Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2008., 20:24   #61
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
2 AL - navoj = niz ureza na vrhu, kao npr. na bocama, teglama - za poklopac.
to ti treba za sjemenke?

imas sto protiv plasticnih epruveta?
ako ti ne smetaju trazi epruvete za uzorak krvi u apoteci


PS. bas danas radim nest i skuzim kako sa slab sa osnovnim priborom tipa epruvete, tikvice, case
ubije mi volju za radom
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Jericho159 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 20:35   #62
Bingo

Nisam znala da se i to može a plastika ko plastika, tako mi je ravno, bitno je samo da ima navoj ili srodan metod čepljenja...
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 21:54   #63
U provincijskoj šupi od gradića je jako lijepo živjeti - mirna sredina, nema ekscesa i narko-eskalacija, svi sve znaju (sve o svemu i svakome, prije nego i on sam zna ) i život u tim uvjetima je prava milina i idealan biotop za reprodukciju i odgoj balavca.

Problem nastaje kad se traži nešto egzotično i kada je redovita reakcija slušatelja paran broj iskolačenih očiju, kao da tražim uzorak sperme mozambičke zmije pljuvačice. Apotekarke se čude ko pura dreku čak i na plastične epruvete, kao "to nitko ne traži pa mi to ne držimo"... Ipak, ima i mudrijih koji sugeriraju obraćanje bolničkom laboratoriju za savjet gdje kupovati.

Plan? ZeGe, kad uhvatim cajta. Netko spomenu Hospitaliju. Prema upućenima, to je keknulo prije sto godina ali roje mi se neke ideje šta, kud i kako.

Dotad ću se morati zadovoljiti šeficinom donacijom epruveta s navojem, bacam sliku radi najlakše predodžbe o navoju



(zrno soje zaraženo Soybean virusom, za one koji žele znati više )
i zahvaljujem se svima koji su bacili sugestije
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 13:20   #64
pa ne drze
ali mogu narucit


probaj se bacit u potragu po cvjecaranma jer epruvetice slicnog izgleda se ponekad koriste kao vaze
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Jericho159 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 20:40   #65
Palo mi na pamet, vidim da se hvalite maskama za lice - malo sam obilazila dućane sa hateze opremom tražeći kvalitetniju masku za lice. Nađoh samo one najelementarnije jednokratne bez filtera koje koriste majstori-zidari-žbukeri i nekoliko modela sa filterima. Cijena je onaj faktor koji mi ne ulijeva previše samopouzdanja - vrti se oko 15 kuna za najnapredniji model. Dakle, imal tko kakvu sugestiju gdje kupiti, šta se smatra zdravom cijenom za masku kojoj je svrha reduciranje (nadam se, potpuno) inhalacije pesticida?
Trebam za ZG ovih dana pa da prozujim po trgovinama... teško žabu u vodu natjerati
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 21:46   #66
imam ti ja viška nešto slično tim epruvetama koje tražiš, tj. nisu epruvete jer imaju ravno dno i malo su veće i imaju čep, plastični.

ako ti još uvijek treba javi na pm pa ti ih mogu dati

a što se tiče maske, sumnjam da je ta obična za zaštitu od prašine jako učinkovita kao zaštita od pesticida

a gdje i kako možeš kupiti kao privatna osoba one bolje stvarno ne znam
toncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 23:03   #67
Heh, znam i sama da od njih nema vajde (mislim na maske za prašinu) iako me se svojedobno dosta šikaniralo na poslu, čak i od strane educiranih ljudi. Ono, nošenje maske je gay a čuđenje zbog nošenja neizmjerno.

Što se epruveta tiče, hvala ti ali mi ne trebaju, riješila sam problem.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 20:36   #68
Imam cijenik laboratorijskog pribora ako nekog zanima nesto neka pita pa cu mu rec cijenu
929 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 23:10   #69
Quote:
929 kaže: Pogledaj post
Imam cijenik laboratorijskog pribora ako nekog zanima nesto neka pita pa cu mu rec cijenu
smijes ti to i ovdje stavit
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Jericho159 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 19:29   #70
di mogu kupit one tikvice i epruvete najobicnije???
kralj_gustera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 19:31   #71
U hospitaliji http://www.hospitalija.hr/index.php?...d=13&Itemid=28

Bar sam tam ja kupovala...
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 19:37   #72
hvala

ali jeli ima u splitu?

Zadnje uređivanje Endimion17 : 26.09.2008. at 20:22.
kralj_gustera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 19:39   #73
Čini mi se da nema
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 19:45   #74
a ne mogu nac u njihovim proizvodima na internetu nikakve epruvete????ako ti uspijes posalji mi link please

e da di da kupim jod????

Zadnje uređivanje Endimion17 : 26.09.2008. at 20:28.
kralj_gustera is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.09.2008., 20:28   #75
Za upite o nabavku kemikalija imamo za to predviđeni thread. Dosta offtopica, kao i štancanja postova, molim.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 11:07   #76
Koja je razlika izmedju nitril i lateks rukavica? I gdje si kupio nitrilne, naravno
__________________
Hello darkness my old friend, I've come to talk with you again...
ZMASTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 11:50   #77
Question

Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Za upite o nabavku kemikalija imamo za to predviđeni thread. Dosta offtopica, kao i štancanja postova, molim.
ne razumim, pa bili mi to iko moga nabavit ako ima to ili ako moze nekako doc do nekih laboratorija????

i ako je ovdje iko iz splita i zna na kojim mjestima se epruvete mogu kupiti neka mi se javi

Zadnje uređivanje Endimion17 : 27.09.2008. at 12:19. Reason: štancanje postova
kralj_gustera is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.09.2008., 12:22   #78
Quote:
kralj_gustera kaže: Pogledaj post
ne razumim, pa bili mi to iko moga nabavit ako ima to ili ako moze nekako doc do nekih laboratorija????

i ako je ovdje iko iz splita i zna na kojim mjestima se epruvete mogu kupiti neka mi se javi
Ako ne razumiš, pročitaj moj odgovor opet. I onda potraži thread na podforumu Prirodne znanosti. Ako te zanima baš jod, imaš naprednu tražilicu u koju upišeš pojam o odrediš na kojem podforumu će software tražiti taj upit.
Ovo nije mjesto na kojem se traže podatci o kemikalijama.

Što se tiče epruveta u Splitu, nemam blage. Jedino znam za zagrebačku Hospitaliju.

I ubuduće, ako želiš nešto dopisati, imaš tipku . Nemoj pisati jedan post svakih par minuta. A nije ni loše pročitati Pravila, nešto što se radi kad se tek dođe na neki forum. Dobro došao na forum.hr.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 14:12   #79
http://www.scienceinschool.org/2007/issue4/spectrometer

home made spektrometar koji radi!!!
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Jericho159 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 10:01   #80
imam pitanje sta vam nije lakse otici od nekog ko se bavi metalom pa da vam napravi sve sta treba, meni se cini lakse nego se zajebavati sa ovim a i manja je vjerojatnost da se savine, pukne, ili se sjebe totalno
ja sam sebi narucio sve potrebno
fussbaler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.