Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2003., 22:36   #121
da, zato sto je opcepoznato da je djetetu dosta stopedeset kuna mjesecno a ostalo trose kurve od njihovih majki koje su gadure dobile dijete samo zato sto imaju picku uskracujuci time pravo njihovim taticama koji ih puno vole mogucnost da sami odgajaju svoje dijete, umjesto da nocu ne mogu spavat od brige za svoje nejack ozlato ostavljeno kurvi na skrb. bar da alimentaciju trosi na djecu, nego si kurva kupuje seksi rublje da ga njeni frajeri zubima skidaju s nje dok sunca tatina gladna i popisana placu u drugoj sobi.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2003., 00:35   #122
alica ne se uzrujavat
sit gladnomu ne vjeruje
nekima je more do koljena
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 14:39   #123
Quote:
alica kaže:
da, zato sto je opcepoznato da je djetetu dosta stopedeset kuna mjesecno a ostalo trose kurve od njihovih majki koje su gadure dobile dijete samo zato sto imaju picku uskracujuci time pravo njihovim taticama koji ih puno vole mogucnost da sami odgajaju svoje dijete, umjesto da nocu ne mogu spavat od brige za svoje nejack ozlato ostavljeno kurvi na skrb. bar da alimentaciju trosi na djecu, nego si kurva kupuje seksi rublje da ga njeni frajeri zubima skidaju s nje dok sunca tatina gladna i popisana placu u drugoj sobi.
Sto je i najbolje, cula sam i toga.. 'Je, ja cu njoj placat za dijete a ona ce tim novcem sebi kupovat.. Ko da ju ne znam!'

Mislim, ako je ta zena tako odvratna i bezdusna, sta si bas nju zenio?
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 17:25   #124
Quote:
Desirée kaže:


Mislim, ako je ta zena tako odvratna i bezdusna, sta si bas nju zenio?
------------------------------------------------------------------------------------
I to ne samo zenio, nego i djecu pravio, muskarcina.
Cure, posto mi se frendica rastavlja i ima curicu, tako sam se ovo lito naslusala svih mogucih kombinacija. I njen bivsi ne da mira, po curicu je dolazio kad bi mu se svidilo a isto tako bi je iskrcao ispred kuce u bilo koju uru. Bilo je tu i drugih gluposti.
Ona je prvo pitala svog advokata sto da radi, muski sovinista joj je rekao da bude dobra i da mora podositi i tako pokazati kako je dobra majka. Madjutim iz dana sve gore i gore.
Onda je pitala socijalnu radnicu za savjet. Sva srica zenska je bila normalna i dala joj je br. tel. na poglavarstvu na koji moze prijaviti svaku najmanju glupost koje se njen bivsi ne pridrzava.
Tako on se sveti zbog zbog povrjedjene muskosti i skuplja recke na poglavarstvu. Kad skupi odredjeni br. minusa moze mu se cak i privremeno zabraniti da vidja djete.
I jos bi samo nadodala, sto ste bolje to vam je gore, bice misle da ste budale. Znam jednu drugu sto je bila za moje pojmove predobra da ne recem preglupa. Rastavljala se 10 god., u sve te godine brakorazvedne parnice nije primila ni kune alimentacije.
Denys is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 18:55   #125
ma ja mogu shvatiti da ljudi grijese. i biraju krive partnere. i imaju djecu s njima.

al svetit se bivsem/bivsoj preko ledja male djece.. ja bi to u samicu na kruh i vodu. pfuj pas ti mater.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2004., 09:21   #126
žene koriste djecu u obračunima sa muževima i to bome
sve u 16, što je i za razumjeti jer su u većini slučajeva u nepovoljnijem položaju u slučaju verbalnog i fizičkog sukoba pa stvari rješavaju na suptilniji način.
samo, trenutna dreka oko nasilja će proizvesti kontraefekt i dovesti do inflacije stanja.
kad god jedno drugom kažemo ružnu riječ, kad posegnemo za fizičkom silom kad se prepustimo zlu u bilo kojem obliku.
izdali smo ideju mira izdali smo isusa.
razvod se događa zato što kad počnemo živjeti zajedno ne znamo tko je onaj drugi. poslije ispaden da je on gad a ona kuja.
a djeca plate sve
krele is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2004., 19:45   #127
daj ne generaliziraj. ja recimo znam za frajera koji ne da kceri da vidi mamu. da bi se osvetio bivsoj.
al to ne znaci da svim rastavljenim ocevima puca ***** za djecu i da ih koriste samo ko sredstvo osvete.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 02:28   #128
Sunašce, mislim da si dobro učinila. Pokazala si hrabrost i volju u situaciji kada nije lako ostati jakog duha.

Ne gledaj to kao na neuspjeh, barem ne samo svoj. I za sretan i za nesretan brak potrebno je dvoje.

A mnogo je gore biti cijeli život u lošem braku nego u njemu provesti deset godina. Još je mnogo vremena pred tobom. Nadam se, sretnog i uspješnog.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 22:43   #129
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Claire kaže:
moze jedno pitanje...

zasto kod razvoda zene ocekuju da ih se tretira automatski kao svetice ili majke tereze... samo zato jer dijete ostaje njima?

ovdje ima dosta raspushtenica koje su droljice (ovo vise kao karakterna osobina)... i kojima ni ja ne bi kune alimentacije isplatila...

cast iznimkama... naravno...
--------------------------------------------------------------------------------




__________________
"The beginning is a very delicate time..."
Chany is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 23:03   #130
jos netko tko misli da se alimentacija daje za zenu a ne za dijete
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 20:51   #131
da uistinu, ja sam jos netko tko misli da su
najbolje stvari obicno zapisane izmedju redaka..

Citajuci vecinu postova, iscitala sam nazalost vecini ovdje svojstvenu zajednicku teznju za etabliranjem preko djece, a ono sto mi se uistinu gadi je totalno pomanjkanje samokritike i samokontrole kada su u pitanju epiteti za "monstruozne" oceve...

Svako dijete nije niti ocevo niti majcino, (iako treba i voli i oca i majku) vec je ono od zaceca jedinka za sebe koju treba pravilno usmjeravati i tu lezi ogromna odgovornost, shvatite da djeca nisu vase igracke i da ih prilikom manipuliranja njihovim emocijama osakacujete za citav zivot...
__________________
"The beginning is a very delicate time..."
Chany is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 21:07   #132


ja ne mislim da zena treba dobit djecu osim ak je alkicka narkicka il registrirana ko zlostavljac. il se odrekne djeteta.
al primijeti da se alimentacija po definiciji ne isplacuje za bivsu zenu, nego za dijete.
samo, trebalo bi kod dodjeljivanja skrbnistva trebalo voditi racuna o tome sto je stvarno bolje za dijete, a ne ga po inerciji dodijeliti majci jer ona ima majcinske instikte i limacu ce bit bolje s njom.
i uzmi u obzir da ima hrpa oceva koji se otimaju za skrbnistvo taman tolko da bivsoj zagorcaju zivot i prijete time i svasta, a onda im kazes da im prepustas dijete i onda odustanu. ako im zena zbilja prepusti skrbnistvo bez borbe, da ga ne traumatizira povlacenjem po sudu, ima ih dosta koji su skloni filat dijete time da ga mama ne voli kad ga nije htjela sebi, pa joj onemogucavat da vidi dijete jer da ga voli borila bi se za njega, pa ovo pa ono.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 21:23   #133
[QUOTE]alica kaže:
[B]

trebalo bi kod dodjeljivanja skrbnistva trebalo voditi racuna o tome sto je stvarno bolje za dijete, a ne ga po inerciji dodijeliti majci jer ona ima majcinske instikte i limacu ce bit bolje s njom.

u potpunosti se slazem s ovom tvojom konstatacijom; trebalo bi, ali je u praksi u Hrvatskoj jos uvijek rijetkost da otac dobi skrbnistvo nad djetetom, jer je "obiteljski" zakon na strani majke i mnoge to debelo iskoristavaju u svoje svrhe

Alimentacija i je namjenjena djetetu no neke majke o tomu imaju krivu predodzbu, a na ja...
__________________
"The beginning is a very delicate time..."
Chany is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 00:57   #134
a gledaj, tom djetetu ovisno o dobi trebaju pelene roba hrana, tak da neke pare se moraju trosit na njega. sta se ne moze u slucaju mame koja pare trosi na ne znam sminku i skupe krpice to sredit tako da se djetetu kupi, ne znam, koji paket pelena i kasice, il nesto za obuc, il role, il marenda u skoli il vrtic il tecaj engleskog u iznosu love koja se trazi ko alimentacija?

ja znam i za jednu ´´majku´´ koja se skrbnistva odrekla u startu, i ostavila ga s materijalno uzasno lose situiranim ocem koji nije imao love za oblacit i hranit dijete, uskocili su njegovi starci, ona kune alimentacije nije dala. ne para za igracke engleski skijanje. nego za nahranit i obuc klinku koju je rodila.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 09:11   #135
Evo, ja znam jednog vrlo mladog samohranog oca (26) koji ima krec od 5 godina. Sud ju je dodijelio njemu: ne znam tocno zasto, nisam ga nista zapitkivala, ali moguce da zato sto on radi (ne znam radi li majka).. To mi se bar cini logicnim..
On ju voli kao suho zlato, maleckoj je super s njim, ako hoce viditi mamu ili mama nju - moze, kad god pozele.. Za njega jedno veliko i
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.