Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2013., 21:52   #101
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
ombia, nemam ti pojma kolko zvjezdica.. ja sam ti ovako.. nezainteresirana za starce
kako ju je stari zaradio, nemam pojma. Bilo je jebeno vruce u to vrijeme. Prvo su bili u strahu da nije od klime.. legionarska bolest... s obzirom da je klima curila i kapala po ormaru, to je bilo prvo sto su pomislili. Na kraju je ispalo da nije do toga ali eto, zaradio je upalu pluca pa je 2-3 dana proveo u bolnici, a ostatak u hotelu
Pa ono, ak vec opisujes u detalje njihovo lose iskustvo, nije toliko cudo za dobiti pitanje koju su kategoriju uopce platili.
A upala pluca se ne zaradi lako i brzo, prvo prohodas par tjedana omamljena i polumrtva pa onda zakljucis da ti mozda ipak nesto je.
Jadni turci, za sve su krivi.
ombia is offline  
Old 06.07.2013., 23:09   #102
pa opisujem ono sto znam. moja mama ti je jedna od onih koja ce ti jednu stvar pricat 20 min, a ima ih 100 tako da oprosti sto nisam pohvatala bas sve

znam da hotel nije sigurno bio sa 5 zvjezdica jer su njihovi prijatelji birali hotel. znam da su moji pizdili zbog toga jer jbg, nemres puno ocekivat od hotela

kaj se upale pluca tice.. da, mozes ju dobit u roku 2-3 dana. ja sam ju zaradila na poslu pod klimom. bila sam cijelo vrijeme ok i samo sam jedan dan pocela kasljat i cudno se osjecat. otisla u bolnicu na pretrage i ustanovili su upalu pluca. tako je i stari bio ok, otisli su u Tursku i nakon 4-5 dana tamo dobio je upalu pluca
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 06.07.2013., 23:11   #103
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Mislim da kvaliteta usluge i ponude ima veze s onima koji uslugu i ponudu sadrzaja pruzaju.

Ja sam u pripizdini koja gravitira Porecu, pripizdini za koju nitko osim valjda lokalaca i nudista nije cuo, pa svejedno su cijene poprilicno visoke, zapravo osim klasicnih par birtija i par siromasno opremljenih ducana nema nis + zanimljivost - daleko je sve skuplje nego u Porecu.
To ti je zbog nudista, čim znaju da imaju stalnu klijentelu povampire.

Inače, ako ćeš u pripizdinu valjda i očekuješ da će dućan bit opskrbljen ko u doba jugoslavenske krize a cijene u nebesima.

Usput, kad vidim da je restoran/konoba/pizzeria loša, a mogu to prepoznat samo pogledom, radije jedem mortadelu sa svježim i dobro posoljenim paradajzom i popijem pivu. Pokušaj hranjenja na takvom mjestu završit će s gomilom frustracija, opljačkanim džepom i vjerojatno probavnim poteškoćama.
Green Jade is offline  
Old 06.07.2013., 23:38   #104
Quote:
Green Jade kaže: Pogledaj post
To ti je zbog nudista, čim znaju da imaju stalnu klijentelu povampire.

Inače, ako ćeš u pripizdinu valjda i očekuješ da će dućan bit opskrbljen ko u doba jugoslavenske krize a cijene u nebesima.
Jos gore.
Rumunjska '65.

Kazem, relativno brzo to progutam i prilagodim se, ali da me svake godine ostavi u cudu prvih dana - da.


Meh, sta ja znam o turizmu

Quote:
Usput, kad vidim da je restoran/konoba/pizzeria loša, a mogu to prepoznat samo pogledom, radije jedem mortadelu sa svježim i dobro posoljenim paradajzom i popijem pivu. Pokušaj hranjenja na takvom mjestu završit će s gomilom frustracija, opljačkanim džepom i vjerojatno probavnim poteškoćama.
Do tell
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 06.07.2013., 23:44   #105
Ja ne volim južni i srednji Jadran, jednostavno mi ne odgovara taj dio obale. Najljepši mi je Kvarner, a zatim Istra. Sve mi više odgovara na sjeveru: i klima, vegetacija, arhitektura, domaći ljudi... Obišla sam obalu od Umaga do Dubrovnika, tako da sam kroz iskustvo došla do tog zaključka. Npr. Dubrovnik me se uopće nije posebno dojmio, mislim da je totalno precijenjen. Ako gledamo te stare gradove, Rovinj mi je 1000 puta ljepši.

Ove godine ću ljetovati na Krku, dečko, to jest njegovi roditelji tamo imaju kuću, pa ne moramo plaćati smještaj. To je ogromna prednost jer imamo neke planove zbog kojih moramo štediti. Bili smo i prošle godine tamo, i moram reći da je Krk stvarno prekrasan otok. I tamo je klima posebno dobra za dišne puteve, kao i na Lošinju, Opatiji...
ČokoLADY is offline  
Old 06.07.2013., 23:50   #106
Quote:
Iceland kaže: Pogledaj post
U svojoj apartmanskoj karijeri se sjećam samo jedne fine žene s Hvara kod koje nikada nije bilo tople vode, osim 5 minuta dnevno, ali sam tada, naivna kakva jesam, bila uvjerena kako je do otoka, a ne do škrtosti
Ja sam najveću ikad viđenu gostoljubivost upravo doživjela na Hvaru. Žena nam je prala rublje u svojoj perilici, po potrebi, imali smo na raspolaganju kuhinju velične nečije kuće, donosila nam je kolače kad ih spremi i svi njeni su uvijek bili nasmijani. Nešto fenomenalno.

Šteta što sam tamo bila samo jednom i poprilično davno, ali pamtim to ljeto po izvrsnosti.
Paradisaea is offline  
Old 07.07.2013., 09:34   #107
Quote:
Paradisaea kaže: Pogledaj post
Ja sam najveću ikad viđenu gostoljubivost upravo doživjela na Hvaru. Žena nam je prala rublje u svojoj perilici, po potrebi, imali smo na raspolaganju kuhinju velične nečije kuće, donosila nam je kolače kad ih spremi i svi njeni su uvijek bili nasmijani. Nešto fenomenalno.

Šteta što sam tamo bila samo jednom i poprilično davno, ali pamtim to ljeto po izvrsnosti.
Hvar je velik otok .
Iceland is offline  
Old 07.07.2013., 18:02   #108
Quote:
Maca TZ kaže: Pogledaj post
U Istanbulu sam bila prije tri mjeseca i cijene su mi u granicama normale.
Sad idemo u Antaliyu osam dana,AI i sveukupno izadje malo skuplje nego da idem na Jadran u apartman.
Ne dam vise 500 eura samo za spavanje.
Za te pare jedno moze ljetovat u Turskoj ili Tunisu,i ne mora ni eura vise potrosit ako nece.

Pozdrav Maco

Sve ima svoju cijenu! Nakon sto odgledas ovu reportazu bit ce ti jasno zasto je Turska tako jeftina.
Znam da razumijes njemacki, pa evo jedna reportaza njemacke zdf televizije o jeftinom godisnjem odmoru u Turskoj.
__________________
De, de bona sjeti se
*mrtva_hladna* is offline  
Old 07.07.2013., 18:19   #109
super reportaža
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 07.07.2013., 18:30   #110
mrtva hladna, zaboravila si link
Fashion Barbie is offline  
Old 07.07.2013., 19:02   #111
Quote:
*mrtva_hladna* kaže: Pogledaj post
Pozdrav Maco

Sve ima svoju cijenu! Nakon sto odgledas ovu reportazu bit ce ti jasno zasto je Turska tako jeftina.
Znam da razumijes njemacki, pa evo jedna reportaza njemacke zdf televizije o jeftinom godisnjem odmoru u Turskoj.
Pozdrav i tebi MH.

Nema ti linka.
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
super reportaža
Maca. is offline  
Old 07.07.2013., 20:24   #112
Mozete misliti kako je nama domacima koji ljetne cijene trpimo cijele godine, na trnici, u ducanu, parkinga....... Plus guzve di god dodes. A zivis od turizma.
Apartmane je bolje koristiti preko preporuke jer ima svega. I ne uplatiti sve unaprijed. Ima slobodnog koliko hocete pa mozete birati.

Jednom smo bili u apartmanu na skijanju i lik nocu iskljuci grijanje. Pa sam ga lipo zamolila da to ne radi. Nikad vise u apartman, rade ne idem ako nemam za hotel.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Old 07.07.2013., 21:37   #113
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Mozete misliti kako je nama domacima koji ljetne cijene trpimo cijele godine, na trnici, u ducanu, parkinga....... Plus guzve di god dodes. A zivis od turizma.
evo, suza mi potekla
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 07.07.2013., 23:34   #114
Prošle godine u Šibeniku, bila sam 20 dana i od prvog do zadnjeg dana isti scenariji. Svaki dan u trgovini mi ne vraćaju kusur konstantno i to ne 5 lipa nego i po kunu, samo teta prodavačica umjesto 4.25kn ladno kaže 5kn a ja vidim ekran i kolko piše. Kad sam nakon par dana popizdila i tražila 20 lipa (a to prije nikad nisam napravila) ona meni kaže da nema a radi u ogromnom Konzumu. Nikad mi se to nije dogodilo nigdje u Slavoniji ni u Zg. To mi je baš ružno jer ako mene ideš tako krast što tek radiš strancima koji se ne snalaze s lipama i kunama.
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Old 08.07.2013., 00:35   #115
Quote:
Ethan Tremblay kaže: Pogledaj post
Prošle godine u Šibeniku, bila sam 20 dana i od prvog do zadnjeg dana isti scenariji. Svaki dan u trgovini mi ne vraćaju kusur konstantno i to ne 5 lipa nego i po kunu, samo teta prodavačica umjesto 4.25kn ladno kaže 5kn a ja vidim ekran i kolko piše. Kad sam nakon par dana popizdila i tražila 20 lipa (a to prije nikad nisam napravila) ona meni kaže da nema a radi u ogromnom Konzumu. Nikad mi se to nije dogodilo nigdje u Slavoniji ni u Zg. To mi je baš ružno jer ako mene ideš tako krast što tek radiš strancima koji se ne snalaze s lipama i kunama.
Jesi zvao poslovođu?


Inače, meni se kod stranaca ne sviđa, a pogotovo Mađara, kad nemaju pojma nijedan jezik osim svog. I možeš ti meni pričat na mađarskom do sutra, ja te svejedno kurca neću razumjeti.

Jebiga, sve ove slavenske jezike nekako skužim, natucam švapski i talijanski, engleski bez beda, ali mađari i ta ekipa. Ne kužim, stvarno.

Što se tiče mog ljetovanja, to nisam imala od 14. godine, ljeto je sezona i vrijeme da se obrne koji ojro za zimu. Ali da idem ljetovati, ne bih išla kod nas, doduše, i to je gledano iz perspektive osobe koja živi na moru. Da ne živim, možda bih razmišljala drugačije.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 08.07.2013., 09:12   #116
Quote:
Iceland kaže: Pogledaj post
Kakva su vaša iskustva s ljetovanja na Jadranu?

....
dobra
ljetujemo po otocima, svake godine druga destinacija i nemamo naročito neugodnih iskustava, a unajmljujemo apartmanski smještaj i po kontinentu
ako se i dogodi da je smještaj loš, tražimo dalje
najljepše uspomene, do sad, su s visa i iz grožnjana
baja is offline  
Old 08.07.2013., 09:19   #117
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
dobra
ljetujemo po otocima, svake godine druga destinacija i nemamo naročito neugodnih iskustava, a unajmljujemo apartmanski smještaj i po kontinentu
ako se i dogodi da je smještaj loš, tražimo dalje
najljepše uspomene, do sad, su s visa i iz grožnjana
Tamo ste dobili i vodu uz kavu?
mwm is offline  
Old 08.07.2013., 09:22   #118
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Tamo ste dobili i vodu uz kavu?
mume, demencija te 'zela
to je Xena, a ne ja
ja na jadranu pijem samo vodu
baja is offline  
Old 08.07.2013., 09:28   #119
Mi smo 14 godina ljetovali u istom mjestu na makarskoj rivijeri,kod istog gazde.
Tamo su nas znali svi vlasnici kafica,iznajmljivaci skutera,pekari...
Sa dobijanjem vode uz kafu nije bili problema valjda zato sto nas znaju,al mi je jedan par ispricao da im nisu dali sjesti u vrijeme rucka ako piti samo kafu.
Nama to nikad nisu rekli garant zato sto smo tolike godine tu.
Maca. is offline  
Old 08.07.2013., 09:55   #120
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Mozete misliti kako je nama domacima koji ljetne cijene trpimo cijele godine, na trnici, u ducanu, parkinga....... Plus guzve di god dodes. A zivis od turizma.
.
A zamisli tek kako je domaćima koji ne žive od turizma. Pa kad onima koji žive od turizma poplivaju septičke jame koje baš i nisu septičke i koje je izgradio djed za sebe i babu, a ne 5 Čeha, 5 Poljaka i dvoje Nijemaca. Pa kad svi navedeni uključe klimu, a ovi jadni domaći što žive od turizma baš i nisu prijavili koliko su naumili trošiti pa nestane struje cijelom mjestu. Pa ti jadni koji žive od turizma nisu baš napravili ni parkiralište za svoje euronoše pa iz auta izlaziš kroz prtljažnik, a iz kuće kroz prozor. Pa nije dovoljno euronoša pa jadni koji žive od turizma nadograde svoje čardake ni na nebu ni na zemlji u širinu i u visinu, pa i preko međe, a preko zakona ima 40 godina...
Eurifesa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.