Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2013., 20:23   #21
I ja pohvaljujem For your eyes only. Danas su mi konstatirali kako nemam tamnih podočnjaka, znači funkcionira.

To je jedino što sam naručila od GG. Za sada.
__________________
Post nubila Phoebus.
Zikomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 20:51   #22
Damnit toliko ste nahvalile GG da i ja moram kupiti nešto
Srećom pa je plaća za 2 tj
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 22:36   #23
I ja jedva čekam nešto probati. Za koliko stigne narudžba kad recimo naručuješ kremu za svoje potrebe?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 22:55   #24
a jel ova maska gone with a wind komedogena? i jel izaziva milije?
ja nažalost moram paziti i na komedogenost okoloočnih krema isto, jer mi se čak i tu miteseri stvaraju

jel netko probao onu masku almighty mud?
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 11:36   #25
Meni je narudžba došla za 3 dana preporučenom poštom.
__________________
Post nubila Phoebus.
Zikomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 12:09   #26
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
a jel ova maska gone with a wind komedogena? i jel izaziva milije?
ja nažalost moram paziti i na komedogenost okoloočnih krema isto, jer mi se čak i tu miteseri stvaraju

jel netko probao onu masku almighty mud?
Imam For your eyes only i Gone with the wind i niti jedna mi nije izazvala milije, s tim da sam od dosta drugih kremica dobivala milije
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 13:54   #27
Moram se i ja pridružiti pohvalama za proizvode drage Green Girl! Za lice od preparative ne koristim ništa osim njenih proizvoda već 2 mjeseca i polako mi se koža mijenja, manje se masti i manje se crveni! Ja imam

Just for you - day - ja imam masnu kožu koja je jaaako reaktivna i složila mi je prekrasnu, laganu, matirajuću kremicu koja ne izaziva nikakvo crvenilo na licu

Wet the skin- tonik na bazi hidrolata i ostalih komponenti, priprema za kremu i uljnu mješavinu, koristila sam kremu i bez njega ali razlika je vidljiva, kao da pomaže da se sve bolje upije! Za svaku pohvalu, divan proizvod!

Uljna mješavina - za noćnu njegu, koristim ju pomiješanu s tonikom, ujutro koža izgleda baš kao da je bila na beauty sleepu

Almighty mud - maska za lice, vidim da su neki pitali kakva je, meni je savršena! Koristim ju 2x tjedno i kad ju isperem pore su manje vidljive i lice je glađe (glatkije)

My own gentleman - ulje za čišćenje lica, skidam i šminku s njim, skida apsolutno sve, na početku mi je bio čudan osjećaj kad sam ga isprala jer koža ne bude onako škripavo čista kao što sam navikla, ali sad to vidim kao plus, ne isušuje (što mi je bilo jako bitno jer sam imala jako dehidriranu kožu, sad više nije ), a miris je mmmmm, prekrasan!

Hello stranger! - maslac za tijelo, namažem ga navečer na vlažnu kožu i ujutro mi je koža toliko mekana, joj fina + miriši na čoko bananicu, nešto presavršeno, pojela bih se sama a i muž bi me pojeo!

Ugl, same pohvale imam za nju, ljubazna je i jako susretljiva, a proizvodi su mi na koži napravili što mi nijedna kozmetika nije!!! Divotica!
__________________
Albumčićko
frau ve is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 19:46   #28
Dakle na popisu vec imam ohohohooo stvari... Nisam smjela pogledati ovu temu hahahahaha



Odusevljena sam samo sto citam o ovome, i drago mi je da ste napravile temu omg ne mogu docekati da napravim narudbicu i krenem na isprobavanje...
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 02:29   #29
Sad želim probati taj tonik, masku i maslac za tijelo
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 09:08   #30
Hehehehehe, tako je i meni za okoloočnu For your eyes only, a i mogla bih još štošta!
__________________
Albumčićko
frau ve is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 17:55   #31
Kako se jos moze naruciti osim preko facebooka?
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 18:45   #32
Green Girl je forumašica Starleta pa joj pošalji pp
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 19:12   #33
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Green Girl je forumašica Starleta pa joj pošalji pp
Tnx
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 14:06   #34
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Sad želim probati taj tonik, masku i maslac za tijelo
Ako se ne varam pročitala sam na tvom blogu da ti je GG napravila fluid sa spf,da li si ga koristila,kakav ti je?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 14:33   #35
U ponediljak uplaćujem za My Own Gentleman, jedva čekam isprobat!
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 09:04   #36
i ja moram pohvaliti proizvode green girl, ja sam oduševljena!! a imam:

Simply the best - serum za lice- serum mi je odličan ne masti moju masnu kožu a dobro hidratizira, njega koristim kao dnevnu njegu ispod spf

Wet the skin - tonik koji navlaži kožu, njega koristim i ujutro i navečer, dobro našpricam kožu s njim i na to stavim serum ili

Uljnu mješavinu- napravljena specijalno za moju kožu (kao što inače radi sve individualno), nju stavim na kožu navlaženu s tonikom navečer i ujutru mi koža uopće nije masna kao što je sa svim dosadašnjim kremama

Perfect flirt - pjenasti malsac za tijelo. ovo obožavam, kupila bih toga na tone, prekrasno miriši i jako nahrani kožu koja mi je razliku od lica jako suha, a pošto mi je sad za ove vrućine malo jak naručila sam si losion za tijelo Secret love - losion za tijelo koje inače nema u ponudi nego je napravila specijalno za moju suhuuu kožu tijela a baš mi super nahrani kožu a ne ostaje ništa masno

My own gentleman- ulje za čišćenje lica ovo ulje su cure već hvalile ali moram i ja, predobro očisti kožu od makeupa i prljavštine a ne isušuje a miris je božanstven

Fevered skin – maslac za ubrzano tamnjenje kože ovo je savršena stvar, prekrasno miriši hrani kožu i za dva dana sam dobila lijepu bojicu, prvo se namaže krema s spf pa onda marmelada ali u tankom sloju i kad se dobro razmaže ne ostavlja fleke, minimalno jer ipak je tu i mrkva i orah i svašta nešto..ma odlična stvar

For your eyes only- lagana kremica za okoloočno područje koja je odlična podloga za makeup a fino nahrani to područje

sljedeća narudžba će biti: ponovno marmelada za sunčanje, maska za lice za masnu kožu, Gone with a wind - maska za područje oko očiju
a ovo drugo što imam kad potrošim definitivno ponovno naručujem, možda je malo skuplje ali trajee, uglvnom cure a i dečki naravno sve preporuke za kozmetiku green girl jer je sve odlično i sastojci su kvalitetni!!!Ja je obožavam!!!!
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 00:57   #37
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam pročitala sam na tvom blogu da ti je GG napravila fluid sa spf,da li si ga koristila,kakav ti je?
Upija se odlično, ne zamastim se cijeli dan, odličan
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 16:23   #38
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Upija se odlično, ne zamastim se cijeli dan, odličan
kolika mu je cijena,koliko ima ml i koji je faktor? Znam da ga je pravila iznimno za tebe,ali me zanimaju informacije,mozda bi ga i ja probala naruciti
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 11:35   #39
Da!!!

I mi obični smrtnici želimo spf kremu!!!

!!!

!!!
ljubaznagospodja is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 12:20   #40
Njena krema je bila samo za nju
U svaku kremu za lice se može dodati mineralne pigmente i ekstrakte koji daju UVA i UVB zaštitu, ali
ne može se znati faktor.
To je nemoguće utvrditi za nelaboratorijske pripravke.
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.