Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2011., 16:07   #261
Ovako.
Upisala sam hrvatski i pedagogiju na ljetnom roku, ali u medjuvremenu sam se predomislila i sad bih se zeljela prebaciti na engleski u kombinaciji s pedagogijom. Ostvarila sam pravo upisa na taj smjer i na ljetnom roku.

Na upisu se netko nije pojavio, pa je ostalo jos jedno mjesto.
Dakle, zanima me bih li se odmah mogla prebaciti na engleski ili mogu li barem konkurirati na jesenskom roku i onda se prebaciti.

Pitala bih to i na faksu, ali jos im uvijek traju godisnji.
Wallflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 19:21   #262
Treba mi informacija,dal je moguce prebaciti se s jednog fakulteta na drugi odmah u 2. semestru,ako su u 1. semestru vecinom svi predmeti isti na oba fakulteta?
tri82810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 12:14   #263
Mislim da ti to nije moguce odmah nakon prvog semestra, morat ces cekati da prode cijela godina
*the lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 18:51   #264
Studirala sam 2 godine u Mostaru i sad bi se prebacila na isto drugu godinu u Splitu na isti smjer na Filozofskom. Za upis je potrebno 42 boda koliko ja znam, a ja imam 82 tako da nevjerujem da ce to biti problem.

Ne radi referada tako da nemogu dobiti sve informacije koje zelim...pa jel mi mozete pomoći? Šta mi sve treba da se prebacim na drugu godinu. Ostalo mi je 3 ispita sa prve ( koje uopce nemam u Splitu) i negdje oko 5 sa druge godine.

ajde ljudi pomagajte
__________________
Jina Jei Shop

Zadnje uređivanje Alpagueur : 25.08.2011. at 15:42. Reason: Spajanje postova
Jina Jei is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 18:54   #265
Mislim da ti je pametnije pitati na nekakvom forumu tog faxa. Vjerujem da postoji.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 20:11   #266
ma nisu bas najaktivniji...ma samo mi treba neto da me smiri i kaze da nije nikakav problem
__________________
Jina Jei Shop
Jina Jei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:46   #267
Ovako upisao sam ove godine studij ugostiteljstva na veleučilištu u karlovcu, ali bi se ipak htio prebaciti na programsko inženjerstvo na visoku školu za primjenjeno računarstvo u zagrebu.
Da li je moguće prepisati se još uvijek?

Problem mi predstavlja stipendija. Naime, ako padnem/pauziram godinu gubim stipendiju koja mi dosta znači.. Ako bi krenuo ispočetka druge godine (završio ovdje prvu na ugostiteljstvu), da li mogu izgubiti stipendiju?

Hvala unaprijed
Punxerklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 11:25   #268
Jeli mi moze netko rec sto moram napisat u molbi za prebacivanje sa jednog fakulteta na drugi??
tj. zelim se prebacit na pomorski split.

Znam da trebam imat:
Prjepis ocjena
Plan i program
Kopija indeksa

I znam gdje to sve trebam dat.
Ali je ona stara na referadi u nekome elementu, pa sam jedva i ovo uspi zapisat
tome89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 09:29   #269
a kako ide s prebacivanjem istog fakulteta u drugi grad? evo npr ja sam u zd i prebacio bih se sljedeće god u zg!koji prosjek trebam i to sve?
myactinglife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 16:38   #270
Quote:
myactinglife kaže: Pogledaj post
a kako ide s prebacivanjem istog fakulteta u drugi grad? evo npr ja sam u zd i prebacio bih se sljedeće god u zg!koji prosjek trebam i to sve?
A koji fakultet? Ne postoje univerzalna pravila po tom pitanju.
Pretpostavljam da je filozofski jer mi ni jedan drugi ne pada na pamet, a da bi mogao biti u Zadru. Pitaj najbolje na temi fakulteta s kojeg se prebacuješ i na temi fakulteta na koji se prebacuješ.
__________________
Café, pousse-café, cigare.

www.123sonography.com
Alpagueur is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 12:38   #271
jel zna možda netko ako sam se upisala na ljetnom roku i sad na jesenskom se zelim upisat na drugi faks, jel se ja samo onda ispišem s ovog kojeg sam upisala na ljetnom i odem normalno na upis na jesenskom ili ... ?
jelka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 02:29   #272
Quote:
jelka10 kaže: Pogledaj post
jel zna možda netko ako sam se upisala na ljetnom roku i sad na jesenskom se zelim upisat na drugi faks, jel se ja samo onda ispišem s ovog kojeg sam upisala na ljetnom i odem normalno na upis na jesenskom ili ... ?


točno tako čekaj da upadnes na taj drugi,pa se s prvog ispises i upises u taj drugi... a mozes i paralelno probat kad si se vec upisala
crazy-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 20:46   #273
Quote:
crazy-cat kaže: Pogledaj post
točno tako čekaj da upadnes na taj drugi,pa se s prvog ispises i upises u taj drugi... a mozes i paralelno probat kad si se vec upisala
Ne može se studirati paralelno bez odobrenja jednog od fakulteta. Ti kada dolaziš na upis na drugi faks oni ti u sustavu vide da li studiraš još negdje ili ne. Tj. čim se obavi upis računalnim putem, stavka prethodnog faksa na kojem ste bili vam se ''zamrzne'' i ne možete više ni prijavljivati ispite ni ništa, piše vam samo da ste studirali tamo. Kada upadnete na taj drugi faks, prvo nazovite i provjerite detalje oko upisa i plaćanja. Ako je sve ok onda se upišite.
Nyla* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 17:30   #274
Ovako, imam pitanje u vezi prebacivanja s FOI-a na ekonomski u Osijek,smjer poslovna inf. Na FOI-u sam polozio sve kolegije osim jednog koji mi stvara neopisive probleme pa razmisljam o ovoj opciji. Pa ako bi netko mogao reci kakvu inf,da li bi bilo puno razlikovnih i slicno
athlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 20:01   #275
Quote:
Alpagueur kaže: Pogledaj post
A koji fakultet? Ne postoje univerzalna pravila po tom pitanju.
Pretpostavljam da je filozofski jer mi ni jedan drugi ne pada na pamet, a da bi mogao biti u Zadru. Pitaj najbolje na temi fakulteta s kojeg se prebacuješ i na temi fakulteta na koji se prebacuješ.

Šta to je istina fakat?
A kaj ak su dva sveučilišta u pitanju- riječko i zagrebačko?
Hvala!
metallica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 21:43   #276
ovako, upisao sam engleski i njemački na filozofskom u osijeku i želim se čim prije moguće prebaciti u zagreb. je li to moguće nakon 1. semestra ili moram čekati cijelu godinu da završim? kako to funkcioniram, koji su uvjeti? koga sam god pitao nitko mi ne zna točno reći. molim vas za konkretan odgovor, jer se želim što prije prebaciti. hvala
igor19da is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 17:36   #277
Pitaj to isto na našoj temi o faksu i/ili na forumu FFZG-a i/ili pošalji mail na oba odsjeka s tim pitanjem. Sve linkove i mail adrese naći ćeš na stranici od faksa.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 18:28   #278
upisao sam na ljetnom roku jedan fakultet, sad bih se na ovom jesenskom roku htel upisat na drugi. ako cu se htjeti prebaciti sa tog drugog na srodni fakultet u drugogm gradu da li cu izgubiti studentska prava ?
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 22:57   #279
Quote:
unkn0wn kaže: Pogledaj post
upisao sam na ljetnom roku jedan fakultet, sad bih se na ovom jesenskom roku htel upisat na drugi. ako cu se htjeti prebaciti sa tog drugog na srodni fakultet u drugogm gradu da li cu izgubiti studentska prava ?
Ne ćeš. Osim ako ćeš na srodnom fakultetu na koji se prebaciš biti izvanredan student, ali to bi valjda naveo da je tako.
__________________
Café, pousse-café, cigare.

www.123sonography.com
Alpagueur is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 03:27   #280
Quote:
Alpagueur kaže: Pogledaj post
Ne ćeš. Osim ako ćeš na srodnom fakultetu na koji se prebaciš biti izvanredan student, ali to bi valjda naveo da je tako.
jok, nema se love za izvanredno studiranje... fala na odgovoru
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.