Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2010., 15:18   #1
Kozmetičke preporuke

Dakle ovaj topic je zamisljen kao mjesto na koje dodjete kada znate sto zelite kupit ali neznate tocno da pojasnim, hocu hranjivu kremu za tijelu ali da nije masna nego da se brzo upije i da nije preskupa... i onda dodje neko drugi i kaze "neutrogena za extra suhu kozu u dm"

Super bi bilo kad bi pitanja bila pisana ukoseno i boldano a odgovori normalno


Moje pitanje je: roza rumenilo slicno onome deborah d-tech (kao broj tri na linku) ali da nije to isto nego neka druga marka i da je relativno postojano?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 06.11.2010., 17:15   #2
Lilit, možda ovo novo essence multi colour 20 fashionista? imam ga i super mi je, lijepo i postojano, uživo su malo intenzivnije boje



Dobra hidratantan krema za dehidriranu, ali mješovitu kožu (da dobro nahrani, a ne čepi pore), DM i Kozmo ranga?

Dobre hidratanten maske DM i Kozmo ranga? (preporučite mi ono što ste isporbale i znate da je stvarno dobro)
Sunčica* is offline  
Old 06.11.2010., 18:40   #3
Quote:
Sunčica* kaže: Pogledaj post


Dobra hidratantan krema za dehidriranu, ali mješovitu kožu (da dobro nahrani, a ne čepi pore), DM i Kozmo ranga?

Dobre hidratanten maske DM i Kozmo ranga? (preporučite mi ono što ste isporbale i znate da je stvarno dobro)
Afrodita kamilica i/ili Balea Aqua serum

Maske i ja još tražim i pridružujem se upitu
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 06.11.2010., 23:21   #4
Za hidratantnu masku preporučujem Freeman od ananasa cijena oko 20-30 kn, velika tuba, Kozmo
5rich is offline  
Old 06.11.2010., 23:36   #5
Jel dobra za mješovitu kožu? Ili samo za suhu? Ja već dugo hoću kupit Freeman masku za lice, jer sam čula da su odlične. Al nisam jer se ne mogu odlućit koju bih. Imaju i manja pakiranja maski, tipa ono u vrećicama ili samo tube?
TheEmpress is offline  
Old 06.11.2010., 23:38   #6
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Jel dobra za mješovitu kožu? Ili samo za suhu?
Meni se čini da ona je baŠ za masnu i problematičnu jer sadrži Aha kiseline
eyedetox is offline  
Old 06.11.2010., 23:45   #7
Da? Onda bih baš mogla probat. Ne volim maske koje mi isušuju kožu, ionako je lako sklona dehidraciji.
TheEmpress is offline  
Old 06.11.2010., 23:55   #8
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Da? Onda bih baš mogla probat. Ne volim maske koje mi isušuju kožu, ionako je lako sklona dehidraciji.
Neće te ova isušiti, stvarno nije loša

Mene zanima jel postoji kakav losion ili krema koja služi za celulit ili učvršćivanje kože a da usput i hrani kožu? Sve koje sam ja probala su neke gelaste
eyedetox is offline  
Old 07.11.2010., 00:03   #9
Može preporuka od nekoga tko je imao komedone na čelu? Imam male kao potkožne prištiće u boji kože. Hvala!
vanja.p is offline  
Old 07.11.2010., 00:34   #10
krema za dehidriranu ali mjesovitu kozu:
afrodita kamilica i zeleni caj
green line basic za normalnu i mjesovitu kozu (zeleni cep)
meni balea nije dobra jer je gelasta, puno hidratantnije su mi uvijek kreme nego gelovi
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 07.11.2010., 01:31   #11
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Jel dobra za mješovitu kožu? Ili samo za suhu? Ja već dugo hoću kupit Freeman masku za lice, jer sam čula da su odlične. Al nisam jer se ne mogu odlućit koju bih. Imaju i manja pakiranja maski, tipa ono u vrećicama ili samo tube?
samo u tubi
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Meni se čini da ona je baŠ za masnu i problematičnu jer sadrži Aha kiseline
ja nemam nešto pretjerano problematičnu kožu(komedone i tu i tamo neki prišt) i meni je odlična
5rich is offline  
Old 07.11.2010., 01:35   #12
Quote:
Sunčica* kaže: Pogledaj post
[I][B]Dobra hidratantan krema za dehidriranu, ali mješovitu kožu (da dobro nahrani, a ne čepi pore), DM i Kozmo ranga?

]
garnier total fresh u teglici ,poprilično mi je bila dobra
Dorée is offline  
Old 07.11.2010., 11:14   #13
Maska za suhu kožu - CadeaVera sensitive za suhu i osjetljivu kožu iz Mullera, narančasto pakiranje, kojih 5kn (za dva korištenja) - od svih i jeftiniji i skupljih, ta mi je bila najbolja, nakon nje nisma imala suhu kožu uz rubove nosa i koža mi je bila glatkaaaaaaaaaaa.

Krema za dehidriranu kožu - RoC Multi Correxion Multi Action Anti Age Moisturiser SPF15 Day+Night
Sigurna is offline  
Old 07.11.2010., 12:46   #14
čemu ova tema? to se sve može saznati na temama o određenim proizvodima
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Old 07.11.2010., 12:53   #15
offtopic (kao i doriana) tema sluzi za kratko i jasno preporuke svih marki i svih proizvoda bez dodatne price i offtopica jel bolja ova krema ili ona cega se bas ine pridrzavaju svi
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 07.11.2010., 14:55   #16
Krema za dehidriranu masnu kožu (također rang DM, Muller, Kozmo) pogodna i za nanošenje pudera?
nova_xy is offline  
Old 07.11.2010., 15:04   #17
Ako ti je jako masna koža, probaj serum ispod kreme, Balea aqua serum je super, košta 25 kn u DMu, a od krema Garnier total Fresh za normalnu/mješovitu kožu (postoji i verzija za suhu kožu, pa pripazi kad kupuješ da se ne zezneš ko ja ) ili ova nova Rosal hydro fresh.
TheEmpress is offline  
Old 07.11.2010., 15:40   #18
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ako ti je jako masna koža, probaj serum ispod kreme, Balea aqua serum je super, košta 25 kn u DMu, a od krema Garnier total Fresh za normalnu/mješovitu kožu (postoji i verzija za suhu kožu, pa pripazi kad kupuješ da se ne zezneš ko ja ) ili ova nova Rosal hydro fresh.
Hvala. Probala sam Balea aqua serum, ali onda uopće nisam mogla staviti puder
Koristim Biodermu, ali bih rado bar ponekad i nešto jeftinije
nova_xy is offline  
Old 07.11.2010., 15:43   #19
Zašto? Taj serum je fakat lagan i brzo se upije, meni je okej, al ja samo korektor i puder u prahu koristim. U svakom slučaju, puder bolje legne na kremu, pa probaj serum prije kreme stavljat.
TheEmpress is offline  
Old 07.11.2010., 17:58   #20
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Zašto? Taj serum je fakat lagan i brzo se upije, meni je okej, al ja samo korektor i puder u prahu koristim. U svakom slučaju, puder bolje legne na kremu, pa probaj serum prije kreme stavljat.
Ma ja imam neku uvrnutu kožu tako da se uopće nije htio lijepo upit Iako sam ga stavila malo kao da mi je stajao na koži.
Nemam blagog pojma zašto
nova_xy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.