Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2010., 11:08   #41
Divna akcija! Ja imam dosta stvari koje mi ne trebaju i planiram sutra otići do njih.
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 17:02   #42
super akcija
od sad sve stavljam na stranu za njima poslat
i imam jedno pitanje, jesu sve stvari koje ste odnijeli/poslali ful nove ili? recimo ako kupite nesto i samo isprobate nije ful novo ali je puno, jel to ipak ne ili?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 17:04   #43
Ja sam mislila odnijet nešto što je novo, ali i nešto što sam jednom isprobala. Recimo, gel za tuširanje ili neki losion za tijelo. Nije da sam prste gurala unutra.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 17:42   #44
Ja sam isto stavila dosta novih stvari a i dosta već provanih tipa mlijeko za tijelo koje mi nije pasalo... Onda sam stavila MMov aftershave kojeg fali možda centimetar... i tako...

Nešto sam i kupila, tipa sapuni, a kupit ću još i kaladonata.

S tim da sve još skupljamo i ne vjerujem da ćemo stići prije slijedeće sedmice odnijeti
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 21:26   #45
Ja isto mislim sakupljati krzo neko vrijeme i odnijet ću tek 2. mjesec obzirom da svi sada nosite, pa da se ne guramo svi odmah.
Glupo mi je odnijeti 3 stvari pa ću radije da se toga sakupi, a i da kupim pokoju sitnicu.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 21:53   #46
Ja sam danas poslala paket, odjeće (nove ili obučene 2-3 puta), kozmetike (nove ili siprobane), nakita i školskog pribora.

Mislim da je ok poslati isprobano, bolje nego baciti, pa i tu se prodaju isprobane stvari. Naravno da neću poslati nešto što je već polu prazno ili staro, ali ako fali malo zašto ne.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 23:37   #47
Svakako se može poslati isprobano ili malo korišteno! Njima je to dobrodošlo joj, baš sam jako sretna što ste se svi uključili! Bravo!
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 23:58   #48
ja imam pozamašnu količinu kozmetike koja je u stanje- tek isprobana, i mislim to odnijeti tijekom 2-3 mjeseca, kad mi klinjo za ozbiljno bude u vrtiću a ja mobilna da mogu to i odvesti
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 00:18   #49
Jako je lijepo kako se vidi da cure s foruma imaju i divno srce, svaka moze ponesto odvojit, tako cu i ja....
Samo pomislite na odusevljenje njihovo,
kad izvade i gledaju stvari dobijene je vrijedno svakog pokusaja
cak i najmanjeg paketica....
Ako tamo u kuci citaju, nek znaju da nisu sami....
cosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 12:06   #50
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Mislim da je ok poslati isprobano, bolje nego baciti, pa i tu se prodaju isprobane stvari. Naravno da neću poslati nešto što je već polu prazno ili staro, ali ako fali malo zašto ne.
Slažem se, pa i same kupujemo korišteno, čak i potrošeno do pola

Btw, ja punim ormar u uredu polako ali sigurno

Kolege umiru od smijeha jer ja svaki dan ponešto dovučem na posao
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 12:53   #51
Ja sam isto odnjela stvari koje sam samo probala ili odjeću koja je jako malo nošena, al vidjeli smo da ljudi daju stvarno svega... polupotrgane tenisice, zmazane, poderane hlače itd
A njima treba pomoć kroz cijelu godinu tako da ne morate nositi sada ako želite još nešto skupiti već kad ćete imat odnesete ili kad vam se opet nakupi odnesete
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 12:59   #52
meni je užasno kad se loša i u lošem stanju odjeća i obuća daje, kad takvu nailazim na rodinoj rasprodaji kad donose za prodaju... ono- neki ljudi nemaju srama.
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 16:21   #53
ja sam danas poslala neke sitnice - sjenila x 2,sjajila x 2 ,ruž i olovku za usne,kremu za ruke, mali rol on parfemčić.. pa sam eto baš hepi,pogotovo ako će ih to usrećit a meni ne treba poslat ću još toga kad napravim malo reda u kupaoni
__________________
Ne podučavaj svinje pjevanju. Trošiš vrijeme i nerviraš svinju.
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 14:26   #54
Jedno pitanje, dali smijem slati u koverti s mjehurićima, kao što si mi šaljemo na forumu? Ili baš mora biti paket?
yslp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 22:16   #55
tek sad sam ovo vidjela,super akcija kojoj ću se i ja pridružiti. imam i puno stvari za bebe i djecu pa ću i to prosljediti a o kozmetici da ne govorim.idem odmah spremati u kutiju i prvom prilikom im to nosim.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 22:29   #56
Quote:
yslp kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje, dali smijem slati u koverti s mjehurićima, kao što si mi šaljemo na forumu? Ili baš mora biti paket?
ja sam poslala u kuverti s mjehurima
__________________
Ne podučavaj svinje pjevanju. Trošiš vrijeme i nerviraš svinju.
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 13:24   #57
Quote:
pure evil kaže: Pogledaj post
ja sam poslala u kuverti s mjehurima
Odlično, onda sutra šaljem
yslp is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 14:12   #58
Počela sam stavljati na stranu sve sto mi nije potrebno, a i kolegice cu ukljuciti u prikupljanje tako da se nadam da cemo ih barem malo razveseliti kada im to sve odnesemo.
Svaka čast cure na ovoj temi!!!
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 14:45   #59
Napravila sam paketić - 6 lakova za nokte (umorila sam se dok sam ih omotala mjehurićima ) olovku za oči, kremu za lice, rozo sjajilo i srebrno sjenilo. Sutra šaljem
yslp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 17:38   #60
Moram reći da uopće nisam znala za kuću Trešnjevka, a imam hrpu robe, dosta toga nikad obučeno ali mi je bilo glupo nositi u karitas jer je sve više za mlade cure, malo i šminkerska tako da je ovo fenomenalno!
Može mi netko reći samo, kad se dođe tamo ostavite na porti ili kako to ide?
tratinčičica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.