Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2017., 17:33   #2861
Ca? Nitko ne spominje Boruta?
Nisam gledala, ostalo mi prvo 5 epizoda Naruta za odgledati.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 19:01   #2862
Quote:
Erebus25 kaže: Pogledaj post
2 epizode ti idu zajedno samo kad čine neku smislenu cjelinu tipa kod Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu ili Re:Zero

baš sam čitao neki članak koji govori o tome, ali ga nikako ne mogu nać
uglavnom problem je vremena i budgeta, jesu 3 godine čekanja, ali studio nije radio samo na Attack on Titanu već je radio samo par mjeseci, a financijski vrlo malo zapravo ide natrag studiju da bi se moglo priustiti dodatni ljudi za posao, s druge strane ljudi sve manje žele i biti animatori zbog radnih uvjeta

EDIT: evo ga ipak - http://goboiano.com/anime-industry-f...e-productions/
Čuo sam da su radni uvijeti slabi.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:06   #2863
Quote:
NeveCro kaže: Pogledaj post
Ca? Nitko ne spominje Boruta?
Nisam gledala, ostalo mi prvo 5 epizoda Naruta za odgledati.
kakav Boruto, nisam ni Naruto pogledao, a velika šansa je da ni neću

pogledao sam Kokoro ga Sakebitagatterunda ponovno i predobar je film
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 13:49   #2864
Od ove zimske sezone smo pogledali Youjo Senki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon, drugu sezonu Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o!, Ryuu no Haisha i ACCA 13-ku Kansatsu-ka i ja sam jako zadovoljan. Ne mogu reći da je ijedan anime bio vrhunski, ali smo sa zadovoljstvom pogledali sve.

Ako bi morao izdvojiti jedan, onda bi to bio Ryuu no Haisha (Dragon Dentists). Kao da ga je radio studio Ghibli
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:32   #2865
Quote:
Antomon kaže: Pogledaj post
Od ove zimske sezone smo pogledali Youjo Senki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon, drugu sezonu Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o!, Ryuu no Haisha i ACCA 13-ku Kansatsu-ka i ja sam jako zadovoljan. Ne mogu reći da je ijedan anime bio vrhunski, ali smo sa zadovoljstvom pogledali sve.

Ako bi morao izdvojiti jedan, onda bi to bio Ryuu no Haisha (Dragon Dentists). Kao da ga je radio studio Ghibli
Točno to sam i ja pogledao, osim ACCA, to mi je u planu jos uz Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu


Ali nisam siguran sto hoces reci ovom usporedbom s Ghiblijem, sam art stil je dosta razlicit i koristeno je puno CG-a, pogotovo vidljivo u 2. epizodi. Meni je vise fascinatno kako se razvio iz par minutnog djela u special od sat i pol.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 01:10   #2866
Više sam mislio na neki osjećaj kojeg imaš dok gledaš te 2 epizoda. Filozofija oko života i smrti, prvi dio miran, drugi dio borba/rat, setting koji su surealan i tako.

Uspoređuju ga sa Princess Mononoke. Vidim zašto takve usporedbe.
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 09:31   #2867
Quote:
Antomon kaže: Pogledaj post
Više sam mislio na neki osjećaj kojeg imaš dok gledaš te 2 epizoda. Filozofija oko života i smrti, prvi dio miran, drugi dio borba/rat, setting koji su surealan i tako.

Uspoređuju ga sa Princess Mononoke. Vidim zašto takve usporedbe.
Ok, razumijem s te strane, iako mi osobno nije bio takav.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 19:57   #2868
Može preporuka za neki comedy anime za ubt mozak?
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 20:14   #2869
Quote:
Fl@Tron kaže: Pogledaj post
Može preporuka za neki comedy anime za ubt mozak?
Miss Kobayashi Maid Dragon
Noucome
D-Frag
Blood Lad
Gekkan Shoujo Nozaki-kun
Gin no Saji
Barakamon
Kono Bijutsu ni wa Mondai ga Aru
Love Lab
Mangaka-san to Assistant-san
Mob Psycho
Nourin
Nyan Koi
Re-kan
Seitokai Yakuindomo
Space Dandy
Watamote
Working
Oregairu
Yamada-kun to 7nin no Majou

nisu bas sve braindead pa izaberi sta ti vise odgovara
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 22:13   #2870
Quote:
Antomon kaže: Pogledaj post
Od ove zimske sezone smo pogledali Youjo Senki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon, drugu sezonu Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o!, Ryuu no Haisha i ACCA 13-ku Kansatsu-ka i ja sam jako zadovoljan. Ne mogu reći da je ijedan anime bio vrhunski, ali smo sa zadovoljstvom pogledali sve.
Od toga sam pogledao samo prva dva, dovrsio Mobile Suit Gundam: Iron Blooded Orphans, poceo gledat Little Witch Academia, odustao od neka 4 animea, pogledao Onihei, kojeg preporucam (samurajski film noir stil). Kemono Friends sam poceo gledati prema preporukama pred kraj, i ispao je zabavan, podsjeca pomalo na point&click avanturu.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 22:21   #2871
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Od toga sam pogledao samo prva dva, dovrsio Mobile Suit Gundam: Iron Blooded Orphans, poceo gledat Little Witch Academia, odustao od neka 4 animea, pogledao Onihei, kojeg preporucam (samurajski film noir stil). Kemono Friends sam poceo gledati prema preporukama pred kraj, i ispao je zabavan, podsjeca pomalo na point&click avanturu.
LWA cekam da zavrsi sezona, oni imaju licencu s Netflixom pa ga nema na HS-u
Onihei ce bit mozda, ali mislim da necu stic, treba pogledat obje sezone Jigoku Shoujo
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 22:30   #2872
Quote:
Erebus25 kaže: Pogledaj post
treba pogledat obje sezone Jigoku Shoujo
Jigoku Shoujo ima 3 sezone, i 4. je najavljena.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 22:35   #2873
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Jigoku Shoujo ima 3 sezone, i 4. je najavljena.
Još ljepše

Doduše prošlo je fazu najave, počinje sad u 7. mjesecu.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:57   #2874
Nisam pogledao, ali znam da je bilo još 12 novih epizoda Gintame i druga sezona Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu, koji je bio hvaljen prošle sezone.

Razmišljam da još dam šansu Sangatsu no Lion, ali mi se nekako ne gledaju slice-of-life koji nisu komicni.
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 22:58   #2875
Quote:
Antomon kaže: Pogledaj post
Nisam pogledao, ali znam da je bilo još 12 novih epizoda Gintame i druga sezona Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu, koji je bio hvaljen prošle sezone.

Razmišljam da još dam šansu Sangatsu no Lion, ali mi se nekako ne gledaju slice-of-life koji nisu komicni.
Ako bih birao jedan genre za Sangatsu no Lion, puno bi ga bolje opisao sa "drama" nego SoL, tipa Koe no Katachi minus romance
isto preporucam mangu radije, nije mi se bas svidjela adaptacija, atmosfera je drugacija
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 13:59   #2876
Na kraju smo se odlučili početi gledati Ergo Proxy Ostalo nam je još puno tih starijih animea, a zanimalo me kako se Ergo Proxy drži nakon 11 godina.
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 00:19   #2877
Ergo Proxy je bio ok, ali ga ne mogu preporučiti za pogledati. Cijela priča je mogla biti ispričana u duplo manje epizoda, cijela pozadinska filozofija me se nije dojmila. Najsvjetlija točka anime je Pino

Edit: ispravio bih se ipak, mogu ga preporučiti ipak onima koje zanimaju filozofski animei koji se bave temom što znači biti čovjek, distopijom i transhumanizmom, nema previše animea u tom žanru a ovaj je jedan od boljih
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."

Zadnje uređivanje Antomon : 06.05.2017. at 00:33.
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:59   #2878
Quote:
Antomon kaže: Pogledaj post
Ergo Proxy je bio ok, ali ga ne mogu preporučiti za pogledati. Cijela priča je mogla biti ispričana u duplo manje epizoda, cijela pozadinska filozofija me se nije dojmila. Najsvjetlija točka anime je Pino

Edit: ispravio bih se ipak, mogu ga preporučiti ipak onima koje zanimaju filozofski animei koji se bave temom što znači biti čovjek, distopijom i transhumanizmom, nema previše animea u tom žanru a ovaj je jedan od boljih
Kad bi poanta bila u priči na površini, da mogao bi prikazat s upola manje epizoda, ali naravno nije. Druga polovica praktički postaje epizodična i nastoji iznijeti filozofske aspekte više.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:38   #2879
Završio sam Adventures of Sinbad neki dan, ne znam ima li koji fan Magi-ja ovdje, ali čini mi se da Sinbad nije toliko dobar.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:52   #2880
Ja sam pocela gledati ''Boku no Hero Academia'' jos uvijek traje, svida mi se klasicni shonen, negativci su me odusevili posebno u mangi. Preporucam
Druga stvar koju inace nikak ne bi gledala ali me zaintrigiralo je Ajin, toplo se nadam da ce biti jos sezona s obzirom da manga jos traje.
Vrlo mracan i kaotican plot, pokazuje ljudsko zlo savrseno. U prvoj i polovici druge sezone doslovno nema pozitivca sto me sokiralo na kraju nekako dode sve na svoje al' svejedno ni nalik OP, Naruto, dragon B i te spike, cak ni slican tokyo ghoulu ovo je level up.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.