Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2015., 23:02   #8261
ma joj grozna je, i kemija uzas izmedu nje i ricka
super mi je bila u prison braku, sa wentom



legenda
coconutmilk is offline  
Old 24.12.2015., 17:57   #8262
Daryl je zakon, inace malo mi taj njegov samostrel djeluje tezak i kompliciran za brzo koristenje. Mozda da ima luk i strijele, sigurno bi brze "pucao".
Ali Mišon je zakon (bila), katana je zakon u zombi svijetu.
ivanvk7 is offline  
Old 25.12.2015., 19:12   #8263
pogledala sam drugu sezonu... najbolji dio je bila samurajka kakva je to fora sa tim zombijima koje voda sa sobom? kuzim da joj nista ne mogu, nemaju ruke ni zube, ali onda je drugi zombi ne napadaju? ili cu sve saznati u trecoj sezoni?

lori je toliko mutava rick joj kaze kako ga je shane pokusao ubiti, on ubio nekako shanea, na kraju carl ubije zombija shanea, i ona ljuta na ricka, sta nije cuvala svoje dijete, danima je bjezao i stvarao haos, rick se brine za sve njih, ne moze 24 sata paziti na svog sina, ona bi i mogla... falabogu nece jos dugo

ne kuzim al stvarno ne kuzim zasto su isli braniti farmu?? svi umiru, nema ih puno, vidjeli su koliko ima zombija, mogli su doslovno svi poginuti u obrani te glupe farme koja bas i nije bila neko utociste... stvarno su mutavi, imali su realnu sansu da svi izvuku zivu glavu s te farme, ali ne, mutavi hershal zeli ostati do kraja braneci tu farmu tko ga jebe sto ima 2 cerke koje ce poginuti, sredit ce oni preko tisucu zombija
coconutmilk is offline  
Old 25.12.2015., 20:59   #8264
https://www.youtube.com/watch?v=bij4X35KIrY
obozavam ga on i njegove vjeverice

nije objasnjeno zasto je napravio ogrlicu od zombi usiju?
coconutmilk is offline  
Old 26.12.2015., 00:23   #8265
Ne znam kad je bilo ali biti ce dio o mišon i ta 2 koje vodi sa sobom a koji su joj usput i zastita od ostalih.
Kad citam tvoje dojmove dodje mi da opet pocnem gledati ali nemam vremena
ivanvk7 is offline  
Old 27.12.2015., 00:33   #8266
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Ja ću naći opravdanje za sve propuste
skoro 100 strana samog pljuvanja i onda pocela treca sezona i evo pozitive na ovom topicu

mora da je zbog 1000 postotnog povecanja zombija ja sam znala da ce biti tako pa su mi prve dvije sezone bile super, malo zombija, oni nesigurni i seprtljavi... a na kraju badass
meni je njihov razvoj fascinanatan, u nijednoj seriji koju gledam se likovi nisu ovoliko promijenili...

bilo je par nelogicnosti kod preuzimanja zatvora, napali su zombije usli unutra, a mogli su par pokokati preko ograde, bilo bi im lakse, tesko mi je objasniti koji je to trenutak zato sto ima vise razina ograda, ja mislim na onu najblizu zatvoru, oni su se sloj po sloj probijali...

uglavnom, bit svega logika mi kaze ubij zombije preko ograde a ne upasti kao terminatori i rizikovati zivote...

drugo, zasto je starac isao s njima u unutrasnjost zatvora iztraziti, on je samo teret u takvim situacijama, a kao drugo jedini "doktor" bezveze je ostao bez noge, on ide preko zombija, ma daj

a svada rick i lori, kad joj on kaze da ide pricati sa doktorom, da on nema vremena grozni su, valjda najgori par u povijesti televizije nema nimalo kemije, nemas osjecaj da su se volili ni sekundu
coconutmilk is offline  
Old 30.12.2015., 17:04   #8267
lori pojeli zombi napokon je umrla ali ovo je bilo uzasno sin ju morao ubiti bas mi bilo tuzno to sve i rick
najodvratnije mi je bio njezin porod i sto je carl to morao gledati ona bez gacica, siri noge, mali gleda ne zna sta ce, uzasssss
drago mi je da je vise nema ali ovo je strasnooooooo
ja ne znam kako je meggi uspjela carski rez, kako nije i bebu porezala nije da svaki dan nekog rezes


ali ja ili nisam dobro vidjela ili sta, ugl. nisam vidjela tko je promatrao carol kada je rezala onu zombi zenu, vjezbala je carski rez na njoj

meni nikako nije jasno zasto su andrea i samurajka isle do onog helikoptera i promatrale iz grmlja, i totalno je mal grm, nema sanse da ih nisu odmah vidjeli, kao neki crtic

super mi je treca sezona, i vi ste krenuli sa pozitivnim komentarima super mi je kako su svi postali badass
coconutmilk is offline  
Old 31.12.2015., 20:52   #8268
The Walking Dead: Mid-Season Premiere Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=7LCLp1o_Nl4
Frankenstein. is offline  
Old 03.01.2016., 00:05   #8269
Uh, jedva čekam da krene...

Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
The Walking Dead: Mid-Season Premiere Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=7LCLp1o_Nl4
__________________
If you are doing your best you will not have time to worry about failure.

by: Robert S. Hillyer
ArusZeus is offline  
Old 09.01.2016., 12:37   #8270
pocela sam sa cetvrtom sezonom... u seriji ima puno nelogicnosti, ali nema veze, ipak je to zombi serija
ali nesto sto ne mogu shvatiti je bijeg iz zatvora, svi se rastrkali na sve strane, normalno bi bilo da imaju evakuacijski plan ako se nesto desi, neko mjesto dogovora gdje ce se naci ako se nesto lose desi kao totalno neocekivani napad guvernera
ali dobro ne bi bilo zanimljivo da je sve tako jednostavno
coconutmilk is offline  
Old 11.01.2016., 23:54   #8271
Pročitah negdje nedavno da ne misle stati sa ovom serijom, znači, čekaju nas sezone i sezone...
Meron is offline  
Old 11.01.2016., 23:57   #8272
Quote:
Meron kaže: Pogledaj post
Pročitah negdje nedavno da ne misle stati sa ovom serijom, znači, čekaju nas sezone i sezone...
Trebalo je biti 16 sezona, ali koliko vidim pretjerali su, pa su ih smanjili na 7 sezona.
Nakamai is offline  
Old 12.01.2016., 12:38   #8273
Quote:
Nakamai kaže: Pogledaj post
Trebalo je biti 16 sezona, ali koliko vidim pretjerali su, pa su ih smanjili na 7 sezona.
Sezonu obnove svake jeseni, nece obnoviti seriju za 16 sezona
KillsXO is offline  
Old 20.01.2016., 18:53   #8274
umirem





u ovoj seriji je jako ocito cim umre neki crni dode novi crni
coconutmilk is offline  
Old 24.01.2016., 22:55   #8275
Siguran sam da je većina ljubitelja TWD-a zamišljala kako bi se snašla u tom svijetu i na koji način bi probali preživjeti.Stoga me zanimaju vaše ideje gdje bi se u tom imaginarnom svijetu smjestili, kako bi osigurali hranu, organizirali obranu itd...

Recimo meni se osobno sviđala Hershellova farma, izolirana od svega, s puno obradive površine.Da se ekipa imalo pripremila na obranu vjerojatno bi bolje prošli.Drveni plot se i nije pokazao kao idealno rješenje.
Betonski zid visine 2 metra i radijusa 30-tak metara stvorio bi efektivnu zaštitu od zombija i ogradio dovoljan(?) dio zemlje za poljoprivredu koja je ključna za preživljavanje.
I trebalo bi minimalno 20 ljudi za čuvanje straže radi neželjenih posjetitelja, obradu zemlje, popravke i slično.Više ljudi povlači i više gladnih usta.
Varnheim is offline  
Old 24.01.2016., 23:31   #8276
Tako sam nekako i ja zamisljao, samo nisam siguram da je moguce sve ograditi. Tu mi je zatvor bio super, da nije moralo onako zavrsiti tamo su mogli i kraj docekati.
Dovoljno obradive zemlje, dovoljno zidova, uz malo zidanja stvarno ne osvojiva tvrdjava.

Sent from my D5803 using Tapatalk
ivanvk7 is offline  
Old 24.01.2016., 23:51   #8277
zatvor definitivno, farma je super ali je preotvorena, mozda se mogu ograditi od zombija ali od ljudi bas i nisu sigurni...
coconutmilk is offline  
Old 25.01.2016., 18:40   #8278
Quote:
ivanvk7 kaže: Pogledaj post
Tako sam nekako i ja zamisljao, samo nisam siguram da je moguce sve ograditi. Tu mi je zatvor bio super, da nije moralo onako zavrsiti tamo su mogli i kraj docekati.
Dovoljno obradive zemlje, dovoljno zidova, uz malo zidanja stvarno ne osvojiva tvrdjava.

Sent from my D5803 using Tapatalk
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
zatvor definitivno, farma je super ali je preotvorena, mozda se mogu ograditi od zombija ali od ljudi bas i nisu sigurni...
Zatvor mi nije previse privlačan iz nekoliko razloga.Prvo što se radi o ogromnom prostoru s nekoliko zgrada, i za nadzor toga treba veliki broj ljudi.S druge strane njih treba prehraniti, a okolna zemlja i nije izgledala idealna za poljoprivredu.A i od prvoga dana su ubijani zombiji u velikom broju, koji su kontaminirali zemlju.Plus što je neravna, pa nije prikladna za izgradnju zida.Možda i najbitnije, svatka grupa koja ima mapu prvo će razmišljati o najsigornojim zgradama - zatvorima i željeti će je za sebe.

Hershellova farma je izolirana i male su šanse da netko naleti na nju.Ako i naleti to se lako riješi sa zidom i opkopom napunjenim zombijima.
Plus što otpočetka ima hrpu živadi, konja kao zamjenu za motorizaciju, i odličan pregled okoline, kao i beskonačno prostora za širenje.
Varnheim is offline  
Old 25.01.2016., 19:49   #8279
Quote:
Varnheim kaže: Pogledaj post
Siguran sam da je većina ljubitelja TWD-a zamišljala kako bi se snašla u tom svijetu i na koji način bi probali preživjeti.Stoga me zanimaju vaše ideje gdje bi se u tom imaginarnom svijetu smjestili, kako bi osigurali hranu, organizirali obranu itd...
mene zanima kako bi ustaše, partizani i četnici reagirali na apokalipsu i da li bi radili razliku između ustaša-zombija, partizan-zombija i četnik-zombija.

ako neko sa ADU-a ovo čita evo mu besplatna ideja za scenarij sigurno nikad obrađene teme u filmovima
BijedniVitez is offline  
Old 25.01.2016., 21:16   #8280
@varnheim hmm, recimo da idemo zidati zid oko heršelove farme, znači samo uži krug oko kuće: za samo 200 m' (mislim da je to neki minimum) betonskim blokom, visine 2 m' to je 400 m2 a to je 4800 komada betonskog bloka a to je cca 86.400 kg bez betona, bez kopanja, itd.

U zatvoru su već imali zid iza sebe, a naprijed su uz zemlju imali i riječicu iz koje bi mogli donekle i navodnjavati zemlju. Slažem se da žica nije neko rješenje protiv ljudi ali ja ne bi ni zatvarao zidom taj dio, samo bliže zatvoru i ulaz da su sigurniji. Svaki izlazak van, rad na zemlji itd. bio bi praćen "vojskom" uz obavezno posmatranje sa tornjeva 0/24h.

Gdje bi ti radio bio sad?
ivanvk7 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.