Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2015., 16:21   #301
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Evo da se nadovežem na prošli post, pošto sam još jutros napisao analizu pa da ne propadne

Makedonija(h-5,5)-Češka 2 1,85 SS
Odlučujuća utaknica za 2. mjesto u skupini koje direktno vodi na Euro u Poljskoj. Obje ekipe imaju po 5 bodova, a prva utakmica u Češkoj završila je 27-27 (u slučaju nerješeniog Makedonci idu dalje). Domaćini očekuju ovaj susret bitno oslabljeni- Vugrinec i Mojovski neće igrati kao ni protiv Švicarske, ali sada im se priključio i playmaker Mirkulovski koji je radio sjajan posao za Lazarova i Stoilova/Dimovskog na crti i ne znam koja je alternativa Makedoncima za ovu poziciju jer nemaju nikakvu zamjenu, a kamoli dostojnu. Lako je zaključiti kako je to srednji vanjski ključan igrač u napadu, pa satram to jako velikim hendikepom za njih. Uz to i Kiro je napola ozlijeđen (zato nije igrao u finalu LP, a protiv Švicarske je samo pucao penale), a Jicha se vratio Česima što ih automatski čini 50% jačima. Vjerujem da puna dvorana u Skopju može pogurati Makedonce do pobjede s ovako izranjavanom ekipom, ali očekujem egal utakmicu kao što je bila i ona u Češkoj-nikako ne gaženje Čeha sa 6 ili više razlike. Kvote su svuda u padu, no SS još nije reagirao.

EDIT: Jicha nije ni otputovao s momčadi, kriva je ova djurina informacija (a i moja u analizi), ali tip i dalje stoji.
jel hvataš i danas hendikep na naše ?
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 16:49   #302
Shvatio sam da ne isplati igrati ništa na naše dok se malo ne normalizira stanje u repki
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 14:07   #303
PSG-Veszprem 1 1,70 SS ; 1,66 bet365 (31-32)
Iako je u pitanju pripremni turnir, odigrati ću ovo kao da se radi o natjecateljskoj utakmici.
Nakon što su šeici ušli u pariški klub dovedene su brojne zvijezdeno uspjeh u Europi nije ostvaren, čak ni final 4 lige prvaka. Po mom mišljenju jedini krivac za to je trener Gardent, koji nije uspio napraviti nikakvu kemiju u ekipi, a taktike u napadu nije bilo. Za primjer ću uzeti gostovanje PSG-a u Areni prošle sezone kada je Zagreb pobijedio- PSG je tada u cijeloj utakmici napravio 2 križanja (!!!!!), a barem 80% akcija završilo je solo prodorima 1 na 1 ili nepripremljenim šutevima. Jasno je da se tako ne može protiv najjačih ekipa, no mislim da će se od ove sezone puno toga promijeniti. Na klupu je sjeo naš Noka Serdasušić koji je napravio velike stvari s Kielom i prepun je trenerskog iskustva, a doveli su i velikog Nikolu Karabatića koji je prošle sezone gotovo sam riješio final 4 i donio Barci naslov lige prvaka. Također doveden je i njegov brat Luka koji je jedan od najboljih obrambenih igrača svijeta, Danac Mollgaard koji će biti bitan u rotaciji s Narccisom i Hansenom u vanjskoj liniji, kao i lijevak Onufriyenko koji je došao iz Chehovskih Medveda. Uz već navedene tu su još Omeyer, Vori, Gunnarsson, Barachet, Melić, Abalo, Nahi…Svakom tko prati rukomet biti će jasno koliko je ova ekipa snažna, samo ju treba posložiti. Noka to sigurno može, a sudeći po rezultatima do sada već je odradio odličan posao. Počeli su s pripremnim utakmicama još prije mjesec dana, odigrali 8 utakmica i pobijedili sve prosječno 8,5 razlike. Na ovom turniru pali su Logrono +13 I Kadetten +1, Chambery +9.
Veszprem je doveo Palmarssona, zadržao jezgru momčadi, pa za sada i Ilića koji će vjerojatno uskoro otići. S tim rosterom opet će biti kandidati za final 4, no za sada nisu bili pretjerano uvjerljivi u pripremama. Kadetten (+8) i Chambery (+6) nisu dorasli tako velikom izazovu kao što je Veszprem, no Montpellier ih je držao u šaci do posljednjih minuta ali Mađari su ipak uspjeli pobijediti +1.Palmarsson je imao 3/8 i sumnjam da će danas popraviti šut jer njemu treba dosta utakmica da dođe na radnu temperature.
PSG ovaj turnir igra na domaćem francuskom tlu tako da će imati podršku navijača. Prošle I pretprošle sezone osvojili su ovaj turnir u sličnim konkurencijama kao što je bila I ovog put što pokazuje da ga shvaćaju donekle ozbiljno. Noka je rotirao no glavnu minutažu uzeli su oni na koje najviše računa kada krenu natjecateljske utakmice pa vjerujem da će se tako suprotstaviti i Veszpremu. Mislim da nitko osim Barce ne može ozbiljnije zaprijetit ovoj ekipi, pa ni Veszprem.

15/30 ; 1,83
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje ksapi : 25.08.2015. at 15:02.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 17:41   #304
Vujić (2,5) manje 1,85 Favorit (3)
Vujić je došao kao novo pojačanje u Zagreb na poziciji playmakera. Do sada je upisao 2 nastupa u SEHA ligi- protiv Nexea 0 i protiv Meshkova 4 gola. Josip Valčić bio je ozlijeđen pa je Vujić dobio dobru minutažu u tim utakmicama, no prema najavama iz Zagrebovog tabora on bi danas trebao igrati. U tom slučaju Vujić bi trebao dobiti maksimalno 20-ak minuta u rotaciji, a očekujem oko 15. Kiel ne blista kao nekad, ali obrana je i dalje njihov jak adut. Poznavajući način na koji Zagreb igra pod Vujovićem ovo će biti utakmica oko 50 golova, Zagreb oko ili ispod 25 golova. Treba se dogoditi čudo da Vujić u toj maloj minutaži uspije zabiti 3 ili više pogodaka, jer nema vrhunski skok-šut a krot obranu Kiela ne prolazi se lako. Uz sve to Vujović svoje srednje vanjske zadužuje isključivo za organizaciju napada i asistencije, a vanjski igrači završavaju većinu napada šutom ili prodorom. Sumnjam da će Vujić na svoju ruku forsirati prolaz, te će ostati ispod ovog praga.



Chehovski Medvedi-Logrono/ Logrono (30,5) više 1,72 Unibet (27-26)
Susret dvije izuzetno efikasne ekipe u 1. kolu Lige prvaka. I jedni i drugi jako vole jurišati i riješavati napade u prvih 5 sekundi. Naravno obrane im nisu jače strane, kao ni vratari.
Logrono je prošle sezone u 6 od 12 utakmica uspio zabiti preko 30 pogodaka, no taj učinak valja dodatno analizirati. U underu ih je istavio Zagreb koji je potpuno umrtvio utakmicu i igra skroz suprotno od Španjolaca (22), obrambeno sjajni PSG kod kuće (25), Metalurg u gostima (28), Kiel (30), ponovo Zagreb (30) i Veszprem (23). Znači 2 puta ostali su na gol ispod praga, a ostali underi došli su protiv ekipa koje su puno jače od Chehovskih Medveda ili igraju jako spor pozicijski rukomet s jakim obranama.
Logrono često ovakvim protivnicima zabija i preko 35 pogodaka, tako da objeručke prihvaćam ovaj naoko visoki prag. U ligi su u prva dva kola zabili 33 i 37 pogodaka.

Rusi su prošle sezone primili više od 30 pogodaka u 9 od 10 utakmica u skupini (samo sporo Celje ostalo je na 29)….

23/45 ; 1,83
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje ksapi : 18.09.2015. at 12:22.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 15:31   #305
Hansen M. (6,5) vise 1.8 SS (9)

na startu LP odma veliki okrsaj izmedju flensburga i psg-a..danac hansen lani najbolji igrac i strijelac parizana ove godine nastavlja sa odlicnim igrama.danas ocekujem nastavak odlicnih partija i prelaz ove margine pogotovo ako se zna da gostima nedostaje prva zvijezda karabatic pa samim time hansen bi trebao imati jos vecu slobodu u napadu..

1/3 ; 1,80

Zadnje uređivanje ksapi : 20.09.2015. at 13:13.
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 18:36   #306
Gensheimer U. (6,5) vise 1,85 SS (6)

uwe je jedno od najboljih ako ne i najbolje lijevo krilo svijeta..godinama najbolji igrac i strijelac svoje ekipe koji nemilosrdno kaznjava svaku protivnicku pogresku.krasi ga visok postotak realizacije pa ova granica nebi smijela biti problem za njega..u danasnjem derbiju protiv barce ocekujem jos jednu potvrdu svega prethodno navedenog..

1/4 ; 1,80

Zadnje uređivanje ksapi : 20.09.2015. at 22:26.
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 13:47   #307
PSG-Saint Raphael ah-6,5 2 @ 1,75 Pinnacle
Saint Raphael over 25,5 @ 1,63 Unibet (34-27)


Silni novac kojeg su šeici donijeli u francusku prijestolnicu stvorili su jednu od najjačih momčadi u povijesti rukometa, barem na papiru. Gotovo cijela francuska reprezentacija koja je osvojila sve što se osvojiti može i koja hara i dalje je u rosteru PSGa (braća Karabatić, Omeyer, Narcisse, Abalo, Honrubia, Barachet, Accambray,) uz Hansena koji jedan od najboljih igrača trenutno, Onufryienka, Vorija, Gunnarsona…
No jedno je stanje na papiru, a drugo na terenu. Kada ih je preuzeo Serdarušić mislio sam da će se neke stvari u njihovoj igri promijeniti iste sekunde, no i dalje nema nekog značajnijeg pomaka. Napadi su im većinom bezidejni, Karabatić i Hansen jako puno igraju 1 na 1 i navlače te tako rade višak. Nikakve uigrane akcije i polaze ne igraju, što je za vrhunski rukomet u najmanju ruku čudno. Obrana također šteka, a Omeyer je daleko od svojih najboljih dana. Neuvjerljivi rezultati stoje kao dokaz da ova momčad još nije dosegnula ni 50% svojih mogućnosti.
U pripremama su ostvarili nekoliko visokih pobjeda protiv slabijih ekipa, a izgubili od Veszprema i remizirali s Kielceom. Potom su odigrali dvije utakmice u superkupu s Nantesom i današnjim protivnikom (obje +2), s Ivryem i Nimesom u prvenstvu (+6 i +4), a za vikend doživjeli jako bolan poraz od Flensburga, čak 39-32!
Gosti su unazad par sezona stalni gost gornjeg dijela tablice, imaju dobru ekipu čak i za jaku francusku ligu. Čine ju uglavnom domaći igrači uz Đukanovića, Atlasona, Hmama, Jurku…Ušli su očekivano dobro u sezonu, s 4 pobjede u 3 utakmice (jedini poraz sam već spomenuo, -2 od PSG-a u superkupu).
Prošle sezone St. Raphael je pobijedio PSG kod kuće, dok su u gostima držali egal do zadnjih 10 minuta. Jako su neugodna momčadi sumnjam da će danas pasti s nekom većom razlikom. Samo jednom u posljednjih 8 međusobnih utakmica bilo je više od 7 za Parižane, a ove sezone nijednom nisu ostvarili tako visoku pobjedu.
Obje ekipe vole igrati brzo, a obrana PSG-a nije ni blizu razine na kojoj treba biti. U svih spomenutih 7 utakmica ove sezone primili su više od 25 pogodaka, a gosti su zabili u sve 4 preko te granice. U posljednje 4 međusobne utakmice 3 puta su bili iznad.

25/50 ; 1,80
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje ksapi : 24.09.2015. at 15:52.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 15:45   #308
Huesca - Barcelona/ Barcelona(36,5) vise 1,85 SS (28-40)

nakon poraza od RNL u kojem je postigla samo 21 gol sta je dosta neobicno za ovu ekipu barca danas gostuje kod huesce koja je dosta lose otvorila sezonu(remi i 2 poraza).u prosloj sezoni u 2 ogleda barca je postigla 42 i 43 gola a sezonu prije toga 41 i 39 gol...obzirom na prijasnje oglede i los napadacki ucinak u zadnjoj utakmici danas ocekujem povratak barce u pucacku formu i prelazak ove margine..

2/5 ; 1,83

Zadnje uređivanje ksapi : 24.09.2015. at 15:53.
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 02:25   #309
DOUBLE:

Ilić (4,5) više 1,70 SS (8)
Ilić je prošle sezone bio najbolji strijelac Veszprema u Ligi prvaka, a moglo bi se reći i najbolji igrač, najzaslužniji za plasman na final 4 u finale u kojem je također uz Nagya bio najbolji pojedinac u redovima mađarskog prvaka (5 golova).
Kielu je u polufinalu zabio 8, u četvrtfinalu PSGu 7 i 8, u osmini Logronu 10 i 9. U skupini je napunio Montpellier s 4 i 6, Celje 5 i 7, Lowen 5 i 9, Chehovske 6 i 11, a Vardar s 8 i 6 golova.
Ako ćemo ići još dalje u povijest, u sezoni 2013/2014 zabio je Barci 7 na final4 za 3. mjesto, Kielu 5 u polufinalu, u četvrfinalu PSG-u 8 i 9, u osmini Wisli 7 i 8, a u skupini Motoru 6 i 2 (+17, igrao malo), Zagrebu 8 i 5, Lowenu 11 i 9, St Petersburgu 8 i 3 (nebitna utakmica), te Celju 4 i 6.

Sukus svega je sljedeći: 32 utakmice za Veszprem u ligi prvaka-29 overa i 3 undera, od čega dva s minimalnom minutažom. Pošto im je sutra protivnik Flensburg koji vjerojatno neće pasti s više od -5 očekujem standardnu Ilićevu minutažu (40-45 minuta). Prvi je izvođač sedmeraca kojeg rijetko zapuca, a u napadu najviše akcija ide upravo za njega. Nerijeko ispuca i 10-ak lopti iz igre, tako da je ova granica u najmanju ruku smiješna.
Ove sezone u pripremama Fuchseu je zabio 6/12 (penali 3/3), Taubateu ½ (penali 1/1), Sydneyu 8/10 (penali 3/3), Vojvodini 5 (penali 4/4).
Još jedan plus ovoj okladi je činjenica da Flensburg igra klasični brzi Bundesligaški rukomet bez jake obrane, pa u pravilu primaju dosta pogodaka. Vjerujem da se u 30-ak Veszpremovih sutra mora naći barem 5 Ilićevih.



Obranović (2,5) više 1,75 SS (3)
Obranović je izrastao u jedno od glavnih Zagrebovih oružja izvana. Fond šuteva mu se s vremenom sve više povećava i Vujović mu vjeruje, a ovaj mu vraća solidnim brojem zabijenih golova. Nexeu je zabio 3, Meshkovu 6 i Kielu 4 gola. Celje igra sličnu obranu kao i svi navedeni protivnici, plitkih 6-0 bez puno agresivnih izlazaka. Mislim da će Zagreb puno toga rješavati vanjskim šutom, a u rotaciji još uvijek nema Mandalinića i Valčića pa je sav teret na Obranoviću, Pavloviću, Vujiću i Stepančiću (te možda Šebetiću). Protiv Kiela je igrao dobar dio utakmice, a tako će biti i u Celju. Iako računam na maksimalno 25 golova Zagreba sutra, mislim da bi Obranović lako trebao preko. Horvat ne igra, a njegovih standardnih 5-6 golova po utakmici treba nadomjestiti.


UKUPNO 2,97 SS

26/51 ; 1,85
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje ksapi : 28.09.2015. at 18:58.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 13:56   #310
Cupic (3,5) vise 1,75 SS (4)

o Ivanu je sve vise manje poznato,godinama jedno od najboljih desnih krila na svijetu.u ovogodisnju LP je usao sa samo 2 pogotka protiv protiv Pick Szegeda i danas bi trebao poboljsati taj ucinak.danas protiv francuza ocekujem utakmicu na velik broj pogodaka u kojoj ce cupic dati znacajan doprinos tako da nebi trebalo biti problema za preci ovu granicu..

3/6 ; 1,80

Zadnje uređivanje ksapi : 28.09.2015. at 19:04.
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 14:19   #311
Quote:
since1981 kaže: Pogledaj post
Cupic (3,5) vise 1,75 SS

o Ivanu je sve vise manje poznato,godinama jedno od najboljih desnih krila na svijetu.u ovogodisnju LP je usao sa samo 2 pogotka protiv protiv Pick Szegeda i danas bi trebao poboljsati taj ucinak.danas protiv francuza ocekujem utakmicu na velik broj pogodaka u kojoj ce cupic dati znacajan doprinos tako da nebi trebalo biti problema za preci ovu granicu..
Slažem se s okladom, ali ja bih uzeo i Štrleka over 2,5 (1,80 SS). (1) Igra odlično i dalje, visoka realizacija, trči kontre, dosta napada završava na njemu. Uz njegovu standardnu minutažu od 40-ak minuta trebao bi lako preko u utakmici na 60-ak golova.

26/52 ; 1,85
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje ksapi : 28.09.2015. at 19:05.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 23:32   #312
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
DOUBLE:

Ilić (4,5) više 1,70 SS
Ilić je prošle sezone bio najbolji strijelac Veszprema u Ligi prvaka, a moglo bi se reći i najbolji igrač, najzaslužniji za plasman na final 4 u finale u kojem je također uz Nagya bio najbolji pojedinac u redovima mađarskog prvaka (5 golova).
Kielu je u polufinalu zabio 8, u četvrtfinalu PSGu 7 i 8, u osmini Logronu 10 i 9. U skupini je napunio Montpellier s 4 i 6, Celje 5 i 7, Lowen 5 i 9, Chehovske 6 i 11, a Vardar s 8 i 6 golova.
Ako ćemo ići još dalje u povijest, u sezoni 2013/2014 zabio je Barci 7 na final4 za 3. mjesto, Kielu 5 u polufinalu, u četvrfinalu PSG-u 8 i 9, u osmini Wisli 7 i 8, a u skupini Motoru 6 i 2 (+17, igrao malo), Zagrebu 8 i 5, Lowenu 11 i 9, St Petersburgu 8 i 3 (nebitna utakmica), te Celju 4 i 6.

Sukus svega je sljedeći: 32 utakmice za Veszprem u ligi prvaka-29 overa i 3 undera, od čega dva s minimalnom minutažom. Pošto im je sutra protivnik Flensburg koji vjerojatno neće pasti s više od -5 očekujem standardnu Ilićevu minutažu (40-45 minuta). Prvi je izvođač sedmeraca kojeg rijetko zapuca, a u napadu najviše akcija ide upravo za njega. Nerijeko ispuca i 10-ak lopti iz igre, tako da je ova granica u najmanju ruku smiješna.
Ove sezone u pripremama Fuchseu je zabio 6/12 (penali 3/3), Taubateu ½ (penali 1/1), Sydneyu 8/10 (penali 3/3), Vojvodini 5 (penali 4/4).
Još jedan plus ovoj okladi je činjenica da Flensburg igra klasični brzi Bundesligaški rukomet bez jake obrane, pa u pravilu primaju dosta pogodaka. Vjerujem da se u 30-ak Veszpremovih sutra mora naći barem 5 Ilićevih.



Obranović (2,5) više 1,75 SS
Obranović je izrastao u jedno od glavnih Zagrebovih oružja izvana. Fond šuteva mu se s vremenom sve više povećava i Vujović mu vjeruje, a ovaj mu vraća solidnim brojem zabijenih golova. Nexeu je zabio 3, Meshkovu 6 i Kielu 4 gola. Celje igra sličnu obranu kao i svi navedeni protivnici, plitkih 6-0 bez puno agresivnih izlazaka. Mislim da će Zagreb puno toga rješavati vanjskim šutom, a u rotaciji još uvijek nema Mandalinića i Valčića pa je sav teret na Obranoviću, Pavloviću, Vujiću i Stepančiću (te možda Šebetiću). Protiv Kiela je igrao dobar dio utakmice, a tako će biti i u Celju. Iako računam na maksimalno 25 golova Zagreba sutra, mislim da bi Obranović lako trebao preko. Horvat ne igra, a njegovih standardnih 5-6 golova po utakmici treba nadomjestiti.


UKUPNO 2,97 SS
Ne znam da li si gledao danas utakmicu ali ja sam večeras malo gledao snimku i čini mi se da je Obranović zabio 3 gola...izgleda da su one njegove golove kad je igrao s markerom upisali Kovačeviću.

I na službenoj stranici EHF-a i na rezultatima supersporta piše 1 gol:
http://www.ehfcl.com/men/2015-16/mat...drustvo+Zagreb

Čini mi se da je ovo prava statistika:
http://www.hrsport.net/vijesti/48957...je-nad-celjem/

Ne znam da li se kladiš online ili u poslovnici ali ni slučajno nemoj bacati listić,iako je možda već prekasno i uloži im prigovor da se to ispravi.
otto von shtuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 23:34   #313
Da, sad sam gledao snimku i na kraju je pisalo da je dao 3 gola. Ja kreten vec obrisao gubitni listic. Ne znam dal ga mogu vratit u ss? Hehe...

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 23:40   #314
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Da, sad sam gledao snimku i na kraju je pisalo da je dao 3 gola. Ja kreten vec obrisao gubitni listic. Ne znam dal ga mogu vratit u ss? Hehe...

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
Mislim da bi ga morali imati negdje u memoriji...e sad ovisi i kolika je lova pitanju,žele li biti susretljivi,iskreno prvi put čujem za ovakav slučaj.

Piši im odmah,žali se,nemaš što izgubiti.
otto von shtuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 23:45   #315
Vidim brojeve listica u transakcijama ali ne znam koji je on kad imam vise njih sa istim ulogom i uplacenih u slicno vrijeme hehe... Bas cu im poslat mail....

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 13:53   #316
Gensheimer U. (5,5) vise 1,75 SS (3)

iako je prosli tjedan ostao kratak za gol a samim time i ja danas opet na uwea.
znaci proslo kolo protiv barce ostao na 6 golova s tim da je 5 gol zabio u 38 minuti ali utakmica na mali broj golova i njen tijek su odredili da ne predje marginu.danas protiv danaca ocekujem ipak nesto vise golova a samim time i njegov bolji ucinak.
inace u bundesligi u prvih 7 kola zabio 42 gola..

3/7 ; 1,80

Zadnje uređivanje ksapi : 28.09.2015. at 19:06.
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 14:16   #317
Buntić (2,5) manje 1,85 (sve domaće kladionice) (3)
Kielce danas gostuje kod Lowena u 3. kolu LP. Njemci imaju maksimalan učinak u jakoj Bundesligi (7-0-0) i u LP (2-0-0). Istina, nisu imali previše jakih utakmica do sada, ali palo je Magdeburg u gostima, Barca doma, Kolding u gostima (+12)… Iako je Landin otišao to se uopće ne osjeti, Stanić i Appelgren brane odlično, a i obrana im puno pomaže. Igraju agresivnih 6-0, a kasnije tijekom utakmice izlaze u dubokih 3-3 protiv koje se većina vanjskih linija teško igra. Petterson, Kneer i Guardiola odrađuju lavovski posao u toj obrani te ostavljaju protivnike na 20 i manje golova (u zadnjih 6 primaju prosječno samo 18,67 golova!!) što je nevjerojatan učinka. Kiro i Entrerios pokušavali su probit tih 3-3, ali nisu imali previše uspjeha. Spori Kopljar i Rutenka logično nisu imali nikakve šanse protiv takve zone, a Jicha je daleko od prave forme.
Protiv Koldinga odigrali su još bolju obranu, primili samo 18 golova. Igropulo i Karlsson 1, Andersson i Spellerberg po 3…
Vjerujem da će i danas dobar dio utakmice igrati duboku 3-3 jer Kielce ima sjajne vanjske šutere, ali velika većina njih nije sposobna probiti takvu zonu brzinom. Bielecki i Buntić tu svakako spadaju.
Bielecki je postavljen na visokih 4,5 u Germaniji, no neću to dirati jer puca penale pa se lako može dogoditi pređe prag na taj način.
Zato idem na sigurniju opciju-under Buntića. Naš bivši reprezentativac dijeli minutažu s poljskim veteranom Lijewskim i sigurno neće igrati više od poluvremena. U 7 utakmica ove sezone samo je 3 puta ostao je u underu, no valja analizirati protivnike. Sva 4 su došla u utakmicama gdje je Kielce zabilo 30-35 golova, 3 puta u ligi (+20) i jednom u LP (Pick Szeged) i nijednom nije zabio više od 4. Lijewski je trenutno u boljoj pucačkoj formi, a i igračkim predispozicijama trebao bi lakše igrati protiv duboke obrane od Buntića.
Vjerujem da Kielce danas neće zabiti preko 23-24 gola sjajnom Lowenu, a s toliko golova na njihovom kontu teško će Buntić preko 2,5.

27/54 ; 1,86
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje ksapi : 01.10.2015. at 00:52.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 15:14   #318
Chartres - PSG / PSG(32,5) vise 1,75 SS (20-32)

novi prvoligas koji je startao sa 3 poraza danas docekuje prvog favorita prvenstva i vodecu momcad na tablici.parizani u prva 3 kola tri uvjerljive pobjede u kojima su postigli 103 gola i danas se ocekuje nastavak niza.
kod kuce Nimesu 36 i St.Raphaelu 34 u gostima kod Ivrya 33 gola...danas ocekujem jos jednu u nizu pobjeda parizana uz velik broj golova..

3/8 ; 1,80

Zadnje uređivanje ksapi : 01.10.2015. at 00:55.
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 18:41   #319
ovo vise dode ko neki info, mail koji sam dobio od rumunjskog frenda:

Handball Ch League Minaur Baia Mare vs Kadetten
Today the fiscal bodies went to the Romanian club to check their accounting registries, as there is information that from the budget of the club (the money come from the city's local council) there were some money stolen. The mayor of Baia Mare said that maybe the clubs will be withdrawn from the Champions League (unlikely for now).


The men's results lately haven't been so good (except for their last 2 games), despite the fact that they have a very good team, mainly due to the fact that they haven't received their salaries for the past 2 months. In their last 2 played games they had their first won in the Ch League (2nd round games), respectively they won their game in the Romanian championship in a clear manner (the opposite team is a mid table one, the real difference should have been much bigger).

Their next game is at home against Kadetten, a good and solid team. Minaur's odds started at 2.10, decreased to 1.60, respectively after their last win went to 1.45, where they are now. Due to the above mentioned, taking into account their unstable morale caused by their general financial status valleu is on away
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 22:28   #320
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
ovo vise dode ko neki info, mail koji sam dobio od rumunjskog frenda:

Handball Ch League Minaur Baia Mare vs Kadetten
Today the fiscal bodies went to the Romanian club to check their accounting registries, as there is information that from the budget of the club (the money come from the city's local council) there were some money stolen. The mayor of Baia Mare said that maybe the clubs will be withdrawn from the Champions League (unlikely for now).


The men's results lately haven't been so good (except for their last 2 games), despite the fact that they have a very good team, mainly due to the fact that they haven't received their salaries for the past 2 months. In their last 2 played games they had their first won in the Ch League (2nd round games), respectively they won their game in the Romanian championship in a clear manner (the opposite team is a mid table one, the real difference should have been much bigger).

Their next game is at home against Kadetten, a good and solid team. Minaur's odds started at 2.10, decreased to 1.60, respectively after their last win went to 1.45, where they are now. Due to the above mentioned, taking into account their

unstable morale caused by their general financial status valleu is on away
Odlican info, ali oprezno jer Kadetten je u uzasnoj formi, cak su izgubili od Metalurga koji ima 20 novih, puno losijih igraca nego prije.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.