Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2011., 18:33   #61
Thumbs down

ja sam jako razočarana njima-u puno aspekata...evo i maloprije ih zovem po n-ti put-kao izgasit će nas zbog nepodmirenih dugovanjaiako-sve je podmireno...kad nas traže da provjere-nikako nas naći-ni po imenu,ni po adresi-svaki put tako-tek nas pronađu nakon deset minuta po broju ugovora...kako nas nađu za slat račune-pitam se

enivej.-ništa on ne može provjeriti,bla,bla........

uglavnom,ako su-a nisu profesionalci-ne bi dopuštali da se takve stvari događaju-i nije im neka reklama da ih se ne preporuči usmeno,ili bilo kako-a štracat ću ih di god stignem....

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 25.05.2011. at 23:30.
d mol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 08:46   #62
Quote:
d mol kaže: Pogledaj post
ja sam jako razočarana njima-u puno aspekata...evo i maloprije ih zovem po n-ti put-kao izgasit će nas zbog nepodmirenih dugovanjaiako-sve je podmireno...kad nas traže da provjere-nikako nas naći-ni po imenu,ni po adresi-svaki put tako-tek nas pronađu nakon deset minuta po broju ugovora...kako nas nađu za slat račune-pitam se

enivej.-ništa on ne može provjeriti,bla,bla........

uglavnom,ako su-a nisu profesionalci-ne bi dopuštali da se takve stvari događaju-i nije im neka reklama da ih se ne preporuči usmeno,ili bilo kako-a štracat ću ih di god stignem....
Je nedaj boze zvati help desk meni su se tjedan dana "zahebavali" s autorizacijom uredjaja zvao sam ih valjda 50 puta i samo te salju s jednog na drugi tel. dok ne odustanes ili dok ti se ne javi neki "pametnjakovic" i prizna ja nemam pojma sta tu treba napravit.
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 10:27   #63
Bundy R-reci mi molin te-imaš li ti taj dio koji smo uz ugovor trebali dobiti...a NISMO!!!!DI PIŠE DA MORAMO OSTATI VEZANI DVI GOD OD DATUMA SKLAPANJA UGOVORA?sorry na velikim slovima-slučajno...
d mol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 11:55   #64
Pozdrav.nestali su mi talijanski proframi rai 1,2 i 3 sa satelita,promjenili su frekvenciju.dali tko zna kako podesiti nove frekvencije,ili to mora doći tehničar napraviti?
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 12:10   #65
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.nestali su mi talijanski proframi rai 1,2 i 3 sa satelita,promjenili su frekvenciju.dali tko zna kako podesiti nove frekvencije,ili to mora doći tehničar napraviti?
Imaš u uputama kako dodati FTA kanale:
Rai 1, 2, 3,Satelit: Hot Bird, 13° istočno,Frekvencija: 10.992/V,Symbol Rate: 27500,FEC: 2/3,Sistem: FTA
dam-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 13:55   #66
Hvala.sredio sam.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 14:47   #67
Quote:
d mol kaže: Pogledaj post
Bundy R-reci mi molin te-imaš li ti taj dio koji smo uz ugovor trebali dobiti...a NISMO!!!!DI PIŠE DA MORAMO OSTATI VEZANI DVI GOD OD DATUMA SKLAPANJA UGOVORA?sorry na velikim slovima-slučajno...
sorry nisam te bas skuzio. imam ugovor ako te to zanima.
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 20:11   #68
ma ni ja ne znam šta u biti tražim...dakle-piše li u tvom ugovoru da si sad vezan dvi god.s njima...i ako ranije raskineš da snosiš posljedice...

u mom to ne piše-ne mogu ga sad naći-nego piše da se taj ugovor sklapa na neodređeno vrijeme i u skladu s nekim zakonom o raskidu ugovora..

dalje-primjerak di se očito detaljnije obrazlaže taj zakon-smo-kao trebali dobit uz ugovor-ali NISMO-tu je naša greška..nisam detaljno tad to čitala...iskreno-za ovu temu sam se zainteresirala tek kad sam vidila cifre na računima...

uglavnom.-ja išla raskinut ugovor kad je na neodređeno ali oni kažu da smo vezani dvi god...

ma da te ne zamaram..
d mol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 10:45   #69
Quote:
d mol kaže: Pogledaj post
ma ni ja ne znam šta u biti tražim...dakle-piše li u tvom ugovoru da si sad vezan dvi god.s njima...i ako ranije raskineš da snosiš posljedice...

u mom to ne piše-ne mogu ga sad naći-nego piše da se taj ugovor sklapa na neodređeno vrijeme i u skladu s nekim zakonom o raskidu ugovora..

dalje-primjerak di se očito detaljnije obrazlaže taj zakon-smo-kao trebali dobit uz ugovor-ali NISMO-tu je naša greška..nisam detaljno tad to čitala...iskreno-za ovu temu sam se zainteresirala tek kad sam vidila cifre na računima...

uglavnom.-ja išla raskinut ugovor kad je na neodređeno ali oni kažu da smo vezani dvi god...

ma da te ne zamaram..
siguran sam da ti pise 2 godine,ali jos cu provjerit i tocno ti napisat gdje.
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 21:07   #70
ima li išta novih kanala?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 01:31   #71
eto...možda ću sad moć se nadat ranije odrišit od njih ako ih preuzme vip-ako bude po starom obrazlaganju...mogli ste se pozvat da nećete nastavit ugovor kod novog vlasnika-bla,bla-sve pprošlo vrime...sad ću pratit mogu li...
__________________
uzdaj se u se...i samo u se...
d mol is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 12:59   #72
Korisnici B.netove satelitske platforme, B.net Total TV , od danas (05.07.) mogu uživati u dva nova filmska programa. Cinestar TV i Cinestar Action & Thriller svim su gledateljima na raspolaganju od danas u sklopu Osnovnog paketa programa, bez dodatne naknade.
dam-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 15:53   #73
Pozdrav

Evo dižem temu iz naftalina, naime uselio sam se u novu kuću gdje nema antenskog signala. Znači moram uzeti neku alternativnu opciju tipa MaxTV/Digi TV/TotalTV. E sad, za MaxTV su me odmah otkantali rekavši da nemam tehničke mogućnosti. Što se tiče DigiTV-a, nemaju mi neki izbor programa, a i čujem da fušaju i da im je bitno samo namontirati opremu, a helpdesk praktički ne postoji u slučaju problema.

No, dosta ljudi i poznanika hvali satelitski TotalTV od bneta. E sad, mene zanima da li taj TotalTV radi ako vani pada snijeg ili pljušti kiša (s tim da je antena pod krovom i zaštićena od vremenskog utjecaja)? Realno, već sam postavljao satelitske antene i uvijek sam imao problema kad god bi se pogoršalo vrijeme. A upravo su to situacije kada sam u kući i želim gledati televiziju. bnetov helpdesk veli da sve radi savršeno bez obzira na vremenske uvjete, no sa strane čujem da baš i nije tako, da je dovoljno da jače zapuše vjetar i već se slika počinje vući. Sad, ako se odlučim za TotalTV, vjerojatno bi naručio njihovog montera da napravi stvar kako se spada, nije mi žao dati cca 600 kn, pa ni više, samo da sve radi kako se spada.

Molim vaše mišljenje i možda neki savjet... hvala.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 16:47   #74
Ukoliko te zanima sport najbolja opcija ti je MaxTV Sat verzija.. ukoliko ti trebaju prvenstveno naši zemaljski kanali + filmski, doc itd. onda je Total skroz ok opcija.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 17:05   #75
Programi na TotalTV su mi ok.

Jedino me muči kvaliteta signala. Ne bih htio da mi se dogodi da usred pljuska, kada mi je najdraže gledati Tv, ostanem bez signala. To me brine...
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 17:08   #76
Ako ti monter podesi dobro ne bi trebalo biti problema. Iako.. čim veća antena to bolje. Bolje ti je u svakom slučaju iskrcat za neku poštenu (105cm) antenu nego koristit ona smeća koja oni nude.. bez obzira uzimao TotalTV il MaxTV.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 17:13   #77
Pa nije problem kupiti antenu. Da li da onda kupim svoju antenu i svoj receiver pa neka mi njihov monter to postavi? Koji receiver onda uzeti?
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 17:27   #78
Ne bu išlo.. napravljen je hardverski pairing.. samo oriđiđi resiveri pale

Meni osobno to prilično smeta jer je Total resiver na žalost žestoko smeće. MaxTV resiver je neusporedivo bolji, a kako je MaxTV (konačno) dodao sve važnije kanale i na satelit (osim zemaljskih.. njih pratiš putem dvb-t-a za koji taj rec isto ima tuner) prije bi možda čak i to uzeo da opet biram.

Kod Totala jedino onaj HD Kaon ima smisla.. no on se plaća dodatno svaki mjesec. Onaj defaultni Echolite ti nikako ne bi preporučio.

Kaj se tiče antena..

http://www.prejeftino.com/opisproizvoda.php?id=317

S nečim ovakvim zaista nema zime ni u kom pogledu. Renomirana firma, odlična veličina i odlična cijena.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 17:30   #79
PA i uzeo bi taj HD receiver, neka se nađe čisto reda radi uz osnovni paket, pa poslije tko zna.

Što se tiče zemaljske televizije i max-tv - nažalost nemam tv signal pa je tu pušing.

Ova antena mi se čini ok i prilično je jeftina. LNB je njihov ili?
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 17:33   #80
LNB možeš uzet njihov isto... da..

http://www.prejeftino.com/opisproizvoda.php?id=225

Takav imam ja na jednoj svojoj anteni.. nemreš fulat s Triaxom..
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.