Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Što s ovom temom?
Ostaviti ju kakva je 70 71.43%
Zaključati ju 20 20.41%
Izbrisati ju 8 8.16%
Glasovatelji: 98. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2014., 14:54   #7421
zadnji put sam išla s bikom u dm. pozdravila sam lijepo upicanjenog momka zaposlenika, a on ništa. ni trz. iza mene je ušao bik, nije ništa ni rekao nego je samo neš promrmljao u bradu, ili kimnuo glavom, bezveze. a zaposlenik odma dobra večer, osmijeh od uha do uha
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 15:17   #7422
to da je tester prazan, ako su one male tubice, one su originalno pakirane tako da je unutra jako malo proizvoda pa izgledaju polu prazno
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 15:21   #7423
Imam ja tih tubica od avene i jos par drugih proizvođača i znam koliko u tubici bude proizvoda!Ovo sam doslovno morala cijediti da bi izašlo malo kremice...Bolje da mi je dala onu mini vrećicu,ne bi se ovako naživcirala...
I ako piše 3 ml. proizvoda,valjda treba toliko i da bude.
tatjana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 22:44   #7424
Moram pohvaliti promotoricu za revlon u Os,stvarno je simpa cura i nenameljtiva. I jos par prodavaca iz mullera u os u portanovi koji su samnom trazili malo pakiranje totes meer salbe kreme po cijeloj trgovini :d

Ali zato douglas :/ !!
Kupujem dior star puder i znam koja mi nijansa treba,ali ne---bolji vam ELDW i chanel velvet.
Odgovaram da znam da su dobri i da mi ne treba toliko jako prekrivanje kao sto ima ELDW. Ne odustaje,vadi mi neku nijansu koju ona nosi,to je meni izgledalo kao NC35 u macu,kazem joj pretamno mi je. Odgovor je-pa mora vam se puder vidjeti,lijepo kao maska.
Doslovno tim rijecima!
Nista ja nisam reagirala nego lijepo zamolim da mi izvadi dvije nijanse diora. Stavlja na ruku i kaze ova vam je puno ljepsa-po zakljucku sa svoje ruke.
Ne reagiram na to nego probavam,dolazi i druga. Gledaju te dvije nijanse u cudu. Na kraju ja njima objasnjavam ovisi jel topli ili neutrali ton pa kako ce mi izgledati i hoce li oksidirati , sve u pristojnom tonu.
Na kraju su pocele komentirati(doslovno se culo da o meni pricaju) pa sam i ja iskomentirala da izgleda sam malo vise upucena od njih.
Ugl.--kupim puder i ne dobijem tester (ocito sam se zamjerila ljupkim damama).

Zadnje uređivanje mrkyca : 19.11.2014. at 22:55.
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 23:22   #7425
Bome ja ne bi ni kupila taj puder kad su takve
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 23:31   #7426
Pa puder se i mora vidjeti, kako ce ljudi znati da ga imas
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 23:43   #7427
Ni ja! Nema nigdje dior dekorative ,on line nisam htijela jer sam citala da oksidira pa sam uzivo htijela probati.
Eto,jos sam se ja osjecala potreseno ali me zenskica u mulleru oraspolozila!
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 23:45   #7428
Quote:
kleopatra_23 kaže: Pogledaj post
Pa puder se i mora vidjeti, kako ce ljudi znati da ga imas
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 23:47   #7429
Quote:
mrkyca kaže: Pogledaj post
Ni ja! Nema nigdje dior dekorative ,on line nisam htijela jer sam citala da oksidira pa sam uzivo htijela probati.
Eto,jos sam se ja osjecala potreseno ali me zenskica u mulleru oraspolozila!
U Mulleru su meni puno draze prodavacice i to govorim ne samo za svoj Muller u sibeniku, vec i druge
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 07:44   #7430
Quote:
mrkyca kaže: Pogledaj post
... Ne odustaje,vadi mi neku nijansu koju ona nosi,to je meni izgledalo kao NC35 u macu,kazem joj pretamno mi je. Odgovor je-pa mora vam se puder vidjeti,lijepo kao maska.
Doslovno tim rijecima!
...
Ja sam u srednjoj školi i odmah poslije kad nisam bila informirana kao sad a isto sam koristila pudere bila uvjerena da ne znam što radim kad kupujem pudere u ISTOM tonu kao moje lice jer mi je svaka od njih gurala tamniji (poslije sam skužila da valjda zato kaj je većina nijansi bilo pretamno za mene) ali sam se sad nasmijala na ovo jer me podsjetilo kako je to meni bilo ružno pa sam ignorirala "beauty savjete od stručnjaka"
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 10:27   #7431
Baš si smiješna...dala bi tolike novce za nešto što ti se uopće neće vidjeti.

Tako sam i ja jednom kupovala puder u tadašnjem Irisu na trgu, stari babac mi izvadi 5 nijansi tamniji od moje boje (izgleda da su tih imali na zalihi, pa ih se trebalo riješiti) i onda mi kaže da se na to stavi svjetli puder u prahu i izvuče neki skroz svijetli kao baby puder i svom snagom ga utrlja na ruku (kao da se puder u prahu tako nanosi ) i pobjedonosno kaže "Vidite, to se tako radi".
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 10:47   #7432
Quote:
kleopatra_23 kaže: Pogledaj post
U Mulleru su meni puno draze prodavacice i to govorim ne samo za svoj Muller u sibeniku, vec i druge

je, nas muller je odlican, sto se tice odjela kozmetike, ima jedna koja je bas napadna, ali ostale su super, i uvijek, bez obzira o kojem iznosu je rijec, dobiju se neki testeri.
nije ni douglas u dalmarea los, ima super cura, iako su mlade, bar ne guraju pudere za dvije nijanse tamnije, kao neke starije.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 11:01   #7433
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Baš si smiješna...dala bi tolike novce za nešto što ti se uopće neće vidjeti.

Tako sam i ja jednom kupovala puder u tadašnjem Irisu na trgu, stari babac mi izvadi 5 nijansi tamniji od moje boje (izgleda da su tih imali na zalihi, pa ih se trebalo riješiti) i onda mi kaže da se na to stavi svjetli puder u prahu i izvuče neki skroz svijetli kao baby puder i svom snagom ga utrlja na ruku (kao da se puder u prahu tako nanosi ) i pobjedonosno kaže "Vidite, to se tako radi".
Silly me. ono, "tako lice izgleda zdravije"
Ma, trebala bi samo posebna tema "stupid stuff I hear at drugstores"
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 11:34   #7434
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Silly me. ono, "tako lice izgleda zdravije"
Ma, trebala bi samo posebna tema "stupid stuff I hear at drugstores"
:klap::klap::klap: Totalno sam za otvaranje ove teme. Mislim da je prvenstveno pitanje kože, a i osobnog ukusa kako želiš da ti lice izgleda, odnosno koji puder ćeš izabrati. Ja npr. imam dosta problematičnu kožu kojoj treba dobro prekrivanje, kad koristim pudere sa slabim prekrivanjem lice mi izgleda prljavo i odvratno. Daleko od toga da ne bih kupila nešto slabije kada bi mi to odgovaralo. Prema tome naklapanja tih prodavačica više ne mogu slušati.
Još jedna mala anegdota...u mom šugavom Douglasu u Velikoj Gorici su dobili stalak s NYX olovkama za usta i oči (ali ništa drugo od njih!). I sad pitam prodavačicu hoće li dobivati još štogod od NYX-a, ja bih rado uzela nešto od njihove dekorative, ali mi ne trebaju olovke trenutno. Na to dobijem odgovor da što će im nešto drugo kad se i ove olovke dobro prodaju po cijeni od 18 kn! Rekoh, ajde dobro...
__________________
La Plus Heureuse - http://themosthappy.weebly.com/
Anne-Boleyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 11:37   #7435
Haha sad si me sjetila, meni je u douglasu na Cvjetnom rekla Wow nisam znala da imaju nešto drugo osim ovih običnih, ali da će sigurno dobivati. Lol. Ne znaš da postoji nešto, ali znaš da ćeš dobiti.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 14:05   #7436
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Tako sam i ja jednom kupovala puder u tadašnjem Irisu na trgu, stari babac mi izvadi 5 nijansi tamniji od moje boje (izgleda da su tih imali na zalihi, pa ih se trebalo riješiti) i onda mi kaže da se na to stavi svjetli puder u prahu i izvuče neki skroz svijetli kao baby puder i svom snagom ga utrlja na ruku (kao da se puder u prahu tako nanosi ) i pobjedonosno kaže "Vidite, to se tako radi".
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 14:17   #7437
To me podsjetilo na moje dijete koje je ušlo u pubertet i silom hoće puder na divnu glatku mladu kožu, ali svi se šminkaju, a puder je valjda znak zrelosti. Nažbukala se sa nekim puderom, rozi se, a povrh njega utapkala neki bijeli puder (ne znam da li na sreću ili nesreću nije moje ništa dirala,nego od frendice). Izgledala je kao pobrašnjeni duh. Kad sam joj pokušala reć da izgleda smješno i da joj treba drugi, lakši puder, iako joj uopće ne treba, rekla mi je doslovno "ali mama,mora se se vidjet da imam puder".

Na žalost, naše prodavačke stručnjakinje za kozmetiku, nisu daleko odmakle od pubertetskih furki. Još da na licu može brend pudera biti negdje ispisan bile bi najsretnije.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 15:37   #7438
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
To me podsjetilo na moje dijete koje je ušlo u pubertet i silom hoće puder na divnu glatku mladu kožu, ali svi se šminkaju, a puder je valjda znak zrelosti. Nažbukala se sa nekim puderom, rozi se, a povrh njega utapkala neki bijeli puder (ne znam da li na sreću ili nesreću nije moje ništa dirala,nego od frendice). Izgledala je kao pobrašnjeni duh. Kad sam joj pokušala reć da izgleda smješno i da joj treba drugi, lakši puder, iako joj uopće ne treba, rekla mi je doslovno "ali mama,mora se se vidjet da imam puder".
ahhahahhahha ajoooj - treba dijete na vrijeme podučit'
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 18:30   #7439
Mene nešta zanima - ako odem u parfumeriju u jakni iz Manga za 800 kn, Nike tenisicama za 600 kn, Nike trenirci za 300 kn, majici iz Benetona za 160 kn i torbi Michael Kors za 2500 kn, da li izgledam tako jadno da si ne mogu kupiti Chanel puder? Jednostavno mi se ne da spremati za izlazak u parfumeriju ... Nije mi izlet u parfumeriju centralni događaj dana?
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 23:21   #7440
Prvo će pomisliti da je tvoj Kors iz Konjščinske, a ostalo neće doživiti. Darling, 5 nijansi tamniji puder suprotnog podtona, najmanje 3 sloja slijepljene maskare, plastični nokti, hrpa nečeg šljaštećeg po licu, a po mogućnosti i od nakita, popeglana kosa (ekstenzije su dobrodošle) i onda imaš nade da te dožive kao ozbiljnog kupca.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.