Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 15:49   #1
Upit za administratore

Pozdrav, zanima me zašto se tema vezana za internet usluge(izrada web stranica i slično) ne nalazi pod mali oglasi nego pod Informatička tehnologija > Internet > Web development.
Mislim da bi premještanjem teme u mali oglasi bila vidljivija jer ovako neko tko traži izradu web stranica i ne prati baš forum neće znat gdje se ta tema nalazi...
Postoje podforumi za automobile i mobitele pa se opet prodaja istih odvija u mali oglasi.
321cba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:35   #2
još ništa od odgovora...
321cba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 20:10   #3
Nije baš moja domena, ali vjerojatno jer ljudi male oglase doživljavaju uglavnom kao oglase za prodaju stvari, a rjeđe za usluge (iznimke dadilje, instrukcije itd.).

Također meni bi osobno, a vjerujem i mnogima drugima takve usluge prije palo na pamet tražiti na internet podforumu, nego među mobitelima, tenisicama i sl.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 06:55   #4
Molim da se izbriše moj post na Politici-Vlada plenkovića...#2943, jer je zbog ispuštene rečenice (moj grijeh), potpuno pro mijenjen smisao i izgleda malo nesuvislo. To sam skužio po reakciji forumaša. I to ne odmah. Kao da malo kasnije palim. Događa se. Bilo bi dobro da se izbriše i slijedeći. Hvala.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.