Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 11:29   #5481
Nije bilo jucer lose, iako moglo je i puno bolje. Hrpa ekipe pjeva sebi u bradu i prek kurca navijaju. Vođe su dale maksimum da se ekipa pokrene, al jednostavno je bilo trenutaka gdje ni oni nisu mogli pojacat ritam. Bilo je par euforicnih trenutaka, kad mi se cinilo kao da je jebacki grmilo, al tesko je to procijeniti. Ako Rijeka postane prvak i jos nekim cudom Glavati padne do kraja mislim da bi sljedece sezona mogla bit jebena po pitanju brojke, ali i opcenito nasih izdanja. Pere me danas neki optimizam

Ps. Dimne koliko god tjeraju suze na oci, meni i dalje jebeni vrh!
Old Danas, 13:37   #5482
https://youtu.be/MahWgx_83sk
https://youtu.be/oVSrrwHibG4
DZG is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 14:39   #5483
Onaj odlazak cetnika sa zapada nakon gola za 0:2 je vrhunac dana bio

Da ovima na terenu nije ispran mozak i da razmisljaju svojom glavom, a ne tuđom, jucer su mogli shvatit da uz sve to sta 99% ljudi na sjeveru boli kurac za titulu, pobjedu, remi ili poraz, jedino sjever ostaje uz njih 90 minuta bez obzira na sve. Mozda jednog dana i shvate.
Old Danas, 15:42   #5484
Quote:
Gledatelj kaže: Pogledaj post
Onaj odlazak cetnika sa zapada nakon gola za 0:2 je vrhunac dana bio
Istina, koji masovni egzodus i na istoku i na zapadu, baš guštanje

a i placenici nestali
Odgovori s citatom
Old Danas, 17:35   #5485
Quote:
Luđak iz hrv kaže: Pogledaj post
Vođe su dale maksimum da se ekipa pokrene
Nekoliko puta je bilo da centar krene dok mi malo dalje čekamo i vidimo kaj se pjeva,slaba komunikacija.Prošle godine za derbi je suradnja vođa bila dost bolja ali i ovako je bilo solidno izuzev tih nekoliko situacija.Šteta kaj nije bilo nove pjesme.
GNLS is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 17:37   #5486
Quote:
GNLS kaže: Pogledaj post
Nekoliko puta je bilo da centar krene dok mi malo dalje čekamo i vidimo kaj se pjeva,slaba komunikacija.Prošle godine za derbi je suradnja vođa bila dost bolja ali i ovako je bilo solidno izuzev tih nekoliko situacija.Šteta kaj nije bilo nove pjesme.
pjesme su šutinski problem nedostatka euforije na tribini. Treba biti iskren i reći da BBB već godinama imaju katastrofalan izbor pjesama. Nadam se da će se to ubrzo promijeniti.
Ehra-Lessien is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 17:48   #5487
dobro to zgleda, nije da samo sredina pjeva...al šteta kaj će na sljedećoj od ovog broja pola ljudi falit
Old Danas, 17:52   #5488
Quote:
Ehra-Lessien kaže: Pogledaj post
pjesme su šutinski problem nedostatka euforije na tribini. Treba biti iskren i reći da BBB već godinama imaju katastrofalan izbor pjesama. Nadam se da će se to ubrzo promijeniti.
nema većeg zajeba nego isfuravat nove pjesme na "velikim" utakmicama kad je tribina duplo popunjenija od prosjeka ili ful puna
to nikad ne ispadne dobro
Old Danas, 18:07   #5489
Quote:
To traje sad već desetljećima....kad se samo sjetim one sprdačine "igraj igraj,stisni stisni"

Pa sa Arsenalom doma,valjda pola sata,samo ti Dinamo šampione....

Doduše,uvijek nam je patila glazbena sekcija na uštrb ulice....
HaklDebakl is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 18:12   #5490
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
nema većeg zajeba nego isfuravat nove pjesme na "velikim" utakmicama kad je tribina duplo popunjenija od prosjeka ili ful puna
to nikad ne ispadne dobro
Sve ovisi o pjesmi... Odličan ritam i odlične rime, lako se pamti i brzo se nauči. Jer da je popunjenost tribine uvjet da se nauči pjesma, tada recimo talijanske ili njemačke grupe s kopovima od 10+ tisuća ljudi po utakmici ne bi nikada naučili nove pjesme. A to nije slučaj.

Ak je ritam odličan, i još ak ritam prate dobre riječi, fine, mekane, zajebantske rime, pjesa se uhvati za par utakmica.
Ehra-Lessien is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 18:19   #5491
Quote:
HaklDebakl kaže: Pogledaj post
To traje sad već desetljećima....kad se samo sjetim one sprdačine "igraj igraj,stisni stisni"

Pa sa Arsenalom doma,valjda pola sata,samo ti Dinamo šampione....

Doduše,uvijek nam je patila glazbena sekcija na uštrb ulice....
Ovo je istina, nažalost. No to ne znači da se ne može promijeniti. Zapravo, može i mora se. Odlični ritmovi i pjesme su ono što prije svega privlači nove ljude na stadion. Navijanje i jest pjesma, a ne urlanje.
Ehra-Lessien is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 18:35   #5492
Quote:
GNLS kaže: Pogledaj post
Ja sam bio u centru i moj post se odnosio na ekipu oko mene. Sa strane ne znam kak je bilo, ali u nekoliko navrata se poceo javljat dvoglas, jer ekipa jednostavno ne prati bubnjeve i "napamet" pjeva. Npr. ide "volim dinamo(pa dlanovi) volim dinamo(dlanovi)...volim ga jako" ekipa umjesto da sa dlanovima lupa na udar bubnja, jedan dio lupi sekundu dvije prije ili kasnje nakon udara bubnja, jer jednostavno ne slusa. Debilno da se na tak laganoj pjesmi stvara dvoglas. I ekipa jednostavno prebrzo pokusa otpjevat kao da se zeli sto prije rijesit pjesme. Viju se na zastave je po meni najbolje odpjevana, jer ju jednostavno ne mozes brzo pjevat i odmah to bolje zvuci. Sve u svemu je bilo dobro, ali ima jos mjesta za napredak i mislim da je grupa dovoljno sposobna da to u buducnosti bude jos puno bolje
Old Danas, 18:38   #5493
Bubnjevi na ubij tovara
Old Danas, 18:43   #5494
Quote:
Bubnjevi na ubij tovara
Jebeno je zvucalo...ekipa se doslovce razbacala
Old Danas, 18:49   #5495
Quote:
Sve ovisi o pjesmi... Odličan ritam i odlične rime, lako se pamti i brzo se nauči. Jer da je popunjenost tribine uvjet da se nauči pjesma, tada recimo talijanske ili njemačke grupe s kopovima od 10+ tisuća ljudi po utakmici ne bi nikada naučili nove pjesme. A to nije slučaj.

Ak je ritam odličan, i još ak ritam prate dobre riječi, fine, mekane, zajebantske rime, pjesa se uhvati za par utakmica.
Ne kužiš kaj ti pričam. Nije problem u broju nego je problem kad pola godine dolazi 500 ljudi a onda na jedan derbi dođe 5 tisuća. Normalno je da hrpa tih koji ne prate male utakmice neće imat pojma kako kaj ide. I onda ti prođe pol derbija u mumljanju. Da bi sve to štimalo, ova brojka s derbija bi trebala biti konstantna a to nije slučaj unas.
Old Danas, 19:09   #5496
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
Ne kužiš kaj ti pričam. Nije problem u broju nego je problem kad pola godine dolazi 500 ljudi a onda na jedan derbi dođe 5 tisuća. Normalno je da hrpa tih koji ne prate male utakmice neće imat pojma kako kaj ide. I onda ti prođe pol derbija u mumljanju. Da bi sve to štimalo, ova brojka s derbija bi trebala biti konstantna a to nije slučaj unas.
Dobro, istina. Pretjerao sam da se neka pjesma može uhvatiti za tekmu-dvije, ali za mjesec i pol se uhvati. Youtube, tribina, navijanje, špreha... uđe u uho i to je to. Bitno je samo da su ritam i riječi brutalni i onda se pjesma ulovi veoma brzo. To su činjenice.

Jedan grad koji je dao tram11, stoku, bolesnu braću, nereda i cijelu tu ekipu ima uličnu spiku, ima prave rime. Ne kažem da se na tribini treba repati , već da su zagrebačke ulice uvijek bile dobre sa spikom, i samo to treba prenjeti na tribinu. Dosta je bilo tisuću i jedne verzije "volim dinamo" kombinacije riječi. Imaju ulice našeg grada rime da boli glava.

Pozz
Ehra-Lessien is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 19:15   #5497
Quote:
Bubnjevi na ubij tovara
fali to ludilo bubnjeva. kako su samo bubnjevi digli "pjesmu" od 2 riječi...
ubij tovara kad su bubnjevi poludili mi je bilo najjači trenutak na citavoj tekmi.
ritam bubnjeva i najgluplju pjesmu moze podici da pjesma zvuci vrh...

inace sta se tice pjesama, nevjerujem da u citavoj grupi nema nekakvih "glazbenika", daj smisli 3-4-5 jebenih strofa da se rimuju, ukomponiraj to u neku jebenu matricu i izbacimo to na tribinu. sadasnje pjesme su predosadne, osim njih mozda 2-3. (igraci odlaze; plavi plavi za vas smo zivot dali; ale ale ale alo volim dinamo)
Old Danas, 19:15   #5498
Jad i bijeda, bolje bojkot nego ovo. Brijete da ste 90min sa ekipom a nema vas 6 ili kolko godina na tribinama. Ugasiti jer ovo nema smisla...sramota
I sa oba dvije strane moroni i mafija...samo naprijed
Dabltrabl is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 19:20   #5499
Quote:
Dabltrabl kaže: Pogledaj post
Jad i bijeda, bolje bojkot nego ovo. Brijete da ste 90min sa ekipom a nema vas 6 ili kolko godina na tribinama. Ugasiti jer ovo nema smisla...sramota
I sa oba dvije strane moroni i mafija...samo naprijed
a da se ti ugasis, jer ti zivot nema smisla, klošaru?
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.