Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2017., 23:01   #7021
Nocas u 2 Cubsi i Dodgersi na areni. Sutra se ne radi.
dodgers is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 23:04   #7022
Quote:
NuJerz2k1 kaže: Pogledaj post
Probudio se Gary Sanchez za Yankeese konačno....
ok i nije baš aj, al opalio svoj prvi homerun obe sezone protiv Oriolesa. Pomalo će se i on zagrijati.
I nazalost odmah na DL

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
one.org is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 13:39   #7023
Ova sezona bi za Athleticse, Twinse i Oriolese tribala biti bolja od prošle. Sviđa mi se i što Padresi grizu, uvik mi se sviđao njihov entuzijazam. Krivo mi je što Bravesi nimaju potencijal za veće rezultate, pitcheri su im jako dobri, ali bullpen ih najviše sjebe, a napad može i bolje. One najave da bi Yankeesi ove sezone mogli biti kao Cubsi prošle sezone baš i ne drže vodu, jednostavno njihovin pitcherima se ne može virovat, a ipak neće ih napad uvik izvlačit... Angelsi i Giantsi bi se opet mogli uklopit u sivilo prosječnosti proteklih sezona...
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 19:01   #7024
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Ova sezona bi za Athleticse, Twinse i Oriolese tribala biti bolja od prošle. Sviđa mi se i što Padresi grizu, uvik mi se sviđao njihov entuzijazam. Krivo mi je što Bravesi nimaju potencijal za veće rezultate, pitcheri su im jako dobri, ali bullpen ih najviše sjebe, a napad može i bolje. One najave da bi Yankeesi ove sezone mogli biti kao Cubsi prošle sezone baš i ne drže vodu, jednostavno njihovin pitcherima se ne može virovat, a ipak neće ih napad uvik izvlačit... Angelsi i Giantsi bi se opet mogli uklopit u sivilo prosječnosti proteklih sezona...
Ja bih ovdje prije svih njih dodao Arizonu i Colorado. Gledao sam Arizonu protiv Indiansa, to je nesto sasvim drugo nego lani. Rutinski su ih pomeli, istina pocetak sezone je ali ima tu potencijala za dalje.
Colorado je pak na par mjesta oznacen kao ekipa koja bi ove godine mogla iznenaditi pa mislim da ih isto nije lose ispratit da vidimo da li ta najava ima temelja.
dodgers is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 21:04   #7025
Quote:
dodgers kaže: Pogledaj post
Ja bih ovdje prije svih njih dodao Arizonu i Colorado. Gledao sam Arizonu protiv Indiansa, to je nesto sasvim drugo nego lani. Rutinski su ih pomeli, istina pocetak sezone je ali ima tu potencijala za dalje.
Colorado je pak na par mjesta oznacen kao ekipa koja bi ove godine mogla iznenaditi pa mislim da ih isto nije lose ispratit da vidimo da li ta najava ima temelja.
Colorado sam gledao samo protiv Dodgersa u nedjelju i tu nisu bili uvjerljivi. imao sam osjećaj da će dodgersi imati par runova u svakom iningu.
tonimeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 21:25   #7026
Istina ali protiv Kersha su vecer prije dominirali Treba ipak pricekati koji mjesec, pogledat vise tekmi pa dat sud da li su ta predvidjanja bila tocna.
dodgers is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 22:11   #7027
Quote:
one.org kaže: Pogledaj post
I nazalost odmah na DL

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Baš, al aj, krenulo ih je i bez njega, sinoc dobili White Soxe, Aaron Judge nastavlja s dominacijom, pokazuje snagu. A i Matt Holliday se vratio i odma homerun. 8. pobjeda zaredom za Bronx Bomberse! Vrući su!
NuJerz2k1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 12:14   #7028
Di ste bejzbolaši, nema vas više? Prošla groznica opening week-a? Nitko ne komentira što Yankeesi rade lagano pomeli šampijone nocas u 18 inninga. Sad kad su Didi i Sanchez nazad s DL-a, Bronx Bombersi su vraćaju na vrh Istoka.
NuJerz2k1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 22:32   #7029
Ja povremeno navratim al vidim da niko nis ne pise
Pa evo kratki osvrt..
Colorado i Arizona se i dalje dobro drze, a posebno me odusevljavaju Oriolesi.
Santana takodjer odlicno baca za Twinse.
Giantsima i Blue Jaysima se smijem, neka i to potraje. Bumgarner nikako da uzme pobjedu, a i ozljedio se. Zao mi je Kansasa, a za Jenkije se nadam da ce padati. Njihovi pitcheri mi nisu ni malo uvjerljivi, pogotovo Severino.
Metsi su u posebnom rasulu.. osim nedovoljno spremnog Syndergaarda kojeg su forsali pa se ozljeda vratila, fali im dosta bitnih igraca..a jucer par sati prije pocetka tekme s Marlinsima uruce pitcheru Harveyu 3 dana suspenzije. Naravno da su ih Marlinsi namazali, mrak je gledat gostovanja Stantona na Citi Fieldu.
Kod mojih nista novo osim klinca Bellingera koji je trenutno jedini raspolozeni u napadu i vuce ekipu do pobjeda. Ceka se budjenje i neka veca serija dobrih rezultata. McCarthy za sada odlicno baca, Ryu je kriminalan, a jos se i ozljedio.
dodgers is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 14:54   #7030
Quote:
NuJerz2k1 kaže: Pogledaj post
Di ste bejzbolaši, nema vas više? Prošla groznica opening week-a? Nitko ne komentira što Yankeesi rade lagano pomeli šampijone nocas u 18 inninga. Sad kad su Didi i Sanchez nazad s DL-a, Bronx Bombersi su vraćaju na vrh Istoka.
Ova tema je općenito mrtva. Komentira se na fantasy chatu

Nego, koliko dugo pratiš bejzbol? Sweep i nije baš nekakav podvig, pa makar se radilo i o Cubsima.
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 21:03   #7031
Quote:
dodgers kaže: Pogledaj post
Ryu je kriminalan
??
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 16:53   #7032
Zadnje 2 tekme je dobar, ostalo me nije odusevio. Inace nisam njegov fan. Kaj ne stima?
dodgers is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 17:02   #7033
Ma nis, postoji mala razlika izmedju "tebe ne oduseviti" i "biti kriminalan".

Kad si ovo napisao, Ryu je bio nadprosjecni MLB starter, po svim mjerilima.
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 11:01   #7034
Kad kažeš bio, misliš na dosadašnju karijeru u Majorsima ili na brojke ove sezone?
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 22:48   #7035
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post
Kad kažeš bio, misliš na dosadašnju karijeru u Majorsima ili na brojke ove sezone?
Potonje
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 00:13   #7036
Cubsi uspavano usli u sezonu i nakon izgubljene serije od Cardinalsa zaostaju 3.5 utakmice za njima a prije sezone se ocekivalo da ce pomesti diviziju, ali dobro tek je petina se zone prosla jos nema mjesta panici.
Rockiesi su mi najugodnije iznenadenje za sad jos im Gonzales ima los pocetak sezone,ali Raynolds, Lamahieu, Arenado, Blackmon te Desmond nakon povratka sa suspenzije rade odlican posao, pitcheri takoder solidni.
russell0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 09:18   #7037
Quote:
the smoke kaže: Pogledaj post
Potonje
Hm, ajde zagrist ću

FIP od 5, 4 BB/9 i 1.7 HR/9 ja baš i ne bi nazvao nadprosječnim.
OK, xFIP i SIERA ukazuju da ide u dobrom smjeru (<soft contacta, >hard), ali gledano dosadašnji dio sezone, ja ne bi rekao da je nadprosječan.



@russell0: Desmond je bio ozlijeđen, pomiješao si ga s nekim. DJ zadnjih par tekmi pokazuje znakove života, do sad baš i nije bio nešto produktivan.
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:32   #7038
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post
Hm, ajde zagrist ću


@russell0: Desmond je bio ozlijeđen, pomiješao si ga s nekim. DJ zadnjih par tekmi pokazuje znakove života, do sad baš i nije bio nešto produktivan.
Jesam sa Jeurys Familiom jer ih imam na fantasyu i znam da su mi obojica bili neaktivni samo sam pobrkao razloge neigranja
russell0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 18:40   #7039
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post
Hm, ajde zagrist ću

FIP od 5, 4 BB/9 i 1.7 HR/9 ja baš i ne bi nazvao nadprosječnim.
OK, xFIP i SIERA ukazuju da ide u dobrom smjeru (<soft contacta, >hard), ali gledano dosadašnji dio sezone, ja ne bi rekao da je nadprosječan.
Statistika - Ryu - Prosjecan Starter
ERA - 4.05 - 4.22
FIP - 4.89 - 4.30
xFIP - 3.29 - 4.22
K/9 - 9.79 - 7.82
BB/9 - 2.40 - 3.26
GB% - 47.2 - 44.5
HR/FB% - 28.6 - 13.7

Jedini pokazatelj po kojem nije bio nadprosjecan je FIP, i to jedino zbog suludog postotka HR po fly ballu, sto je anomalija malog statistickog uzorka. Inace, vise strikeoutova, manje setnji, vise loptica po zemlji i manje runova.
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 18:48   #7040
Quote:
dodgers kaže: Pogledaj post
a jucer par sati prije pocetka tekme s Marlinsima uruce pitcheru Harveyu 3 dana suspenzije.
Kako ga je uništila ona kučka Adriana Lima
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.