. (Sta je "pesnik" time hteo da kaze?) Feriha je besna kad vidi Seher, zeli da je napadne, ali joj Emir ne dozvoljava. Feriha zeli da tuzi Seher. Emir ih sve vozi kolima. Feriha traze da stanu. Seher preklinje Ferihu da je ne tuzi. E: Stani devojko? (samo sto nije rekao dosadna si) Odvalci Ferihu pored mora. E: Izvni. Mislio sam da ti hoces da prodas prsten. F:Zasto se izvinjavas? Pa ja sam s tobom bila zbog para. Ukrala sam Dzansuin zivot. Sa gospodinom Levantom imam tajnu vezu, pa zasto onda da ne prodam i prsten. E:Ti taj prsten nisi ni nosila. F: Rekla sam da cu ga nositi kad ga zasluzim. Nisam ga zasluzila. A posto vise "mi" ne postojimo, necu ga ni zasluziti. E: Jeli tako? Baca prsten u more. U ovoj sceni je Seher previse komicna. S: Ne. Ode prsten. Cetrdeset pet miliona dolara. (Jadna ti...) I tako se prica o famoznom prstenu napokon ZAVRSAVA. Dok Sofi drzi casove Hasan pada u nesvest. Zatim sledi scena iz prvog fragmana. S tim sto Seher sad zahteva od Zehre i Ferihe da joj pomognu da ostane u toj kuci inace ce sve sto zna ispricati Mehmetu. F: Do malopre je molila vidi je sad? S:Ako si pametna od sada ces me ti moliti. Dolazi Mehmet i Seher u trenu postaje dobrica. Emir se priseca svih razgovora koje je imao sa Ferihom. (u toj epizodi) Zehra se seca kako je dolazila da pita za Hasana kad su bili mladji ali joj njegova majka nije dozvolila da vise ikad vidi Hasana. U tom trenutku Sofi je zove i govori joj da je njen otac na samrti, te da dodje ako zeli da razgovara sa njim po mozda poslednji put. Levant dolazi na fakultet. Seher zove tetku, govori joj da je preten izgubljen ali da je nasla novu priliku koja joj garantuje da ce ostati tu. Emir dolazi na cas da razgovara sa Ferihom ali ona ne zeli da razgovara sa njim. Ulazi novi profesor Levant bey... L: Srafoglu. Napustite ucionicu. Zehra odlazi da razgovara sa Hasanom. KRAJ....

NAPOMENA: Ako postoje neke greske, izvinite, ja to stvarno ne radim namerno. Samo pisem ono sto razumem, ako pogresim to je zato sto samo pogresno razumela.
__________________
Oni koji te vole to ne umeju da pokazu, a oni koji te mrze ne umeju da skariju.

Zadnje uređivanje Ezo_ve_Esmer : 12.11.2011. at 02:12.
Ezo_ve_Esmer is offline  
Old 12.11.2011., 01:57   #1970
@scarlett svaka cast kraljica si ovog petka ..svalka cast na prevodu ,,,nije ni potrebno gledati seriju i bolje sam je razumjela citajuci tv. text vec da sam je odgledala sa prevodom ....svaka cast a malo ce nam se i Eze_ve_Esmer odmoriti,,,inace nam ona svakog vikenda od-do razjasni naravno i sve ostale kraljice
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 12.11.2011., 01:59   #1971
aj kad prije draga Ezo _ve _Esmer...ja kontam ja sama na forumu kad sam poslala poruku imam sta vidjeti....jaooo oticicu ja u krevet malo sutra
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 12.11.2011., 02:02   #1972
Ne zabi ga Dzeko veceras
ali bar ni onaj pe..r Ronaldo nije pa mi je nekako lakse

@Ezo: srce si za prevod, da tebe nije morala bih cekati par dana da prevedu na viki.

Laku noc
sanna37 is offline  
Old 12.11.2011., 02:09   #1973
Ezo, srce, hvala kao i obicno...

Sad su se kockice konacno slozile....strasno me je interesovao njihov razgovor na obali, kad je leteo prsten...e, pa sada znam..i svidja mi se..


Ali mi se UOPSTE ne svidja sto je Levent bas sad dosao da ih prekine...deluje mi kao da je Emir imao nesto VAZNO da joj kaze....
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 02:12   #1974
Ezo-ve-Esmerpuno ti hvala, čitala sam bez daha.

Kao što smo već dosad uvidjeli situacija među Ferihom i Emirom ide u pozitivnijem smjeru.
Priča sa prstenom dobro završila, mislili smo da će potrajati par epizoda.

Levent-bey profesor jedva čekam da vidim reakcije učenika.
MISSYOU3 is offline  
Old 12.11.2011., 02:16   #1975
Nema na cemu... stvarno radim to od srca. Videla sam sad i ja da je jos jedna devojka prevodila uporedo dok je trajala serija... Hvala sad cu i ono sto ja nisam razumela pohvatati.. Ma super smo mi ovde dopunjujemo se... kad bi jedan falio nebi bilo isto...
@Frosina jao sad pocinju muke za Emira...
__________________
Oni koji te vole to ne umeju da pokazu, a oni koji te mrze ne umeju da skariju.
Ezo_ve_Esmer is offline  
Old 12.11.2011., 02:30   #1976
I ja ti se mnogo zahaljujem .Bas si vrijedna
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 02:41   #1977
svaka cast Ezo
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 12.11.2011., 02:50   #1978
Meni nešto ne da mira. Ova Aysun, kog vraga ona ide procjenjivati prsten koji je Emir bacio u smeće. Ona je očito htjela da ispadne da je Feriha lopov, nadajući se da će to Emira odbiti od nje.
Sad mi nije jasno zašto mu je uopće davala to Ferino pismo. Dobro, htjela je da Emir prestane patiti, ali zašto je opet prstenom isprovocirala dodatnu patnju?
Zbilja mi nije jasna Aysun!
MISSYOU3 is offline  
Old 12.11.2011., 03:00   #1979
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Meni nešto ne da mira. Ova Aysun, kog vraga ona ide procjenjivati prsten koji je Emir bacio u smeće. Ona je očito htjela da ispadne da je Feriha lopov, nadajući se da će to Emira odbiti od nje.
Sad mi nije jasno zašto mu je uopće davala to Ferino pismo. Dobro, htjela je da Emir prestane patiti, ali zašto je opet prstenom isprovocirala dodatnu patnju?
Zbilja mi nije jasna Aysun!
Mislim da je reagovala majcinski
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 03:19   #1980
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Mislim da je reagovala majcinski
Jeste, ali ovo je subverzivno djelovanje. Mogla je sve riješiti bez uplitanja Emira.
Najprije odnese prsten na procjenu, pa pozove na odgovornost Ferihu.
Feriha rješava prsten situaciju sa Seher.
I onako bi na kraju zlatar bio sumnjičav i pozvao vlasnika prstena.
Sve bi se riješilo bez uplitanja Emira, ali valjda je trebala dodatna dinamika u seriji.Eh ti scenaristi.
Eh, o čemu ja u ovo doba noći.
MISSYOU3 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.