Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2012., 20:27   #1
Sestre

Otvaram ovu temu jer se želim utješiti da još netko ima poremećenu sestru ko ja ,pa da se utješim.Moja seka mlađa od mene ima bolestan smisao za šalu ,naime uzela je moj pass sa ovog foruma i logirala se i onda je počeo pakao.Otišla je na podforum žensko zdravlje i počela trolat po temi kotracepcijseke piulule.Ja to nisam znala dok se nisam otišla na tu temu i vidjela da u tamo postovi koje JA nisam pisala!Uglavnom ,nakon njenih postova ja sam ispala neka retardirana glupača koja nema pojma o ničemu niti da je živa.Inače mi se jebe šta ljudi misle o meni pogotovo oni koji me poznaju virtualno ali ovo me dokrajčilo.Sad sam promjenila pass i nisam ga nigdje zapisala(tako je prvi put došla do njega).Sve svoje pasove zapišem jer ih ne mogu sve pamtit jedino se nadam da nije pročitala onaj od ebaya.Natukla bi je ali mi je pobjegla ,zato sad tupkam po tipkovnici i nadam se da nas ima više!Ubila bi ju najradie!!Šta rade vaše sestre ,dali vas izluđuju i na koji način?Poidijelite svoju patnju sa mnom.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 20:45   #2
Umirem

Je l' seka mrzi Genesis ili ti?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 20:58   #3
ako će ti bit lakše,ja sam te tako percepirala i prije njenih postova
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 21:00   #4
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ako će ti bit lakše,ja sam te tako percepirala i prije njenih postova
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 21:01   #5
Zlo.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 21:09   #6
Ahahajme majko!!

Koliko ima godina, ak se smije pitati?
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 21:25   #7
20.I za info zajebavala se samo na Žeskom zdravlju.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 21:48   #8
Da, zamisli.

Ja ti skroz vjerujem.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 22:09   #9
Nisam dosad citala tvoje postove pa ne znam da li si ozbiljna.
Pokusajte se pomiriti. Ona ti ima najslicniji DNA
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 00:40   #10
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Otvaram ovu temu jer se želim utješiti da još netko ima poremećenu sestru ko ja ,pa da se utješim.Moja seka mlađa od mene ima bolestan smisao za šalu ,naime uzela je moj pass sa ovog foruma i logirala se i onda je počeo pakao.Otišla je na podforum žensko zdravlje i počela trolat po temi kotracepcijseke piulule.Ja to nisam znala dok se nisam otišla na tu temu i vidjela da u tamo postovi koje JA nisam pisala!Uglavnom ,nakon njenih postova ja sam ispala neka retardirana glupača koja nema pojma o ničemu niti da je živa.Inače mi se jebe šta ljudi misle o meni pogotovo oni koji me poznaju virtualno ali ovo me dokrajčilo.Sad sam promjenila pass i nisam ga nigdje zapisala(tako je prvi put došla do njega).Sve svoje pasove zapišem jer ih ne mogu sve pamtit jedino se nadam da nije pročitala onaj od ebaya.Natukla bi je ali mi je pobjegla ,zato sad tupkam po tipkovnici i nadam se da nas ima više!Ubila bi ju najradie!!Šta rade vaše sestre ,dali vas izluđuju i na koji način?Poidijelite svoju patnju sa mnom.
jedinica sam
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 00:49   #11
A mene bas razveselila tema, mislila sam da cemo pricat o tome kao necemu lijepom

Al ajde, jednom mi je izbila zub nogom, igrali smo se Power Rangersa i malo se previse uzivila. Gadjala me skarama, slomila nos, cinkala mami i tati da pusim i pijem, ubila mi papigu (slucajno da sad ne bi bilo ) - tada jedno 10 godina, danas 22.

Druga kad je saznala da pusim mi je napravila takvu masnicu na potkoljenici koja nije prolazila jedno 3 tjedna i usput vristala nasred ceste da cu umrijeti i da joj takva ne trebam -tada 6 godina, danas 13.



Doduse sve ovo se dogodilo prije minimalno 10 godina, ali ostavilo je traga
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 10:02   #12
Mene je moja ugrizla za sisu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 10:18   #13
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Mene je moja ugrizla za sisu
jel jako?
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 10:38   #14
Zamalo se onesvijestih
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 10:42   #15
Meni moja ponekad potrubi kad se mimoilazimo autima po ulici.

To je sav odnos, btw.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 11:46   #16
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ako će ti bit lakše,ja sam te tako percepirala i prije njenih postova
Isto ovo sam i ja krenuo pisat.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 12:23   #17
Quote:
katie19 kaže: Pogledaj post
jedinica sam
također, pa onda ne znam kako je to strašno sa sestrama
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 16:26   #18
Nemam sestru.
raw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 16:51   #19
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
20.I za info zajebavala se samo na Žeskom zdravlju.
sreća tvoja

uostalom kakve ima veze ionako vas nitko ne poznaje
__________________
" Brini se više za svoju savjest , nego za svoj ugled . Jer , savjest je ono što ti zaista jesi , a ugled je ono što drugi misle o tebi . A ono što drugi misle o tebi... To je njihov problem ."
Sienna88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 17:04   #20
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Mene je moja ugrizla za sisu
Daj sliku da vidimo jel ozbiljno
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.