Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2016., 15:32   #1
Vedro nezadovoljstvo

Nedostajat će ti jedna koja je čekala tvoju poruku,
jedna kojoj si bio važan u životu,
jedna koja se nikad nije mogla naljutit na tebe,
jedna koja te je zavoljela brzo i previše.
Nedostajat će ti jedna koju si natjerao da ode,
a inače nikad ne bi otišla.
Oh da, jako će ti nedostajat...
Mala Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 21:35   #2
Quote:
Mala Leona kaže: Pogledaj post
Nedostajat će ti jedna koja je čekala tvoju poruku,
jedna kojoj si bio važan u životu,
jedna koja se nikad nije mogla naljutit na tebe,
jedna koja te je zavoljela brzo i previše.
Nedostajat će ti jedna koju si natjerao da ode,
a inače nikad ne bi otišla.
Oh da, jako će ti nedostajat...

Jako lijepo, Leona, sretno i hrabro naprijed
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 21:53   #3
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Jako lijepo, Leona, sretno i hrabro naprijed
Hvala ti

Zadnje uređivanje Mala Leona : 11.07.2016. at 22:17.
Mala Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 20:56   #4
Dobro je dok postoji volja, nada, borba.
Treba se zapitati što se događa kada stojiš,čekaš, a ne znaš što čekaš,
koga čekaš i zašto ga čekaš.
Možeš otići,možeš svaki put reći nešto drugo da bi iznova povrijedio osobu,
možeš puno toga srušiti ali je teško sa par riječi vratiti se... i praviti se kao
da ništa nije bilo.
Sve to s vremenom prolazi,prolazi dok u potpunosti ne prođe.
A kad prođe onda je svejedno...
Odeš sam.
Ne čekaš više,jer si shvatio da si uzalud čekao
Mala Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 21:11   #5
Ništa u životu nije uzaludno; sam put jest cilj. Tvoj je izbor dali ćeš putovanje prespavati ili ga iskoristiti...
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 11:27   #6
Quote:
Da Kang kaže: Pogledaj post
Ništa u životu nije uzaludno; sam put jest cilj. Tvoj je izbor dali ćeš putovanje prespavati ili ga iskoristiti...
Sokrat je to lijepo izrekao:
"Ako slijediš bilo koji duhovni put na kraju ćeš ipak dosegnuti ciljeve koji su unaprijed
zacrtani od njihovih osnivača.Ali to još ne znači da si dosegnuo sebe.
Da bi dosegnuo sebe moraš slijediti sebe"
Mala Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 16:23   #7
Naučila sam promatrat druge ljude i uživam u tome.Način na koji govore,razmišljaju i ponašaju se puno govori o njima.Neki su skroz otvoreni,dok se drugi skrivaju iza velikih riječi.
Trenutno sam u fazi da učim slušati otvorenog srca i zatvorenih očiju.
Odavno sam odustala od mržnje jer ona nikuda ne vodi, samo nas zarobljava i onesposobljava za odnose s drugima i sa samim sobom.Došlo je vrijeme da kažem zbogom svima onima kojima nikada nisam bila dovoljno dobra,da odustanem od polovnih ljubavi i od prijatelja koji to nisu.Jako dobro znam da će mi to bit jedan od težih koraka u životu,ali kad zakoračim,to će bit to.Vratit će mi se dugo očekivani mir u duši.
Kada sebe prihvatim tada ću se i zavoljeti,a novi ljudi koji će uć u moj život,ući će s razlogom i njima ću bit više od samo "dovoljno dobre."
Odustajem od muškaraca koji me ne poštuju i od lažnih prijatelja,ali
od sebe ne odustajem.Nikada.
Mala Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 20:08   #8
Ljepota nema veze s izgledom,već sa srcem.Ljepota je inteligencija.Kada pogledaš u njezino lice,a razmišljaš o njezinoj duši.Kada osjetiš njezinu ljubav dok je gledaš u oči.
Kada ti je privlačna jer osjetiš njezinu originalnost i vrline.S tobom dijeli najdublje poglede na svijet i razumije te.Kad razgovarate,imaš osjećaj da je u svemu ispred tebe,a istovremeno se osjećaš savršeno i predivno poput nje.
Ono što ima unutra reflektira se u njezin vanjski svijet.Jednostavno zrači.Svaka nesavršenost postaje savršena i jednostavno je potpuna.
Predivna je ona žena koja može biti ono što ona uistinu jest.To je žena koja iznutra umire,ali je dovoljno jaka da otpusti bol i stvori sretno ozračje za sve oko sebe.Žena koja nije samo seksualno privlačna već ti se srce topi od njezinog lica i njene osobnosti.Žena koja je jednostavno drugačija od ostalih.
Mala Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 16:38   #9
Quote:
Mala Leona kaže: Pogledaj post
Žena koja je jednostavno drugačija od ostalih.
Nije li svaka žena drugačija od ostalih ?
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 19:49   #10
Quote:
Da Kang kaže: Pogledaj post
Nije li svaka žena drugačija od ostalih ?
Fizičkim izgledom je svaka žena drugačija od ostalih,ali u moru svih tih različitih žena naći jednu koja je duševno povezana s tobom e to je ipak jedna posebna žena.
Vrijedi samo ona žena koja te osvojila svojim osmjehom i iskrenošću,sve ostalo je površno i jeftino. Da Kang,znat ćeš da je drugačija od ostalih kada misliš samo na nju i kada umije tako jako da ti nedostaje.Ona je drugačija na način da si se zaljubio u njezinu dušu,njezin šarm,njezinu spontanost pa čak ti se i pomalo sviđa to što je velika pričalica i voli sve objašnjavat na dugo i široko.Eto to je ona koja je drugačija od ostalih.Drugačija je ona žena koju zavoliš baš takvu kakva ona uistinu jest...savršena žena je ona koju voliš...savršeno drugačija od ostalih žena
Mala Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 01:06   #11
Obuzdaj to dijete u sebi i ne bacaj bisere pred svinje.Ako je dostojan tvoje ljubavi on će se potruditi.Stavi ga na čekanje pa ćeš vidjet kako će poludit za tobom.Muškarci su lovci i kad nemaju plijen žele ga ulovit.Zato nikada ne otvaraj sve karte,jer kad zna da te može imat,više mu nečeš bit zanimljiva.Nikada mu nemoj otvoreno priznat da ti je stalo do njega nego ga moraš pustit da trči oko tebe kao maca oko vruće kaše.To ih uzbuđuje.Od njega nikad nemoj tražit da izrazi svoje osjećaje jer ćeš ga time samo iživcirat a muškarci pod pritiskom ne funkcioniraju.Ne moraš odmah i sada znati sve odgovore.Budi pametna i mudra.Muškarca što više stišćeš,on više bježi...kao pijesak u šaci...
Mala Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 01:11   #12
daj, ne seri majketi. ovo je pdf književnost.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 02:11   #13
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
daj, ne seri majketi. ovo je pdf književnost.
Hvala ti mimma7 na komentaru, slobodno zaobiđi ovu temu i čitaj kaj ti odgovara
Mala Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 11:50   #14
Quote:
Mala Leona kaže: Pogledaj post
Hvala ti mimma7 na komentaru, slobodno zaobiđi ovu temu i čitaj kaj ti odgovara
dobro kažeš. zaobići ću i temu i pdf a bogami i portal. evo, ispričavam se na izravnosti.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 17:58   #15
Našli smo se.Krenuli jedan prema drugome sa previše emocija za koje nismo ni sami bili sigurni kako su se pojavile.Bez riječi sam te samo zagrlila i poljubila a ti si to nepošteno iskoristio i izmamio još stotinu poljubaca te večeri.Bilo je predivno.Bio si divan.Koncert odslušan na parkiralištu uz vrele poljupce...
Gdje si nestao?Da li u mojim očima čitaš očaj rastanka?Željela sam da zajedno podijelimo
teret života...da pokušamo...
Željela sam da mi najprije budeš prijatelj koji će ići sa mnom kroz život, ali ti si odlučio
da nam ne želiš pružit priliku.
Otišao si.Odabrao si to sam.
Hvala ti što si na vrijeme otišao dok su rane još plitke.
Da mi je netko rekao da se možeš zaljubiti u čovjekovu dušu,rekla bih mu da je lud.
Netko mi je rekao da ga pustim i ako je prava ljubav u pitanju da ce se vratit.
Ja ne želim one koji odlaze a još manje one koji se vračaju.
Tko je jednom otišao ,opet će a ja sa tim strahom od odlaska ne želim živjeti.
Mala Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 14:55   #16
Nemojmo mješati molitvu s mišlju. Nije nam uvijek potreban um da bi molili.
Um je često prava prepreka za molitvu. Molimo srcem, a ne umom, baš kao što glazbu slušamo ušima, a ružu mirišemo nosom.Razlog zašto Božju prisutnost ne doživljavamo jasnije je u tom, što smo previše navikli da sve pojave očekujemo izvana. A ovo dolazi iznutra. Toliko smo okrenuti vanjštini i pažljivi samo na vanjske dojmove, da nutarnje poticaje i glasove gotovo i ne razabiremo.
Zamišljamo, da bi se Bog za razgovor s nama trebao poslužiti stvarnim glasom, koji bismo mogli čuti izvana, ušima. A ako na neki način Božju prisutnost u sebi doživimo, držimo da smo to mi sami, i opet Boga ne prepoznamo. Ne uočavamo, da u središtu svoga bića nismo mi, nego netko Drugi. Naš vlastiti identitet je taj Drugi. Tek kad se u sebe okrenemo, bacamo se u Božji naručaj.Važno je sve donijeti pred Boga u molitvi.
Za dobru komunikaciju s Bogom potrebno je otvoriti svoje srce, biti spreman učiti, mijenjati se i slušati Božji glas.
Svaka molitva mora biti nutarnja, tj. izvirati iz srca i biti proživljena.
Vanjska, odnosno izgovorena molitva samo treba biti odraz nutarnje pobožnosti.
__________________
"Tijek događaja u životu ne zavisi od nas, nikako ili vrlo malo,
ali način na koji ćemo te događaje podnijeti, u dobroj mjeri zavisi od nas."
Ms. Ella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:38   #17
Quote:
Ms. Ella kaže: Pogledaj post
Nemojmo mješati molitvu s mišlju. Nije nam uvijek potreban um da bi molili.
Um je često prava prepreka za molitvu. Molimo srcem, a ne umom, baš kao što glazbu slušamo ušima, a ružu mirišemo nosom.Razlog zašto Božju prisutnost ne doživljavamo jasnije je u tom, što smo previše navikli da sve pojave očekujemo izvana. A ovo dolazi iznutra. Toliko smo okrenuti vanjštini i pažljivi samo na vanjske dojmove, da nutarnje poticaje i glasove gotovo i ne razabiremo.
Zamišljamo, da bi se Bog za razgovor s nama trebao poslužiti stvarnim glasom, koji bismo mogli čuti izvana, ušima. A ako na neki način Božju prisutnost u sebi doživimo, držimo da smo to mi sami, i opet Boga ne prepoznamo. Ne uočavamo, da u središtu svoga bića nismo mi, nego netko Drugi. Naš vlastiti identitet je taj Drugi. Tek kad se u sebe okrenemo, bacamo se u Božji naručaj.Važno je sve donijeti pred Boga u molitvi.
Za dobru komunikaciju s Bogom potrebno je otvoriti svoje srce, biti spreman učiti, mijenjati se i slušati Božji glas.
Svaka molitva mora biti nutarnja, tj. izvirati iz srca i biti proživljena.
Vanjska, odnosno izgovorena molitva samo treba biti odraz nutarnje pobožnosti.
Jako, jako lijepo.
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 11:29   #18
Kako je divno probuditi se,ustati i reči:
"Dobro jutro moj živote!"
Voljeti svoj život da bi znao i mogao voljeti sve drugo i druge oko sebe .
Osloboditi se od svih nevažnih stvari, od naših strahova, od naše želje da se pokažemo i dokažemo pred drugima.
Mi često gledamo samo ono što radimo i da li to drugi primjete,ali najvažnije je ono što je unutar nas samih.
To sam ja.To je moje biće koje voli, plače, smije se, raduje se...
Koje želi sebi dobro i svima vama i vjeruje u svaki novi dan.
Koje zahvaljuje Bogu na svemu i moli za sebe i svoje najdraže.
To sam ja koja želim živjeti s mirom u srcu i duši.
Mala Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 09:10   #19
Tu sam.Okreni se.Dal me vidiš?Evo došla sam te samo pozdravit.Jedan osmijeh i jedan zagrljaj sasvim su dovoljni.Lijepo te vidjeti nakon dugo vremena.Želim ti od srca da nađeš neku sličnu sebi i budeš sretan.Jedan moj dobronamjeran savjet je da samo u ljubavi budeš iskren.Ako nisi iskren,sve ćeš uništit.Otvori srce i doći će ti ona prava...ona koja će bit samo tvoja... ona za dovijeka...Dosta si sanjao...sad je došlo vrijeme i da neke snove ostvariš...Kada nađeš onu pravu koja će te razumijet ne puštaj ju...znat ćeš da je to ona prava kad ti srce ludo tuče za njom...nemoj ju nikada gurat od sebe misleći da će ostat ako te doista voli...neće... jer žene ne vole igrice...ako im ne pružiš pažnju,one će otić.Navijam za tebe da se otvoriš ljubavi i ona će ti tada i doć.Doći će onog trenutka kada ćeš dopustiti nekome da ti postane taj netko... tvoja ljubav...tvoj život...tvoje sve...
Mala Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 17:13   #20
O slatka slatka mala leona
ko kokica je pukla ona.

Mala leona je luda ko šlapa
mala leona tablete papa.

Mala leona javi se meni
moža te moja kita promijeni.
Gospod Bog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.