Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2011., 14:29   #81
Quote:
RR's kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa salonom Zak i Ines?

Evo, imam ja iskustva s tim salonom, nažalost. Maloprije sam na forumu frizerski saloni pisala o tom iskustvu. Pa evo copy pejstam svoj post odande.


Užas, katastrofa, sve je to ona lijepo meni zafenirala a sad imam običnu babsku frizuru koju bez vješte ruke nemre niko sam doma sfenirat. Par pramenova je ispalo crveno, sto u salonu nisam vidjela jer mi je zurku stručno sfenirala da se to ne vidi.
Grozno. Kosa ide u rep do daljnjeg, zali boze potrošenog vremena.
Tako da molim zanemarite moj prijašnji post.

Ponuda je uključivala pramenove, šišanje, preljev, frizuru i pakung za dubinsku njegu. Od dubinske njege nisam primjetila ni njegu a kamoli dubinsku.
Kosa mi je sad ko slama, a boje su joj navodno bez amonijaka. Žao mi je što sam joj donekle dala odriješene ruke jer sam htjela neku promjenicu al nisam htjela npr. crvene pramenove što sam joj i naglasila. Žena vas stvarno navede da joj vjerujete a zapravo samo vas želi dovabiti k sebi jer joj posao očito ne ide. Preskočite njene ponude, moj najtopliji savjet.
treehill03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 14:34   #82
Kupila sam i kupon za salon Great Performance. Isto nemam najbolja iskustva s tim salonom.
Točno sam se osjećala ko na traci, previše cura je bilo naručeno, niti jedna stalna mušterija, tako da sam izasla lagano spaljene i nestručno ošišane kose.
Jako se žure i moj savjet je da tamo izbjegavate bilo kakve drastične promjene zurke. Kod njih bi eventualno otišla oprati i isfenirati kosu. Također imaju nekoliko prastarih pegli koje su sve ofucane, pa pripazite i na to ak idete tamo jer su mi skurili kosu s jednom takvom peglom.
treehill03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 14:40   #83
Stvarno? Bila sam kod njih i baš sam bila zadovoljna tretmanom. Tko te šišao?
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 15:07   #84
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Stvarno? Bila sam kod njih i baš sam bila zadovoljna tretmanom. Tko te šišao?
Nemam pojma kak se cura zove, plava je, niska i deblja. Mislim da je ivana, ali nisam uopće sigurna. Inače, Paul Mitchell proizvodi su im mrak, jedino sam zadovoljna sa kvalitetom boje ali ne i sa nijansom, jer se ona pravila kak me shvatila kaj hoću pa je uhvatila miksati dve ili tri nijanse, sto nije bilo to,al ajd nije prestrašno. Ali šišanje draga moja, to je bila žešća katastrofa. Rekla sam joj da hoću srezati samo malo vrhove i napred stepenasto. Ona ti je meni uzela cijeli sloj i u jednom potezu odlučila si riješiti muke i ocvikariti mi taj prednji dio. Još su joj škare zapele jer naravno da ne možeš dugu i gustu kosu tek tako u jednom potezu ošišati. Kad je skužila da ju ja blijedo gledam šta radi samo se blesavo nacerila i rekla: ajme koliko vi kose imate?!?!

Inače čula sam za Great Performance da je vlasnik inače direktor u nekoj banci i da čak nema niti jednu stručnu osobu koja bi mu vodila frizerke, sto znači da ih nitko ne nadgleda sta rade. Malo mi je to zastrašujuće da frizerski salon otvara direktor banke. One nemaju ni seminare ni edukacije koje bi trebale prolaziti.
treehill03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 19:53   #85
Ne znam, meni je sve radio onaj dečko ako si ga vidjela i super me je ošišao. Doduše nisam se farbala, ali mama je i isto je bila baš zadovoljna.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 20:00   #86
jel bio netko u vuglec bregu?

decko i ja razmisljamo kupiti kupon s obzirom da mu je za koji tjedan rodendan pa bi se zaletjeli do tamo..
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 12:29   #87
Quote:
treehill03 kaže: Pogledaj post
Nemam pojma kak se cura zove, plava je, niska i deblja. Mislim da je ivana, ali nisam uopće sigurna. Inače, Paul Mitchell proizvodi su im mrak, jedino sam zadovoljna sa kvalitetom boje ali ne i sa nijansom, jer se ona pravila kak me shvatila kaj hoću pa je uhvatila miksati dve ili tri nijanse, sto nije bilo to,al ajd nije prestrašno. Ali šišanje draga moja, to je bila žešća katastrofa. Rekla sam joj da hoću srezati samo malo vrhove i napred stepenasto. Ona ti je meni uzela cijeli sloj i u jednom potezu odlučila si riješiti muke i ocvikariti mi taj prednji dio. Još su joj škare zapele jer naravno da ne možeš dugu i gustu kosu tek tako u jednom potezu ošišati. Kad je skužila da ju ja blijedo gledam šta radi samo se blesavo nacerila i rekla: ajme koliko vi kose imate?!?!

Inače čula sam za Great Performance da je vlasnik inače direktor u nekoj banci i da čak nema niti jednu stručnu osobu koja bi mu vodila frizerke, sto znači da ih nitko ne nadgleda sta rade. Malo mi je to zastrašujuće da frizerski salon otvara direktor banke. One nemaju ni seminare ni edukacije koje bi trebale prolaziti.
Imala sam slično iskustvo sa tim salonom tj frizerkom Ivanom kao i ti
Također sam htjela malo maknut vrhove i naprijed stepenasto.
Nakon što mi je dugu gustu ravnu kosu par puta mahnito cvaknula efilirkama negdje 10 cm od vrhova kose, krene ona sušit kosu. Pitam ja u čudu zar je to to , da sam htjela naprijed lijepo stepenasto, ona se počela smijuljit, čudit se kolko to kose imam, da mi je ona to sad sve fino stanjila, da neče ona niš naprijed dirat i još je rekla da ak već hoću takvu dugu kosu da ju moram njegovat sa paul mitchell proizvodima
Sto se tiče pramenova , držala mi je blajh 1sat i 25 min bez da me pogledala, već je frizirala nekog drugog, a ne bi me valjda ni tad pogledala da nisam došla do nje i rekla da mi više makne taj blajh s kose jer će mi ju spalit skroz..
S druge strane, frendica se šišala kod druge frizerke u tom salonu i bila je zadovoljna...
Nika84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 21:33   #88
Sutra idemo u Beograd Javim dojmove
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 12:05   #89
Kakva su vam iskustva s frizerskim salonom Colette?
Ponuda dana ima ponudu za pramenove.
maramko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 17:05   #90
Quote:
Nika84 kaže: Pogledaj post
Imala sam slično iskustvo sa tim salonom tj frizerkom Ivanom kao i ti
Također sam htjela malo maknut vrhove i naprijed stepenasto.
Nakon što mi je dugu gustu ravnu kosu par puta mahnito cvaknula efilirkama negdje 10 cm od vrhova kose, krene ona sušit kosu. Pitam ja u čudu zar je to to , da sam htjela naprijed lijepo stepenasto, ona se počela smijuljit, čudit se kolko to kose imam, da mi je ona to sad sve fino stanjila, da neče ona niš naprijed dirat i još je rekla da ak već hoću takvu dugu kosu da ju moram njegovat sa paul mitchell proizvodima
Sto se tiče pramenova , držala mi je blajh 1sat i 25 min bez da me pogledala, već je frizirala nekog drugog, a ne bi me valjda ni tad pogledala da nisam došla do nje i rekla da mi više makne taj blajh s kose jer će mi ju spalit skroz..
S druge strane, frendica se šišala kod druge frizerke u tom salonu i bila je zadovoljna...
Jao, da to je ta! Katastrofa ko je nju uopće učio šišati?
Mene je isto brzo sredila, kosa je frcala na sve strane. Još mi je pokušala podvaliti foru da mi je tako ošišala jedan sloj i da će mi tak kosa brže rasti
Ne bih se tamo više vraćala nikad jer mi se nije svidjelo ni kako održavaju salon. U wc-u nije bilo ni sapuna ni toalet papira. Urednost koma, nepometeno, prašine posvud. Četke pune dlaka, stara i sumnjiva pegla. To mi se sve urezalo u pamćenje i ne idem tamo više taman da je besplatno.
Također nisam još ni u jednom frizerskom vidjela da nemaju ženskih časopisa. Kod njih sam si listala 6 mj stari cosmo i godinu dana star časopis moja kosa.
A toj Ivani bi savjetovala da se počne baviti nečim drugim, jer joj škare baš ne leže
treehill03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 22:08   #91
Quote:
majacc kaže: Pogledaj post
Moja sestra je u frizerskom salonu ''Nefertiti'' kupila kupon za šišanje vrućim škarama. Šiške joj ženska nije željela skratiti jer se bojala da ju ne opeče škarama po čelu,a nije bila ni zadovoljna sa cjelokupnim šišanjem jer joj je samo ''skurena'' kosa s obzirom da je temperatura škara 100 stupnjeva.
Vjerovatno ni sestra nije znala što kupuje, pa ne krivi nikoga,ali ne preporučujemo to.
evo da i ja napišem svoja iskustva s frizerskim salonom Nefertiti..dosta negativno iskustvo.., salon je u redu, uredan, sređen sve 5, ali djelatnice...koma!
kao prvo, cura koja mi je prala kosu, svu me pocupala kod pranja kose, a i poslije dok me rascesljavala, kosa koja mi se zapetljala, samo je povlacila cesljem silom, bez imalo obzirnosti..

nakon toga vlasnica salona ( zena s kratkom plavom kosom), me krenula sisati vrucim skarama..
inace sisam se sve ravno, s time da mi frizerka krajeva malo stanji, tj napravi cik-cak sa skarama..
uglavnom zena nije imala pojma kaj radi, jer je donijela ni vise ni manje komad A4 papira koji mi je prislonila na glavu da bi kao ravnomjerno odrezala kosu...

a kad me krenula sisati, samo me sisala, iako je dogovoreno da me sisa 2cm, na kraju je toliko stanjivala kosu, da mi je kosa na jednoj strani bila vise stanjena, na drugoj manje..
prekipilo mi vise sve to, pa sam joj rekla da me prestane vise sisati jer je ocigledno da me osisla prekratko i neravnomjerno..., na sto mi je zena rekla da ona ima drukciji princip sisanja i da ona tako ne sisa

uglavnom katastrofa-nebih nikome preporucila taj salon!!!

Zadnje uređivanje jesicca : 03.11.2011. at 22:13.
jesicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 13:30   #92
Ja kupujem na portal www.PlatiManje.com
oni su mi super, kod njih je potrebno samo rezervirati popust, a ostatak se plati prilikom posjete.
Savršeno!
amutt123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:08   #93
Quote:
amutt123 kaže: Pogledaj post
Ja kupujem na portal www.PlatiManje.com
oni su mi super, kod njih je potrebno samo rezervirati popust, a ostatak se plati prilikom posjete.
Savršeno!

Sve je to isto, ionako se cijeli iznos mora dati, pa je tako svejedno da li sad ili poslije. Taman da i nisi zadovoljan uslugom morat ćeš platiti.
Definitivno su mi najlošiji najjeftinije.hr. Zagubili su moju uplatu, i umjesto da me nazovu kad to srede držali su me na telefonu 10 minuta da bi mi nakon tih 10 min rekli da će mi poslati sms.
Nisu se ni ispričali. A da ne pričam o tome kak se ne javljaju na mailove ako ih nešto trebaš pitati.
treehill03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 23:28   #94
Quote:
treehill03 kaže: Pogledaj post
Sve je to isto, ionako se cijeli iznos mora dati, pa je tako svejedno da li sad ili poslije. Taman da i nisi zadovoljan uslugom morat ćeš platiti.
Definitivno su mi najlošiji najjeftinije.hr. Zagubili su moju uplatu, i umjesto da me nazovu kad to srede držali su me na telefonu 10 minuta da bi mi nakon tih 10 min rekli da će mi poslati sms.
Nisu se ni ispričali. A da ne pričam o tome kak se ne javljaju na mailove ako ih nešto trebaš pitati.
PlatiManje.com je meni super. Kad ih kontaktiram, sve mi objasne, ljubazni su i stvarno nisam imalo loša iskustva s njima.

A što se tiče ove njihove "rezervacije " (da rezerviram popust za siću, a ostatak platim prilikom posjete) to mi je super ako slučajno ne stignem ili me nešto sprjeći da iskoristim kupljeno, - troškovi su mi minimalni jer ne plaćam puni iznos.
amutt123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 12:24   #95
Pohvala za Kolektivu i ponudu za Beograd u Vili Apolo, bilo je odlično!
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 18:45   #96
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
nego cure koje ste kupile popust za frizerski salon Anita kao i ja, kopi-pejstam vam 2 poruke o tome
Upravo sam nabasala na ovu temu pa da se i ja nadovežem na dotični salon Anita: frizerka srednjih godina, dugi nokti oko 2 cm kojima me nekoliko puta ogrebla po vratu , prekidala feniranje radi privatnih poziva na mobitel i radi čik pauze Sve ovo bih još kako tako i progutala da žena dobro radi, naime, nije mi znala izravnat kosu, to je osnovna stvar! Kosa mi ostala valovita i naelektrizirana, mislim stvarno Nikad više salon Anita! Uzela sam kupon za 3 frizure, bila jednom i nikad više!
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 18:55   #97
Jel bio tko u salonu pediker San? Kupila sa na grupnom popustu 5 medicinskih masaza pa me zanima kako je kod niih?
zaboravljena_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 19:22   #98
A najgora noćna mora mi je Beauty Centar NS Design na Srebrnjaku, tamo sam uzela 15 tretmana oblikovanja tijela: u sobi su 3 kreveta na kojima leže polugole klijentice koje obrađuje jedna kozmetičarka istovremeno Sam tretman je isto napuhan, ne dobije se sve ono što je napisano - sve u svemu, bačen novac!
Frizerski i kozmetički salon Madmoiselle u Malešnici isto 0 bodova, ne dobije se ni pola onoga što piše na kuponu. U ponudi je bilo pranje, masaža vlasišta od 10 min nekim uljem, maska za kosu, šišanje i fen frizura te savjet stilista. Od maske ni M a masaža vlasišta je trajala 1-2 min i to na suho. Ne moram napominjat da je savjet "stilista" (frizerke) bio u stilu: "Šta se vama sviđa? A-ha... Da, ne bi to bilo loše"
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 20:05   #99
Puno kupujem te kupone i uglavnom je OK, ali moram napisati iskustvo masaže cijelog tijela u salonu na Jarunu- Sportsko-medicinska masaža u Millies Beauty Centru, gdje su mi masirali samo leđa i stražnji dio nogu te rekli da je to kod njih cijela masaža tijela. Rekoh pa obično se i okrenem, kao ne, mi to ne radimo tako?? Katastrofa.

Sportsko-medicinska masaža u Millies Beauty Centru 190,00 kn --> veliko ne za ovaj salon..

E da, još sam za vrijeme tretmana slušala veš mašinu kako pere.. i maserka se derala drugoj curi, e, jesi ti to uključila perilicu, a ova njoj da, ostavila sam vrata otvorena da se lufta.. mislim smijeh smijeh
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 20:31   #100
iskoristila sam ovaj vikend kupon sa kolektive: Probudite se uz voljenu osobu i ljepote Mariborskog Pohorja u Hotelu Veter i sve je bilo super i baš kako je i navedeno u ponudi
sandra7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.