Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2009., 22:22   #1
Bernski planinski pas i kiša [bilo:Mali savjet :)]

Bernski pl. pas, 6 mjeseci.

Eto, već je 3 mjeseca vani, odviknuli smo ga da spava u kući. Sad uredno spava u svojoj kućici.

Dođem s posla, i kaj vidim. Mokar do gole kože, šeće se po dvorištu, a vani lije ko iz kabla. kaj je najbolje, ja jedva čekam da se sklonim od kiše, a njega ne ferma ništa. On bi se igrao, igrao, igrao! :-)

I sad me ulovila panika jel bu se prehladil na toj kiši, tak mokar?

Ak ga pustim preko noći da spava kod nas u kući, opet će se naviknuti da bude unutra, i onda opet privikavanje na van.

Kaj, da ostane vani? Jer postoji mogućnost prehlade?

Kaj bu tek po zimi kad bu -5 C?

Već me paranoja lovi zbog njega, jer se jako brinem za njega i jako mi je stalo do njega.
dark life is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 23:19   #2
Ako imas garazu ili tak neku prostoriju vani,mozda ljetnu kuhinju pa bi bilo dobro da ga tamo stavis jel je ipak jos steneili u hodniku u kuci samo ga nemoj vani ostavit da kisne
sunce_malo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 23:40   #3
Imam garažu, ali ju ne ferma ni pol posto. čak sam mu u garaži stavio dekicu, jastučić u slučaju takvog nevremena, ali, prođe pored toga ko da to i ne vidi, čak to na kraju razvlači po cijelom dvorištu.

Ali, kol'ko sad vidim, u kućici je. I spava. Ali, onak, mokar... :-(
dark life is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 01:16   #4
Jao i meni tako s mojim pesonjom. Tocnije,malo drukcije. Prvo smo mu napravili sami neku kucicu,vise slozili od paleta i tako tog,ugl,niti uc u nju... A vani je kisa i zima,ali nece u nju nikako,on legne nasred poda tamo stavi dekicu i spava... Sad smo mu narucili kucicu jer ipak zima dolazi biti ce puno hladnije ali kako ga naviknut na nju nemam pojma
daancing queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 15:37   #5
Baš su mi fora ti Bernski psi,moj susjed ima jednog,star oko 3 godine,pušta ga u kuću,tj.hodnik,ali frajer u dvorištu ima prelijepu kućicu,a vidim ga dok pada kiša da je uvijek vani i kisne,kao da to obožava,ipak su to planinski psi i vole hladnoću.Probaj ga sad kad dođe zima,bar noću držati u kući jer su noći jako hladne a danju če on trčati po dvorištu.
ema007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 10:53   #6
moj bernski ne voli kišu i čim osjeti jednu kap briše u kuću,našu naravno,u svoju ide samo kad je žedan,ali snjeg obožava
đurđa 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 11:41   #7
Pa ja se ne bih brinula što svojevoljno hoda po kiši, očito mu paše, ti psi imaju takvu dlaku da se koža ni ne smoči.
Puno više im smetaju vrućine.
fr4ntik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.