Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 21:15   #7421
pa to je istina.. zapravo mislim da, iako znaš ukus osobe (znam koje je parfeme imala i ima - frendica mi je), definitivno nikad ne možeš bit siguran u izbor... osim ako ne kupuješ konkretno parfem koji znaš da voli

je nezahvalno, i možda preosobno, ali znam da voli parfeme, i.. eto.. probat ćemo a nije ni prvi put da joj kupujem parfem, idemo malo riskirat!!

recimo, ako gledam po sebi, to mi nije nikakav problem. mislim, ja volim parfeme i ne naljutim se kad dobijem neki koji mi se baš ne sviđa.. šta sad sa svakim poklonom se može pogriješiti, jel

a i postoje oni sigurni, svima svidljivi parfemi, svakodnevni i univerzalci, i smatram da takve treba birat za poklone

želim takav neki za nju, pristojan parfemčić... ne mora past na dupe od ljepote, al da ga koristi.. i iskoristi ne mora razvit ne znam kakve osjećaje prema njemu
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:29   #7422
Dosla sam se pozaliti.
Na nesklad testera I kupljenog parfema. Opet.
Ck sheer beauty essence.
A obozavam ga.
Ajebiga.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:50   #7423
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
pa to je istina.. zapravo mislim da, iako znaš ukus osobe (znam koje je parfeme imala i ima - frendica mi je), definitivno nikad ne možeš bit siguran u izbor... osim ako ne kupuješ konkretno parfem koji znaš da voli

je nezahvalno, i možda preosobno, ali znam da voli parfeme, i.. eto.. probat ćemo a nije ni prvi put da joj kupujem parfem, idemo malo riskirat!!

recimo, ako gledam po sebi, to mi nije nikakav problem. mislim, ja volim parfeme i ne naljutim se kad dobijem neki koji mi se baš ne sviđa.. šta sad sa svakim poklonom se može pogriješiti, jel

a i postoje oni sigurni, svima svidljivi parfemi, svakodnevni i univerzalci, i smatram da takve treba birat za poklone

želim takav neki za nju, pristojan parfemčić... ne mora past na dupe od ljepote, al da ga koristi.. i iskoristi ne mora razvit ne znam kakve osjećaje prema njemu
slažem se, ja si neke parfeme sama ne bih nikad kupila, a kad sam dobila na poklon baš sam ih zavoljela. Ali dobro, ja volim parfeme, stvarno je rijetkost da mi nešto baš baš ne paše. Npr. teže je pogriješiti s parfemom nego komadom nakita, odjeće, barem kod mene Inače od Burberrya, meni je The Beat odličan i dopadljiv
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 00:19   #7424
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
ženske drage, dajte mi preporučite neki BURBERRY parfem, ženski, koji je najsigurniji izbor za poklon?!?


razmišljam o Rhythm i Brit Sheer (ne znam naziv točan, onaj roz )

My Burberry EDT, My Burberry Black, The Beat, Brit Sheer, i ona ljetna izdanja Burberry mirisa su dobra. Rhythm mi se ne sviđa, u biti, grozan mi je, ja ga ne bih nikome poklanjala.
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 09:53   #7425
Što se tiče Burberryja, obožavam njih! Brit mi je u stalnoj postavi godinama <3, a malo je njih od te kuće koje nisam imala u nekom trenu u svojoj kolekciji. Trenutno imam My Burberry (super za one koji vole ženstvene i ruža mirise) i Rythm. Rythm mi je odličan, ali ne bi ga se usudila uzeti za pokoln jer je dosta jak, puderast, pomalo rock. Iako uvijek dobijem brdo komplimenata kad ga nosim, jednostavno nije miris koji bih nekome poklonila.
Mislim da sa Body Tender, The Beat, Brit Sheer ne možeš pogriješiti, oni su baš dopadljivi. Možda i London, ali on je već ipak mrvu ozbiljniji od ovih.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 10:04   #7426
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
slažem se, ja si neke parfeme sama ne bih nikad kupila, a kad sam dobila na poklon baš sam ih zavoljela. Ali dobro, ja volim parfeme, stvarno je rijetkost da mi nešto baš baš ne paše. Npr. teže je pogriješiti s parfemom nego komadom nakita, odjeće, barem kod mene Inače od Burberrya, meni je The Beat odličan i dopadljiv
:klap:


e da, i the beat... imala ga i sama... doduše brzo mi dosadio, ali mislim da je isto siguran izbor.


mislim da ću njega ili, još vjerojatnije, burberry brit sheer...


prvi put sam ga prošli tjedan probala i zaljubila se - uzimam ga i sebi odmah

divan mi je!
i čak i postojan i osjetno, naročito kad uzmeš u obzir da je edT... mnogo dobro
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:33   #7427
Divotice iz Zare.



Ovaj baš miriši na Barcelonu.

https://www.zara.com/uk/en/woman/fra...2p4394520.html
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 17:35   #7428
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
ženske drage, dajte mi preporučite neki BURBERRY parfem, ženski, koji je najsigurniji izbor za poklon?!?


razmišljam o Rhythm i Brit Sheer (ne znam naziv točan, onaj roz )
ja imam London i stvarno sam dosta pohvala dobila za njega. možda je malo "ozbiljniji", ali mislim da se dopada velikome krugu ljudi
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 21:55   #7429
London mi je definitivno najbolji Burberry. Koristim ga godinama.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 08:16   #7430
London je super, iako mi je dosadio.... ali mi se sigurnijim izborom čine the beat i brit sheer nekako..
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:08   #7431
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
kakva ja aura i postojanost? pomirisala sam ga u Zari i baš je sladak-ljetni
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 10:38   #7432
Ima li gdje kod nas za probati Robert Piguet parfemi, konkretno Rose Perfection me zanima?
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 13:09   #7433
nema...imaš na profuminu
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 13:12   #7434
Znam za profumino, hvala ti . Ali probala sam jedan i 90% sam sigurna da je Rose Perfection, ali kako su sve bočice slične, ne znam ni sama više. Pa se ne želim zeznuti sa narudžbom jer su dosta skupi.
Miris je bio jako sličan kao Juliette Has A Gun - Lady Vengeance. Divota
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 07:45   #7435
ok...jel' se meni čini ili se nešto događa s narciso rodriguez parfemima...?
ne mogu ga naći ni na profumino.hr, ni lijepa.hr ni mirisim.hr
ima li još neko mjesto gdje mogu pogledati, a da je povoljno?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 12:48   #7436
Ima li tko ovu novu verziju Narciso rodriguez parfema tj. Iz 2016. - POUDREE?
Zanima me postojanost, jucer sam ga probala, na prvu 'fuj' - da bi se za 1h zaljubila u njega. ����
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 14:15   #7437
Imate li za preporučiti neki body mist za ljeto?
Da nije naporan, nego lagan i osvježavajuć, onako kao priroda poslije kiše.
I da nije previše sintetski miris.
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 14:27   #7438
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Imate li za preporučiti neki body mist za ljeto?
Da nije naporan, nego lagan i osvježavajuć, onako kao priroda poslije kiše.
I da nije previše sintetski miris.
Nisam probala, ali mozda ovaj novi od Nuxe-a
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 14:28   #7439
Ne znam koji od Nuxe?

A kakvi su ovi Biotherm body mistovi?
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 14:29   #7440
http://www.nacional.hr/nuxe-sun-slas...ava-duh-ljeta/
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:48.