Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2011., 21:08   #121
Pozdrav dugo nisam bio na forumu. Ovaj mali je presladak. Samo tako nek produzi. Inace da vas obavestim upario sam moju kuju Avra Jun.ChMKD X Gvido Sangue Magnifico WW2011. Puno pozdrava
ile_avra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 22:45   #122
Gvido je predobar muzjak! Jako ga volim! Čestitam i neka prođe sve u redu i štenci budu lijepi i zdravi
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 22:56   #123
Bravo za ljubovanje; držimo fige da urodi plodom!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 16:08   #124
S obzirom da je ova tema slabašno posjećena, nadam se da nebude problem da ja još koju fotku nabacim?! Imam i jedno pitanjce; koristite li što od četki za odravanje dlake ovakvih pasmina? Period linjanja?



__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 16:19   #125


nemamo istu pasminu ali je dlaka tu negdje.. mi ti imamo nekakvu gumenu malu četku sa nekakvim pipcima i odlično skine dlaku,samo odljepiš dlaku s toga. Imamo i furminator, možda im je on nekako nepotreban ali dlaka ostane meka nakon češljanja furminatorom.

edit: evo ovo samo bez rukavice
http://www.pet-centar.hr/detalji_pro...psa-25-cm.aspx
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 16:25   #126
Aaaa, te gumene spravice koristiti; pa super, tak sam nekaj i pomišljala. Da, mislim da Cc i DA nisu daleko po pitanju kakvoće i gustoće dlake; hvalaaaaa! Mislim da nam do proljeća nebu trebalo!?!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 16:30   #127
ma mi ti svoje počešljamo tu i tamo. uglavnom kada mene vide sa svim priborom, uglavnom bježe malci se još i daju ali mama...nikako
ja im obavljam grooming dečko neće, on ih samo opere prije izložbe
kaže neka su mu psi veseli i valjaju se i trče po nasipu, što će ih mučiti stalnim pranjem kada ionako iovako svaki dan idu na nasip ili u rijeku Odru pa se ionako zamrljaju opet ne trebaju mu čisto beli psi

a da, kad se stanu linjati onda je češljanje češće. skužit ćeš kad krene ja ne mogu dlaku iz gepeka nikako usisati, kratka i lako se zapikne, koma.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:12   #128
Možda nebi bilo zgorega kada bi na ovoj temi malo popričali i o ishrani naših CC-a?! Prije negoli nam je crnac stigao doma, razmišljali smo kako i šta od klope mu ponuditi!?! Oduvijek su se psi koji su me kroz život okruživali hranili kuhanom hranom pa smo i mi tako naumili za malca; no, mnogi su rekli da je dehidrat najbolji izbor poradi specifičnosti takvih masivnih pasmina i da se preporuča prvenstveno do minimalno 1,5 godine starosti psa, znaći dok on završi svoj razvoj i rast. Nekako, nisam mogla pristati da mi pas gricka samo dehidrat pa sam na kraju popustila i odlučila kombinirati. Sve u svemu, dečko tamani sve i svašta i to bome sve fino i kvalitetno. Jedan od obroka je ovakav.......

__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:20   #129
a daaaaaaj Koji pogled
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:22   #130
Pogled; dobro a kaj oćete vas dva dok jedem!

edit: pitanje jedno - dali vrijedi za pse isto ono kaj i za mace apropo plastičnih zdjelica; oni prištevi i to??? Jeli bolje da mu kupimo metalne?!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:25   #131
errrrm ja ti priznajem da nisam čula za to
mi imamo i metalne i plastične. kakvi prištevi? zašto se javljaju? ja stvarno ne znam...
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:33   #132
Hjoj, to sam ja isto prvi put tu na forumu čula; ono, neki prištevi da mačkama izbijaju po bradi ako jedu iz plastičnih zdjelica !
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 12:38   #133
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Hjoj, to sam ja isto prvi put tu na forumu čula; ono, neki prištevi da mačkama izbijaju po bradi ako jedu iz plastičnih zdjelica !
također prvi puta čujem, a koristim obje

Mali je prezakon, vidi se da je vec malo naraso...nabaci jos koju sliku da ga vidimo cijelog
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 12:41   #134
Hvala Jackie, budem stavila još koju s vremenom, ne smijem pretjerivati , ispalo bu da zatrpavam temu fotkama; šteta da nema više nikoga od vlasnika CC-a na ovoj temi!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 12:46   #135
otvori svoju temu na fotoalbumima pa kelji slikice do mile volje!
za one koji te namaju na faceu ja tamo uživam u slikama
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 12:48   #136
A pomislila sm i na to; a nekak mi tooo much uz sve te fejsove i to otvarat još i svoju temu! Ako admini nemaju niš protiv da se kroz ovu temu uz par fotki poprati pasmina o kojoj se govori; nek ostane ovak!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 17:22   #137
Pozdrav za sve ljubitelje Cane Corso pasa, evo slika jedne curice koja pocinje da uci poziranje, mislim da joj dobro ide.
spirkebn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 17:25   #138
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
A pomislila sm i na to; a nekak mi tooo much uz sve te fejsove i to otvarat još i svoju temu! Ako admini nemaju niš protiv da se kroz ovu temu uz par fotki poprati pasmina o kojoj se govori; nek ostane ovak!
imamo za slike naših zlata postoji teme fotoalbum ljubimaca
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 19:30   #139
Evo nabavio sam si i ja CC-a, star je već 7 mjeseci, više manje je dobar i dobro se ponaša u kuči i izvan nje. Plašljiv je još i tako. Imam samo par manjih pitanja.

I jako je velik za 7 mjeseci. 65 cm ali je i mršav 38kg..

Jako voli biti pokraj kamina da li je to normalno?

Kolika je dnevna kolicina vode za njega dovoljna?

Aktivan je dosta, imam veliko dvoriste ali sa nama u kuci spava. Prvu noć nisam imao nikakvih problema sa njime, spavao je do 07h ujutro izveo sam ga van i obavio je nuzdu ali vidio sam da nekontrolirano pije puno vode sto dovodi do toga da treba jako cesto ici pisat.. Problem je nastao kada sam se isao kupat, doso je do mene 2 puta nisam reagirao i popisao se ispred vratiju nakon cca 1 sat sam ga izveo van i pisao je 3 puta u kratkom roku..

Procitao sam da je 60ml po kg dovoljno za psa sto bi znacilo da je za njega 2 litre vode dnevno dovoljna kolicina, pa sam mislio da mu ja odredujem koliko treba biti dnevno vode posto se on nezna bas kontrolirat u tome.

Ili ipak da kada bude sam doma mu ostavim puno zdjelu vode sto je cca 3 litre. Sam ce biti najvise 2-3 sata doma dnevno ako i toliko.
ren112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 21:00   #140
Zašto ne bi bilo normalno da pas voli biti pokraj kamina? Pa i on se voli grijati u ove hladne dane Ne brini.

Psu ne može škoditi voda. A trebaš ga onda češće puštati na piškenje. Ne traži sam van na nuždu?
mislim, meni je glupo psu ograničavati količinu vode, neka pije ako je žedan..
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.