Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2014., 09:24   #2921
Quote:
šarkopirkasta kaže: Pogledaj post
E tnx. Već sam ga ja na Asosu privrebala, a drži ga i lookfantastic.

LOL, hvala ti!

A neee, a tako sam se ponadala, a niš, onda mi ne gine kupovina prek neta.

To nikako, mi suhe se moramo dobro natrackati prije nanošenja pudera, mislim da bi bilo dobro stavit i primer prek kreme, makar ja to ne radim jer mi je osjetljiva koža, pa da ne poludi. Treba nać dobru podlogu i to takvu da se ne tuče sa puderom, tak bar kažu na netu. Znači ne neku krcatu uljima kombinirati uz puder koji nema ulja i obrnuto. Ima mi to dosta smisla.
Bourjouis drzi i feelunique po novome i imaju i Healthy mix serum

ni ja ne koristim serume iz istog razloga kao i ti, jako mi smetaju silikoni. znam da nije tema, ali ukoliko netko zna dobar nesilikonski serum, molim prijedlog
istina to sto kazes za pudere da treba paziti na podudaranje jer sam npr. skuzila da mi se SVAKI hijaluronski serum koji sam imala do sada rulji pod vecinom pudera, dok nisam probala pod puder s vodenom bazom i et voila, savrseno funkcioniraju!
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 19:37   #2922
Curke može pomoć, HM puder, kakav je za mješovitu kožu, da li izaziva nerede, nijansa 54, koji je podton? Tnx
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 19:57   #2923
Ja sam se s njime zasjajila u roku sat vremena, a u tom periodu mi koža uopće nije bila masna, čak ni mješovita. Meni su ako se ne varam sve bourjois nijanse žućkaste
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 21:56   #2924
Quote:
V e n t u s kaže: Pogledaj post
Curke može pomoć, HM puder, kakav je za mješovitu kožu, da li izaziva nerede, nijansa 54, koji je podton? Tnx
opisala si moju kožu i moju nijansu...nema nereda....
blago beige žućkasti podton za svijetlomaslinastu put....MAC-ov NC (ili čak NW) 25,30)

kupuj,savršen je!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 01:10   #2925
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Ja sam se s njime zasjajila u roku sat vremena, a u tom periodu mi koža uopće nije bila masna, čak ni mješovita. Meni su ako se ne varam sve bourjois nijanse žućkaste
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
opisala si moju kožu i moju nijansu...nema nereda....
blago beige žućkasti podton za svijetlomaslinastu put....MAC-ov NC (ili čak NW) 25,30)

kupuj,savršen je!
Tnx cure

Majica, a 55 za koji je podton? Ja sam srednje tamna maslinasta, strah me da mi ne bi bio presvjetao :nezna:
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 01:28   #2926
ventus opisala si i moju kozu i moju nijansu i isto sam se sjajila s njim, ne pretjerano al dovoljno da me smeta. obavezno je setiranje svako malo s njim. inace ne radi nerede.
eastasian is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 16:54   #2927
55 ti je isto žuta...ja sam ju svojevremeno miješala sa 53...
nije jako jako tamna, ali nažalost ne mogu ti više reći....koje još pudere koristiš....Revlon Colourstay 320 True Beige je sličan,L'Oreal True Match nw4 i 5,Dior Diorskin 030,Lancome Teint Ideal 03...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 16:36   #2928
ja sam imala nijansu 54 i morala puder proslijediti radi komedogenosti, to je čisti NC30 za maslinasti podton. 55-ica mi je bila rozija (ne općenito roza, već u odnosu na njega i ona po meni definitivno već ide ka NC33-35
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 16:43   #2929
Ja ljeti koristim MAC SFF NC30 i HM56, ista stvar i Julie, tako da po meni tesko da je HM 54 cisti NC30. Barem meni. Jedino sto bi mogao biti malo zuci.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 16:46   #2930
Ja sam zimi NC30 i malo tamnija od nje, po meni definitivno jest.

Ovo su moje zimske nijanse i jedna ljetna, od gore na dole Revlon CS 300, HM 54, neutrogena 60
http://i59.photobucket.com/albums/g2...neutroco-1.jpg
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 21:29   #2931
ma ta rumenila su mi genijalna, imam ih 4.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 02:23   #2932
Tnx cure, uzela sam 55, 54 mi se ipak činila nekako presvijetla. Inače jedini puder koji mi se baš baš stopi s kožom je MF Lasting performance 109, al htjela bi i neku alternativu, pa eto ako ima tko kakav savjet za najsličniju nijansu..
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 09:21   #2933
Ima li netko iskustva s BB kremom? Kakva je za nanošenje? Naviknula sam na kremastije proizvode tog tipa.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 10:12   #2934
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s BB kremom? Kakva je za nanošenje? Naviknula sam na kremastije proizvode tog tipa.
mislis na cc kremu? ima super prekrivanje, ali istice suhe predjele lica
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 10:43   #2935
Mislim bas na BB. U crnoj kutijici je, ima ogledalo i spužvice. CC sam imala i nije mi bas sjela. Prolazna za ljeto.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 10:52   #2936
a to je ona 8u1... zaboravila sam vec na to
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 12:59   #2937
nije loša, lijepo se rasporedi na licu....ja koja sam negdje NC 30 imam nijansu 22 koja je izrazito žućkasta...obzirom na količlinu nikad ne bih dala toliko love za tu kremicu, ali sam ju ukebala na krpicama za 40 kn....
ne bih rekla da je za suhu kožu,više je za mješovitu po mom mišljenju..... dosta je pigmentiran i super prekriva....osobno-za touch up-ove je odličan....
sličan je MF Miracle Touch kremastom puderu...
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 15:49   #2938
Je li tko probao silk edition powder? Iskustva?

Jel ga ima kod nas?

Vidjela sam neke dobre recenzije.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 10:33   #2939
Nisam ga nigdje kod nas vidjela, ali ga drži Feelunique: http://www.feelunique.com/p/Bourjois...ct-Powder-5-8g

Ja slinim za ovim, čekam neke konkretnije recenzije, a nije da mi treba jer imam http://www.feelunique.com/p/Bourjois...Foundation-51g
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 16:37   #2940
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Je li tko probao silk edition powder? Iskustva?

Jel ga ima kod nas?

Vidjela sam neke dobre recenzije.
Meni je odlican,cak se manje sjajim s njim nego sa chanelom,jedino mi se prebrzo nekako trosi,imas ga u Mulleru
Naty85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.