Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2013., 10:50   #281
Ja nakon dugo dugo godina MAX TV-a prešao na VIP TV preko kabela, što je u osnovi B.net kabelska.

Dobio digitalni Albis HD prijemnik.
Nakon možda 20-ak dana uočio kako slika počinje trzati, a prijemnik odbija reagirati na daljinski.

Zaključio sam da je problem u tome što tih 20-ak dana uopće nisam gasio prijemnik, bio je uključen gledao ja TV ili ne...

Sada kad ne gledam TV izgasim i prijemnik (na stand by), svakako ga izgasim tijekom noći (također na stand by) i problema za sada nema...
kakataka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 22:45   #282
Modem

Molim pomoć,korisnik sam B neta,imam žičani modem za koji plaćam najam svaki mjesec i sada trebam pomoć.Dali mogu kupit svoj modem pa da više ne plaćam najam s tim da mi taj bežični modem odgovara bez obzira na to kojeg operatera danas-sutra izaberem.
Savjetujte za najbolje rješenje,ali pod uvjetom da sve radi kao i do sada,bez prekidanja i nekih posebnih smetnji....

hvala
stipe101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 21:18   #283
Ukratko- ne.

Mozes isplatiti ovaj njihov za nekakvih 300tinjak kuna, ali to je sve. Nazovi ih i raspitaj se vise o toj opciji, ali i onda on nije tvoje vlasnistvo, niti ces ga moci koristiti sa drugim operaterom.
__________________
How about no?
Mister Stinsfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 13:30   #284
Scrambled signal

Bok,
Uzeo sam novi tv umjesto kante koju sam imao prije, isao sam instalirat programe i pronasao ih je dosta ali na vecini pise scrambled signal dok na nekima se samo cuje zvuk. Jel zna tko kako to rijesiti?
adidassler7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 14:08   #285
A koji paket imaš?
Samo odnovni analogni ili i nešto od digitalnih?
Jel imaš njihov vanjski receiver il imaš neki CAmodul?


iPhone / Tapatalk
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 23:00   #286
Mene zanima zašto osnovni paket nije digitalni? Zašto moram uzet prošireni paket (koji mi uopće ne treba) da bi gledao digitalnu sliku s EPG. Meni je to strašno da ti daju programe koji nemaju ni teletekst ni EPG, da ne možeš vidit šta je na programu. To nema kod ni jednog drugog operatera.
Kikac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 01:21   #287
Uvrnuta politika firme i zbilja se ništa tu ne može učiniti (radio sam za njih). Najjeftinija opcija za dobiti digitalni prijemnik jest uzeti snimalicu koja dojde 25 kuna mjesečno ili ako ti je ugovor istekao produžiti ga uz neku pogodnost. Trenutno ne znam kakve su pogodnosti jer je ova akcija Premotaj u budućnost završila sa 31.1. Prošireni paket je 50 kuna što je previše za plaćati 12 mjeseci. Ako ne snimalicu onda neki tematski paket za 30 kuna mjesečno. Nadam se da sam ti barem malo pomogao.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 01:08   #288
Nije kabelska, ali ne nalazim bolji topik..
Imamo analogni osnovni Bnet paket koji je prosli tjedan prestao raditi. Ugasili tv jedan dan, upalili ga drugi dan i skoro svi programi su nestali. Ostao je RTL kockica, Cinestar action i neki sportski, te HRT-ovi i ovi ostali hrv kanali.
Sve kablove smo stoput provjerili, nitko u zgradi nema takav problem, nekoliko puta smo skenirali kanale na tv-u i nista ne pomaze. A njihove servisere cekamo od proslog tjedna kad smo prijavili problem. Njihov net nam radi normalno, racuni su placeni.
Ima netko ideje, prijedloge, u cemu bi mogao biti problem?

Hvala!
nickolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 09:25   #289
Gase analogne kanale pomalo?


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 12:07   #290
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Gase analogne kanale pomalo?


ios / tt
Meni nije jasno tko bi danas plaćao za analogni osnovni paket kad preko antene može dobiti gotovo sve te programe iz analognog osnovnog paketa, ali u puno boljoj kvaliteti i s EPG-om (analogna TV nema EPG, je l'?).
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 22:47   #291
Quote:
RTL Car kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno tko bi danas plaćao za analogni osnovni paket kad preko antene može dobiti gotovo sve te programe iz analognog osnovnog paketa, ali u puno boljoj kvaliteti i s EPG-om (analogna TV nema EPG, je l'?).
Molim te poduči nas kako da uhvatimo FOX sa antenom..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 09:59   #292
Quote:
Dinaminjo kaže: Pogledaj post
Molim te poduči nas kako da uhvatimo FOX sa antenom..
ili ngc,sk1 i 3,vh1,viasat history,eurosport1 i 2 itd...
damek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 22:54   #293
Zvao agent i nudi proširenu digitalnu tv (kao nadogranju na analognu) po 1kn 12 mjeseci (trajanje ugovora)..

Ne vidim ponudu na webu pa me zanima, jel zna tko što o tome?
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 02:33   #294
ovih dana dobio ponudu od Bneta...zanima me kakva je sad situacija od kad ih je kupio ViP...nudi se brzina od 20mb/s u 3D paketu...ima li netko iskustva?
__________________
"Buntovnik bez razloga"
mario66617 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 22:11   #295
internet kod mene stabilan no tv katastrofa. albis prijamnik se blokira te je njihova preporuka gasiti iz struje svaki dan. wtf???
uostalom uzalud ta gašenja kada se svaki dan mora nekoliko puta ugasiti jer se blokira. olfo ažuriraju prijamnike sa novim softwareom no nikad ništa. evo neki dan mi počelo pucanje zvuka te došao njihov tehničar i ja sam kao kriv jer ne koristim njihov antenski kabel ( meni treba više od tih 1 m jer mi prijamnik nije pored zidne utičnice), a sve super radilo već ohoho vremena. kupio bolji i opet isto, opet zvao i sada ih čekam. mislim da ću ih otkazat i na amis preći.

prije sam imao Cam modul i sve je išlo preko mog tv te nikad problema.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 11:50   #296
Meni zadnjih dana šteka hbo i ti premium programi, slika se zamrzne svakih nekoliko sekundi. Da zovem službu ili oni nešto nadograđuju pa ce prestat?
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 18:05   #297
ima li tko problem sa b netom...meni nema slike na tv-u od podne?....u Splitu...
leon23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 17:13   #298
Je li ti na kraju došla slika? Meni danas oko 15 sati nestalo, isto Split.
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 18:44   #299
nije mi dosla..jos uvijek nemam sliku na tv-u..
leon23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 22:04   #300
Pa jesi ih zvao i pitao što je?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.