Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2010., 16:33   #1
Ormarić/komoda za previjanje/prematalica

Bok svima!

Molim da mi se javi ukoliko netko ima ovaj stalak za presvlačenje bebe iz Baby Centra

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=194392

..zanima me je li funkcionalan..

hvala i pozdrav
baju is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 18:23   #2
ja znam da meni ne izgleda funkcionalno nikako, bolje nikakav nego taj.
__________________
Moja prodaja - - - Lilypie
hera86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 18:28   #3
Dodaš malo novaca i imaš pravi ormarić za previjanje koji je puno funkcionalniji od ovoga. Mi smo imali nešto slično, ali smo ga se riješili jer mi je bio jako nezgodan. E, sad, ako je problem u nedostatku prostora onda je ovo bolje rješenje, mada ni ormarić za presvlačenje ne zauzima previše prostora.
Zeko55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 18:48   #4
Quote:
baju kaže: Pogledaj post
Bok svima!

Molim da mi se javi ukoliko netko ima ovaj stalak za presvlačenje bebe iz Baby Centra

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=194392

..zanima me je li funkcionalan..

hvala i pozdrav
Po meni fali mu polica. A uz ovo trebaš imati i neku komodu jer je bezveze da pada prašina po baby stvarima.
Da ima još koju policu i da se stave neke fora kutije onda bi bio ok.
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 19:05   #5
meni se baš sviđa.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 19:06   #6
Mi imamo slican ali bolji. Kotacici su na svim nogama i ima jos jednu policu.
Jako se lako pomice i seli iz male u veliku kupaonu ili u dnevnu ili di god hoces.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 20:35   #7
ovaj mi se čak čini zgodniji,a u tome stilu je http://www.neckermann.hr/hr/nm2/bebe...146/index.html
__________________
trebam sretne misli
BUBAMARA22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:03   #8
Ma mi mislimo ovaj kupiti za kupaonu jer mi se ne da bebicu presvlačiti u njezinoj sobici..lakše mi je zbog vode...a na donjoj polici sam mislila držati neke sitnice,..ili kadicu dok nije uupotrebi, npr...robica i pelene će mi biti u komodi u sobi i to ću si samo donositi u kupaonu kada bude vrijeme presvlačenja...
baju is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:04   #9
Quote:
BUBAMARA22 kaže: Pogledaj post
ovaj mi se čak čini zgodniji,a u tome stilu je http://www.neckermann.hr/hr/nm2/bebe...146/index.html
Fora je! Ali nemam nikakvog iskustva s tim Neckermanom....pretpostavljam, to se ne može nigdje razgledati prije nego kupim, zar ne?
baju is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:07   #10
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Mi imamo slican ali bolji. Kotacici su na svim nogama i ima jos jednu policu.
Jako se lako pomice i seli iz male u veliku kupaonu ili u dnevnu ili di god hoces.
Di ste ga kupili? Imaš sliku?
baju is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:08   #11
Quote:
baju kaže: Pogledaj post
Fora je! Ali nemam nikakvog iskustva s tim Neckermanom....pretpostavljam, to se ne može nigdje razgledati prije nego kupim, zar ne?
Jeste u zgb? Ako jeste odi u kiku, imas za 500 kn takav kupiti kao u neckermanu.
Mi prezadovoljni.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:10   #12
Quote:
baju kaže: Pogledaj post
Di ste ga kupili? Imaš sliku?
Imam



iz Kike
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:25   #13
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Imam



iz Kike
Njas...i još je cca 300 kn jeftiniji..
ali, tu stane ona uža podloga za prematanje, jel tako?
i je li stabilan kad je beba veća/teža?
baju is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:32   #14
Quote:
baju kaže: Pogledaj post
Njas...i još je cca 300 kn jeftiniji..
ali, tu stane ona uža podloga za prematanje, jel tako?
i je li stabilan kad je beba veća/teža?
Stane ti ona iz adaxa s cvrstom plohom dole. Mi smo tu uzeli jer je fina velika i jer je uzdignuta s tri strane a i to sto je cvrsto produzuje samo ormaric, ako me kuzis.
Nismo usarafili ovu gornju precku, ovu koja je povise glave.
Mala sad ima 15 mjeseci i jos se na njemu presvlacimo.
Stabilan je skroz, kotacice mozes zakociti.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:36   #15
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Stane ti ona iz adaxa s cvrstom plohom dole. Mi smo tu uzeli jer je fina velika i jer je uzdignuta s tri strane a i to sto je cvrsto produzuje samo ormaric, ako me kuzis.
Nismo usarafili ovu gornju precku, ovu koja je povise glave.
Mala sad ima 15 mjeseci i jos se na njemu presvlacimo.
Stabilan je skroz, kotacice mozes zakociti.
A kužim...mi ćemo taj gornji dio dobiti sa komodicom i to se može odvojiti ...misliš na onu dasku, jel tako?

a kako se onda ta daska učvrsti za ovu prematalicu tj. nije li risky samo staviti na prematalicu bez da se učvrsti na neki način?
baju is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:41   #16
Quote:
baju kaže: Pogledaj post
A kužim...mi ćemo taj gornji dio dobiti sa komodicom i to se može odvojiti ...misliš na onu dasku, jel tako?

a kako se onda ta daska učvrsti za ovu prematalicu tj. nije li risky samo staviti na prematalicu bez da se učvrsti na neki način?
Nije, mi smo isto mislili pa smo stavili ispod onu gumu za u kadu ali smo sad skuzili da nam uopce nije trebala ta guma.
Inace, te daske imaju i cepice kao nogice koje mozes usarafiti bilo gdje s donje strane, to smo mislili usarafiti ako ce se i preko gume klizati pa da one drze. Nije trebalo.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:50   #17
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Nije, mi smo isto mislili pa smo stavili ispod onu gumu za u kadu ali smo sad skuzili da nam uopce nije trebala ta guma.
Inace, te daske imaju i cepice kao nogice koje mozes usarafiti bilo gdje s donje strane, to smo mislili usarafiti ako ce se i preko gume klizati pa da one drze. Nije trebalo.
ajde fora...hvala na savjetu valjda će štimati i nama
baju is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:56   #18
Quote:
baju kaže: Pogledaj post
ajde fora...hvala na savjetu valjda će štimati i nama
Nadam se da hoce, nama se pokazao kao jako prakticno rjesenje jer stoji u maloj kupaoni a lako se malo pogurne kad nam zatreba vesmasina ili izvadi skroz i premjesti ako hocemo.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 10:16   #19
Quote:
baju kaže: Pogledaj post
Fora je! Ali nemam nikakvog iskustva s tim Neckermanom....pretpostavljam, to se ne može nigdje razgledati prije nego kupim, zar ne?
Ne,ali možeš slobodno vratiti ako ti se ne sviđa,poštarina je u tom slučaju besplatna a oni ti za 2 dana vrate pare na račun bez obzita što si npr.platila karticom na rate
Ja sam puno toga naručila iz Necermana...
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 11:54   #20
Quote:
baju kaže: Pogledaj post
Bok svima!

Molim da mi se javi ukoliko netko ima ovaj stalak za presvlačenje bebe iz Baby Centra

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=194392

..zanima me je li funkcionalan..

hvala i pozdrav
Mozes malo pogledati i na ikeinim stranicama ako imaju policu koju montiras na kupaonske plocice, idealna je za male kupaone. Izgleda nesto tipa onih kuhinjskih stolova koji stoje uza zid pa ih povuces prema sebi. Preko te police se samo navuce spuzva. To je imala moja sestra koja zivi vani za svoju djecu i super je posluzila ali nisam to nigdje vidjela kod nas..
BENY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.