Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2013., 17:16   #221
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Volio bih ti pomoć savjetom oko tih proizvoda ali ne mogu jer ih nisam koristio. Nego da probaš guglat acne menstruation, možda su akne povezane s mjesečnicom?
bez brige, nema sto nisam izguglala jesu povezane su sa mjesecnicom i hormonalnim promjenama. ali zanima me kako to ublaziti
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 17:19   #222
Meni za te akne pomaze jedino Maria Galland krema 300.
Ona mi je jedina koja me drzi pod kontrolom i lijepo hrani i matira. Meni savrsena!
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 20:57   #223
jesu li proizvodi marke Pyrus proizvedeni u Hrvatskoj ili nisu?
na njihovoj stranici nigdje ne spominju gdje im se nalaze proizvodni pogoni i slično, broj zaposlenih, stručni kadar i sl., a sve firme inače to navode na svojim stranicama.
jedini podaci koje ja nalazim su tipa ˝80% najprodavanijih Pyrus proizvoda čine hrvatski proizvodi˝, ˝mrežni marketing˝, bla bla bla pa mi sve to zvuči neprecizno i iskreno kao izbjegavanje davanja konkretne informacije
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 06:06   #224
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
jesu li proizvodi marke Pyrus proizvedeni u Hrvatskoj ili nisu?
na njihovoj stranici nigdje ne spominju gdje im se nalaze proizvodni pogoni i slično, broj zaposlenih, stručni kadar i sl., a sve firme inače to navode na svojim stranicama.
jedini podaci koje ja nalazim su tipa ˝80% najprodavanijih Pyrus proizvoda čine hrvatski proizvodi˝, ˝mrežni marketing˝, bla bla bla pa mi sve to zvuči neprecizno i iskreno kao izbjegavanje davanja konkretne informacije
da, proizvedeni su u hrvatskoj mislim da u čakovcu, i kolko ja znam postoje vec preko 10 godina (mozda sam malo i rekla).
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 18:06   #225
Moje vitamine za oči je za Pyrus proizvela firma iz Kalifornije.
mihovilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 18:24   #226
Šminka dolazi iz Francuske, dodaci prehrani iz Amerike, mislim da medovi dolaze iz Hrvatske. Dok je dobar dio preparativne kozmetike iz Hrvatske.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 08:27   #227
Htjela bih postati član, no imam nekoliko pitanja. Ako je netko voljan odgovoriti mi, molim da mi se javi u inbox
dessylessy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 14:30   #228
Evo ja se ponovo učlanio u Pyrus i vidim da u godišnjem katalogu "Svaki Dan Sunce" nema cijena proizvoda, a cijene su bile u katalozima otprije par i više godina.

Nisam dobio ni knjižicu "Najbolji Odabir". Inače, uveli su 2 nova proizvoda Spriulinu i Cink. Ne znam zašto su išli uvoditi posebno cink kada ga ima u multivitaminima i u kalcij-magnezij-cink. Jedino što je možda zasebni cink bolji jer je keliran sa glukonatom. Ima 12,5mg cinkovog glukonata.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 15:38   #229
Question

Evo ,ja koristim Mastianu za regeneraciju oštećene kože več 15 godina...mogu samo reći,ne zadovoljna,več pre prezadovoljna...aliiii zadnju mast koju sa kupila prije nekih mjesec dana-totalno razočarana...to više nije ta mast...zvala sam ih par puta i pitala šta se dogodilo?Naravno ništa-kaže njiihova službenica,to je ta mast i gotova priča...uglavnom,suma-sumarum=pokvarili su jedan predobar proizvod i jako žalim zbog toga...
renchy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 13:24   #230
Ima li netko da je koristio Pyrus kremu za intenzivno tamnjenje i iskustva s istom?
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 01:25   #231
Pyrus

Danas sam otišla na pyrusovu web stranicu i stavila tonik u košaricu i unijela svoje podatke za slanje i pisalo mi je da je narudžba primljena. I dakle pisalo mi je 62 kn s dostavom valjda,ali jel se još sto dodatno plaća pošto nisam član? I za koliko bi to trebalo doći ako uopće dođe?
Hvala unaprijed!
Caroline258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:01   #232
Prvi put sam čula za ovu kozmetiku prije koji dan kad sam na poklon dobila njihov ruž za usne. Boja odlična, lijepa ambalaža, ali izrazito "masan" ruž.

Koristi li netko njihovu dekorativnu kozmetiku? Kakva su iskustva?
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:23   #233
Zanima me kojisu uvijeti za uclanjenje itd pa ako moze netko u inbox tko ima iskustva. hvala
maslacak7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:11.