Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2007., 14:05   #81
Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
trejd! trejd! goth you say? tipa Misa-Misa
crna odjeća, crna kosa, plava šminka oko očiju...
http://www.the-shrike.net/images/ril-ergo_proxy01.jpg

trejd eh?
no problemo, Kami-cha...but, what do you have to offer me?

Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
Negooo, ne mogu se sjetit da li je Ergo Proxy ili Escaflowne ali na jednom od ta 2 je radio naš dragi Šiničiro.
Escaflowne, par epizoda...


Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
OT: Pogledah Animatrix (da, i to spada pod anime hence the ime). Dobar je, zadovoljna sam, čak mi nije toliko smetao engleski dub. Najbolje priče su mi o onoj bjelokosoj samurai ženi, onda ona curica s mačkom i onaj mulac na kraju. I dobro je što su priče više bile o onom 'filozofskijem' dijelu Matrixa (napokon!), živcira me što ljudi komentiraju Matrix tako da kažu 'Da,da, super efekti', nije u tome bit.
Uff, meni su svi super, ali posebno mi je drag onaj s curicom i mačkom, kada se klinci igraju u onoj kući...baš trenuci...sve dok Agenti ne dođu
I Detective's story mi je super...Shinichirov
LordShaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 21:26   #82
Quote:
LordShaper kaže: Pogledaj post
nego, baš skidam Ergo Proxy, za sada se čini jako dobro, glavni lik bi skoro pa kao goth verzija Motoko mogla proći, samo što ova puno više priča
Ak jos nisi sve odgledal, mozda bi ti malo kao tip pomogel moj review sa strane 1 ovog threada (post br. 19). Serija dobro pocne, ali... (rijecima: tockica, tockica, tockica...) Ono, da se smanji eventualni stupanj razocaranja... Iak... mozda se tebi kraj bolje dopadne nek meni...

(Cisto subjektivna primjedba: Ak ti je tvoj gledateljski ukus mio, preskoci epizode 15 i 19 - meni se osobno od njih dignul zeludac, jer uopce ne pasu u seriju... mislim da su scenaristi pri pisanju tih epizoda upravo bili na crack-tripu. Zato mi je epizoda 16, koliko god bizarna, fenomenalna.)

Daj, dok odgledas seriju, napisi rijec-dvije, bas me zanimaju tvoji dojmovi.
__________________
You can never have too many knives, his father had told him. Unless they're pointed at you, and by people who don't like you much. ~ Last Argument of Kings
Hood is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 23:09   #83
Quote:
LordShaper kaže: Pogledaj post
crna odjeća, crna kosa, plava šminka oko očiju...
http://www.the-shrike.net/images/ril-ergo_proxy01.jpg

trejd eh?
no problemo, Kami-cha...but, what do you have to offer me?
nope .. nije bas Misa-Misa .. too much goth, da je bjonda mozda i po izgledu nema bas IQ proporcijalan broju grudnjaka

...

fali ti N u Kami-cha jos jedan fiuman
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 21:32   #84
Odgledao prve dvije epizode Death Note-a! Fantastično...
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 17:37   #85
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 10:30   #86
Pogledah Voices of a Distant Star. Dobar je, malo baca na NGE u nekim momentima.
Prekjučer sam pogledala najspaljeniji anime u životu, Mind Game jedva čekam da ga idem opet pogledat ne znam dal je iko od vas čuo za to i ne želim spojlat, al ako igdje naiđete na njega to se obavezno gleda, do you hear me!

Quote:
LordShaper kaže: Pogledaj post
crna odjeća, crna kosa, plava šminka oko očiju...
Rajt ju ar, stvarno liči na tetu Motoko

Quote:
what do you have to offer me?
Pa rekla sam ti već, Death Note moraš pogledat obavezno a ubacim i Mind Game jer me zanima šta ćeš komentirat (ako ga nisi već pogl i btw to bi mogli puštat na Rikonu)

Quote:
I Detective's story mi je super...Shinichirov
Nda? Ja sam više očekivala od njega. Super je to ako se voliš furati na dektektive (which I don't). A ne znam, mislim da se mogo malo više potrudit, ipak je to Matrix. I Trinity me živcira čak i u animiranom obliku. Ružna kuja.

Quote:
fali ti N u Kami-cha
Da, sramota očekivala sam više od tebe, ccc
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 11:22   #87
Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
Pogledah Voices of a Distant Star. Dobar je, malo baca na NGE u nekim momentima.
Prekjučer sam pogledala najspaljeniji anime u životu, Mind Game jedva čekam da ga idem opet pogledat ne znam dal je iko od vas čuo za to i ne želim spojlat, al ako igdje naiđete na njega to se obavezno gleda, do you hear me!
Hmm jel to bilo medju onim dvd-ovima koje sam ti ja dala ili?
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 15:16   #88
Je,je, odma gledaj! Odma! I kad ćeš mi donest Princezu Mononukleoze? I di si ti nestala ovih zadnjih dana ka?
Btw potpis ti je od Spikea jelda...

Nego... gledam malo na netu slike od DN filma. Ne valja Light, ne izgleda uopće zlo, baš je ko neki bubić. Užas. L-a je tip savršeno skinuo, isti je (hottie!). Misa nema plavu kosu (i bolje je tako). CG Ryuk i Rem su isto dobro napravljeni. Btw kad će fiiiiiiiiilm? :-( Ichigo, you make kitty sad
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。

Zadnje uređivanje Camaria : 24.09.2007. at 15:49.
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 14:00   #89
jednog lijepog kisnog dana..
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 15:36   #90
Ichigo, nisi nam baš koristan. Izbacit ćemo te iz tria ako se ovako nastavi ccc...

Meanwhile, gledam Blue Submarine No.6. Točno se vidi koliko japanski pridonosi kvaliteti animea (ovdje je užasni talijanski dub na kojem cijeli scenarij ispadne totalno trashy). Nema ni titlova pa pola toga ne kužim. Ahh..dobro da ima(m?) samo 6 epi.

Btw snima se 3. DN film, working title 'L' evo već slinim...
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:25   #91
eh Orihime eh..

skinut cu kad se bude Seed-alo
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 15:05   #92
talijanska anima
__________________
nothing is free exept stupidity

For those who seek perfection there can be no rest on this side of the grave
Leman Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 15:48   #93
Njet, non e' talijanska, samo dubbing je.

Gledala sam još malo za DN film, debilni izbor glumca za Lighta, izgleda ko mala curica (nimalo zao!).
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:11   #94
ja mislim da bi ti bila bolji light-o-kun

ili barem Misa-Misa

.
.
.

just kidding
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:13   #95
Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
Je,je, odma gledaj! Odma! I kad ćeš mi donest Princezu Mononukleoze? I di si ti nestala ovih zadnjih dana ka?
Btw potpis ti je od Spikea jelda...
Hm.. a meni je rekla da je Princess Mononoke kod tebe..
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 19:27   #96
Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
Je,je, odma gledaj! Odma! I kad ćeš mi donest Princezu Mononukleoze? I di si ti nestala ovih zadnjih dana ka?
Btw potpis ti je od Spikea jelda...
Eh hime napravila vise problema nego sto sam mislila... Eto kako da kazem, ja sam stara zaboravljiva baba.... Eto...

Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
Nego... gledam malo na netu slike od DN filma. Ne valja Light, ne izgleda uopće zlo, baš je ko neki bubić. Užas. L-a je tip savršeno skinuo, isti je (hottie!). Misa nema plavu kosu (i bolje je tako). CG Ryuk i Rem su isto dobro napravljeni. Btw kad će fiiiiiiiiilm? :-( Ichigo, you make kitty sad
Ichi nam steka.... ali nema veze oprastamo mu.... Ja sam dosla do kraja sa bleachom... Sada moram kao ostali cekati svaki tjedan na novu epizodu... Ova zadnja (141) mi je bila potresna.....
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 12:06   #97
Jel ko ima bleach anime cijeli? Pa da mi isprži, pliiiz
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 15:04   #98
ima Camaria i Amidala.. meni se neda opet skidat jedno te isto..

za vise informacija: Stranica sa koje skidam
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 15:22   #99
Quote:
Nightwolf kaže: Pogledaj post
Hm.. a meni je rekla da je Princess Mononoke kod tebe..
I bio je, prva polovica

Ja Misa... don't make me pull out me Death Note, Ichigo... znam ti prezime i kako izgledaš, a ime ću lako saznat Osim toga ako ćemo slijedit nekakvu logiku našeg dosadašnjeg kastinga, ti si Misa-Misa, Ami=L i dobro ja ću biti Raito ako moram mada bi rađe bila L no, uvijek možemo to prosudit natjecanjem u veličini podočnjaka mislim da su mi dobre šanse...

Dosta geekiness... trenutačno počela gledat Furikuri. Prerano za mišljenje, though. Jel gledao tko to?

I...dajte mi primjer za anime u kojem ima zena. Trebala sam to reć nekom ali sam zabloksala i jedino se sjetih Cowboy Bebopa.

@Pećina - možemo se dogovorit na pi-em
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 21:38   #100
je moze.. ja cu bit Misa-Misa u paralelnom svemiru di ima IQ = broj cipela na n-tu potenciju.. a L i Light-o-kun se mogu igrat u pjescaniku

primjer animea.. Claymore? Naruto?

Shonen sa zenskama... ili uvijek mozes poceti gledati Shojo .. tu zena ne fali kao ni u Seinenu.

A ako cemo ici u ekstreme .. probaj trazit zene u ovome .. nema teorije da fulas .. rofl
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.