Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2014., 00:34   #1
Trač X - Sevkamo se, rozgamo i kolindamo u iščekivanju adekvatnog naslova

9999. post, dajte ga istelite više i idemo na Sevkanje i Lezbanje.

sršenka-nitko si ne radi takve stvari namjerno, a da pri tome ne misli kak izgleda super. i kak da nju sad netko uvjeri da izgleda ružnije no ikad?


rozga-lezbača, dakle? ajde, neka je. ali da će to javno priznati...nema šanse, nema muda. iako, "na glasu ko žena od afera, ustvari tvoja cijela odavno" ima neki drugi smisao nakon ovog saznanja.
My Name Is... is offline  
Old 02.08.2014., 01:24   #2
pa da spojimo sve u jedno, jel se sićate ovog videa http://www.youtube.com/watch?v=Hxr5NKHlNeQ
riskiran da me se posere, al daj nemojte puno kopat o rozgi. meni žaj da tuđim izborom najebe u ovoj markić vukojebini.
ni bezobrazni i dno dna marketing sajkovog gnk( ) to ne zaslužuje.
parachutes is offline  
Old 02.08.2014., 01:43   #3
Quote:
parachutes kaže: Pogledaj post
pa da spojimo sve u jedno, jel se sićate ovog videa http://www.youtube.com/watch?v=Hxr5NKHlNeQ
riskiran da me se posere, al daj nemojte puno kopat o rozgi. meni žaj da tuđim izborom najebe u ovoj markić vukojebini.
ni bezobrazni i dno dna marketing sajkovog gnk( ) to ne zaslužuje.
Kako ce najebat? Vjerojatno svi joj bliski to znaju, a ostalima ce bit sve jedno, ili ce ju intenzivnije zamisljati uz jos jednu. Cemu mediji sluze nego za takve stvari? Posto je to, izgleda, svakako javna tajna.
Jedino bi se Zena, majka, karljica i onaj dio "a ja sam htjela oca djeci" i "mozda rodena sam u pogresnom znaku", shvatiti ispravno.
Nema videa za tu pjesmu na YT
drvopija is offline  
Old 02.08.2014., 08:16   #4
glasam da rozga izadje iz klozeta.
ljudi vole iskrenost,da vis kak bi joj naklada skocila,a jos da snimi neki spot u stilu sevkinog momenta sa zenom...jubito bi eksplodirao!
My Name Is... is offline  
Old 02.08.2014., 08:45   #5
i po meni bi to bilo super i ubilo stereotipe, masu bi pomogla mnogima. ali je njen izbor, ne naš.
da preduhitrin, je, moraliziran na topicu koji nije za to, blabla.
kako oćete, rozga jebi mater svima kako god
parachutes is offline  
Old 02.08.2014., 08:49   #6
Quote:
Get Thee To A Nunnery kaže: Pogledaj post
Ovaj spot je pravo estradno bratstvo i jedinstvo - Gibonni s Bon Jovi frizurom na trosjedu, Pađen miješa koktele na plaži, Giulianovu ženu neki smušeni lik pljeska po riti...
gdje ja zivim kad neznam da je to Giulianova žena??
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 02.08.2014., 10:25   #7
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post

rozga-lezbača, dakle? ajde, neka je. ali da će to javno priznati...nema šanse, nema muda. iako, "na glasu ko žena od afera, ustvari tvoja cijela odavno" ima neki drugi smisao nakon ovog saznanja.

zadnji intervju spominje njenog dragog s kojim razgovara o djetetu. dakle ne planira van ormara any time soon. još i ta priča o realityju, muško koje nije tonči, jole ili slično predstavljati će njenog tajnovitog bojfrenda.

priča će teško do medija, nije ni o milanoviću i eni-ci. jedino se robert ferlin na radio rijeci sprdao s time u eteru.
zaphod is offline  
Old 02.08.2014., 11:07   #8
sprdali su se i na HR2

Rozga neće izaći u medijima hrvatskim. mislim da je veća vjerojatnost da izađe u srpskim oni su još gori, ako je to uopće moguće
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 02.08.2014., 11:10   #9
neće ovo izać u nikakvim medijima.i nemam ništa protiv toga.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 02.08.2014., 11:10   #10
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
sprdali su se i na HR2

Rozga neće izaći u medijima hrvatskim. mislim da je veća vjerojatnost da izađe u srpskim oni su još gori, ako je to uopće moguće
kod srbijanaca su i vjesti skoro pa trač
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 02.08.2014., 11:11   #11
Quote:
parachutes kaže: Pogledaj post
i po meni bi to bilo super i ubilo stereotipe, masu bi pomogla mnogima. ali je njen izbor, ne naš.
da preduhitrin, je, moraliziran na topicu koji nije za to, blabla.
kako oćete, rozga jebi mater svima kako god
Cisti antiprimitivizam
(ili je fora, kao- sad si lezbijka pa volis mame?)
Nego, sto ce Rozga ako Seve ju preduhitri i krene biti lezba?

Zadnje uređivanje drvopija : 02.08.2014. at 11:39.
drvopija is offline  
Old 02.08.2014., 11:26   #12
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Rozga neće izaći u medijima hrvatskim. mislim da je veća vjerojatnost da izađe u srpskim oni su još gori, ako je to uopće moguće
O da. Sinoć sam se zakačila na srpske trač medije nakon što je beta zakeljila na oosamstotoj temi o fofu onu ribicu s liftom.
klonka is offline  
Old 02.08.2014., 11:26   #13
Quote:
numa-ha kaže: Pogledaj post
pišu na politici, da je crvena nedavno rodila , u riječkom rodilištu i da su zbog nje ispraznili pol odjela , ne znam je li to provjerena inf
okej... fakat mi nije jasno da bi to došlo do toga da ona rađa, a da nitko, ni jedan jedini medij ne bi o toe nešto napisao/rekao/nacrtao/votever...

Quote:
parachutes kaže: Pogledaj post
kako oćete, rozga jebi mater svima kako god
kad čitam ove "nadahnjujuće poruke" osjećam se ko na tomconovom koncertu
kakve veze ima njena seksualna orijentacija s jebanjem majke? kog će to ona s tim zajebati?

Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Rozga neće izaći u medijima hrvatskim. mislim da je veća vjerojatnost da izađe u srpskim oni su još gori, ako je to uopće moguće
Rozga, ako je sada u vezi sa ženom, onda je bi, nikako gay, jer je bila u vezi sa seniorom Huljićem i to sigurno, a bila je i sa Gulianom, prije nego je bio s Klingoricom, a Klingoricu je prevario sa sadašnjom ženom :ujednomdahu:
kiss me is online now  
Old 02.08.2014., 11:33   #14
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
O da. Sinoć sam se zakačila na srpske trač medije nakon što je beta zakeljila na oosamstotoj temi o fofu onu ribicu s liftom.

sad mi je lakše kad znam da nisam jedina.ti srpski tabloidi su droga.

a tek komentari ispod.index je pičkin dim.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 02.08.2014., 12:22   #15
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
okej... fakat mi nije jasno da bi to došlo do toga da ona rađa, a da nitko, ni jedan jedini medij ne bi o toe nešto napisao/rekao/nacrtao/votever...
ma kakvi, nema šanse.

a osim toga, trudna je već 2 godine pa valjda može još malo izdržati.

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Rozga, ako je sada u vezi sa ženom, onda je bi, nikako gay, jer je bila u vezi sa seniorom Huljićem i to sigurno, a bila je i sa Gulianom, prije nego je bio s Klingoricom, a Klingoricu je prevario sa sadašnjom ženom :ujednomdahu:
i sad je jasno tko joj je ogadio muškarce.
aryna is offline  
Old 02.08.2014., 13:16   #16
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
a osim toga, trudna je već 2 godine pa valjda može još malo izdržati.
Samo dvije i već je rodila
Ja sam mislila da će ta ko Georgina Radovana III. koja je trudna već pet godina i otac joj ne da rodit jer se nije udala
ball is offline  
Old 02.08.2014., 13:49   #17
Quote:
numa-ha kaže: Pogledaj post

EDIT:

pišu na politici, da je crvena nedavno rodila , u riječkom rodilištu i da su zbog nje ispraznili pol odjela , ne znam je li to provjerena inf
Nevjerojatno! Valjda je onaj koji je stalno tupio da je trudna sad morao napisati da se nakon više od godine dana i porodila da ne bi ispao da izmišlja.

Crvenu vidi sto ljudi svaki dan i nitko nema moba da je uslika.
Cijeli trač ili forsira neki njen ludi pacijent, ali ja tipujem da je iza svega Njonjo .
Vadis is offline  
Old 02.08.2014., 13:56   #18
Što nije bilo da je ona druga crvena iz ENI trudna, pa se netko zajebao i provalio da je ljubavnica trudna?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.08.2014., 13:58   #19
Crvena nije bila trudna pa se nije ni porodila. Logično. Netko provalio žešću laž. Viđam je po gradu mjesecima i ni T od trbuha

Zadnje uređivanje Pennylane : 02.08.2014. at 13:59. Reason: x
Pennylane is offline  
Old 02.08.2014., 14:54   #20
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post

sad mi je lakše kad znam da nisam jedina.ti srpski tabloidi su droga.

a tek komentari ispod.index je pičkin dim.
i ja......u toj mjeri da sam skinula svetovu aplikaciju na mob ali, ništa me ne može nasmijati kao komentari.....na jednom mjestu sam našla kako ovoga od riki piki nazivaju, pišući mu o starom "dete kreten"

nego, rozga će za par tjedana biti uhvaćena paparaco snimkama kako se ljubaka s nekim frajerom.....nema drugog raspleta ovog prisilnog islaska iz klozeta
__________________
bolje je šutjeti i pustiti ljude da misle kako si budala nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju

Zadnje uređivanje Uta : 02.08.2014. at 15:02.
Uta is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.