Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2006., 16:47   #41
Quote:
neznalicaXXL kaže:
Mene, a i muža, pali kad me za vrijeme sexa lagano pljusne po guzi, nekad malo jače nekad slabije, ovisi. I kad me, dok smo u dogy stilu, povuče za kosu onak malo jače.
Eto a sad me blam kaj ćete sad misliti o meni.
da si softy
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 21.09.2006., 16:50   #42
Quote:
Toto kaže:
Uh i moju ženu isto

Ja bi probam SM, čekam da netko tko je "majstor" u tome napiše nešto konkretno !
davno napisala:

Kaisem po dupetu Ili ti avancirani spenking

Narode nabijena sam
Obicno pljuskanje po dupetu bio je shok prvi pt (boljereceno sok iznenadjenja kako ti prijaaaaa)
A sad sam dobila i kaisem
I to dobro
I mraaaaaak je

Jedva sjedim cijeli dan, al svaki put me prodju trnci naslade kad se sjetim

On sjedi zavaljen na sofi, majicu sam mu strgla... U farmericama je raskrecen, ja u crvenoj suknji i tangama... Okrecem mu ledja i zakoracujem mu jednu nogu. Zavrce mi suknju na struk i mijesi guzove.
Mazim ga i trljam se o njegovu nogu. Skida mi tange izvlacim se iz njih i zakoracujem ga, jos uvijek ledjima okrenuta spustam svoju vrelinu na njegov pupak... Ostavljam sluzav trag
Otkopcavam mu gumbe na levisicama. On mi mijesi dupe, grudi izvlaci iz grudnjaka i dekoltea, stisce bradavice, vuce za kosu. Vrtim se i zapinjem mu za izbocinu na hlacama...
Lagano mu izvucem kais iz hlaca i spustam ga na sofu pored njega...
Jos uvijek stojim iznad njega i svlacim mu hlace i boxe, naginjem se naprijed... gotovo sjedim na njegovim prsima i ustima se spustam ne njegovu golotinju.
On me pocinje divljacki stezati, povlaciti, lagano pa sve jace pljuskati po guzi koja mu je pod nosom...

I u tom trenutku cujem zveckaj kaisa i osjetim kako njime prelazi po dupetu... Jos zesce ga pocinjem usisavati i vrtiti, lickati i sliniti...
A on spusta prvi lagani udarac... jauknem od slasti... On proba jos jednom oprezno, ja jeknem jos vise... Udari i treci put ali jace, ja se pocinjem gubiti, tresti, vrtiti dupetom... Stenjem od cuda, lagane boli, nelagode i S-L-A-S-T-I
Nastavlja me ritmicno lupati, a ja se istim ritmom zabijam ustima... U jednom trenu me udari dosta jace, ja se trgnem i ispravim, a on me primi za guzove i nabije sebi na lice, poljubi njezno i polize... Ja se smirim i opet nagnem na njegov, a on opet jace udari i odmah zagnjuri u mene i polize me... I tako neprestance udari a zatim polize…
Utom me pocne prstima probijat... Jedan... drugi... treci...

Jednom rukom nabijanje, drugom udaranje, usnama i jezikom ljubljenje i lizanje
Suludi vrtlog

U slapovima... u slapovima sam svrsavala!!! I on... (al’ u fontanama )

Poslije (puno poslije, dosta mi je trebalo da mi se puls vrati u normalu) sam ja njega "kaznjavala", pun je modrica od zuba po dupetu i bedrima

Ostali smo oboje




https://www.forum.hr/showthread.php?t=50894
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 21.09.2006., 16:57   #43
Septembar
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 21.09.2006., 17:05   #44
Septembar
Večeras budemo probali, ako dragi bude raspoložen, nakon tvog opisa pojma nemam tko ne bi probao
__________________
Nekada davno htjela sam odrasti...
sad samo žalim što sam poželjela
neznalicaXXL is offline  
Old 21.09.2006., 23:47   #45
Quote:
atlantis kaže:
ima boli kad si narajcan

samo je granica malo visa

Apsolutno tocno ! Tezak je samo pocetak !
__________________
Spicoke forever
Zenski petko is offline  
Old 23.09.2006., 18:33   #46
evo ja inace obozavam bol..nanosim je sam sebi često i uzasno me pali... gasim čikove na rukama, rezem se i tak.... i do sad svaka cura se usrala kad bi je trzaio malo gruobsti prema meni..... weeel... ova sad koju imam..hehe..nema milosti.....dok se jos nismo sexali....znala mi je noktima cjela leda izderat do krvi da nisam mogo drugi dan lec na leda... preeedoooobroo.... meni pul pretsnai radit valjda....ova me grebe jedno 60 minuta....a predobro.... jedino..... blow yob i grickanje...zapravo malo jace grickanje mi nije bas sjelo kako sam ocekivao..mozda bude bolje drugi put...

a ona.....ona voli da ju lupim po guzi tu i tamo tokom sexa...... eto tek smo na pocetku veze.,...i duboko se nadam da cemo isporbat sve zivo kaj boli =) ....nabavili smo lisice pa cemo i to probat..al to je druga tema....

weee
nerevenar is offline  
Old 26.09.2006., 21:36   #47
ja strasno volim gristi i biti grizena, to me tako pali da za tren dodjem do malo grubljih hvatanja sto to jos i pojaca i onda naravno volim preuzeti situaciju..spanking jos nisam probala al po ovim pricama bilo bi u redu da probam kad se ukaze iliti stvori prilika..
converse is offline  
Old 26.09.2006., 21:59   #48
Ne znam jeste li gledali korejski film Lazi, u njemu ima SM otpocetka do kraja. Malo pregrubo za moj ukus.

Film je bio nominiran za Zlatnog Lava u Veneciji.
__________________
I don't mind arguing with myself. It's when I lose that it bothers me
Mariette is offline  
Old 26.09.2006., 22:23   #49
a svatko ima svoje granice..stas..
converse is offline  
Old 27.09.2006., 15:56   #50
ima nas svakakvih
converse is offline  
Old 27.09.2006., 16:40   #51
Ja mislim da je sve ovo prije glupost. SM je totalno opasna stvar, to su psihološke igrice i stvaraju ovisnost garant. Ovo malo (malo više) udaranja kod seksa nije SM. Al to je samo neki moj doživljaj.
__________________
The Ninja devised an ingenious method of telling time by using a cat's eyes. Since a cat has such sensitive eyes, they adjust frequently as the sun passes through the sky.
brain_cell is offline  
Old 28.09.2006., 02:09   #52
jeeee, obuces ju u lance, razrezes nozem nabijes joj svjecu u supak i 30cm dilda u muf i jebes ju u usta aaaaaaaaaaaaaaahahahahhaa
Bobo Fett is offline  
Old 28.09.2006., 02:13   #53
Quote:
brain_cell kaže:
Ja mislim da je sve ovo prije glupost. SM je totalno opasna stvar, to su psihološke igrice i stvaraju ovisnost garant. Ovo malo (malo više) udaranja kod seksa nije SM. Al to je samo neki moj doživljaj.
To iz iskustva ili su to samo tvoja razmišljanja kako kažeš?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Old 28.09.2006., 02:15   #54
istina je, na dominacijske igrice se lako navuc...
Bobo Fett is offline  
Old 28.09.2006., 11:12   #55
Quote:
Bobo Fett kaže:
istina je, na dominacijske igrice se lako navuc...
bobo, da se tebe pita svi bi bili ovisnici o svemu
agathaa is offline  
Old 28.09.2006., 13:44   #56
Quote:
Ava Adore kaže:
To iz iskustva ili su to samo tvoja razmišljanja kako kažeš?

pa iskustva, naravno

jednom je pocupal komada dok su se shevili, a ona ga je posle vgrizla
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 28.09.2006., 13:47   #57
Quote:
atlantis kaže:
pa iskustva, naravno

jednom je pocupal komada dok su se shevili, a ona ga je posle vgrizla
agathaa is offline  
Old 28.09.2006., 14:19   #58
Quote:
Ava Adore kaže:
To iz iskustva ili su to samo tvoja razmišljanja kako kažeš?
Nije iz iskustva... ne znam dal bi ulazila u te stvari... ne vjerujem da bi većina ljudi ovdje, neka samo pročitaju 1 knjigu od de sade-a, to je SM.
SM nije samo jedna noć malo uvrnutijeg i žešćeg seksa na granici boli, to je način života. Ne hvala... malo uvrnutiji seks ponekad... hvala... SM stil života... ne hvala.
__________________
The Ninja devised an ingenious method of telling time by using a cat's eyes. Since a cat has such sensitive eyes, they adjust frequently as the sun passes through the sky.
brain_cell is offline  
Old 28.09.2006., 14:31   #59
Quote:
brain_cell kaže:
Nije iz iskustva... ne znam dal bi ulazila u te stvari... ne vjerujem da bi većina ljudi ovdje, neka samo pročitaju 1 knjigu od de sade-a, to je SM.
SM nije samo jedna noć malo uvrnutijeg i žešćeg seksa na granici boli, to je način života. Ne hvala... malo uvrnutiji seks ponekad... hvala... SM stil života... ne hvala.

ne znash

prvo de sade nije cijeli SM... Justine, recimo, ima elemente ali nema nacela i tko ne zna, a ti ne znash, moze sasvim krivo shvatiti sto je BDSM

drugo - ljudi koji zive BDSM 24/7 su vrlo, vrlo, vrlo rijetki... 99% njih BDSM prakticira jedino u odredjenim trenucima svog zivota, ostatak dana su sasvim prosjecni ljudi

trece SM NIJE malo uvrnutiji i zesci sex na granici boli
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 28.09.2006., 14:33   #60
Quote:
atlantis kaže:

drugo - ljudi koji zive BDSM 24/7 su vrlo, vrlo, vrlo rijetki... 99% njih BDSM prakticira jedino u odredjenim trenucima svog zivota, ostatak dana su sasvim prosjecni ljudi
ne znam jel ona zamišlja BDSM i dok se jede, ide na faks, na posao, po kruh?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger