Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 10:19   #941
Dječja roba iz primarka je super. S odraslom nisam bas oduševljena

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Old Danas, 14:06   #942
Quote:
Nyameria kaže: Pogledaj post
Nisam jos spakirala nego sam nabavila sve, svukud je po stanu Ajd budem u pon kad budem na kompu prepisala popis koji imam u tekici, neda mi se na mobu tipkat. Ak zaboravim sjeti me 😁
Ja si isto tak mislim kofer i neku malu torbu. U torbu ono sto mi treba za radaonu a ostalo u kofer. Ma samo ovi chicho ulosci zauzmu cetvrtinu kofera😁
Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
ok.
ja sam stavila od svih uloški po par komada, pa oni koji se pokažu najbolji te će mi muž donijeti naknadno
jedino me brine papirnati ručnik za ruke brisat i wc papir, to mi nekako baš i ne stane

Quote:
Malo Sunce kaže: Pogledaj post
I ja imam u utorak!

Mama mia, stvarno ste se vec pripremile. Ja nemam nista! Nekako mi je sve to jos daleko.. imam samo jedan paket ulozaka. Mislim krenuti za 2tj sa pripremom
pa nekako si mislim kaj ako me stisne a ja ne pripremljena? a i inače sam takva da volim imati sve unaprijed pripremljeno..
Mala Svemirka is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 14:37   #943
Quote:
Mala Svemirka kaže: Pogledaj post
ok.
ja sam stavila od svih uloški po par komada, pa oni koji se pokažu najbolji te će mi muž donijeti naknadno
jedino me brine papirnati ručnik za ruke brisat i wc papir, to mi nekako baš i ne stane

pa nekako si mislim kaj ako me stisne a ja ne pripremljena? a i inače sam takva da volim imati sve unaprijed pripremljeno..
Ja idem na sv duh a cula sam da tamo ima wc papira pa ga necu nosit. Ne znam jedino jel treba sta za dezinficirat dasku na wcu? I sta? Imas ti kaj za to? Mislim da cucenje nakon poroda bas i nece biti neka opcija.

I ja se volim na vrijeme spremit, bio mi je plan do 1.5 imat sve oprano i spremno i bit u niskom startu. Al sad sam malo usla u denial fazu, pa odbijam sama sebi priznat da je to tak blizu
Ma glavno mi je imat torbu za rodiliste a ostalo uvijek moze mm uz pomoc ostatka familije oprat i spremit.

Nyameria is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 14:58   #944
Možda ima smisla uzeti mokre maramice, mogu poslužiti za pobridati ruke i štogod, a možeš njima i prebrisati dasku wc-a...
Old Danas, 15:50   #945
Ja sam za wc uzela u dmu onaj papir za oblozit skoljku, ali koristim ga samo za veliku nuždu. Da se mogu opustit. 5kn 10 kom. Nema papira za ruke, ali imam svoj ručnik.
Sad me malo zabrinuo ctg. Nakon truda(koji idu do 60) joj su pali otkucaji kratko na 100,pa se digli na 120 ali se bas bila smirila na par minuta. Sad čekam sta ce rec jer su rekli ovisno o ctg ide uzv. Danas je bas sve usporeno,vidi se da je nedjelja. Nadam se da vi uživate u ovom predivnom danu i da niste zatvorene negdje ko ja uživajte i za mene
šminkerica91 is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 15:51   #946
Sminkerice šta su ti rekli za kadu?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Old Danas, 16:06   #947
Nisam pitala. Sutra cu. Vikendom ko da niko ne radi,ni vizita nije bila
Al sutra cu imat popodne vjerojatno drugi nalaz brisa
Odgovori s citatom
Old Danas, 16:07   #948
Ispravak,danas nije bila vizita. Jucer je.
Odgovori s citatom
Old Danas, 16:09   #949
Hej curke...samo navratila pozdravit...
Ja s malom cijeli dan na mažoret i pom-pon turniru...ima da crknem do kraja.vise nemogu sjediti...jos susuper udobne drvene klue a od 9 smo tu...do 18h cemo sigurno biti.... to obicno cijeli dan traje...

Sminkerica nadam se da ce uskoro krenuti
-Aya- is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 18:51   #950
Quote:
šminkerica91 kaže: Pogledaj post
Ja sam za wc uzela u dmu onaj papir za oblozit skoljku, ali koristim ga samo za veliku nuždu. Da se mogu opustit. 5kn 10 kom. Nema papira za ruke, ali imam svoj ručnik.
Sad me malo zabrinuo ctg. Nakon truda(koji idu do 60) joj su pali otkucaji kratko na 100,pa se digli na 120 ali se bas bila smirila na par minuta. Sad čekam sta ce rec jer su rekli ovisno o ctg ide uzv. Danas je bas sve usporeno,vidi se da je nedjelja. Nadam se da vi uživate u ovom predivnom danu i da niste zatvorene negdje ko ja uživajte i za mene
Ne brini za ctg. Kad su meni radili svaki put kod ginica trudovi su isli do 51,nijedan nisam osjetila. Otkucaji i moji i bebini su varirali,opadali,povecavali se,opadali i tak. Kad su dosli oni pravi trudovi na 30 sam se vec gubila od bolova,tako da to sto ti pokazuje nek te ne brine. Mislim da ovisi i koji program upali jer su meni u radaoni trudovi isli do 127 a bolilo je kao menga. Rekla sam muzu ako su ovo trudovi zakon. Kasnije kad su poceli pravi,kazem na 30 su vec ubijali,kad se popnu do 80 to je za umrijet.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
ellees is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 19:01   #951
Ellees sad si me ti zabrinula,ja testu neki dan mi išli trudovi do 80 i boljeli me "samo" hemeroidi xD
Pa sam mislila da možda neće biti mi prestrasno dok dođu pravi na 100-120. Mada znam da je osjet boli indivindualan.
Men je to zabrinulo skakanje njenih otkucaja jer se meni to gleda radi starije posteljice, pa moze značiti da je gubi funkciju i da treba čim prije porod. Sad čekam uzv.
Odgovori s citatom
Old Danas, 19:49   #952
To nije pravi pokazatelj trudova. Meni su isli do maksimale,jos smo komentirali muz i ja kako to nije nist ako su to trudovi. Babice stalno govorile ne gledaj to,vidit ces kako boli kad dodu pravi. Majko sveta kad su probili vodenjak pa kad je krenulo sarafit,dode do 30 i vec je za crknit,kako ide sve vise,mislis da neces izdrzat,i onda drzi tako i polako popusta,taman kad popusti krece novi trud. A otkucaji su kod ginica padali i mojoj bebi na 100, al mislim da to i nije neki pokazatelj isto ko i ti navodni trudovi,mislim da oni imaju neke programe na tom ctgu jer su meni prebacivali po monitoru prije poroda i kad su krenuli trudovi

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
ellees is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 20:00   #953
Vecer zene...
Moze pomoc mala,evo i mene boli glava a bas sam mislila da ce me to zaobic...sta smijem uzet? 13tt sam sad
Odgovori s citatom
Old Danas, 20:12   #954
Smijes paracetamol tijekom cijele trudnoce i ibuprofen u 1.i2.tromjesecju.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
ljetna kiša is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 20:28   #955
Quote:
leptir7 kaže: Pogledaj post
Vecer zene...
Moze pomoc mala,evo i mene boli glava a bas sam mislila da ce me to zaobic...sta smijem uzet? 13tt sam sad
Lupocet (paracetamol), a ako ne pomaže onda (kroz prva 2 tromjesječja) se smije i ibuprofen.

Nya, ostali su mi još samo Chiccovi ulošci za nabavit i torba je kompletirana
I počela sam danas pit čaj od lista maline, nadam se toplo da će pomoći jer se najviše užasavam epiziotomije...
Odgovori s citatom
Old Danas, 20:39   #956
Quote:
Sephray kaže: Pogledaj post
Lupocet (paracetamol), a ako ne pomaže onda (kroz prva 2 tromjesječja) se smije i ibuprofen.

Nya, ostali su mi još samo Chiccovi ulošci za nabavit i torba je kompletirana
I počela sam danas pit čaj od lista maline, nadam se toplo da će pomoći jer se najviše užasavam epiziotomije...
Ja si moram kupit taj caj, ima to u dmu? Od kad se on pije?
Ne znam dal da idemo masirat medjicu il ne. Misla sam i to radit al mi je dolje tak sve osjetljivo da nebi najradije nista i nikoga pustila blizu 😅

Kaj smo ono rekle, chicco ulosci nejdu sami ili? Nekak mi je ostalo da ispod njih idu jos neki drugi. Oni vir80? Ili bilo koji obicni? Teta u ducanu me uvjeravala da su chicco i vir ista stvar pa me pokolebala.

Nyameria is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 21:02   #957
Quote:
Nyameria kaže: Pogledaj post
Ja si moram kupit taj caj, ima to u dmu? Od kad se on pije?
Ne znam dal da idemo masirat medjicu il ne. Misla sam i to radit al mi je dolje tak sve osjetljivo da nebi najradije nista i nikoga pustila blizu 😅

Kaj smo ono rekle, chicco ulosci nejdu sami ili? Nekak mi je ostalo da ispod njih idu jos neki drugi. Oni vir80? Ili bilo koji obicni? Teta u ducanu me uvjeravala da su chicco i vir ista stvar pa me pokolebala.

Nocni ulosci se stave,bar sam ja u obe trudnoce ...koju hoces marku,samo da su oni najveci nocni...
Odgovori s citatom
Old Danas, 21:45   #958
Ja cijelo vrijeme mislila da ce sad bit pun mjesec. I veselila se jer tad se puno beba rada. Sad vidim da ustvari tek 11.5?? Hjoj ko ce mi objasnit??
Izgleda da nista od mog uzv dns
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.