Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2004., 09:59   #21
Quote:
Clea kaže:
kamenita se odselila

je, kamenita se odselila od ispred vrata, do iza vrata, u Kamenitu. Novu pizzu jos nisam probao, a trebalo bi, barem jednom
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 10:14   #22
Meni je pizza u Dvojci baš bila dobra, ali unutrašnje uređenje - sjećam se kako su po pizzeriji u dijelu gdje se sjedilo stajale kašete sa šampinjonima

Ali najbolja pizzerija i najbolja pizza u Zagrebu bio je stari AS u Vlaškoj gdje se jela pizza s vrhnjem, a bilo je uređeno kao prava krčma sa velikim drvenim stolovima.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 10:21   #23
Fenix za narudžbe, stilto sam se kad sam vidio lika da nosi pizzu u nekom platnenom jasučiću a ispod pizze u kutiji je folija tak da je uvijek topla, sočna u svakom slučaju, a od novijih Baschiera 2 i Stara sava.
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 11:55   #24
jedini kineski restoran koji ima dostavu je onaj u Gajnicama. ja inače pizzu naručujem iz DOMINA u Rendićevoj ulici i jako sam zadovoljna. brzi su i pizza je fina.
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 12:09   #25
znam da ima i neka dostava orjentalne kuhinje; i kineska i japanska i svakojaka i jednom sam naručivala kod njih - nisu bili loši.

ali koliko sam skužila većina dostava u zadnje vrijeme prakticiraju dostavu hrane po cijelom gradu (osim ako baš nije iz sesveta u zaprešić ili sl.) čini mi se da sve što se može dostaviti u vremenskom periodu do 45 minuta ulazi u narudžbu, ipak je konkurencija velika
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 12:25   #26
Quote:
verica kaže:

Ali najbolja pizzerija i najbolja pizza u Zagrebu bio je stari AS u Vlaškoj gdje se jela pizza s vrhnjem, a bilo je uređeno kao prava krčma sa velikim drvenim stolovima.

Pa nije valjda AS zatvoren?
jes da nisam bila par godina, al okus njihove pizze se ne zaboravlja.
Obozavala sam je, lijepo tanko tijesto, i gore vrhnje, mljac




Mi na poslu inace znamo naručivat pizze i čevape iz Rubelja, i stvarno su dobri. Dodju na vrijeme!
A najbolji su mi čevapi i općenito sve s roštilja iz Starog kotača. Jeste probali njihove pljeskavice s kajmakom? mmmm, mmmm, mmmm
sweetina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 12:32   #27
Quote:
verica kaže:


Ali najbolja pizzerija i najbolja pizza u Zagrebu bio je stari AS u Vlaškoj gdje se jela pizza s vrhnjem, a bilo je uređeno kao prava krčma sa velikim drvenim stolovima.

Potpisujem
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 12:33   #28
Quote:
sweetina kaže:
Pa nije valjda AS zatvoren?
jes da nisam bila par godina, al okus njihove pizze se ne zaboravlja.
Obozavala sam je, lijepo tanko tijesto, i gore vrhnje, mljac



Ne znam, vjerojatno nije - ali meni je najbolji bio stari AS, prije preuređenja (zapravo, zgrada u kojoj je bio je srušena i na tom mjestu sagrađena nova u kojoj je nova pizzeria).
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 12:33   #29
Quote:
sweetina kaže:
Mi na poslu inace znamo naručivat pizze i čevape iz Rubelja, i stvarno su dobri. Dodju na vrijeme!
Prema RUbelju sam u zadnje vrijeme postala skeptična iako sam prije obožavala njihove čevape (još s kajmakom..mmm...) Iako ne treba vjerovati svemu što čuješ, po pitanju dostave i dalje radije naručujem od onih o kojima nisam čula uzastopno više loših stvari
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:58   #30
je , antonio je mrtaf
danas njihova pizza izgleda isto kao i bilo koja druga
nema stiha , nema teka , nema razloga za nazvati ih
a tip koji sljaka nutra je smotaniji od svinjskog repa

ili ne cuje , ili ne skuzi , ili zaboravi
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 13:30   #31
meni je jako fina pizza iz jedne pizzerije na Savici, na tržnici...meduza,tak nekak...zadnji put sam naručila odpronta,lia mi nije bila baš nekak odlična ..a ima i neka europizza,tak nekak i tome dajem
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 14:20   #32
dobila ja neki dan letak od kineskog fast fooda u Chromosovom tornju koji dostavljaju klopu u svom kvartu do 50,00 kn , a izvan kvarta narudžba mora biti 100,00 kn.
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 15:58   #33
istina.....mi smo u firmi probali dostavu iz tog kineskog restorana. narudzba je morala biti iznad 100 kn i frajer brzo dode, ali hrana nije tako dobra kao kada je jedes u kineskom restacu. Zato savjetujem, zaobidjite
zgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 16:51   #34
Quote:
Tinach kaže:
meni je jako fina pizza iz jedne pizzerije na Savici, na tržnici...meduza,tak nekak...zadnji put sam naručila odpronta,lia mi nije bila baš nekak odlična ..a ima i neka europizza,tak nekak i tome dajem
Meduza, je, napisem ja broj ako nekog zanima.. (Zivim na Savici)
Iz MA je prije bila dobra.. Sad
Maslina je al ne narucujem dostavu..
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 17:33   #35
I novi je AS u toj zgradi propao...ima vec par godina.
Mislim da svi Kinezi dostavljaju (samo ovisi od kolko love). Imaju oni neki na Sigecici..nije lose.
Bio je neki tip "Sutla" se zvalo koji je imao nelos zagrebacki sa prilogom, salatom i palacinkama (!!) za nekih 28 kn, ali ga je pojeo opseg posla. Nakraju si morao cekati po sat vremena pa sam odustao. Neznam jel jos radi.
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 19:08   #36
Mi na poslu (u jurišićevoj) skoro svaki dan naručujemo i svašta smo doživili...

Najgori je kapuciner - od zaboravljanja pola narudžbe, čekanja od 70 minuta, do polovice crva u salati (kolegica još uvijek pozeleni kad ju podsjetimo )

Dosad najbolji je Catering gti - njamiiiiiiiiiiiiiiiii
NOcturno isto ok, ali premale su im dostavne porcije

I ima još neki kineski koji nam donosi, ali za iznad 80 kn

DAAAAAAAAAMN! sad sam gladna!!!!
Pussy Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 22:06   #37
Najčešće naručujem od Rubikona (tu na Trešnjevki), klopa dođe brzo, topla i ukusna.

i btw. prve pizze sam jela davnih dana u SC-u i u Dvojki... a danas ak odemo na pizzu odemo do jednog obiteljskog restorana na Trešnjevki gdje rade odlilčne pizze i ostalu klopu... jedino nemaju dostavu.
__________________
back to the Forum
MaSanYa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 01:30   #38
DAnas sam se iznenadio koju sam dobru pizzu pojeo. Pizzeria se zove Art 3025491 i na području su centra i crnomerca mozda i dalje nemam pojma. uglavnom pizza za 5 a jos imaju i grah s kobasicom i lovacki gulas i sarmu i ta kuhana jela. zakon su
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 09:54   #39
ima li ta pizzeria adresu ?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 12:21   #40
Quote:
MaSanYa kaže:
danas ak odemo na pizzu odemo do jednog obiteljskog restorana na Trešnjevki gdje rade odlilčne pizze i ostalu klopu... jedino nemaju dostavu.
znam jedan točno takvog opisa na trešnjevki...zove se Oliva ( tik do bivšeg kina Patria ) ...izgleda ko klošarana, stari drveni stolovi i neka polu-domaća atmosfera ali je klopa da ne povjeruješ...pizza je preprebogata svime i svačime...jednom sam zapiknuo vilicu u srce pizze i ostala je stajat ...

Maslina mi je bezveze...Topeto ima velike, dobre i jeftine sendviče...Mystic nekad ima fenomenalne pizze a nekad samo srednja žalost...Baschiera "presiromašno" ...pizzeria Hit ima mješane po dvajst kuna, pa kad je hrpa ekipe to kakti ispadne povoljno...

meni najbolja klopa u gradu je u Mex cantini u Savskoj...pivnica Medvedgrad...spomenuti restač na Trešnjevci...

i definitivno najbolji ( ako imate finu guzu i podosta dubok džep )...restoran "Gallant" ili tak nekak...u Buzinu pored Velike Gorice...u blizini nekog hotelčića i restorana Turk...to je neš novo izgrađeno ak se ne varam...nu, klopa im je da ne smiješ povjerovat...svaka čast...
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.