Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2014., 20:38   #21
ne kuzim kak ljudima moze stalno padat mob, meni jednom u 10 godina padne osim ak ga namjerno ne bacam

inace za one kojima stalno pada mob ovo su dobri izbori http://www.sonimtech.com/worldwide/index.php#tag http://www.catphones.com/en-gb
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 21:28   #22
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
ne kuzim kak ljudima moze stalno padat mob, meni jednom u 10 godina padne osim ak ga namjerno ne bacam

inace za one kojima stalno pada mob ovo su dobri izbori http://www.sonimtech.com/worldwide/index.php#tag http://www.catphones.com/en-gb
Nekad o tome ovisi i imamo li tanke živce i puno toga
stBoni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 15:35   #23
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
ne kuzim kak ljudima moze stalno padat mob, meni jednom u 10 godina padne osim ak ga namjerno ne bacam

inace za one kojima stalno pada mob ovo su dobri izbori http://www.sonimtech.com/worldwide/index.php#tag http://www.catphones.com/en-gb
Ni ja ne kužim meni nikad mob ne pada. To jest pao mi je jednom kad sam ga dao ženskoj osobi, ne završi dobro nikad kad se daje ženskoj vlastiti mobitel u ruke ili padne ili naleti na ono što ne bi trebala vidit.
__________________
“If you are going through hell, keep going.” - Winston Churchill
speed... is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 10:53   #24
Imao dvije godine samsung galaxy mini 2 i prije par mjeseci crko.Sad se furam na retro i koristim Nokia Express music i mogu reci sasvim iskreno da mi ne fali nista.
Mind Hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 12:04   #25
imam iPhone 4s i silno mi fale mobiteli na tipke..
stBoni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 12:10   #26
Ja bih volio Sony Walkmana 880i / 890i. To mi je oduvijek bio dream mobitel. Jbš ova tač-sr***a. Mrzim svoj mobitel.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 12:12   #27
Samsung Galaxy S3
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 12:27   #28
iphone 6 plus
jeark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 15:54   #29
iphone 4, i grozan mi je. nikad si više ne bih kupila iphone, jednostavno mi ne paše.
__________________
~ Why am I not like the wind, like the mist; why are there no feathers that float up to the sky? ~
sancchan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 07:42   #30
Ja imam neki Quadro... Klasika za jeftinjake: 500 MB ram, 1.2 dvojezgreni procesor, 8mpx zadnja kamera, 2mpx prednja, 4"... Platio oko 450 kn (malo manje...)
Ikerepc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 02:16   #31
Imam Xperia z1 compact...cekam da izadje nova Lumia pa cu prec na WP
Blackyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 02:41   #32
Samsung Galaxy X Cover 2 na kojemu mogu imati par pjesama i slika. Uzas koliko nepotrebnih aplikacija ima, a premalo memorije.
Katsuyori is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 07:44   #33
Quote:
Katsuyori kaže: Pogledaj post
Samsung Galaxy X Cover 2 na kojemu mogu imati par pjesama i slika. Uzas koliko nepotrebnih aplikacija ima, a premalo memorije.
Rootaj ga i makni aplikacije
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 15:02   #34
iphone 4 vec 5 godina
vanzemaljac92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 00:19   #35
Iphone svi imaju
Maksi90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 01:50   #36
ja ga nisam imao, dakle tvrdnja je netočna.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 15:35   #37
Ajd dobro, nasjest ću, čuček s roštilja je još na pol puta do želuca pa mi se ne da dizat. Dakle, prvi mobitel mi je bio BOSCH. Jep, vjerojatno nemate ni pojma da su oni proizvodili mobitele. Kasnije prodali tu diviziju nekom većem igraču. Inače, simpa mobitel za ono vrijeme, s poklopcem (ne aktivnim) za tipke. Prvi i jedini mobitel koji ja nisam kupio. Za prvi srednje dovoljno (davno je bilo, u moje vrijeme u osnovnoj nitko nije imal mobitel). Zatim Ericsson A2628, cigla, stvorena za nogomet po hodniku, bacanje po busu i pranje u lavabou. Nakon toga hrpa Simensa, uglavnom srednji razred mobitela. Bio je tu negde i T28 Ericsson, aktivan poklopac pa je to bila blaga novost. Imao i legendarnu Nokiu, al ne 3310 već 3330. Par sitnica drugačije samo. Eh da, i rekord u Zmiji mi je bio prilično nisko.... Nakon toga slijedi par godina uživanja u Motoroli V360, preklopni mobitel i meni onda jako cool!! Zatim, naravno da sam morao zagristi i jabuku, u vidu Iphone-a 3 i odbacil ga nakon 4 mjeseca. Slijedi Xperia Miro, pa zatim S3 Neo, koji su još uvijek aktualni, Xperia u vidu službenog (pravi službeni je pokvaren a ne nateže mi se s komercijalom) a S3 je privat. Kao službeni imao sam još i Nokiu 3210, s baterijom na vrhu, cool za tražit nekaj po noći, pa Nokia X2, koja je također ima mogučnost paljenja bljeskalice posebno i svirala je radio postaje bez kabela za slušalice (prdnuo zvučnik, komercijala nije htjela riješiti a imao još garanciju godinu dana), nakon nje neki LG tuch koji je jednog dana odlučio izgubiti mrežu i stoji doma, te trenutni "službeni", klizni model Samsunga, koji se gasi sam od sebe pa stoji u kuhinji na ormariću. Bilo je tu i nešto Alcatela, u prolazu samo...... Eto, u 30 godina života, tj. 15 godina staža s mobitelima lijepa brojka. Favorita nemam, Samsung mi je trenutno miliji od Sony-a, važna mi je dobra kamera, S3 ima 8Mp, jer za pra godina planiram pošteno osramotiti kćer :klap: Trenutno ima 9 mjeseci i radi gluposti a ja slikam. Sve....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 16:58   #38
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
jer za pra godina planiram pošteno osramotiti kćer :klap: Trenutno ima 9 mjeseci i radi gluposti a ja slikam. Sve....
nemoj to raditi. ozbiljno, nemoj.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 22:27   #39
Javno? Ma neeee, kaj ti je! Tolko lud nisam. Samo da joj pokažem kakva je bila dok je bila beba. Kad zaspi na meni pa pravi face
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 02:13   #40
Quote:
Maksi90 kaže: Pogledaj post
Iphone svi imaju
Imaju ga oni koji ga oce imat! Ja ga necu i imam obican preklopni mobitel Motorola star kojih 10 godina! Dok radi, koristim ga , kad se pokvari, bumo vidli jel ima kaj slicno u ponudi!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.