Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2014., 08:38   #3601
Što se tiče čekanja za Papa test, meni je sestra kod Škrobonje rekla da oni u zavodu zapravo sve uzorke odmah šalju na analizu i da im se odmah vidi koji uzorci pokažu "alarmantno" stanje i njih šalju na daljnu analizu. Kao, nisu sve promjene jednako opasne
ipak, to im nije neko opravdanje da se na nalaze čeka po pola godine jer kod nekoga to početno stanje može izgledati po njima bezopasno pa se u nekoliko tjedana/mjeseci razviti u čudo. Ja iskreno čisto sumnjam da im treba 6-7 mj da to analaziraju nego idu onim putem "čekamo da nam se skupi više uzoraka pa onda sve šaljemo jer nam se ne isplati paliti stroj za nekoliko uzoraka". To mi je rekla jednom prigodom sestra u Zavodu na Mlaki, prije 3-4 god. , dok si još mogao sam nositi epruveticu od ginkologa skupa sa uputnicom pa je onda proces bio nešto brži.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 18:01   #3602
tartaruga Sestra Lori je u Cambierievoj još uvijek, nije nikamo otišla barem za sada. Ja sam svaka 3 .tjedna tamo zbog trudnoće i zadnji put sam je vidjela 10.11. , a pričale smo na telefon 14.11.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 14:20   #3603
pozdrav, zna li netko radno vrijeme dr. škrobonje? i kada se moze zvati? ona njegova sestra se nikad ne javlja na telefon..ako ne da odem ravno u ordinaciju, jer je zaista nemoguca misija nu dobit na telefon... hvala
noone1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 04:09   #3604
zdravo!
već sam negdje pisala al ne mogu nać
pošto studiram u rijeci a trebala bi an rpegled zanima me kakva su vaša iskustva sa dr. Ines Krištofić ili Ćosić-Vušković?
hvala cure!
i jel me može netko uputiti kak da dođem do tamo?
vidim da je to prvo skretanje na desno od Indeksa, pa me zanima kakav je ulaz, da ne profulam....

Zadnje uređivanje zuba-tac : 21.11.2014. at 04:19.
zuba-tac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 07:40   #3605
Lady of leisure, hvala ti, izgleda da sam onda sanjala



Zuba-tac , meni je Krištofička bila na pregledima u prvoj polovici trudnoće i nemam primjedbi. Negdje u ljetu 2011. je otišla u KBC i koliko znam, još uvijek je tamo tako se sad ne možeš prijaviti kod nje kao redovan paciejnt.

Kod Ćosićke sam bila na 2 pregleda, isto u trudnoći i bila je prilično otresita kad sam pitala zašto mi neće napraviti uzv. U stilu, "vi žene bi se samo zujale sa uzv, hahaha"
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 00:12   #3606
da, jer svih hodamo ginićima pokazat....

a jel zna itko ovdje kod koga mogu kao studentica?
znam da malo davim al ono....
zuba-tac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 13:28   #3607
Quote:
ana2222 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na preporuci:-)
Takodjer cula sam samo pozitivno o dr.Frkovic,ali nikako ju dobiti na broj telefona koji sam nasla na netu. Ima li netko novije inf?
Dr. Frković je otišla u penziju.
Da li tu ima njezinih bivših pacijentica? Gdje sada idete?
__________________
svibanj 2009
Malavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 21:49   #3608
Može li mi netko reći koje ginekologice trenutno rade u Camberijevoj
nataa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 17:02   #3609
Imam 18 godina i odlučila sam da je vrijeme da prvi put posjetim ginekologa, samo iz svih ovih priča ne mogu zaključiti koga da izaberem. Trebao bi mi netko kod koga mogu ić preko hzzo-a jer za privatnike nemam novaca.
Također me zanima kakva je procedura za kontracepcijske pilule
AnaKvadrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 09:03   #3610
Broj dr. Lustig

Bok!

Jel mi može netko dati broj dr. Lustig Rubinić tj. sestre Lori da vidim jel se mogu upisati kod nje.
hvala unaprijed!
sonija9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 21:06   #3611
za dr. lustig rubinić samo osobno jer njih dobiti na telefon je doslovno nemoguće. Rade parni ujutro neparni popodne. Inače telefon je 330-691.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 10:54   #3612
zna li netko točno radno vrijeme od Škunce,i kad zvati da se naručim? broj imam,puno vam hvala curke
__________________
http://http://Angels with silver wings,shouldnt know suffering...
yebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 10:56   #3613
Quote:
AnaKvadrat kaže: Pogledaj post
Imam 18 godina i odlučila sam da je vrijeme da prvi put posjetim ginekologa, samo iz svih ovih priča ne mogu zaključiti koga da izaberem. Trebao bi mi netko kod koga mogu ić preko hzzo-a jer za privatnike nemam novaca.
Također me zanima kakva je procedura za kontracepcijske pilule
teško ti je ovako,svaka od nas ima i dobrih i loših iskustava sa istim liječnicima,ja idem godinama kod Škunce na Krimeju,dugo se čeka,ima svojih mana kao i svatko ali je odlična dijagnostičarka....
a za antibebi morati ćeš vaditi krv pa nadalje... sretno malena
__________________
http://http://Angels with silver wings,shouldnt know suffering...
yebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 13:00   #3614
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
za dr. lustig rubinić samo osobno jer njih dobiti na telefon je doslovno nemoguće. Rade parni ujutro neparni popodne. Inače telefon je 330-691.
Hvala ti puno! Probat ću se sutra zaletiti do njih. Kolko sam skužila oni su u Cambierievoj 2 pa ću ih ići potražiti.
Pozdrav!
sonija9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 16:41   #3615
Preporuke za ginekologa!

Pozdrav! Trazim normalnog ginekologa u Rijeci - socijalnog
Naime, imam problema sa promjenama na vrtu maternice i trenutna dr me ne dozivljava. Uopce. U tom nedozivljavanju proslo je pola godine, a vidim planira i dalje ne raditi nista. Naravno, shodno tome: izbjegavajte dr Dukic.
Dakle, molim Vas nekog ginekologa tko prima, a normalan je. Iako netko mi je rekao: goreg od Dukic ne mozes naci.
Malena cujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 22:19   #3616
Dr vlašić više ne radi privatno u tagori..
Jel zna netko jel se prebacio negdje drugdje ili će se prebaciti?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 15:10   #3617
Kakva se vama čini dr.Lustig? Bila sma kod nje nedavno i pregled je bio ok, nježan, ona je isto bila ljubazna, ali mi nekako djeluje nesigurno. Ima li tko iskustva kakav je dijagnostičar?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 18:53   #3618
moje viđenje i mišljenje kao trudnice, je da je dobar ginekolog. Temeljita, nije gruba, sve objasni i šalje na dodatne pretrage bez obzira na stanje. Npr. ja sam bila dva puta na poliklinici UTZ dodatni samo da se vidi da je sve u redu sa mojim ušćem, da se nisam počela otvarati prerano i sl. i dodatni UTZ za pregled bebe (njezinih organa i da je sve u redu). Ona je sve to bila napravila sama, ali sam išla na dodatni pregled, za još jedno mišljenje, jer je ona tražila. Briseve je sama napravila bez mog traženja, sad me čeka još papa test, jer je od zadnjeg koji je bio uredan prošlo 6. mj. , a doktorica želi da svi nalazi budu svježi. I moram napraviti još i EKG i collor dopler srca jer imam blok desne grane, urođenu manu koja mi nikada nije smetala niti je osjetim. Ali ona inzistira da to napravim prije poroda i eto moram.
To mi je druga trudnoća, ginekologa sam prošla dosta,iza sebe imam kolposkopiju,biopsiju,konizaciju,HSG, 4 inseminacije, driling jajnika, laparoskopija i kromotubacija te porod, riječku ginekologiju sam prošla od prvog kata pa do zadnjega i cijelu polikliniku, tako da mi iskustva sa ginekolozima ne fali. Bila sam i kod privatnika dosta puta. Tako da je moju intimu vidjelo more njih, pa i sami studenti na porodu.
Prije nje mi je bila dr. Gobić sa njom mi je isto bilo dobro, makar moj prvi susret sa njom (puno godina prije moje prve trudnoće) u kbc-u je bio i više nego grozan.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 22:22   #3619
Drago mi je zbog dobrog iskustva s Lustig. Meni je šimunović isla na zivce jer nije htjela trošiti uputnice. Briseve u trudnoci sam sama platila :rolajz:
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 12:30   #3620
Kombiniram dr Simunovic kao soc. Gin. I dr. S. Jurica kao privatni.
Majaa72 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.