Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2016., 12:29   #141
Zamrla tema!?

Zanimaju me iskustva sa zelenim Detox uljem za lice, da li je to stvarno nekomedogeno kako se reklamira?
Koža mi je pubertetski problematična na bradi, a ostatak lica u skladu s godinama (37).
babe2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 21:14   #142
Ja sam imala tester i svidilo mi se jako, razmišljam da ga uzmem ako bude sada popust u Farmaciji. Nemam problematičnu kožu u stilu nekih pubertetskih akni, ali mi ipak koža zna redovito javiti da joj nešto ne odgovara. Najčešće je to u obilku nekih bijelih skroz tankih prištića, kao da se samo koža na mistima malo napuhala, ma ne znam opće kako bi ih opisala. Inače kad se pojave nestanu nakon nekih 4-5 dana. A kad bi se namazala s ovim uljem do ujutro ih više nebi bilo I crvenilo s lica bi mi se momentalno povuklo ćim bi se namazala. Al jel nešto posebno dugoročno radi na koži nebi znala, ipak to nije bila neka velika količina. I da, iza sam obavezno morala staviti hidratantnu kremu, samo ulje mi jednostavno nije bilo dovoljno.
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 13:53   #143
zna li netko gdje ima caudalie u rijeki?specifično losion za tijelo me zanima, mislim da sam vidjela neke proizvode u dm-u, ali nema losiona. evo vidim da ima u farmacia ljekarnama u toweru i ztc-u, ima li negdje drugdje?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 15:41   #144
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje ima caudalie u rijeki?specifično losion za tijelo me zanima, mislim da sam vidjela neke proizvode u dm-u, ali nema losiona. evo vidim da ima u farmacia ljekarnama u toweru i ztc-u, ima li negdje drugdje?
U Rijeci ti njih drži još Muller i imaju losion za tijelo 100% jer drže sav njihov asortiman, za druge ljekarne/ drogerije ili nešto s tolikim izborom ne znam...
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 15:18   #145
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
U Rijeci ti njih drži još Muller i imaju losion za tijelo 100% jer drže sav njihov asortiman, za druge ljekarne/ drogerije ili nešto s tolikim izborom ne znam...
aha, fala. to je sve u shopping centrima a ne ide mi se baš samo za to po ovim vrućinama. zar nema negdje farmacia u gradu?čini mi se da sam vidjela.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 13:09   #146
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
aha, fala. to je sve u shopping centrima a ne ide mi se baš samo za to po ovim vrućinama. zar nema negdje farmacia u gradu?čini mi se da sam vidjela.
Farmacie nema nigdje drugdje u Rijeci - samo Tower i ZTC
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 20:55   #147
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Farmacie nema nigdje drugdje u Rijeci - samo Tower i ZTC
šteta. nadam se da će dm-ova ljekarna dobiti još koji proizvod osim gelova za tuširanje.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 18:01   #148
Cure ako je koja probala ili koristi Caudalie Resveratrol Night Infusion kremu, molim za dojmove, hvala
blublues is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:42   #149
Jel netko probao body butter i hranjivi losion za tijelo? Jel bi bili dovoljni za jako suhu kožu sklonu atopiji?

Koristim Uriage Xemose, al nakon hrpe potrošenih boca malo mi dosadilo i kao da se koža navikla pa sam u potrazi za nečim novim. Caudalie me trenutno privlači jer sam oduševljena SOS i Vinoperfect serumima.

blublues imam tu kremu, koristim je tek 2 noći pa još nemam konkretnih dojmova. Na prvu - nije komedogena, super se upija (očekivala sam da će biti masnija), tekstura je više kao balzam, svilenkasta, ujutro je koža svježija. Nakon boljeg testiranja javim dojmove.
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:01   #150
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Jel netko probao body butter i hranjivi losion za tijelo? Jel bi bili dovoljni za jako suhu kožu sklonu atopiji?

Koristim Uriage Xemose, al nakon hrpe potrošenih boca malo mi dosadilo i kao da se koža navikla pa sam u potrazi za nečim novim. Caudalie me trenutno privlači jer sam oduševljena SOS i Vinoperfect serumima.

blublues imam tu kremu, koristim je tek 2 noći pa još nemam konkretnih dojmova. Na prvu - nije komedogena, super se upija (očekivala sam da će biti masnija), tekstura je više kao balzam, svilenkasta, ujutro je koža svježija. Nakon boljeg testiranja javim dojmove.
Hvala za info, ja kupila na slijepo , čekam da mi dođe
Također volim serume, već sam neko vrijeme na Resveratrolu, novi je u pripremi
blublues is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:13   #151
Koja bi krema bila bolja za inače mješoviti tip kože, ali trenutno dehidrirani;

Caudalie Vinosource moisture recovery cream ili Caudalie Vinosource Riche intense moisture rescue cream?

Koliko sam skužila, ova druga je pojačanoga intenziteta i osim toga, ne razlikuje se previše od prve ili?
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:33   #152
Quote:
Envie kaže: Pogledaj post
Koja bi krema bila bolja za inače mješoviti tip kože, ali trenutno dehidrirani;

Caudalie Vinosource moisture recovery cream ili Caudalie Vinosource Riche intense moisture rescue cream?

Koliko sam skužila, ova druga je pojačanoga intenziteta i osim toga, ne razlikuje se previše od prve ili?
tako je, druga verzije je jača verzija prve, al osim toga baš i nemaju puno sličnosti. intense krema je bogatija, hidratantnija, hranjivija, voskastija po teksturi te ima i zaštitnu funkciju pa je prikladnija za jako suhu kožu. za mješovitu kožu bi mogla biti previše, pogotovo u ovo doba godine.
recovery verzija bi bila za normalnu do suhu kožu. rjeđe je teksture, hidratantna je, ima i neke antioksidanse, ali i manji komedogeni potencijal. ja bih odabrala nju u ovom slučaju. ona također ima manje intenzivan miris.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:55   #153
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
tako je, druga verzije je jača verzija prve, al osim toga baš i nemaju puno sličnosti. intense krema je bogatija, hidratantnija, hranjivija, voskastija po teksturi te ima i zaštitnu funkciju pa je prikladnija za jako suhu kožu. za mješovitu kožu bi mogla biti previše, pogotovo u ovo doba godine.
recovery verzija bi bila za normalnu do suhu kožu. rjeđe je teksture, hidratantna je, ima i neke antioksidanse, ali i manji komedogeni potencijal. ja bih odabrala nju u ovom slučaju. ona također ima manje intenzivan miris.
Možeš li malo opisati miris? Biljno, slatko, puno parfema?

Njuškala sam testere u Mulleru, ali užasno su smrdjeli, na užeglo. Pretpostavljam da je ipak riječ o starim testerima (i izgledali su prastaro).
Orithyia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:42   #154
Quote:
Orithyia kaže: Pogledaj post
Možeš li malo opisati miris? Biljno, slatko, puno parfema?

Njuškala sam testere u Mulleru, ali užasno su smrdjeli, na užeglo. Pretpostavljam da je ipak riječ o starim testerima (i izgledali su prastaro).
moguće. zadnji put kad sam u mulleru gledala neke testere na odjelu prirodne kozmetike, bili su uglavnom potrošeni ili užegli. ne znam zašto to ne bace jer ničemu ne služi.
recovery krema ima blaži miris, svjež al lagano slatkast, no ispari vrlo brzo s lica. zapravo je sličan mirisu drugih krema iz vinosource kolekcije. intense rescue krema ima dosta intenzivniji miris, topliji je, puderastiji, onako kao neka zimska krema. ima i oštru notu zbog kumarina i geranija. uglavnom, ovo nije miris za svakoga, a dosta ovisi i o samoj koži na što će povući - puderasto, oštro orašasto ili neki aromatični topliji aftershave. ja sam recimo svojevremeno odustala od kupnje intense rescue kreme nakon par isprobanih testera te se odlučila za recovery jer ne volim premirisne kreme.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:10   #155
Super, recovery me i zanima. Pokušat ću zamoliti za uzorak u Farmaciji, ako imaju.
Orithyia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 14:43   #156
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
tako je, druga verzije je jača verzija prve, al osim toga baš i nemaju puno sličnosti. intense krema je bogatija, hidratantnija, hranjivija, voskastija po teksturi te ima i zaštitnu funkciju pa je prikladnija za jako suhu kožu. za mješovitu kožu bi mogla biti previše, pogotovo u ovo doba godine.
recovery verzija bi bila za normalnu do suhu kožu. rjeđe je teksture, hidratantna je, ima i neke antioksidanse, ali i manji komedogeni potencijal. ja bih odabrala nju u ovom slučaju. ona također ima manje intenzivan miris.
Da, tako sam i pretpostavljala, hvala ti.

Svakako mi treba neka baš ful hidratantna (po mogućnosti nekomedogena, odnosno što manje takva) da fino sjedne prije eldw, a čula sam dobre stvari za Caudalie Vinosource liniju pa odoh po nju, da iskoristim trenutni popust.
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:34   #157
Gdje mogu provjeriti rokove trajanja Caudalie kozmetike?

I kakav vam je Resveratrol serum? Ja sam ga uzela impulzivno i sad ga baš planiram početi koristiti...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:15   #158
Odlično mi je Vinosource noćni tretman/ulje... iako ne volim uljaste proizvode, koža mi je ipak vidim zahvalna na ovom proizvodu...



Stavljam ga na vlažno lice, poprskam ga termalnom vodom ili trenutno Melvita vodicom i onda stavim ulje, ostavim da se upije i poslije još umasiram u kožu... i lagano još pređem vaticom, tako da skinem eventualni višak... (puno posla, zapravo, ali ok...)
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2018., 12:15   #159
Upravo sam naručila ovaj Caudalie set sa Lookfantastica:
https://www.lookfantastic.com/beauty.../11567786.html

Odlična je cijena, ako je još netko zainteresiran, a promaklo mu je ...
zvrk123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2018., 06:48   #160
ste vidjeli negdje popust na Caudalie?

treba mi

__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.