Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2014., 00:42   #2101
Ne.
Ali niti ne razmisljam toliko o tome. A pogotovo o tome da li je ok ako netko iz Slavonije pocne koristiti rijec "piva" nakon selidbe u Zagreb.

Mislim nije da vodim zivot Rolling Stones ekipe ali bome imam pametnijeg posla.
Osim toga, kad mi netko ide na zivce skinem ga sa news feed-a ili frend liste. Problem solved.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)

Zadnje uređivanje BLR : 02.04.2014. at 00:52.
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 00:57   #2102
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Mislim nije da vodim zivot Rolling Stones ekipe ali bome imam pametnijeg posla.
Osim toga, kad mi netko ide na zivce skinem ga sa news feed-a ili frend liste. Problem solved.
Same here. Nekad se i iznenadim koga sve imam na fejsu jer sam ih davnih dana maknula sa news feed-a
Aphrodite Venus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 19:05   #2103
evo ekipa, pretežno ženska (jer momčadija ili ne čita ili im barem nije stalo do toga da drugi misle da čitaju) cmizdri zbog smrti garsije markeza gabrijela. nedavno je bio potres negdje u j. americi, kod koreje je potopljen onaj brod koji je mnoge obitelji zavio u crno i ne sjećam se nijednog statusa sućuti, iskrene ili hinjene, zbog smrti tih čini se nevažnih statista na pozornici zvanoj stvarnost i život. čak ne moramo ni tako daleko, do koreje i južne amerike, dovoljno je skoknuti do susjednog grada u hrvatskoj. imate brojne primjere deložacija, teških životnih priča nekoć relativno sretnih ljudi koje je splet nesretnih okolnosti i ekonomska kriza bacila na koljena. osim par dežurnih aktivista, ni o tome nisam pročitao neki status sućuti, iskrene ili iskreno hinjene.

u čemu je kvaka. pa naravno u tome što cmoljeći nad smrću pisca komjuniti zaključuje da ga čitaš i da ti je on neobično važan. nebitno je nakon toga da li ga zbilja čitaš i da li ti je zbilja važan. ima nešto i u tome da ti ljudi sami sebe valjd žele uvjeriti da ih je smrt tog kolumbijca sa spisateljskim darom tako jako pogodila, više od smrti tamo nekih korejaca ili neke sirotinje iz maču pikčua. a pogodila ih je više jer je markez poznata ličnost, ime sa simboličkim potencijalom od kojeg žele ponešto ušićariti. a ovi drugi su anonimci, ni po čemu poznati, nisu napisali nikakvu knjigu niti ih se citira po fejsu, to su obične brojke koje pročita voditelj dnevnika.

sve je to pomalo neozbiljno za ekipu koja čita markeza. živo me zanima kako bi on ovo sve komentirao.
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 20:08   #2104
Na fejsbuku ima opcija objave kad ste s nekim u vezi bla bla....

Kako to da nema opcija objave kada prekinete?
limunska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 20:24   #2105
Quote:
leone.sb kaže: Pogledaj post
pa naravno u tome što cmoljeći nad smrću pisca komjuniti zaključuje da ga čitaš i da ti je on neobično važan. nebitno je nakon toga da li ga zbilja čitaš i da li ti je zbilja važan. ima nešto i u tome da ti ljudi sami sebe valjd žele uvjeriti da ih je smrt tog kolumbijca sa spisateljskim darom tako jako pogodila, više od smrti tamo nekih korejaca ili neke sirotinje iz maču pikčua.
Ti ćeš zaraditi čir na želucu ovakvim načinom sagledavanja na prosjek.
Prihvati da smo ponekad idioti i defejsaj se, meni je pomoglo.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 21:21   #2106
Quote:
limunska kaže: Pogledaj post
Na fejsbuku ima opcija objave kad ste s nekim u vezi bla bla....

Kako to da nema opcija objave kada prekinete?
jasno je zašto nema. jer je prekid nešto negativno, nešto što ne želiš da drugi znaju i na čemu ti drugi ne mogu zavidjeti. naravno, netko može objaviti status da je prekinuo vezu, ali to rijetko tko čini. ili ako čini, opet želi zadobiti pažnju.

Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Ti ćeš zaraditi čir na želucu ovakvim načinom sagledavanja na prosjek.
Prihvati da smo ponekad idioti i defejsaj se, meni je pomoglo.
ma ne brini se, to ja tako malo volim analizirati

neću se defejsati jer fejs pruža neke korisne stvari, spomenuo sam to u ranijim postovima

volim smiješne stvari. ima par likova koji me nasmiju svojim statusima. šta čovjek drugome može dati više od toga?
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 21:35   #2107
interesantna opazanja svakako.
a sto je s onom ekipom sto stalno posta samo neke pjesmice ?
sta nam oni hoce poruciti ?

Quote:
leone.sb kaže: Pogledaj post
jasno je zašto nema. jer je prekid nešto negativno, nešto što ne želiš da drugi znaju i na čemu ti drugi ne mogu zavidjeti. naravno, netko može objaviti status da je prekinuo vezu, ali to rijetko tko čini. ili ako čini, opet želi zadobiti pažnju.
a moze biti i nesto pozitivno, u smislu da je vesela vjest sto si ponovo na trzistu.
mislim kad netko to objavi, onda ja to tako protumacim, jer kao sto je receno, samo pozitiva i pozitiva. i nista manje.


btw. ja bih rado citala neke osobne tragedije na fejsu.
tuda sreca je tako dosadna.

Zadnje uređivanje inabetterworld : 18.04.2014. at 21:41.
inabetterworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 22:03   #2108
Quote:
leone.sb kaže: Pogledaj post

sve je to pomalo neozbiljno za ekipu koja čita markeza.


Quote:
inabetterworld kaže: Pogledaj post
a sto je s onom ekipom sto stalno posta samo neke pjesmice ?
sta nam oni hoce poruciti ?
Imam jednu takvu na fejsu, svaki put kad se posvađa s dečkom, stavlja linkove na neke cmoljave pjesmuljke.
Verbeia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 22:11   #2109
Quote:
inabetterworld kaže: Pogledaj post
interesantna opazanja svakako.
a sto je s onom ekipom sto stalno posta samo neke pjesmice ?
sta nam oni hoce poruciti ?
na što točno misliš, pjesme kao poezija ili muzički s jutjuba? kako god, o tom nemam neko posebno mišljenje. naravno, ako je riječ o poeziji (što je barem na mom fejsu rijetko), onda je i to slično ovoj glumljenoj tuzi zbog markezove smrti. ali ako mi se pjesma svidi, onda nije
Quote:
a moze biti i nesto pozitivno, u smislu da je vesela vjest sto si ponovo na trzistu.
mislim kad netko to objavi, onda ja to tako protumacim, jer kao sto je receno, samo pozitiva i pozitiva. i nista manje.
poanta je da se objavljuje ono što će u drugih izazvati neki oblik odobravanja ili divljenja, u svakom slučaju da se zadobije pažnja utjelovljenja u famoznom lajku. kako se to postiže, objavom da si našla dečka ili da si ostala bez njega, to je manje bitno.
Quote:
btw. ja bih rado citala neke osobne tragedije na fejsu.
neće ići

Quote:
tuda sreca je tako dosadna.
točnije, predodžba o tuđoj sreći. razlika je velika. ne zaboravi da fejs nije preslika nečijeg života nego kompilacija odabranih sadržaja, onih koje dotična osoba želi da drugi vide.

dosadna nam je sreća dvije skupine ljudi: onih koji nam nisu bitni i onih koji nam nisu dragi.


ajmo dalje
ono kad netko muški uslika sebe s čašom piva u nekom kafiću ili samo čašu piva na stolu, najčešće nekog malo skupljeg ili koje se rjeđe pije. u 90% slučajeva popraćeno je komentarom o tome kako se "uživa u životu", kako je to valjd nešto što prosječan muškarac čeka cijeli dan.
a u pm što bih ja dao da me čaša "paulanera" u nekoj bašči čini tako sretnim
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 22:35   #2110
[QUOTE]
Quote:
leone.sb kaže: Pogledaj post
na što točno misliš, pjesme kao poezija ili muzički s jutjuba? kako god, o tom nemam neko posebno mišljenje. naravno, ako je riječ o poeziji (što je barem na mom fejsu rijetko), onda je i to slično ovoj glumljenoj tuzi zbog markezove smrti. ali ako mi se pjesma svidi, onda nije
ne znam nikoga tko obljavljuje pjesme od nekih pjesnika na fejsu, pogotovo ne muski. to bi me jos i interesiralo.
uglavnom su neke pjesme s jutuba.
tu se uvijek pitam dali zele podjeliti pjesmu ili svoje dusevno stanje? or something else?



Quote:
neće ići



Quote:
točnije, predodžba o tuđoj sreći. razlika je velika. ne zaboravi da fejs nije preslika nečijeg života nego kompilacija odabranih sadržaja, onih koje dotična osoba želi da drugi vide.
da lijepo si to rekao.
ustvari nasa predodzba, a njihovi highlighti.
znaci usporedujes svoja usrana stanja s tudim highlitima. ako znas da nije tako, da je to samo slika, ne mozes protiv toga.
Quote:
dosadna nam je sreća dvije skupine ljudi: onih koji nam nisu bitni i onih koji nam nisu dragi.
da slazem se.

Quote:
ajmo dalje
ono kad netko muški uslika sebe s čašom piva u nekom kafiću ili samo čašu piva na stolu, najčešće nekog malo skupljeg ili koje se rjeđe pije. u 90% slučajeva popraćeno je komentarom o tome kako se "uživa u životu", kako je to valjd nešto što prosječan muškarac čeka cijeli dan.
a u pm što bih ja dao da me čaša "paulanera" u nekoj bašči čini tako sretnim
kod zena je uglavnom to tako da se uslikaju kako se u vise nazdravljaju, hrpe ruka s casama u ruci.
a komentara bes i nema. ili mozda ono neko glupo srce upuceno jedna drugoj.
inabetterworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 13:19   #2111
Vjerujem da bih popizdila da mi dečko piše ovakve stvari (ljubičasto je ženska, a plavo tip )

http://www.pohrani.com/f/2i/10Z/4q9v...creenshot2.png
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 23:52   #2112
kad ljudi objavljuju sadržaje o tome kako ljudi danas provode previše vremena za kompjuterima, ajfonima, mobitelima i općenito taj anti tech fazon. objavljuju to preko tih istih tehnikalija koje osuđuju (ok, to je već davno uočena ironija).
kao, dok nije bilo tih stvari, svijet je bio ljepši, ljudi više pričali, gledali si u oči, bili zdraviji, djeca šutala loptu, a ne igrala engribrdz (usput, otkud ta iznenadna birga za djecu i njihovu svakodnevicu??), momci više prilazili curama... neki ljudi u to zaista vjeruju.

drevni mit o zlatnoj prošlosti, tzv. aurea aetas. neke stvari se nikad ne mijenjaju.
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 17:48   #2113
Ljubomora zbog bivšeg dečka

pozdrav, (sorry about my bad croatian)
posljednjih dana imam veliki problem lubomora i bijes u meni zbog neke facebook ponašanja mog supruga sa kojom sam u braku šest godina i imamo dvije kćeri.
Prije nego što započnemo vezu ... prije godinu dana, ona je imala vrlo kratka (dva do tri mjeseca) ljubovna veza. Nakon toga smo se upoznali, a onda ćemo dalje i sad smo u braku (imamo oboje po 30 godina)....

Prije nekoliko dana, primijetio sam da je zatražio njegovo ime na profilima facebook pretraživanja, pa zbog toga ja sam počeo da lubomorim. Sa obzirom da imam njoj facebook password, sam počeo da potrazim više detalja o tome. Otišao sam u potrazi za ACTIVITY LOG i primijetio sam da je u posljednje 3 godine najmanje jednom tjedno je posjetila njegov Facebook profil, radi to sto on nije u prijateljima na facebooku, znaci da ga je pratio njegov zivot i novosti.

Zbog toga mi je uhvatila velika lubomora i bijes, a ne znam da li sam u pravu i da je treba lubomorim.
Hoću da pitam za savjet i objašnjenje (psihološke)... Što bi značilo da kada netko posjeti facebook profil koji je često osobito bivši dečko.Što bi značilo da kada netko posjeti facebook profil tako često pogotovo bivši dečko. Je li moguće da su neke stare ljubavi vraća virtualno ili je to samo znatiželja ... ali moja žena nema kontakt s tom osobom na svim posljednjih 6 ili 7 godina ... ali ona posjećuje njegov profil zadnjih 3 ili više godina barem jednom tjedno jer on nije na njoj facebook friend list.

IMAM LI RAZLOGA DA SE LJUTIM I LUBOMORIM ILI NE .. JER IMAM VRLO LOS OSJECAJ.
MOZE SAVJET AKO NEKO IMA ISTI ILI SLICNO ISKUSTVO.
Hvala unaprijed

Zadnje uređivanje artheone123 : 10.01.2015. at 18:10.
artheone123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 18:09   #2114
LJudi stalkaju bivše koji su im zabili nož u srce u nadi da će naići na raspadnuti život (ili bilo kakav raspad sistema) bivše/bivšeg.

Možda su im neke stvari ostale nedorečene i možda je tvoja supruga jako patila, ne vjerujem da ga stalka jer čeka
da npr. bude slobodan pa da mu se onda javi,
možda mu se čak i ne smije javiti, u protivnom bi ga imala na friend listi.

To sve ne znači da ona tebe ne voli, samo da se nije pomirila s nekim postupcima iz prošlosti;
naravno, budući da je u braku trebala je razriješiti sve iz prošlosti no ljudi smo...
a ne monogamni roboti koji se programiraju za jednu osobu i ne vide i ne čuju više nikog do kraja života.
Svejedno... mislim da nema previše razloga za brigu,
popričajte, žena ti je pa bi ti se trebala otvoriti u razgovoru.

Ja nemam fejs i preporučam ukidanje fejsbuka za vijeke vjekova!!
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 18:32   #2115
isto tako nemam fejs..imao ga nekad davno, izbrisao ga i nikad vise..zivot je ljepsi bez njega a i u vezi ne stvara nepotrebne komplikacije..

i kaj mi znaci da imam 500 "prijatelja"? nije da svakog od njih poznam, trebam ili nesto trece..

a i ne trebam u privatnom zivotu imati vise od 10 ljudi s kojima redovno komuniciram..za sve ostale me nije briga..
__________________
"Tišina koja je nastala nikako mi se nije dopadala. Dovoljno sam odrastao da znam da se najgore vesti najlakše saopštavaju ćutanjem.."
Vesperian is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 18:49   #2116
havala na savjetima,

Ja sam razgovarao s njom... a ona mi kaze da je proveravala njegov facebook profila samo radi znatiželja a nema nista seriozno o tome.

Ali ipak to je predugo vrijeme ... da bude normalno ponašanje ... to je najmanje 3 godine da ga slijedi u tajnosti i gleda njegove fotografije i komentare najmanje jednom tjedno.... to sam vidio na activity log jer samo za 3 godine ima podatke... a to je moguće je da je to stvar traje duže.

Mene mi je jako zanimlijo to sto je ona nije u nikakvom kontaktu sa njom a ipak proverava njegove profile (da vidi dali ima neke novosti... dali ima bebu... jer i on je u braku).
Pa zato to je razlog zašto sam hteo da znam što je razlog tog ponašanja ... jer je izuzetno velika želja da ima neke informacije o bifseg.
Želim znati što stoji iza toga.
artheone123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 18:52   #2117
Da je ona pravo sretna nebi ni pimislila na njega....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 11:13   #2118
Mislio sam da je sretna sa mnom... megutim... dali je moguce da ovo dokazuje da nije sretna pa zeli nesto za promenu pa zato zeli da se priseti starim ljubavima.
artheone123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 04:41   #2119
kako mi mozemo znati sto ona zeli ili misli mozda je samo znatizeljna, mozda stvarno pati za njim, mozda ga je povridila pa je pece savjest...mozda....a mozda joj je jakooo dosadno ili mozda to vise radi iz navike

ali u svakom slucaju, da moj dragi to radi bilo bi

i isto tako da znam da je moj dragi bio na mom fb bez mog dopustenja lose bi mu se pisalo
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 04:44   #2120
fb je fukerija za politicki neaktivne osobe
get out.
Ccindy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger