Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2015., 19:35   #1861
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
Nego, počeo sam ozbiljnije razmišljat da mi poker bude glavni izvor prihoda.

Pa sad imam pitanje za vas iskusnije.

Recimo, stavis si gore 100$, igras sta ja znam cash game, blindovi po 0.02/0.05.. na 4,5 prozora i cilj ti je na svakom zaradit po dolar.. i tako napravis 2,3 serije..i na kraju dana plus cca 12$..igras 3,4 mjeseca dok ne podebljas malo racun pa pređeš na blindove 0.1-0.2 pa ti je jos lakse i mozes jos vise istom igrom..

Sta vi mislite na tu ideju? Je provodiva?
Zanimljiva tema.

Naravno da je provodiva ideja da zaradujes na pokeru, ali mislim da nije pametno donositi ovako velike odluke s toliko igrackog (ne)iskustva. I ja sam prije par mjeseci donio odluku da poker pretvorim u full time job i tek sada vidim koliko je to ustvari stresan i tezak posao.

I da zaradujes tih 12$ dnevno to je jednostavno premalo da bi ti poker bio jedini izvor prihoda. Kao sto je Badbeat spomenuo, varijanca je nemilosrdna i udariti ce prije ili poslije, a da bi to uspio prezivjeti potrebno je vec imati sagraden neki roll. Par stotina dolara sigurno nije dovoljno.
Uostalom kaj fali pokeru kao hobi ?
Kada s vremenom sagradis roll, kroz duzi period ostvaris neke rezultate, uspostavis satnicu vecu od ove koju imas na konvencionalnom poslu tek tada mozes poceti razmisljati o tome da postanes profesionalac i pokeru kao jedinom izvoru zarade.

Uz to mislim da je potrebno imati i specificne osobine licnosti da bi bio pro igrac. Vecina poker igraca je introvertirana i asocijalna buduci da provode veliki dio vremena sami za kompom, odsjeceni od "stvarnog" svijeta, radno vrijeme im je poslijepodne i tokom noci dok prijepodne prespavaju. Ako si po prirodi drustven i ne podnosis dobro svakodnevan pritisak i stres predlazem da ne uzimas poker kao posao.

Jos ako si pomalo emocionalno nestabilan kao ja i imas "degen mindset" pa s vremenom prozivljavas intenzivne tiltove popracene izletima na puno vece limite od uobicajenog te izgubis po par tisuca $ u sessionu pa padnes u depresiju, pocnes razmisljati kaj si mogao sve s tim novcima napraviti i kupiti, jako je tesko ostati "normalan" i podnijeti toliku kolicinu stresa. Rekao bih da su poker igraci degenerirana vrsta.

Da ne govorim o tome kaj se dogodi kada u Rvatskoj spomenes poker. Kolike su predrasude o toj igri i poker igracima kao ovisnicima i kockarima.


Naravno ima tu i puno prednosti u odnosu na "obicne" poslove, ali nemoj se zavaravati da je poker brza, a pogotovo ne lagana zarada.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 22:29   #1862
Čini mi se nekako da iskusniji igrači ovdje dijele "prejake" savjete za početnike, pa kud nash equilibrium za početnika koji tek kreće igrati 2nl??!

Inače od klađenja živim već 10-ak godina, počeo sam čim se otvorila prva PSK, a profitabilno je postalo nakon nekih cca 2 godine, tako da sam ušao u poker s nekim predznanjem o value, edge i sličnim pojmovima, ali opet su mi neke stvari bile teže za "progutati" tipa implied odds, fold equity..., nisam nikako to mogao ubaciti u svoj "kladioničarski" mozak.

Moj bi savjet za početnike bio sljedeći:
Prvo, holdem manager ili poker tracker je "must" odmah na početku!
Drugo, većina vremena koje posvećujete pokeru mora biti rad na igri, a samo jedan manji dio sama igra, rekao bih maksimalno 1-3. Opremite se knjigama, videima, pokupite na netu što god možete i proučavajte. Isto, igra je ipak nužna, ali odmah na početku zacrtajte da ćete izgubiti određeni iznos novca, to je škola koja se mora platiti i zato treba početi na najnižem mogućem limitu. Ja sam si na početku naivno zamislio da ću skinuti neki poker AI i vježbati na tome, tako jednostavno ne ide, nužna je igra s ljudima od krvi i mesa.
U tom periodu treba najviše raditi na preflop strategiji, ljudi skinu neki chart i misle da je to to, a ne može biti dalje od istine. Treba istraživati koje su pogodne prilike za steal, resteal, kad se može otvoriti šire nego što nalaže chart, a kad foldati neke ruke preflop iako bi chart naložio da ih sigurno treba otvoriti. Kad je npr situacija kad ni AK nije pogodan ni za 3bet ni za call nego za fold... Ima tu mnogo stvari. Reagiranje na 3bet, jako bitno, zatim reduciranje set mininga, tu ljudi često griješe i set minaju svaki mogući par preflop itd... Također cold calling, tu možete odmah svaki chart baciti u smeće!
Nakon toga postflop strategija, igra u pokerstoveu (ili nekom od klonova), proučavati kako rangeovi pogađaju boardove, koje su situacije za CB, koje nisu...

Kad svladate jedan dio toga, možete probati nivo više. Ono što je mene iznenadilo, nakon mnogo učenja i prelaska sa strahom na viši nivo, shvatio sam da mi na tom ide čak i bolje. Isto tako, kad sam se vratio na niži nivo jer sam vidio u lobbyu da baš obiluje fishevima, izgubio sam nekoliko buyinova dok si rekao keks jer sve što sam naučio o hand readingu nije imalo nikakvog smisla, upao sam u zamku i fishevi su me počistili.

Uglavnom, poker je stvarno jedna jako zanimljiva igra, iako se bavim njime tek nešto više od pola godine, počinjem ga voljeti više od klađenja (za koje već imam uhodane module i, iako mi je profitabilno, postalo mi je jako dosadno i moram se prisiljavati u većini slučajeva uopće početi analizirati ponudu). Ako uđete malo dublje u tematiku, shvatit ćete neke stvari u pokeru koje se mogu primjeniti i na ostatak života, na puno veće stvari i odluke, možda skužite da biste npr odabrali drugi faks da ste prije naučili igrati poker, možda biste neku curku kickali puno prije nego što jeste... Ma milijun stvari!

Uglavnom, samo puno rada i korak po korak, nemojte se zamarati previše advanced stvarima dok još niste svladali osnove.
kuzibati is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 23:27   #1863
Ono što početnici, a i netko tko se ozbiljnije misli baviti pokerom, moraju shvatiti jest da je savladavanje strategije tek pola puta do pobjede. Ima još puno čimbenika koji će utjecati na to hoćete li dobivati ili gubiti;

Kontrola tilta - netko može imati najbolje razvijenu strategiju na svijetu ali ako ne može kontrolirati tilt i ako stalno igra pod tiltom neće dobivati.

Ego - to je ono u stilu 'ma ja sam najjači i mogu igrati protiv bilo koga, zvat ću izvan pozicije 18/16/6 rega jer ga mogu outplayati postflop'.

Lijenost - jednostavno se poker mora gledati kao i bilo koji drugi posao. Svaki dan 7 8 sati i više da bi uopće imali šanse zarađivati.

Traženje slabijih igrača - jedini način na koji dugoročno možete zarađivati u pokeru je da igrate protiv slabijih igrača od sebe. Table & seat selection je iznimno bitan (za cash).

itd itd

Da bi dobivali svaku od ovih gornjih stvari (+strategiju) morate imati savladanu. Netko tko ima savladano sve osim ega pa stalno igra sa regovima će dugoročno gubiti. Netko tko pod kontrolom ima sve ali je lijen svaki dan ulagati vrijeme će možda i biti u plusu, ali će dobitak biti premalen i sa vremenom će izgubiti motivaciju. Itd... Velika većina igrača, bili to fishevi ili regovi, su dugoročni gubitnici zato što nemaju savladan cijeli spektar.


Također, još jednu stvar koju bih preporučio početnicima jest da se umjesto fokusiranja na to kako igrati protiv regova, fokusiraju na izvlačenje što više valuea od fisheva i slabih igrača.



Quote:
rap kaže: Pogledaj post

Da ne govorim o tome kaj se dogodi kada u Rvatskoj spomenes poker. Kolike su predrasude o toj igri i poker igracima kao ovisnicima i kockarima.
Na ovom drugom forumu na kojem pišem ima jedan lik iz hrvatske koji je u zadnjih godinu dana zaradio oko 250k $ (dvjesto pedeset hiljada!). Mislim da njega nije previše briga kaj narod misli o tome
atari2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 01:06   #1864
Stvarno ste otisli malo predaleko.

Ja govorim o načinu zarađivanja gdje ja igram s ekipom (da se razumijemo) ja veoma malo znam o pokeru ali toliko znam da sam svjestan da 70% igrača koji se dođu zajebavat sa 2,5,10 dolara zna još manje i uopće nisu svjesni da je poker šta ti ja znam koliko % sve što ste naveli analize,čitanje,gledanja videa i ostale stvari a da je sam hand veoma mali postotak same igre.

Ukratko, pomuzit lovu od igrača koji misle da je poker čista igra na sreću.
E sad, prošli mjesec sam čak i došao s 20$ na 60$ u nekih 4,5 dana, NL2$, ali eto, išo se zajebavat s malo većim igračima ali nebitno.

Nadam se da ću vam se moći javiti točno za mjesec dana s nekom fotografijom ili grafom koja će potvrditi tu neku moju ideju.

A do tad
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 03:51   #1865
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
Stvarno ste otisli malo predaleko.

Ja govorim o načinu zarađivanja gdje ja igram s ekipom (da se razumijemo) ja veoma malo znam o pokeru ali toliko znam da sam svjestan da 70% igrača koji se dođu zajebavat sa 2,5,10 dolara zna još manje i uopće nisu svjesni da je poker šta ti ja znam koliko % sve što ste naveli analize,čitanje,gledanja videa i ostale stvari a da je sam hand veoma mali postotak same igre.

Ukratko, pomuzit lovu od igrača koji misle da je poker čista igra na sreću.
E sad, prošli mjesec sam čak i došao s 20$ na 60$ u nekih 4,5 dana, NL2$, ali eto, išo se zajebavat s malo većim igračima ali nebitno.
Dobar plan. Ne zaboravi samo da ćeš morati ponekad igrati i protiv onih drugih 30% igrača koji su motivirani koliko i ti, ako ne i više. Podcjenjivanje igrača je također jedna specifična karakteristika koja dijeli dobre igrače od loših, a ta pogreška te prije ili kasnije skupo košta. Fokusiraj se na to da analiziraš igrače, a ne podcjenjuješ.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 17:34   #1866
Prodajem 30% UKIPT Marbella Main Event s MU od 1,1
5% - 60,5€
10%- 121€
30% - 363€

Ostalo još 25%
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 02:43   #1867
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Uz to mislim da je potrebno imati i specificne osobine licnosti da bi bio pro igrac. Vecina poker igraca je introvertirana i asocijalna buduci da provode veliki dio vremena sami za kompom, odsjeceni od "stvarnog" svijeta, radno vrijeme im je poslijepodne i tokom noci dok prijepodne prespavaju. Ako si po prirodi drustven i ne podnosis dobro svakodnevan pritisak i stres predlazem da ne uzimas poker kao posao.
Ja sam cijeli život radio s ljudima i sad mi baš odgovara biti sam, tj. u društvu najbližih, ali da u pravu si, ako te zvuci "stvarnog" svijeta "zovu" i ometaju u koncentraciji, onda to postane problem. Što se tiče radnog vremena, možeš si ti i namjestiti jutarnju šihtu, nije problem. Uvijek ima dovoljno turnira ili stolova za to. Za pritisak i stres si isto u pravu, no mene je uvijek nekako dopalo da se bavim stresnim poslovima u životu, pa sam tu već imao temelje.

Još jedna bitna stvar gdje se mnogi zajebu je ta što je jedna stvar zamisliti igrati poker osam sati dnevno za život, a sasvim druga igrati osam sati dnevno poker za život.

Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Jos ako si pomalo emocionalno nestabilan kao ja i imas "degen mindset" pa s vremenom prozivljavas intenzivne tiltove popracene izletima na puno vece limite od uobicajenog te izgubis po par tisuca $ u sessionu pa padnes u depresiju, pocnes razmisljati kaj si mogao sve s tim novcima napraviti i kupiti, jako je tesko ostati "normalan" i podnijeti toliku kolicinu stresa. Rekao bih da su poker igraci degenerirana vrsta.
Prelazak iz "emocionalno nestabilne" u "emocionalno stabilnu" osobu nije nešto poput on/off prekidača, već je proces. Proces u kojem treba puno rada na sebi, introspekcije.

Paradoksalno je to što su igrači skloniji nastaviti loš session, nego onaj dobar.

Kad gube, žele nastaviti iako su emocionalno potreseni, i ego počinje dominirati razumom te ga zamagli što vuče iz pogreške u pogrešku, uz što se redovno nalijepi i kakav bad beat koji još više zakovitla procese unutar glave i ishod je više-manje uvijek isti - rasturen bankroll praćen tupim pogledom u zid i rečenicom - što je meni ovo trebalo?

S druge strane, kad vode, igrači su skloniji prekidanju sessiona, misle si dobro je, odigrao sam sat-dva, uzeo par buyinova i prekidam dok vodim, lijep mi je graf, ljubim sliku svoju i idem gledat film na tv-u, iako u tom trenutku imaju ono što nazivamo A igrom.

Nigdje logike.

Uz ovo probaj razmišljati i o tome da jednostavno ne možemo sve sessione pobijediti, koliko god dobro igrali.

Pomoglo bi ti i određivanje targeta. Ja recimo imam prema backeru obavezu odigravanja 300 turnira mjesečno. Rasporedim si to na radne dane, i taj broj jednostavno tretiram kao dnevni zadatak. Ti si to možeš podijeliti na broj ruku, recimo target od 100k mjesečno i dnevno moraš odigrati 3000 ruku i to probaš zamisliti kao da si zaposlen negdje u firmi na računalu i osam sati moraš jednako kvalitetno raditi jer ti šef stoji nad glavom.
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 17:39   #1868
Quote:
Badbeat kaže: Pogledaj post
Paradoksalno je to što su igrači skloniji nastaviti loš session, nego onaj dobar.

Kad gube, žele nastaviti iako su emocionalno potreseni, i ego počinje dominirati razumom te ga zamagli što vuče iz pogreške u pogrešku, uz što se redovno nalijepi i kakav bad beat koji još više zakovitla procese unutar glave i ishod je više-manje uvijek isti - rasturen bankroll praćen tupim pogledom u zid i rečenicom - što je meni ovo trebalo?

S druge strane, kad vode, igrači su skloniji prekidanju sessiona, misle si dobro je, odigrao sam sat-dva, uzeo par buyinova i prekidam dok vodim, lijep mi je graf, ljubim sliku svoju i idem gledat film na tv-u, iako u tom trenutku imaju ono što nazivamo A igrom.

Nigdje logike.

Uz ovo probaj razmišljati i o tome da jednostavno ne možemo sve sessione pobijediti, koliko god dobro igrali.
Ma ovo ti je tipičan primjer ignorancije i result-oriented igre i tipičan je kod igrača koji na profit gledaju kratkoročno (ili su jednostavno degen gambleri ). Moja metoda za liječenje ovog je jednostavna. Prvo što ti treba je da budeš siguran koji ti je pravi winrate na stakeu koji igraš. Npr. za SNG od 50$ znaš da ti je winrate cca 1$ po SNGu. I sad je stvar u tvojoj glavi jednostavna: za svaki odigrani turnir ti ćeš zaradit 1$. Ako ih odigraš 100 taj dan, zaradio si 100$, ako ih odigraš 300 taj dan, zaradio si 300$. I više ti uopće nema veze jesi ti taj dan u stvari zaradio 1000$, ili izgubio 3000$, jer kolko god ti dugo igraš, tvoja zarada će konvergirati prema tih 1$ po turniru.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 17:47   #1869
Molio bi cijenjene forumaše za pomoć. Tražim neku poker stranicu za online zaradu koja bi ispunila neke moje uvjete. Zamolio bi ovdje iskusne igrače da mi pomognu u odabiru. Odmah isključite pokerstars, titan poker i 888 poker. Uvjeti su:
-withdraval- pomoću skrilla(neteller) i ne preveliki minimalni withdrawal- obavezno
- po mogućnosti neobavezna verifikacija
- neke dobre opcije depozita (bonusi)
- lošiji igrači
Prvi uvjet je obavezan jer ne želim davat kartice i novce bi htio samo prebacivat prek skrilla(netellera) , a ostala tri uvjeta nisu obavezna, ali bi doblo došla.
Hvala unaprijed.
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 05:05   #1870
Prodajem PT4 kod ponude preko PM-a
aiwasszg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 10:50   #1871
Quote:
Badbeat kaže: Pogledaj post

Pomoglo bi ti i određivanje targeta. Ja recimo imam prema backeru obavezu odigravanja 300 turnira mjesečno. Rasporedim si to na radne dane, i taj broj jednostavno tretiram kao dnevni zadatak. Ti si to možeš podijeliti na broj ruku, recimo target od 100k mjesečno i dnevno moraš odigrati 3000 ruku i to probaš zamisliti kao da si zaposlen negdje u firmi na računalu i osam sati moraš jednako kvalitetno raditi jer ti šef stoji nad glavom.

Što najčešće ti igraš? Čitam o tim ulascima u timove gdje bi trebalo kao 100k ruku mjesečno i to,i nema mi nikako smisla,to bi bilo igranje na desetcima stolova u isto vrijeme gdje nisi u mogucnosti ni pratit igrače ni njihov način razmišljanja. Ja sam napunio 18 prije 7 mjeseci i krenuo na pokerstars jer sam igrao poker vec nekoliko godina,odmah sam na pocetku s nekih 20ak dolara dizao na SGO sa 6 igrača novce te se digao do 500$ te sam si umislio valjda kao da će to biti jednostavno sve i odtad si stavljam po manje novce na račun i igram većinom te turnire sa 4k+ igrača po 3$+ buy in i nema nekog većeg uspjeha,samo padovi.Igrao sam i live dosta,više gubitak nego dobitak,sigurno je veliki problem što uvijek igram sa buy inovima koji su velik dio mog bankrolla,sad tek naiđoh na ovu temu i sve ovo pa kontan uštedit malo,pričekat koji misec da se stvori dobar bankroll i krenit igrat normalnije ajmo reć.Čitam dosta po forumima svakakvim o svemu,samo nisam siguran kako krenit igrat s tim novim bankrollom,kombinirat i turnire i cash i SGO ili se orijentirat na jedno? Što je tvoja preporuka,kako ti igraš? Znam da je po ukusu sve,ali isto me zanima je li bolje se orijentirat na jedno ili kombinirat sve.
dufresneandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 15:04   #1872
Quote:
dufresneandy kaže: Pogledaj post
Što najčešće ti igraš? Čitam o tim ulascima u timove gdje bi trebalo kao 100k ruku mjesečno i to,i nema mi nikako smisla,to bi bilo igranje na desetcima stolova u isto vrijeme gdje nisi u mogucnosti ni pratit igrače ni njihov način razmišljanja. Ja sam napunio 18 prije 7 mjeseci i krenuo na pokerstars jer sam igrao poker vec nekoliko godina,odmah sam na pocetku s nekih 20ak dolara dizao na SGO sa 6 igrača novce te se digao do 500$ te sam si umislio valjda kao da će to biti jednostavno sve i odtad si stavljam po manje novce na račun i igram većinom te turnire sa 4k+ igrača po 3$+ buy in i nema nekog većeg uspjeha,samo padovi.Igrao sam i live dosta,više gubitak nego dobitak,sigurno je veliki problem što uvijek igram sa buy inovima koji su velik dio mog bankrolla,sad tek naiđoh na ovu temu i sve ovo pa kontan uštedit malo,pričekat koji misec da se stvori dobar bankroll i krenit igrat normalnije ajmo reć.Čitam dosta po forumima svakakvim o svemu,samo nisam siguran kako krenit igrat s tim novim bankrollom,kombinirat i turnire i cash i SGO ili se orijentirat na jedno? Što je tvoja preporuka,kako ti igraš? Znam da je po ukusu sve,ali isto me zanima je li bolje se orijentirat na jedno ili kombinirat sve.
Ja igram MTT u najvećoj mjeri, možda 5-10% s'n'g kad mi fali volumena. Ponekad opalim seriju od 50k cash ruku na 10NL ili 25NL tek toliko da vidim gdje stojim na tim levelima, no MTT su moji "bread and butter" što bi se reklo.

Da bi shvatio važnost volumena probaj zamisliti poker kao bacanje novčića u kojem je ulog 1kn, a tvoje šanse su 51%-49% protiv imaginarnog protivnika. Kad bi gledali dugoročno, tvoj profit je dvije lipe po jednom bacanju. Ako počneš poker tretirati kao biznis, onda je logično da želiš povećati profit. Postoje dva načina na koji to možeš napraviti, prvi je podizanje uloga, a drugi je broj bacanja ili volumen.

Zato igrači podižu broj stolova na koliko paralelno igraju. Ja igram 6-8 stolova, a nije rijetkost da igrači igraju i dvoznamenkast broj. Sigurno da imaš manje vremena za odluku i analizu pojedine ruke, ali ti volumen kompenzira pad profita, koji se u MTT računa kao ROI%. Sve ti se na kraju svede na matematiku.

Što se bankrolla tiče, MTT traži najveći bankroll zbog najveće varijance i po meni je 300 BI korektan bankroll za MTT na starsu i to igrajući samo regular turnire i možda 20% turbo. Prevedeno u brojke, ako igraš 3$ MTT, bankroll bi ti trebao biti oko 1000$.
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 18:32   #1873
Quote:
Badbeat kaže: Pogledaj post
Ja igram MTT u najvećoj mjeri, možda 5-10% s'n'g kad mi fali volumena. Ponekad opalim seriju od 50k cash ruku na 10NL ili 25NL tek toliko da vidim gdje stojim na tim levelima, no MTT su moji "bread and butter" što bi se reklo.

Da bi shvatio važnost volumena probaj zamisliti poker kao bacanje novčića u kojem je ulog 1kn, a tvoje šanse su 51%-49% protiv imaginarnog protivnika. Kad bi gledali dugoročno, tvoj profit je dvije lipe po jednom bacanju. Ako počneš poker tretirati kao biznis, onda je logično da želiš povećati profit. Postoje dva načina na koji to možeš napraviti, prvi je podizanje uloga, a drugi je broj bacanja ili volumen.

Zato igrači podižu broj stolova na koliko paralelno igraju. Ja igram 6-8 stolova, a nije rijetkost da igrači igraju i dvoznamenkast broj. Sigurno da imaš manje vremena za odluku i analizu pojedine ruke, ali ti volumen kompenzira pad profita, koji se u MTT računa kao ROI%. Sve ti se na kraju svede na matematiku.

Što se bankrolla tiče, MTT traži najveći bankroll zbog najveće varijance i po meni je 300 BI korektan bankroll za MTT na starsu i to igrajući samo regular turnire i možda 20% turbo. Prevedeno u brojke, ako igraš 3$ MTT, bankroll bi ti trebao biti oko 1000$.
Znači i MTT igraš po par u isto vrijeme također,to me zanimalo,mislio sam da samo cash.I ako ti nije problem,koji program koristiš za statistiku ruku,vidim da se spominje ovdje ali ne mogu pronać točan naziv programa
dufresneandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 18:40   #1874
Osnovno Hold'em Manager 2.

Druga opcija ti je PockerTracker 4. Oba imaju trial verzije od mjesec dana pa ih možeš probati.
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 18:42   #1875
Quote:
Badbeat kaže: Pogledaj post
Osnovno Hold'em Manager 2.

Druga opcija ti je PockerTracker 4. Oba imaju trial verzije od mjesec dana pa ih možeš probati.
E hvala ti.
dufresneandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 03:50   #1876
Preporučam da se držiš Holdem Managera. Ako jednog dana kreneš puno ozbiljnije i postaneš zahtjevniji korisnik na teži način ćeš shvatiti da je Poker Tracker hrpa neoptimiziranog smeća.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 06:58   #1877
Ma problem je u tome šta uđem u holdem manager i registriram se pa loginam i kaze mi da mi je kao isteklo vec tih mjesec dana,a tek sad sam napravio account ..
dufresneandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 00:10   #1878
Nadam se da ne postavljam pitanje na koje je već puno puta ovdje odgovoreno. Tražim info o zakonskoj regulativi po pitanju otvaranja poker kluba, odnosno nekog oblike pravne osobe koje dopušta organizaciju poker turnira, a eventualno i casha. Je li to u RH danas nemoguća misija?

Našao sam u ovom threadu info iz 2008., ali to je bilo još prije poker booma i završene ere s udrugama. Ne znam svodi li se danas priča isključivo na otvaranje casina?


Nevezano za ovo gore, zna li možda netko kako napreduje izrada online poker rooma od Hrvatske lutrije? To je već jaaako dugo u razvoju,

Hvala!
Stannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 01:48   #1879
Quote:
dufresneandy kaže: Pogledaj post
Ma problem je u tome šta uđem u holdem manager i registriram se pa loginam i kaze mi da mi je kao isteklo vec tih mjesec dana,a tek sad sam napravio account ..
Imas mogucnost dodatnih 30 dana produljenja trial perioda, samo im trebas poslati mail ([email protected]) .
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 11:06   #1880
Quote:
vabank kaže: Pogledaj post
Molio bi cijenjene forumaše za pomoć. Tražim neku poker stranicu za online zaradu koja bi ispunila neke moje uvjete. Zamolio bi ovdje iskusne igrače da mi pomognu u odabiru. Odmah isključite pokerstars, titan poker i 888 poker. Uvjeti su:
-withdraval- pomoću skrilla(neteller) i ne preveliki minimalni withdrawal- obavezno
- po mogućnosti neobavezna verifikacija
- neke dobre opcije depozita (bonusi)
- lošiji igrači
Prvi uvjet je obavezan jer ne želim davat kartice i novce bi htio samo prebacivat prek skrilla(netellera) , a ostala tri uvjeta nisu obavezna, ali bi doblo došla.
Hvala unaprijed.
Itko??
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.