Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2005., 23:49   #41
Taj isti ali s duplo memorije (512) sam vidio u Importanneu za ravno sedamsto. Mislim da se isplati dati sto trideset kuna za duplo vise memorije. Mene samo zanima koliko je dobar, moram otici tamo i uvjeriti ih da moram poslusati kako zvuci.
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 10:58   #42
dvoumim se između 2 mp3jca,pa ak ima ko kakav savjet...

1.-apacer steno av220 (mane: nema display,makar mi to nije tolko bitno)
http://www.apacer.com/apacer_english...teno_av220.asp

2. MSI 511 Mega stick - čini mi se da ga je već neko spomenuo.
http://www.msicomputer.com/product/p...511&class=mega

iako za tu lovu (oboje koštaju oko 400kn) ne očekujem neku turbo kvalitetu, najbitnije mi je da mi ne crkne sutra.
glasnoća, tj. da nije preglasan samo je prednost

ovi MSI rade dobre matične i grafičke,ali nevaljale pržilice i CD i DVD romove. kakvi su im mp3 playeri?

zapravo, najviše me zanima kredibilitet firmi,jel ko kad čuo, jesu dobri...i iskustva onih koji imaju/su imali neki od ta 2 playera.
maxina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 17:48   #43
E kak vam se cine ovi novi sonyevi mp3 walkmani?Meni ovi iz serije NW-E400 izgledaju fantasticno...gotovo sigurno cu uzeti onog E405 samo steta sto nemaju fm tuner...
 
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 09:10   #44
ovi imaju, i izgledaju jako dobro

Link 1

Link 2
__________________
pa na Kubu, čini koji đir..
Valis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 12:11   #45
Evo da i ja malo zagnjavim s pitanjem

Gledo sam na austrijskom ebayu neke mp3 playere i sad me zanima kolko se to isplati. Nisu imena, ali to mi i nije važno, glavno da rade ono za što su predviđevi, a to je sviranje mp3-ca
Ima npr. ovak neš sa 256 mb (iako mi se to čini malo):
Link 1

Link 2

ili 512 mb što mi je već ok za te novce:
Link 3
Imam ih još mnoštvo, al evo ove sam odabro za primjer.

Pošto imam frendicu koja studira u Beču to bi me došlo samo tu cijenu + poštarina do Beča (cca do 10€) tak da mi se to čini ok.
Svaki savjet je dobrodošao. Thnx
hrks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 22:29   #46
Ovi Sony mi izgledaju fenomenalno, možda najljepši flash playeri koje sam vidio. Pretpostavljam da su tako i što se tiče drugih karakteristika.
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 18:07   #47
e ljudi ima ko kakvu preporuku za baterije za mp3 player. trebam neke punjive sa punjacem.
 
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 18:09   #48
Quote:
robert7 kaže:
e ljudi ima ko kakvu preporuku za baterije za mp3 player. trebam neke punjive sa punjacem.
moj shuffle se puni preko usb-a
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 18:29   #49
Quote:
ovi imaju, i izgledaju jako dobro
Kad bi mi te playere mogli kupiti u Hr
strava su
maki1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 18:54   #50
Quote:
maki1908 kaže:
Kad bi mi te playere mogli kupiti u Hr
strava su
Pa možeš ih kupiti kod nas!

www.sancta-domenica.hr
www.svijet-medija.hr
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 18:55   #51
Molim vas, ako netko zna: da li je moguće pjesmu koja je WMA file pretvoriti i mp3 ??Nisam neki stručnjak što se toga tiče, pa pliiiz help!
Phoebs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 19:34   #52
Quote:
Phoebs kaže:
Molim vas, ako netko zna: da li je moguće pjesmu koja je WMA file pretvoriti i mp3 ??Nisam neki stručnjak što se toga tiče, pa pliiiz help!
Možeš pomoću npr. dbpowerampa-a.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 02:46   #53
Quote:
Jango Fett kaže:
Ovi Sony mi izgledaju fenomenalno, možda najljepši flash playeri koje sam vidio. Pretpostavljam da su tako i što se tiče drugih karakteristika.
..ja sam ih skoro narucio (1Gb) prije mjesec dana ali sam ipak udlucio pricekati, da imaju jos samo usb stick, vec bi bili kod mene

3D Link
__________________
pa na Kubu, čini koji đir..
Valis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 09:41   #54
ja sam totalni tutlek o mp3 plejerima,pa vas molim za pomoć,dosta putujem pa bi htio imati tako nešto da slušam dok putujem .zanima me jel bi bio dobar onaj plejer u hg sportu ili mikro makro od 299 kn.
I koliko sati glazbe stane na 256 mb?
I kako se glazba prenosi na mp3 pleyer?jel mora baš sa mp3 cedea ili može i sa audio cedea direktno?MOJ PC JE KRNTIJA,jel mogu recimo donjeti mp3 cedeje u igraonicu i tamo ih prenjeti u moj plejer?i koliko traje prijenos?
delfin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 13:44   #55
Quote:
delfin kaže:
ja sam totalni tutlek o mp3 plejerima,pa vas molim za pomoć,dosta putujem pa bi htio imati tako nešto da slušam dok putujem .zanima me jel bi bio dobar onaj plejer u hg sportu ili mikro makro od 299 kn.
I koliko sati glazbe stane na 256 mb?
I kako se glazba prenosi na mp3 pleyer?jel mora baš sa mp3 cedea ili može i sa audio cedea direktno?MOJ PC JE KRNTIJA,jel mogu recimo donjeti mp3 cedeje u igraonicu i tamo ih prenjeti u moj plejer?i koliko traje prijenos?
U 256 MB ti stane otprilike 50 pjesama (ovisi o bitrateu; veći bitrate=veći fajl=manje pjesama na playeru).
Prenosi se tako da player spojiš na komp (obično je to USB utor) i onda u "my computer" dobiješ jednu ikonu "removable disk". I onda jednostavno radiš copy/paste. Ako imaš cd sa mp3-cama, možeš direktno sa cd-a.
Ako je audio cd, onda audio format moraš prebaciti u mp3 sa nekim programom (npr. audiograbberom, dbpowerampom i sl.)
Prijenos možeš obaviti na bilo kojem kompu koji ima USB port (znači i u igraonici ili kod frenda).
Ovisno o tome da li je USB port verzije 1.1 ili 2.0 vrijeme prijenosa će biti drukčije.
Ako je tvoj player usb 2.0 i port je usb 2.0, prijenos će ti trajati pola minute. Ako je player usb 2.0, a port usb 1.1 onda malo duže, recimo 2-3 minute.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 01:47   #56
ok nakon dugog vijećanja sa samim sobom odlučio sam kupiti neki žešći mp3 player s hardom...nekako me privlači Creative Zen Touch, pa ono...napišite ako imate kakvih iskustava s tim playerom...
hvala
swisseyed is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 20:43   #57
vase misljenje

vec dugo planiram kupiti neki mp3 player jer mi se vise ne da nositi po dzepovima onaj cd player, a uostalom, vise toga stane na te male stvarcice ... hehe ... u zadnje vrijeme malo detaljnije prati ponudu itd. pa sam naisao na nekoliko kandidata ... naime, zelio bih kupiti ipod mini 4GB ... znamo koliko kosta ... oko 1700kn manje-vise ... no, zanima me da li da mozda nadem neku alternativu ipod mini-u .... pa ako imate kakve preporuke?
sta mislite o ovima u odnosu na ipod:

1. mp3 player archos gmini 120 sp, 20gb, mp3,wma, wav player, photo wallet (http://www.links.hr/photo/350.600.006.jpg)

2. MP3/WMA player, CREATIVE Zen Micro 5 GB (http://hgspot.inet.hr/katalog/13198.JPG)

3. MP3/WMA player, CREATIVE Nomad Jukebox Zen Touch, 20 GB (http://hgspot.inet.hr/katalog/11356.JPG)

sta mislite kao o alternativi ipod mini-u? prije svega recimo zato jer za iste novce mogu dobiti onaj pod brojem 3 ...
ili me uputite na neki site gdje ima review tih mp3 playera!
hvala!
XdsadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 22:28   #58
Creative Zen Micro (5GB)

Creative Zen Touch (20GB)

to je to...ja pokušavam naći nekoga tko mi može iz prve ruke reći kakav je Creative Zen Touch, ali bez većeg uspjeha
swisseyed is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 15:32   #59
Quote:
maggotass kaže:
E kak vam se cine ovi novi sonyevi mp3 walkmani?Meni ovi iz serije NW-E400 izgledaju fantasticno...gotovo sigurno cu uzeti onog E405 samo steta sto nemaju fm tuner...
FM tuner ima serija NW-E500 (503, 505, 507)
Jel to netko već nabavio? Volio bih čuti neku recenziju, koliko to valja.
Za cijenu od 1300 kuna, moraju bit jebeni.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 17:44   #60
Quote:
H3MAT0M kaže:
FM tuner ima serija NW-E500 (503, 505, 507)
Jel to netko već nabavio? Volio bih čuti neku recenziju, koliko to valja.
Za cijenu od 1300 kuna, moraju bit jebeni.
Ja sam uspio pronaci samo recenziju od modela serije E-400 na cnetu a o seriji E-500 jos ni glasa...
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.