Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2014., 18:09   #61
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Pa koja to onda serija ima bolju studiju karaktera i jača je psihološka drama od ovoga?

Ne negodujem zbog tvog ne tako savršenog dojma, nego pitam jer bi mi bilo žao da sam takvu propustila.
Treme
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 21:42   #62
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Treme

Dvaput pokusavao i nisam uspio progurati kroz prvu epizodu...
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 10:41   #63
Odgledano!
Jučer završila i još mi ne izlaze iz glave!
Ovo gledati je stvarno bio doživljaj. Ni u jednom trenutku se nisam uhvatila kako promatram njihovu glumu,... toliko sam bila uvučena u njihov život.
I sad me ostave ovako visiti u neznanju,...do ljeta!

Jel još nekome ovaj Daniel baš onako ,uh, Baš je my cup off tea!

Kaja, još jednom hvala što si ovo spomenula na spilercetu, i tebi lie isto!

Dajte mi sad još nešto ovako, ako postoji!

Baš ću pokušati sa Treme, to mi je već ranije preporučio Jacob.
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 10:54   #64
Malo sam googlala glumce i vidim da ovi glavni nakon ove serije imaju u najavi po nekoliko filmova. Odmah su ih ugrabili.

Jedino mi je Tawney (Adelaide Clemens) poznata bila iz Velikog Gatsby-a. Onda me net podsjeti da je ona ta koja je zaludila Benedict Cumberbatch-a u "Parade's end" . Samo što je tamo moderna sufražetkinja, al i dalje sva tako krhka i nježna. Inače jako lijepa serija sa predivnom fotografijom i odličnom glumom (i samo 5 epizoda).
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 11:10   #65
He he, diši, diši...

Idem i ja kupit Treme, pa da vidimo...
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 12:49   #66
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
He he, diši, diši...

Idem i ja kupit Treme, pa da vidimo...
Bilo je gusto, cijela predzadnja epizoda, pogotovo scena u motelu, al prodisala sam!
Joj, htjela sam je upucati kad je zvala Danya, šta nije mogla prespavati, sredit misli nakon toliko toga što se desilo. Trebala je znati da će to njemu još više zakomplicirat i život i emocije.
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 13:21   #67
Quote:
mlaki kaže: Pogledaj post
Dvaput pokusavao i nisam uspio progurati kroz prvu epizodu...


odlična, odlična, progutala je u par tjedana onomad.
svako malo slušam soundtrack

ot- kad počinje snimanje 3. sezone?
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 00:16   #68
Thumbs up

Odgledao pilot i sasvim sam zadovoljan te nastavljam s gledanjem

Nakon odgledanog pilota jasno mi je da se radi o ozbiljnoj dramskoj seriji a takve volim.
Takodje mi se dopada sto je tip serije sporijeg tempa. Gluma na nivou, vrlo dobro otvaranje serije te se veselim daljem gledanju.

Konacno da ubodem nesto kvalitetno i vredno gledanja nakon sve skupa 6 promasaja juce i danas.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 10:41   #69
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Odgledao pilot i sasvim sam zadovoljan te nastavljam s gledanjem

Nakon odgledanog pilota jasno mi je da se radi o ozbiljnoj dramskoj seriji a takve volim.
Takodje mi se dopada sto je tip serije sporijeg tempa. Gluma na nivou, vrlo dobro otvaranje serije te se veselim daljem gledanju.

Konacno da ubodem nesto kvalitetno i vredno gledanja nakon sve skupa 6 promasaja juce i danas.

Znala sam ce ti se svidjeti, uzivat ces!
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 11:54   #70
Sinoc odgledao obe sezone. Vrlo dobra zapravo odlicna serija

Gluma je ono najbolje u seriji, svi su maestralno odglumili, Aden Young je rasturio
Abigail Spencer isto ali nju sam vec gledao u Mad Men i Suits no ovde je imala mozda najzahtevniju ulogu no odradila je odlicno. Kapa dole i za Adelaide Clemens koja do sada nije imala zahtevnijih uloga ali evo kada je dobila priliku da se dokaze i pokaze ona je to i ucinila.

Pohvala za atmosferu ono bas su je nacinili mucnom da i ja osetim tu muku, tugu i bol koju oseca glavni lik i cela njegova porodica.

Jaka prica i dobra realizacija no ne i savrsena, ima sitnih mana. Recimo nedovoljno je prikazan pogled Danijela na sadasnjost obzirom da on prvi put vidi DVD player, mob... i generalno sve novotarije. Ok prikazano je nije da nije te njega to ni ne interesuje previse ali ono trebao bi imati problema da rukuje s mobilnim recimo a on ga koristi bez muke.
To su sitni detalji medjutim obzirom da je rec o ozbiljnoj dramskoj seriji koja bas obraca paznju na detalje ovo su onda mali propusti.

Quote:
forumama kaže: Pogledaj post

Znala sam ce ti se svidjeti, uzivat ces!
O da, ja i ti fanovi sporih dramskih serija.

Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Treme
Definitivno, za klasu bolja serija od ove. Dublja, snaznija serija sa jacim likovima.

Quote:
forumama kaže: Pogledaj post
Baš ću pokušati sa Treme, to mi je već ranije preporučio Jacob.
Ako ti se ova serija svidela onda ce ti se svideti i Treme.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 10.11.2014. at 12:06.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 11:09   #71
Quote:
The all new season of RECTIFY premieres Thu., Jul. 9


joooj, kako ja moram pod hitno pogledati opet prvu sezonu i krenuti s drugom, sve me sram
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 12:30   #72


Hvala ovoj seriji što postoji. Baš mi hitno treba.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 21:40   #73
I ja jedva čekam početak treće sezone, još samo tjedan dana. Mada sam zabrinut, jer se šuška da je treća sezona zadnja.
whataboutyoual is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 22:30   #74
Quote:
whataboutyoual kaže: Pogledaj post
I ja jedva čekam početak treće sezone, još samo tjedan dana. Mada sam zabrinut, jer se šuška da je treća sezona zadnja.
I evo ga, serija obnovljena za 4. sezonu i prije početka treće. Baš sam odahnuo!
whataboutyoual is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 22:32   #75
Quote:
whataboutyoual kaže: Pogledaj post
I evo ga, serija obnovljena za 4. sezonu i prije početka treće. Baš sam odahnuo!
To je meni loša vijest, pa kolko će ju onda razvuć pff
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 12:38   #76
A brijem da bi četvrta sezona trebala biti to. Ne bi ju trebalo dalje vući.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 14:39   #77
Ja vas ne kužim. Zašto ovo ne bi išlo vječno?

S obzirom na to da se ovdje ne čeka razotkrivanje kakve goleme misterije i odgovori na postavljena pitanja kao razlog zbog kojeg bi znatiželjna publika uopće dalje pratila.

Štoviše, mislim da nema čovjeka kojem je tu uoće bitno (ili bar najbitnije) je li on ili nije ubojica i hoće li ili neće ponovo završiti iza rešetaka.

Gledaš te prekrasno napisane i isprepletene živote i sudbine. I lijepo ti je.

Pa ovo može ići dok su god glumci i scenaristi živi. Zasićenje? Ma kakvi. Samo je šest epizoda godišnje.

Nadam se da ću u staračkom domu pratiti šezdesetu sezonu.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 19:12   #78
druga je imala 10ep, sad se vraćaju na 6 pff...onda nije čudo da će bit još sezona
ništa ne smije vječno trajati, dođe do zasićenja...pogotovo jer ova serija malo iritira sa religioznim sranjima i ljubavnim trokutima

i jeste pogledali Treme uopće? trostruko bolja serija od ove
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 21:56   #79
Mislila sam da će ova serija završiti s 3. sezonom,ali dobro.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 13:14   #80
Ray Mckinnon, kreator serije će odlučiti kad će završiti, i sigurno neće dopustiti da serija 'sklizne iz tračnica'. On najbolje zna što još želi reći s ovim i do kad bi trebalo trajati. Tek je 17 epizoda iza nas, a mi već pričamo o razvlačenju. Istina je da ova serija zbog malog broja likova i priča ne bi trebala trajati predugo, ali još je rano da se završi. A ako ću biti do kraja iskren, ja ne želim da završi barem prije pete sezone.
whataboutyoual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.