Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2006., 15:34   #41
Quote:
frenchkiss kaže:
za kakvu je kožu?

normalnu kožu
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 12:37   #42
Otvorio se isti dućan u Toweru u Rijeci. Kupila sapun s 25% shea maslaca. Nije loš, al niš bolji od drugih hranjivih kao npr. Dovea. Dobila tester kreme za lice za suhu kožu, lijepo miriše, bila bi dobra kao noćna, onako je hranjiva i masna, no ostajem pri Avene, malo pretjeruju s cjenama čini mi se.
Prodavačica mi je hvalila neku najbolju na svijetu kremu za ruke sa shea maslacem, no 140kn je too much.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 12:43   #43
Quote:
club delicious kaže:
Prodavačica mi je hvalila neku najbolju na svijetu kremu za ruke sa shea maslacem, no 140kn je too much.
Krema zbilja je odlična, imala sam je ja. Al opet, rukama mi paše bilo kakva krema pa te pare rađe potrošim na neš drugo.
 
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 12:46   #44
Quote:
Grim kaže:
Krema zbilja je odlična, imala sam je ja. Al opet, rukama mi paše bilo kakva krema pa te pare rađe potrošim na neš drugo.
Rekla je da je krema koncentrat i tuba je dosta velika pa možda jednom kupim, nekad. Ali sad nemam para pa mi je to puno.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 12:55   #45
Quote:
club delicious kaže:
Rekla je da je krema koncentrat i tuba je dosta velika pa možda jednom kupim, nekad. Ali sad nemam para pa mi je to puno.
Da, vjerovatno je koncentrat jer je treba ful malo i traje jako dugo.
 
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 08:03   #46
Quote:
club delicious kaže:
Otvorio se isti dućan u Toweru u Rijeci. Kupila sapun s 25% shea maslaca. Nije loš, al niš bolji od drugih hranjivih kao npr. Dovea. Dobila tester kreme za lice za suhu kožu, lijepo miriše, bila bi dobra kao noćna, onako je hranjiva i masna, no ostajem pri Avene, malo pretjeruju s cjenama čini mi se.
Prodavačica mi je hvalila neku najbolju na svijetu kremu za ruke sa shea maslacem, no 140kn je too much.
odlična je krema. fino miriši, a ruke su ko bebine. ja imam i dosta suhu kožu nogu i s njom sam riješila problem.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 08:27   #47
Quote:
frenchkiss kaže:
odlična je krema. fino miriši, a ruke su ko bebine. ja imam i dosta suhu kožu nogu i s njom sam riješila problem.
I meni je ta krema odlicna. Ali opcenito mi je Occitane malo preskup za ono na sto se fura... kozmerika na bazi prirodnih tvari... da i?... ima ih iste kvalitete puno jeftinijih...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 08:46   #48
I KUPILA SAM KREMU ZA LICE OD LAVANDE KOJA DAJE MAT EFEKT I PREPORUČAM SVIMA KOJI IMAJU S TIM PROBLEMA
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 11:12   #49
Quote:
Shtefitza kaže:
I meni je ta krema odlicna. Ali opcenito mi je Occitane malo preskup za ono na sto se fura... kozmerika na bazi prirodnih tvari... da i?... ima ih iste kvalitete puno jeftinijih...
Slažem se. Mislim, ta krema za ruke je stvarno ok, ali ok mi je i Avene, Rosal i Holyplant.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 11:27   #50
nakon sto stavim tu kremu za ruke koza je fantasticna no ja cekam pola sata do sat da vidim pravi efekt na mojim rukicama nakon toga koza mi je ijopet bila suhonjava i pomalo nesretna stoga vratih se ja dobroj staroj i provjerenoj Neutrogeni
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 17:15   #51
kupila sam kremu za ruke sa shea maslacem i teglicicu cistog shea maslaca. jako sam zadovoljna prekrasan ducan
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 23:34   #52
Da li je netko od vas pogledao sastav krema? Ja jesam.
Hrpa kemije, prirodno pod upitnikom, a cijene visoke.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 23:38   #53
nije mi jasna fama oko bademovog ulja, ima u dm-u holyplantovo, 100 % bademovo, dodje nekih 30-tak kuna

po cemu njihovo opravdava svoju visoku cijenu, ako su oba u biti bademova ulja?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:45   #54
Quote:
Noemi kaže:
nije mi jasna fama oko bademovog ulja, ima u dm-u holyplantovo, 100 % bademovo, dodje nekih 30-tak kuna

po cemu njihovo opravdava svoju visoku cijenu, ako su oba u biti bademova ulja?
ma da!
mislim, ja nisam probala l'occitane, al imam bademovo ulje od holyplanta i izvrsno mi je za sve i svasta: od skidanja sminke, preko postdepilacijskih muka, ponekad navecer lice premažem samo s tim uljem, ono, kad je onako suho i izmuceno i stvarno je predobro. ugl, mislim da je bademovo ulje jednako dobro bilo holyplant ili l'occitane, pa cemu onda davat za identičan proizvod tri puta više para...
a k tome je holyplant jos i nasa firma...
kupujmo hrvatsko!
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 19:30   #55
Quote:
Noemi kaže:
nije mi jasna fama oko bademovog ulja, ima u dm-u holyplantovo, 100 % bademovo, dodje nekih 30-tak kuna

po cemu njihovo opravdava svoju visoku cijenu, ako su oba u biti bademova ulja?
probaj pa ćeš vidjeti. vjerojatno ima još nešto unutra, jer taj miris je predobar... i mirišiš po tome cijeli dan...
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 19:32   #56
ali onda to nije 100% bademovo ulje
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 20:10   #57
[QUOTE=Noemi]ali onda to nije 100% bademovo ulje[/QUO
nije, ima sigurno neki dodatak
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 18:41   #58
O kojem se ulju točno radi? Vidim na njihovoj stranici ima ih dosta. Aromachologie - well-being oil mi se čini dobro.
I jel' netko probao od nešto od Ruban D'Orange?
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 09:03   #59
Quote:
Noemi kaže:
po cemu njihovo opravdava svoju visoku cijenu, ako su oba u biti bademova ulja?
po imenu pa moraju platit reklamu oprostite mi obozavateljice L'occitane-a
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 09:08   #60
Quote:
Shtefitza kaže:
I meni je ta krema odlicna. Ali opcenito mi je Occitane malo preskup za ono na sto se fura... kozmerika na bazi prirodnih tvari... da i?... ima ih iste kvalitete puno jeftinijih...
apsolutno se slažem.
vidjela sam njihoce ducane i vani, al nije me bas odusevilo nesto posebno to sto prodaju, a cijene su zbilja too much.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.