Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2014., 11:56   #241
Kada mi je operaterka rekla da ce mi unutar 15 dana doci instalirati total tv, nisam bas ocekivao da cu morat cekat do zadnjeg dana, sada je proslo 10 dana a od njih ni glasa A mail sluzbu najbolje da ugase jer im za odgovor na mail treba cca 2 tjedna, katastrofalan odnos prema korisnicima, mada jos ustvari nisam ni postao korisnik. Mozda sam samo previse nestrpljiv, ali samo me dobra ponuda programa drzi strpljivim iducih 5 dana roka koji su si zadali, ali nekako sam skeptican da ce i u tih 5 dana doci
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 09:16   #242
Meni istekao ugovor s njima, nije da sam nešto nezadovoljan sa uslugom nego jednostavno zbog nedostatka vremena za gledanje tv-a ne želim više davati 80 kn mjesečno za nešto što se ne koristi. Koja je procedura za vraćanje opreme i prekid ovog odnosa bez ugovorne obveze?
Blackened is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 15:38   #243
Nakon navedenog roka od 15 dana nazvao sam Total tv ponovo, na moje pitanje zašto me još nitko nije kontaktirao odgovor operaterke je bio da se ustvari radi o 15 radnih dana, ali da će zamolit kolege da ubrzaju stvari. Nakon što je i 15 radnih dana prošlo, kontaktirao sam ih mailom, ovaj puta su začudo na mail odgovorili isti dan, a odgovor je bio da je poslana požurnica ovlaštenom kooperantu, te me mole za strpljenje. Ja ga uistinu pomalo gubim, sumnjam uopće da ću uslugu naručenu u 11. mjesecu uopće dobiti do kraja ove godine, preloše, najblaže rečeno.
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 19:46   #244
TotalTV

Ne bi te štel plašiti, ali od te firme, moj sin je v travnju o.g. dobil tel. ponudu za menjavu SD rec-a - HD rec-om. A kak su brzi vidi se po tomu da je HD rec dobil krajem studenog. Toliko o njihovoj poslovnosti.

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 19.12.2014. at 23:24.
IMP 4167 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 13:34   #245
Ma već su me dovoljno isplašili oni sami Stvar je u tome što im akcija instalacije za 1 kn traje do 31.12. pa sad ne želim da dođe do toga da se oni pojave tek iduće godine i naplate mi instalaciju
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 13:55   #246
Ako ti to naprave, za sve ostalo tu je: http://www.hakom.hr/default.aspx?id=61
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 13:08   #247
Nazvao sam ih opet, operaterka se strašno začudila kako me još nitko nije kontaktirao, no dobro, ono bitno je da za promotivnu akciju gledaju kada je usluga naručena, dakle ne mogu mi naplatit instalaciju, bar nesto pozitivno, a sad kad ce doci, pitanje za milijun dolara
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 09:17   #248
7.1. , i dalje ništa, najveći pomak dosad je taj što su se ipak sjetili kontaktirat me, 30.12. nazvala me gospođa iz Totalne Televizije i obećala dolazak instalatera idući tjedan (još 2 dana . Usput, odgovor na moje pitanje u mailu u vezi toga tko im je uopce taj kooperant da se njemu obratim, odgovor je da je to tvtka Premuz d.o.o. (tvrka sa sjedistem u Vinkovcima je odgovorna za instaliranje totala u Istri, genijalno), te da se zbog velike zainteresiranosti i losih vremenskih uvjeta mora cekati.
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 09:42   #249
Zamolio bih vas ako netko ovdje na forumu ima kontakt direktno od totalne televizije, ne od službe za korisnike, niti onaj besplatan broj za registraciju, vec znam njihove odgovore napamet, nego broj od sjedista totalne televizije ili slicno
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 09:45   #250
TotalTV

Sigurno misliš zvati direktora.? mislim da to ne ide tako.
Ti još nisi niti član njihov, dovoljna je služba za korisnike

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 08.01.2015. at 00:24.
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 10:11   #251
TotalTV

Jbg nez vise sta da radim, a odgovor od slube po peti put da su poslali pozurnicu mi ne treba zaista

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 08.01.2015. at 00:25.
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 10:32   #252
TotalTV

Ili uzmi maxtv a ne Total tv.
Mislim da više od SZK nećeš dobiti.
Oni se trude, ali ovi što montiraju vjerojatno su na godišnjem...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 08.01.2015. at 00:25.
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 10:34   #253
By the way..
Ja sam maxtv SAT čekao oko mjesec dana. Nisu niti oni nešto brzi.
Ali mislim da tako stoji u ugovoru.... Do 30 dana.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 10:38   #254
Ne bi toliko sigurno cekao da mi se ne svidja cijena i ponuda, stvar je u tome sto su obecali unutar 15 radnih dana. No dobro, vidjet cemo jos, nsdam se da ce se pojaviti bar unutar 15 prvih dana ove godine
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 17:22   #255
Sada sam dobio poziv i ovo je vrh vrhova, znači poziv direktno od službe total tv-a od gospođe koja mi je odgovorala na mailove, zove me i pita da vidi moj broj u sustavu i pita da li sam zainteresiran za uslugu ?! Hahaha. Na moj odgovor da sam ja uslugu naručio još u 11-om mjesecu naglo mijenja stav da je htjela pitat da li me netko kontaktirao. Ja joj kažem da me instalateri nisu kontaktirali nego sam samo dobio poziv od Total TV-a da će instalacija biti ovog tjedna, međutim i dalje ništa, a njen odgovoe je opet onaj klasični, javit ću kolegama da ubrzaju stvar. Tada je pitam da li uopće oni imaju kooperanta za ovo područje i ako da, da mi kaže tko je, a ona se počne gubit i kaže da nema sad to u sustavu pa mi ne može reći. Bože dragi
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 09:46   #256
Evo konačno sam dobio toliko željeni Total TV. Sve je prošlo odlično i relativno brzo oko instalacije, instalater je bio ugodan, no na kraju me pokušao izmuljati da mu dam 50 kn, doduše nije bio previše uvjerljiv sa tom pričom da su mi to trebali spomenuti i da mu platim, tako da smo se ubrzo pozdravili Usput, i sam je priznao da su u stisci i da im fali radnika/opreme pa da se zato odužilo. Sada ćemo vidjeti kakva će usluga biti
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 23:18   #257
Quote:
gonf kaže: Pogledaj post
HI, imam nekoliko pitanjce, a kak se ovdje pricam o tv operaterima dane otvaram novu temu
1. Mijenjao bih telekom operatera, s t-coma na terrakom, pa me zanima dali netko zna nakon kaj raskinem s t-comom, oću li i dalje biti dužan njima plačati neku mjesečnu naknadu za bok te pitaj kaj.
Pošto se nalazim u Jaski zvao sam terrakom službu za korisnike, i lik mi sa 100%-tnom sigurnošću rekao da ne, nema nikakve nadoplate T-com-u da se sve nalazi na terrakom računu.
E sad, kako svim tim operaterima, muljatorima itd. ne vjerujem ni mrvicu dali ima netko na ovom forumu da potvrdi tu njegovu tvrdnju?
2. Ima li itko iskustva s njima i kakva su?
od 9 mjeseca 2014. sam korisnik. moram ti priznat da te nisu zaje**** ovaj put
Imam taj njihov DUO paket flat telefon i 10 mbps net prek žice T-coma. Sad ću uzeti i TV vjerojatno. Samo da svoje nagovorim
Moram ti priznat da radi bolje nego što sam mislio!
Borabor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 18:03   #258
Novi programi u ponudi Total TV-a

Već neko vrijeme se na forumima kalkulira i neslužbeni saznaje da će biti novih programa u 
ponudi TOTAL TV-a. Danas konačno smo dobili i službenu objavu o novim programima. Total TV je nastavio s daljnjim
unapređenjem ponude TV programa, pa najavljuje uvođenje novih programa uponudu od 20/01/2015. Trenutna novost su kvalitetnija i opsežnija 
ponuda programa poglavito u dijelu koji su do sada nedostajali u ponudi Total TV, a to su: dječji i HD sadržaji.

Ono što je nedostajalo i sada je u osnovnoj ponudi su novi 
programi i to u Osnovnom paketu:

ORLANDO KIDS je dječji kanal s animiranim serijama u
potpunosti sinkroniziranim na hrvatski jezik. Sadrži nevjerojatno 
bogatu paletu serija s likovima uz koje djeca uče o vrijednostima poput 
prijateljstva, dobrote i ustrajnosti, a sve na zabavan i vizualno 
atraktivan način koji potiče maštu i kreativnost. Namijenjen je djeci od5 do 12 godina


OK Bambino je edukativan i zabavan program namijenjen 
najmlađim gledateljima u dobi između 2 i 7 godina. Svi su crtići 
sinkronizirani na hrvatski jezik tako da ih svako djete razumije!Uz OK 
Bambino zabava je zagarantirana a dijete će zasigurno naučiti i pokoju novu 
riječ, igru ili pjesmicu…....

Novi HD programi:

Viasat Nature/History HD odličnog dokumentarnog 
programa o prirodi i drugi program koji oživljava povijest očaravajućim 
dokumentarcima koji modernim i jedinstvenim pristupom istražuju sve 
aspekte prošlosti. Program će biti dostupan i korisnicima Osnovnog 
paketa

FOX HD i FOX Life HD najbolji programi Fox Broadcasting 
Company produkcije od sada i u HD rezoluciji dostupni će biti korisnicima HD 
paketa

N1 HD je program United grupe koji je pokrenut u 
partnerstvu sa CNN-om. Dostupan korisnicima HD paketu

Zadnje uređivanje Baga91 : 20.01.2015. at 18:08.
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 18:09   #259
Ja sam raskinuo ugovor nakon 2-3 mjeseca korištenja možda (vjerojatno niti toliko), tj. mislio sam da sam raskinuo, da bi mi danas došao neki dopis u kojem piše da moram platiti 1400kn penala.

Svi receiveri i njihove pizdarije su im poslane nazad, tako da kod mene nema ništa od njihove opreme.

Ugovor je raskinut zato što slike uglavnom nije bilo.. Kad god bi vani zapuhao jači vjetar, pala kiša i sl. ne bi bilo slike.. U ugovoru piše da se oni ograđuju od svakakvih smetnji, od onih uzrokovanih mjesecom i suncem, plimom i osekom, do ne znam kakvih gluposti.

Isto tako piše da su obvezni odgovoriti u nekakvom roku, a korisnik sam VIPa već 2. mjeseca, i tek mi sada dolazi taj njihov dopis.

Kao i kod Bage91, i kod nas je u zgradi lik pokušavao naplatiti montažu 50kn, pa ga je netko prijavio i dobio je otkaz na kraju.

Mogu li nekako izbjeći tih 1400kn, smanjiti iznos ili nešto treće?

Ako ima zainteresiranih za ovo smeće od televizije, toplo vam preporučam da ga NIKAD ne uzmete.
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 20:06   #260
Kaj cviliš, jednostavno si imao loše tj. nedovoljno dobro poštelan tanjur.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.