Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2014., 01:56   #81
Quote:
Johny kaže: Pogledaj post
Kod mene obrnuto. Zdenka je ispala kopija Milke Babović. Pod hitno umjesto nje staviti nekoga od četvero bivših članova žirija. Čak je i pijani Rajko bio bolji.
Doduše, Tutić ponekad zbilja pretjera, ali je Martina bila legendarna i takva i ostala.
Zdenka kopija Babovićke?

ne bi rekao.

razlika između Milke i Zdenke je u tome što je Milka ona osoba koja može konstantno filozofirat i preseravat se, a ne reći ništa. Zdenka barem može iznijet onu temeljnu kritiku dal je taj i taj par dobro otpjevao ili nije, odnosno što valja, a što ne.

Tomčićka legendarna?

pa ak je nekome legendarna neka osoba koja je totalno emocionalno distancirana/kruta, i koja se ponaša ko neki krvnik, onda ok. meni nije sigurno.
Darth Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 01:58   #82
Quote:
Johny kaže: Pogledaj post
Da li mi se čini ili je Fodor jedini koji je kao natjecatelj sudjelovao i u PsZ i u ZP?
nope, u Plesu sa zvijezdama su sudjelovali i Saša i Marko. a i Giuliano.
Darth Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 07:52   #83
Tomčićka Kurbaši - pa ne moraš već u prvoj emisiji pokazati sve što ne znaš
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 08:41   #84
Quote:
Darth Ivan kaže: Pogledaj post
nije loše bilo večeras. još tu ima podosta mjesta za napredak. od parova daleko najgori Robert i Emilija. Robi toliko loš da sam se zapitao jel lošije pjeva ili glumi?

jebiga, kad back vokali bolje pjevaju od lead vokala, onda znaš da si u problemima.

najbolji Lana i Saša. samo se Lana mora malo oslobodit treme i bit će puno bolje.

žiri ok, samo naravno šteta što većine originalnih članova više nema. ne znam zakaj, ak su već išli micat neke od njih, zakaj nisu maknuli Tomčićku?

al svejedno, Zrinko naravno legenda, isto i Kovačiček.
jasno je zašto je Dujmić maknut, no Ksenija je micana vjerojatno zbog svog dragog mužića zaposlenog na HRT-u.

Žao mi je što umjesto Zdenke ili Martine nisu stavili Nikšu Bratoša.
safirno is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 10:57   #85
[HRT] Zvijezde pjevaju 7

Tomčićka je tu i dalje možda i zbog političkog tate Zlatkeca...
A Zdenka je meni osobno oduvijek tako antipaticus persona da je to prestrašno.



ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 11:42   #86
Quote:
Darth Ivan kaže: Pogledaj post
Zdenka kopija Babovićke?

ne bi rekao.

razlika između Milke i Zdenke je u tome što je Milka ona osoba koja može konstantno filozofirat i preseravat se, a ne reći ništa. Zdenka barem može iznijet onu temeljnu kritiku dal je taj i taj par dobro otpjevao ili nije, odnosno što valja, a što ne.

Tomčićka legendarna?

pa ak je nekome legendarna neka osoba koja je totalno emocionalno distancirana/kruta, i koja se ponaša ko neki krvnik, onda ok. meni nije sigurno.
Oprosti, ali i Milka i Zdenka obje pričaju li pričaju, a ne kažu puno o samoj glavnoj stvari (pjevanje/ples). Također obje daju višlje ocjene od ostalih (Milka se pooštrila tek u nekoj 3-4. sezoni). Jedina razlika je što Milka nije profić pa joj se sve to donekle i može oprostiti. Fakat mislim da su sa Zdenkom debelo fulali. Što se tiče Martine, ljudi je doživljavaju kao negativku i zato je i gledan show. Za razliku od većine, žena točno kaže kako stoje stvari i to je ogromna kvaliteta kod neke osobe jer smo svi skloni laganju (pa onda lajemo iza leđa).

Quote:
Darth Ivan kaže: Pogledaj post
nope, u Plesu sa zvijezdama su sudjelovali i Saša i Marko. a i Giuliano.
Bila je i Tomčićka i bila je i Martinovićka, a bila je u ZP i ona što je plesala s Gopcem. No, nisi čitao kaj sam pitao jer sam napisao "natjecatelj", a svi ovi koje smo ti i ja naveli nisu bili natjecatelji u oba showa.
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 14:20   #87
Mene zanima na kakvim je drogama Tutić kad za Kalembera kaže da već dugo nije čuo tako kristalan tenor.
Inače, Kalember mi je izgledao kao djedica kojeg su sad probudili a njemu je vrijeme spavanja. Čak ga se u bekstejđu nije ni vidjelo, kladim se da je negdje krnjio.
Tina Katanić. Ima sluha, glasa nema, ono zvuči k'o šuplji lonac. I malo mi se čini,... hm... tupava.
I kaj je s Renatom Sabljak, ta se kesila ko blesava na sve što je Miran rekao. Ima li tu neka dublja veza?
TIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 15:53   #88
Quote:
TIT kaže: Pogledaj post
Mene zanima na kakvim je drogama Tutić kad za Kalembera kaže da već dugo nije čuo tako kristalan tenor.
Na 500 miligrama sarkazma?

Ja prezirem Tutića i sve što predstavlja, ali mi se čini kako je pun pogodak za ovaj show.
(P)ostao je takav krasan treš da je to milina. Gledaš i sramiš se zbog njega. Di ćeš bolje?

Mislim, kad se već sramiš zato što si uopće bacio oko na cijelu stvar, onda nek sve bude u kompletu.

Forum. Mjesto gdje volimo pljuvati. Često. Mislim da će nam Zrinkec dati neviđenu količinu materijala.

Nego, zašto se biraju pjevači koji ne znaju pjevati da budu mentori ljudima koji također ne znaju pjevati? To mene zanima.

Uši su mi umrle kad je Danijela koja ima...hm, kako da se izrazim a da nikog ne uvrijedim...meketavo-cajkaroški vokalni izričaj pokušala iznijeti nešto drugo. A glas i dalje mekeće.

Osim toga, za pola ovih nemam pojma tko su, ali ako HTV kaže da su zvijezde, tko sam ja da im solim pamet?
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 17:39   #89
žiri je katastrofa.tutić je preoduran, a kovačičeč je samo govorila bravo,bravo,o svemu samo ne o pjevanju...danijeli da se mora udebljat i tako bezvezoće...ali mislila sam da će bit još i gora...
martina i dalje arogantna i antipatična, upotrebljava neke izraze i glumi sveznalicu u emisiji koju gledaju prosječni hrvati i koji uglavnom nemaju pojma o čemu ona priča...

tolja si je isto umislio svašta, cijelo vrijeme neko glumatanje...a prije je bio baš simpa dečko...
sve u svemu loša emisija.nezanimljivi parovi,očajan žiri,pjevanje na nuli.
ples sa zvijezdama je daleko daleko bolji projekt.
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 20:17   #90
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
oprostite kaj upadam, jel bio neki krupnjak zrinkovih zuba?


ima ona fotka na traču gdje su cure skenirale gornju bandu...


e al tutinjo je zakon zakona, zakaj ga ranije nisu zvali...
on i dujmić, koji bi to show bio
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 20:47   #91
Što ste tako negativni?

Meni je sve super

Zrinko je munjara totalna, baba Kovačiček mi i nije nešto, Martina mi je standardno ok, malo pretjeruje sa 'stručnošću' ali valjda mora bit i neko takav.

Natjecatelji su mi solidni, nema nitko da baš katastrofa pjeva, s Martinom se slažem da onaj redatelj i ona s Lozarom imaju najviše potencijala. Malo mi je jedino bezveze što ih pola ne znam ko su pa im ni imena nisam zapamtila. Ali veselim se daljnjim nastavcima

E da, onaj glumac s Divasicom mi je simpatičan, nije mi toliko žao što je Juričić odustao
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 20:53   #92
Meni je isto ok..
I Tomčićka je super, kaj vam je.. Pa nije tam da podilazi i bude fina.

I nije tamo zato kaj joj je tata nekad davno bio predsjednik sabora, koje nebuloze...
A Hrvoje Hegedušić nije zaposlen na HTV-u...

Inače, navijam za Fodora, jebite se svi..


I Saša Lozar mi tako lijepo pjeva....
I Ivica Pucar je baš simpa, istina...

inače, jeste skužili da je Kokićka trenutno zvijezda u dva showa, masterchef i ZP?

i još nekaj, osim Fodora i Saša Lozar je čagal u plesu sa zvijezdama, a i Danijela Martinović..

Zadnje uređivanje Gzena : 16.03.2014. at 20:58.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 21:03   #93
Možda sada nije, ali je bio član Glazbenog savjeta HRT-a.
safirno is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 21:09   #94
da, kao vanjski suradnik... posuđivao je svoje stručno mišljenje
nebitno, i da je bio zaposlen, sigurna sam da kseniju nitko nije znogirao radi njega
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 22:06   #95
Zašto nije bilo reprize kao inače?
I jel ima neko na barem isječke da pogledan jer nisan uspija sinoć... Tražija na hrt webu ali nemaju...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 22:07   #96
Zašto nije bilo reprize kao inače?
I jel ima neko na barem isječke da pogledan jer nisan uspija sinoć... Tražija na hrt webu ali nemaju...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 23:48   #97
Quote:
Johny kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali i Milka i Zdenka obje pričaju li pričaju, a ne kažu puno o samoj glavnoj stvari (pjevanje/ples). Također obje daju višlje ocjene od ostalih (Milka se pooštrila tek u nekoj 3-4. sezoni).
to kaj Zdenka ne kaže puno o samoj stvari je i dalje puno u odnosu na Babovićku koja ne kaže apsolutno ništa

Quote:
Jedina razlika je što Milka nije profić pa joj se sve to donekle i može oprostiti.
a Zdenku ćemo, jer jest profić, iz istih razloga popljuvat?

gle, ako Babovićka nije kakti profić, to nije isprika za činjenicu što ne zna složit jednu smislenu i temeljnu kritiku, jel tako? a osim toga, ako nije profić, tko ju je onda zvao u žiri uopće? zar stručnih učitelja plesa ima tako malo?

Quote:
Fakat mislim da su sa Zdenkom debelo fulali. Što se tiče Martine, ljudi je doživljavaju kao negativku i zato je i gledan show.
samo zbog toga? sumnjam.

Quote:
Za razliku od većine, žena točno kaže kako stoje stvari i to je ogromna kvaliteta kod neke osobe jer smo svi skloni laganju (pa onda lajemo iza leđa).
to kako stoje stvari je mnogo izražajnije i bolje objašnjavao Elio u Plesu sa zvijezdama. kod njega se vidjelo kak cijela stvar treba bit. opušteno i ležerno, a opet da kažeš što je bilo dobro, što ne.

Quote:
Bila je i Tomčićka i bila je i Martinovićka, a bila je u ZP i ona što je plesala s Gopcem. No, nisi čitao kaj sam pitao jer sam napisao "natjecatelj", a svi ovi koje smo ti i ja naveli nisu bili natjecatelji u oba showa.
a čuj, ak si rekao natjecatelji, ja računam i te kakti "mentore". za Martinovićku sam zaboravio čak. ona što je plesala s Gopcem? imaš pravo. Tamara Despot.
Darth Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 23:51   #98
Quote:
TIT kaže: Pogledaj post
Mene zanima na kakvim je drogama Tutić kad za Kalembera kaže da već dugo nije čuo tako kristalan tenor.
bolje je pitanje na kojim drogama je Kalember bio
Darth Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 23:59   #99
Ksenija Erker i Hrvoje Hegedušić su se razveli. A Tutić je bio ekstra zabavan, dok je Zdenka bila nesuvisla do bola
Kurspahić i Lana Barić su definitivno najjači u sezoni, a specifični mentori poput Martinovićke, Kalembera... neće daleko.
EineKleineMaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 00:26   #100
[HRT] Zvijezde pjevaju 7

Milka je u PSZ "šampionka govora" tj. one "kako puno pričati, a ne reći (zapravo) ništa" , al meni osobno svejedno i dalje simpa baka.

A u žiriju nije nužno da sjede samo neprikosnoveni (školovani) ljudi od struke, neki su tu samo ili svakako bar više zbog showa, zabave i zahebancije.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.