Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2015., 00:24   #21
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Vidjeli ovo?
vidio sam samo na kraju kada ga zmaj ćopi, mislio sam da je bolje, ali barem pokušavamo pratiti neke trendove
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 00:51   #22
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
http://i.imgur.com/LMqpsuu.png
Uglavnom, evo vam nastavak teme, bome ste ga naspamali pošteno, mislim da @Wikiceha prednjači u tome definitivno : p Congrats, Spammer throne is yours tsk tsk tsk : o
I don't deserve this honnors
U svakom slučaju nastojao sam biti diskretan : D
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Wiki poznat na svakom pdf-u :ro fl:
Za dobrim konjem se naveliko praši
Nadam se da nije naglasak na konju
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
BJ u pripremi ?
@MC, totalni terminator
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Uglavnom... Vidio sam da dosta ljudi misli da je Benjen Stark kralj Šetača... Ali mislim da je negdje rečeno da je 13.zapovjednik Noćne straže ovaj kralj.. Što bi značilo da je star pun k... i još toliko...
Ja ocekivam da u 9.necemo vidjeti Šetače ali da bi se mogli pojaviti u 10.vjerojatno će tada doći do Zida i to će bit kraj sezone..
Ps ovo je samo moja teorija
Benjen je negdje nestao bez traga i glasa u prvoj sezoni.
Gori je od Gendrya.
Sumnjam da ćemo ga u seriji još vidjeti
@Gošća; očaj. Maloprije na telki bilo nešto slično. Kad je dwarf povikao z Majo
Lannisteri kao kajkavci imaju smisla. Najbogatiji dio RH, da bi reČ rekel
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 01:06   #23
Za Gendryija bar znamo da se uokolo voza u barki i čeka neka bolja vremena... O Bože kad se sjetim da sam mislio da Melissandre ima velike planove za njega
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 07:39   #24
lijepe scene u današnjoj epizodi snimljene u Šibeniku ispred katedrale.

čak je i spomenik Juraju Dalmantincu u kadru dok Ayra šeće sa kariolom kamenica.

Katedrala je digitalno prepravljena, ali Šibenik je stvarno super lokacija za snimanje

slika sa snimanja

http://images6.fanpop.com/image/phot...07-850-643.jpg
DobroJutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 09:55   #25
Zadnje dvije epizode spasiše sezonu.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 10:21   #26
Jao Stanislave što ti je ovo trebalo..
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 11:28   #27
Može malo pojašnjenje Sons of Harpya?Zar nisu oni trebali biti zaštitnici plemstva?
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 11:34   #28
Dragon ex machina
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 11:40   #29
Zapaliti dijete na lomači, jel može jadnije?
Ova dvojica debila koji vode seriju su zaista prešli granicu, em sa glupim šokantnim scenama, em sa besmislenom karakterizacijom.

Ostatak epizode je nebitan i nema nikakvog smisla, jedino scena u Meerenu može proć.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 11:50   #30
Kad bolje razmislim, nisu prikazali ni njeno tijelo, niti ukop poslije.
Mogu li stoneman gorijeti? Može li goriti netko imun na greyscale? Ima li poveznica u knjigama (molim na pm)?
Corvus, možda su za tebe Slatke male lažljivice, ako već dosad nisi zaključio da ova serija ne štedi nikoga.
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 12:31   #31
Da ne štedi nikoga, zaista ne bi imao ništa protiv da ju je ubio Ramsay, nek joj je i pao komad leda sa zida na glavu imalo bi više smisla nego da ju na lomaču stavi vlastiti roditelj, još su počeli napokon prikazivati Stanissa u pravom svijetlu ove sezone i onda ovako unište sve, jednostavno nije u duhu razvoja lika kojeg su radili do ove epizode, nego je svrha samo da šokira.

Znaci čak ju je i majka pokušala spasiti.
To dovoljno govori o kontradiktornosti showrunnera, da ova nakon 3 sezone mržnje prema svom djetetu, ispranog mozga religijom gdje joj je želja samo vidjeti da netko gori, ona najednom dobi majčinske osjećaje.:klap:

Dakle gledam Hannibala i svakakve šokantne serije i filmove, evo ja zaista nisam osjetljiv na horor i razno razna sakaćenja, ali ova je scena zaista prešla granicu u ovoj seriji.

Škicnut ću Slatke male lažljivice, hvala na preporuci, zvuči interesantno.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 13:19   #32
Mislim da je serija ovime sa Shireen dosegla vrhunac

Tyrionove rečenice prva liga, a nasmijalo me kak je onom tipu odletjela glava.

Dany i Drogon komuniciraju, wow. Rekao joj da ga uzjaši. Wow. Fora scene u tipu bacača plamena
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:01   #33
Jedino sto mi je bilo "sokantno" u ovoj epizodi je, koliko su ujebali Stannisov lik.

Naprosto nema smisla to sto je Stannis uradio. Znaci toliko se borio za svoju kcer, da je spasi od bolesti, da bi ju na kraju samo spalio na lomaci dok ju majka koja ju mrzi pokusava spasiti.
Ono...wtf. Bilo bi efektnije da joj je klavir pao na glavu.. mislim, ako su vec isli na cisti sok, bez ikakve veze sa radnjom.

I sta se dogada sa tzv. fanovima serije ove sezone?! Prvo silovanje Sanse, sada ovo. Nisu prikazali ni jedno ni drugo dovraga. Kako se nitko nije zalio dok smo gledali Droga kako siluje Daeny iz svih mogucih i nemogucih kutova.

Al i tu postoji razlika; Silovanje Sanse od strane Ramze je actually imalo smisla, jer je on jeb.. psihopat.
Ubijanje Shireen od strane oca... nema apsolutno nikakvog smisla.

Ukratko;
Ne smeta mi brutalnost, jedino sto mi smeta je sto ce na racun sokantnosti sjebat radnju.


Al zato je zadnja scena bila vrijedna gledanja.
Lord Friendzone
Drogon

Moze li mi netko reci, je li se spominjalo u seriji kako se prenosi greyscale? Je li tek kad se oboljeli "okameni", ili je to odmah moguce? L. Friendzone je cini mi se dotaknuo i Tyriona i Daeny, pa me to brine.
Takoder, gdje je nestao Grey worm? Vec sam i zaboravila, kad smo ga zadnji put vidjeli uopce?!
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:08   #34
Stannis nakon ovoga zaslužuje umrijeti... To što nismo vidjeli ukop itd ništa ne znači, mala je mrtva...
Baš me zanima koliko će to Stanku koristiti... Ima ona scena u s03 kad Melissandre pijavicama izvlači Gendryijevu krv, i onda jednu po jednu dok Stannis izgovara imena kraljeva (Robb,Joffrey i ne sjećam se trećeg) a ti svi su sad mrtvi ako se ne varam... Tako da... Ima nešto sa Melissandre i njenim carobiranjima
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:12   #35
Potpisujem sve sto ste rekli, stvarno su neke stvari napravili zbog sok faktora i presli granicu i unistili neke likove poput Stannisa. Meni je nakon odlicne prosle epizode, ova sada bila uzasna. Imam snazan zeludac ali me na scenu spaljivanja i Shireenino vristanje uhvatila mucnina. Ne znam hocu li gledati sljedecu epizodu nakon ovog sto su napravili. Stvarno me nekako izbacilo iz takta koliko je nepotrebno to bilo
__________________
mala zelena
Tenyari is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:16   #36
Serija je sa ovom sezonom totalno otisla u ku...
I ona scena sa JL i Doranom
Pa Oberyn ti je bio brat jbt
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:23   #37
O čemu vi pričate, kako su to ujebali Stannisa? Da se razumijemo, meni je cijela ova serija govno i skoro svi likovi su užasni, ali barem je Stannis od početka prikazan kako onoj Vatrenoj ženi vjeruje i da je spreman sve učiniti da bi došao na tron.
U ovoj situaciji kad ne može ni naprijed ni nazad bez hrane, bez oružja, sa smrznutom i demoraliziranom vojskom, ovo je bila jedina opcija i naravno da je napravio to što je napravio. Nije tu ništa čudno ili šokantno, još je i prošlu epizodu to i natuknuto. Kakvih je glupih smrti bilo, ovo je jedna od smislenijih što se mene tiče.
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:36   #38
Zadnje dvije epizode spasile sezonu. :klap:

Bilo je zaista teško gledati smrt male Shireen. Ali sudeći prema najavi za finale, očito se Lord of the Light smilovao. Ja osobno nisam mislio da će Stannis tako pokleknuti, bez obzira što smo vidjeli da je sposoban ubiti i meštra i rođenog brata.

Dany i zmaj. Ludnica, zbilja ludnica. Brutalno moćna scena.

Jedva čekam finale!
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:37   #39
eek;
Ima smisla ako gledas tako i zanemaris Stannisove ocinske osjecaje koje su prikazali do sada. Bio je u stanju uciniti apsolutno sve za svoju kcer. Uspio ju je cak i izlijeciti, tj zaustaviti bolest, sto nije poslo za rukom mnogima. Ona je bila uvijek jedina osoba koja mu je actually nesto znacila.
I eto, pojavi se jedan problem, koji su cak i uspjeli donekle rijesiti (Nece crknut od gladi, jest ce ubijene konje. Castle Black ce im isto vjerojatno pomoci) i on odluci poslusati Red Whore i ubiti dijete za koje je doslovce ubijao.
Sorry, ali meni to nema smisla.

Jos otkad su nam dali hint za tu mogucnost, nisam ocekivala da ce to actually napraviti. Ocekivala sam da ce se Stanis okrenut protiv Red Whore, pa upravo da ih je ona pobijedila i spalila i kcer i Stannisa i Shireeninu majku i da su to prikazali iz svih mogucih kutova, imalo bi vise smisla nego ovo sada.

Jednostavno je stvarno; ta scena nije imala apsolutno nikakvo drugo znacenje osim faktora sokantnosti.
Povuci cu te rijeci tek ako/kad u zadnjoj epizodi/sljedecim sezonama bude bila ikakva razumna radnja koja je potekla od ovog dogadaja. Do tada

Btw, nisam knjige citala, pa mozda propustam nesto... al eto meni kao necitacu, nema smisla.

edit: upravo sam opet pogledala scenu sa Daeny, Drogonom i ekipom.
Lord Friendzone drzi Daeny za ruku, Daeny drzi Missandei.
Obje su scene preduge da bi bile samo random scene. 99% sam sigurna da su si prenijeli Greyscale. (iako i dalje ne znam koji su potrebni uvijeti da bi se ta bolest prenijela, scene su fakat preduge da bi bile tu tek tako...a mozda je samo varka...ko ce ga znat )
__________________
...

Zadnje uređivanje valenTIA : 08.06.2015. at 15:10.
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:53   #40
Ubojstvo Shireen zapravo ima legitimitet, barem prema scenaristima ove epizode: https://www.youtube.com/watch?v=NfLScJVXBHQ
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:37.